Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24744
Players nickname
Ajdin White
Suspect ID
7575,12347
Date of violation
Jul 27, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/

Jean One

Player
Player
Joined
Oct 28, 2022
Messages
42
Prodao sam kola gradu nema veze taj auto mi je znacio ne zbog osiguranja nego zbog toga sto mi je bila zelja da ga imam svaka ti cast za ovu tugu ces ti platiti pazi sta ti kazem sresceno se kad tad smrdljivno mali usrani dabogda ti sve nagore islo u zivotu goreces u paklu ali polako Karma je to veruj mi vratice ti se na gori nacin Usrani smrade prljavi mali kidu ljubomorni !!!🖕
Vidi ovu budalu haahahah
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
390
Prozivate zensko jer niste ljudi sram vas bilo
Polako bog gleda kukacete kad se najmanje nadate ! Samo polako al ipak treba da rastete mala ste deca jbg trebace vam dosta mlekca da porastete jer ste kidovi raspali koji gledaju tudja zivota i ljubomorni necu dobiti ban dusmani crknite umrite !!
 

chorbi

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
21
Prozivate zensko jer niste ljudi sram vas bilo
Polako bog gleda kukacete kad se najmanje nadate ! Samo polako al ipak treba da rastete mala ste deca jbg trebace vam dosta mlekca da porastete jer ste kidovi raspali koji gledaju tudja zivota i ljubomorni necu dobiti ban dusmani crknite umrite !!
a ti prozivas citav server
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
Smrdion Smrdljivi misli da je pametniji od svih nas i da može lagano da nam namjesti ban, još glumi admina po forumu, lagani impersonating


Smrdo mali još hljeba moraš jesti da bi ti se razvio taj mali mozgić, koji je ljubomoran na sve, toliko godina, a ničega u glavi nemaš.

Još hoćeš da zaradiš na mom banu?

Razotkriven si smrdo smrdljivi, i to odavno.

Pa sad idi pjevaj, prosi, kako si i navikao, mada ko god vidi ove poruke i namještaljke, neće ti dat ni 1$ sadake.

Smrdi i dalje, neka svi znaju kakav si Smrad.

Samo je pitanje vremena kad ću dobit ban, jel tako? Haha, smiješan si.
Coby znamo da je tvoj discord nema stamparske greske od kad je napravljen ne smaraj vise svgt
 

Dejan Rajic

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
85
Druze kako ti znas da je to moj auto ? Kako ti znas da je moj id 7575 ? Inace decko ne gubi se radis Magnezijum do jaja inace ako je bila zabrana davati osiguranje. Sto su onda dali ? Zasto smo mi krivi za to? Mi tebi nismo nista uradili da bi ti se sad nama svetio sram te bre i stid bilo kako mozes! Budaletino mala strasan si lik to radu samo ljubomorne duse i nismo mi samo to stavili mi nismo ni znali za to. Covek je dosao dao ja sam tek posle provalio za to zato se ne gubi ima jos ljudi koji su stavili na nekoliko meseci SRAM TE BRE BILO Sramoto treba da se stidis idiote
Ovo je forum decko
 

Sinner KS

Player
Player
Joined
Mar 12, 2023
Messages
210
Druze kako ti znas da je to moj auto ? Kako ti znas da je moj id 7575 ? Inace decko ne gubi se radis Magnezijum do jaja inace ako je bila zabrana davati osiguranje. Sto su onda dali ? Zasto smo mi krivi za to? Mi tebi nismo nista uradili da bi ti se sad nama svetio sram te bre i stid bilo kako mozes! Budaletino mala strasan si lik to radu samo ljubomorne duse i nismo mi samo to stavili mi nismo ni znali za to. Covek je dosao dao ja sam tek posle provalio za to zato se ne gubi ima jos ljudi koji su stavili na nekoliko meseci SRAM TE BRE BILO Sramoto treba da se stidis idiote
Cek kako si uspeo dobit 2.5k dana
 

Sinner KS

Player
Player
Joined
Mar 12, 2023
Messages
210
Brate ti stvarno neznaš ni jedno pravilo 😂
Jesi budala i to maximalna reterdirana.
Pa svi znaju da 7575 najveći toxic igrač na serveru.

A što se pravis tako nevin?
Ako ti neko nudi da jedes govna. Jer bi isto jeo?
Kakvo je to opravdanje oni su nam nudili 😂😂😂😂😂
Jer si stvarno tako blesav ili se pravis?
Čim si osjetio da je bug odma si stavio 2.5k dana osiguranje
A sad se pravis nevin nisi kriv nisi znao ništa hahaha
😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️
Brate Tino je najjaci lik kojeg sam do sad upoznao.
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite validan link dokaza.
    Imate 12 sati da dostavitedokaz.
NAPOMENA: Svaki OFF-TOPIC na ovoj žalbi biti će kažnjen.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom