Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31545
Players nickname
Duki Suzzuki
Suspect ID
659
Date of violation
Jul 19, 2023
Time of violation
21:36
Proofs
https://youtu.be/8JuWmvcp-D8

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
387
4.1 Igrači ne smiju imati nikakvu vrstu softvera koji daje bilo kakvu prednost. (Onemogućavanje djelovanja droge, hakova, botova itd.) Ban 60 dana

Kao sto mozete videti doticni igrac nema recoil na puskama i povlaci zalbu da ne bi sam dobio kaznu. A realno ovo je za kaznu jer mu ovo daju ogroomnu prednost u pucanju u odnosu na druge.

Da dodam da je nekada ovakav tip zalbe prihvacem bio od strane Mazhora jer je ovo dosta ozbiljniji prekrsaj iako POV nije moj. Approved - For mazhor question | Diablo ELKhabib
 
Last edited:

Duki

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
68
4.1 Igrači ne smiju imati nikakvu vrstu softvera koji daje bilo kakvu prednost. (Onemogućavanje djelovanja droge, hakova, botova itd.) Ban 60 dana

Kao sto mozete videti doticni igrac nema recoil na puskama i povlaci zalbu da ne bi sam dobio kaznu. A realno ovo je za kaznu jer mu ovo daju ogroomnu prednost u pucanju u odnosu na druge.
lagana banana za gospodina, 60 dana odmora
 

Rashford

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
154
4.1 Igrači ne smiju imati nikakvu vrstu softvera koji daje bilo kakvu prednost. (Onemogućavanje djelovanja droge, hakova, botova itd.) Ban 60 dana

Kao sto mozete videti doticni igrac nema recoil na puskama i povlaci zalbu da ne bi sam dobio kaznu. A realno ovo je za kaznu jer mu ovo daju ogroomnu prednost u pucanju u odnosu na druge.
si ti prso
 

SERGIO BRUTAL

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
159
4.1 Igrači ne smiju imati nikakvu vrstu softvera koji daje bilo kakvu prednost. (Onemogućavanje djelovanja droge, hakova, botova itd.) Ban 60 dana

Kao sto mozete videti doticni igrac nema recoil na puskama i povlaci zalbu da ne bi sam dobio kaznu. A realno ovo je za kaznu jer mu ovo daju ogroomnu prednost u pucanju u odnosu na druge.
Lepo si ti to smislio ali tudji pov ne smes koristiti
 

SERGIO BRUTAL

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
159
Pa da a kad je Mone bio banovan onda je smelo da se koristi tudji POV??? Pravila moraju biti za svakog ista.

Evo je ta zalba gde sam Mazhor prihvata Approved - For mazhor question | Diablo ELKhabib
 

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
387

Duki

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
68
Jebiga odmorices 60 dana i nauciti gde ima recoil a gde nema.
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
318
Evo je ta zalba sa tudjim POV gde sam Mazhor prihvata Approved - For mazhor question | Diablo ELKhabib

Koprcaj se sada kad si znao da budes bahat
Jebiga to je malo starije, od najnovijih vijesti imamo ovu zalbu gdje je odbijeno :D

 

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
387
Jebiga to je malo starije, od najnovijih vijesti imamo ovu zalbu gdje je odbijeno :D

da vama kad odgovara da nekog banujete onda pravilo ne vazi :ROFLMAO: aj pustite me tih prica pravila trebaju biti za sva ista.
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
318
da vama kad odgovara da nekog banujete onda pravilo ne vazi :ROFLMAO: aj pustite me tih prica pravila trebaju biti za sva ista.
Pa reci ti meni kad si pametan ovdje je odbijeno a to tvoje prihvaceno davno + stoji pravilo koje glasi da se ne smije koristiti tudji pov. I reci ti sad ko se treba poslusati?
 

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
387
Pa reci ti meni kad si pametan ovdje je odbijeno a to tvoje prihvaceno davno + stoji pravilo koje glasi da se ne smije koristiti tudji pov. I reci ti sad ko se treba poslusati?
Kao sto sam rekao ako je nekad nekada banovan sa tudjom POVom tako treba onda postupiti opet. Ja ne kacim tudju zalbu za neki 6.15 ili neku glupost nego za 4.1 gde koristi nedozovljene sowtfere ili sta vec sto je kazna jako ozbiljnija i to treba uzeti u obizr aj ne oduzimajte mi vreme vise glupostima neka administracija pogleda.
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
318
Kao sto sam rekao ako je nekad nekada banovan sa tudjom POVom tako treba onda postupiti opet. Ja ne kacim tudju zalbu za neki 6.15 ili neku glupost nego za 4.1 gde koristi nedozovljene sowtfere ili sta vec sto je kazna jako ozbiljnija i to treba uzeti u obizr aj ne oduzimajte mi vreme vise glupostima neka administracija pogleda.
I ja isto kazem ako nekad neko nije banovan kao ovdje ssto je ovaj prijavio za OBS jer koristi tudji pov tako ne treba ni ovdje gdje ga ti koristis pa svako svoju pricu nek gura

a i ne znam ko je 6.15 pominjao🤣
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom