Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12210
Players nickname
Marijan Glock
Suspect ID
9464 24227
Date of violation
Jul 28, 2023
Time of violation
23:50
Proofs
https://youtu.be/_K1HM_39Ugo

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Kao sto se vidi ID 9464 i 24227 korsite h ili q peek kako bi nas mogli pucati kroz kontenjer sto je iskoristavanje bagova kako bi nas mogli ubit.
Nije iskoristavanje BUG-ova, lijepo je Deputy Chief ovog servera rekao da je to do igrice tj GTA5 i da se smije koristit. Nebuloze objavljujete iako je desetke puta objavljivano za razna druga mjesta i uvijek odbijeno iz istog razloga
 

Marijan Glock

Player
Player
Joined
Feb 15, 2022
Messages
171
Nije iskoristavanje BUG-ova, lijepo je Deputy Chief ovog servera rekao da je to do igrice tj GTA5 i da se smije koristit. Nebuloze objavljujete iako je desetke puta objvaljivano za razna druga mjesta i uvijek odbijeno iz istog razloga
Presudit ce admin posto nije busenje normalno nego preko h peek
 
Last edited:

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
okej postavi pov da vidim da ste mogli busit puno prije bi vi nas ubili ovako ste H peekali i prolazili kroz zid sa puskama
POV ces dobit kad administracija zatrazi, al nece zatrazit jer nije BA jer je vec obrazlozeno sa Deputy Chief-om tkd ono a i ako zatrazi svejedno
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Zahtijevam POV od igrača ID 24227
    Rok za dostavu POV-a je 6h
NAPOMENA: Svaki OFF-TOPIC na ovoj žalbi biti će kažnjen.
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Zahtijevam POV od igrača ID 24227
    Rok za dostavu POV-a je 6h
NAPOMENA: Svaki OFF-TOPIC na ovoj žalbi biti će kažnjen.
H PEEK evo pov, morao sam restartat pc jer je bio windows update pa je stekao video zato, svaki pov jucer mi je stekao jer nisam update to

evo update sam danas ovako inace radi igrica Grand Theft Auto V 2023.07.29 - 19.39.49.54.DVR
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom