Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
32064
Players nickname
Mata Ryze
Suspect ID
0000
Date of violation
Aug 27, 2023
Time of violation
21:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=fC_2SirRoeQ

Semir Shinobi

🥶🥶🥶
Player
Joined
Nov 25, 2022
Messages
300
u ovom povu se vidi kako dolazi fib salje mi jednu poruku i gasi mi motor zatim ja izlazim iz auta i onda me vezu i hapse za nepocnijenost.
u ovom povu se vidi kako me lik iz fiba veze sa preda
u ovom povu se vidi kako lik iz fiba trci dok me vuce.
 

Ognjen Puntik

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
132
ahhahahaha vidi se da si glup i da ne znas pravila ko prvo radis cop baiting i fail rp i mg i takodje ne znas da roleplayas drugi pov imam puno pravo da te vezem i vucem od napred i to nije pg ili bilo sta malo se edukuj a 3 pov jeste pg jer je missclickao i nije te popustio kupi zivot izbrisi roleplay jer si glup za to i uzivaj u zivotu cim smo te hapsili ti kukas za forum jer si mali retard koji ne zna da roleplaya i da pusti ceo pov a ne od 10 sekundi jer ti se ovo ne vazi lep pozdrav i uzivaj :)
 

Semir Shinobi

🥶🥶🥶
Player
Joined
Nov 25, 2022
Messages
300
ahhahahaha vidi se da si glup i da ne znas pravila ko prvo radis cop baiting i fail rp i mg i takodje ne znas da roleplayas drugi pov imam puno pravo da te vezem i vucem od napred i to nije pg ili bilo sta malo se edukuj a 3 pov jeste pg jer je missclickao i nije te popustio kupi zivot izbrisi roleplay jer si glup za to i uzivaj u zivotu cim smo te hapsili ti kukas za forum jer si mali retard koji ne zna da roleplaya i da pusti ceo pov a ne od 10 sekundi jer ti se ovo ne vazi lep pozdrav i uzivaj :)
zelim da se ovaj proum nalog banuje
 

Johnny_Cash

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
19
Naj verovatnije je nesto zabagovalo pa nije popustilo drzanje,a vidi se i cuje se u POV-u da kolegi je lice u celiji a meni van celije.
 

Djordje Bakmaz

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
765
u ovom povu se vidi kako dolazi fib salje mi jednu poruku i gasi mi motor zatim ja izlazim iz auta i onda me vezu i hapse za nepocnijenost.
u ovom povu se vidi kako me lik iz fiba veze sa preda
u ovom povu se vidi kako lik iz fiba trci dok me vuce.
NADAM SE DA TI SE SVIDJA ODGOVOR U DM😙😙
 

Bobche Ganavrno

Player
Player
Joined
Jul 10, 2022
Messages
235
u ovom povu se vidi kako dolazi fib salje mi jednu poruku i gasi mi motor zatim ja izlazim iz auta i onda me vezu i hapse za nepocnijenost.
u ovom povu se vidi kako me lik iz fiba veze sa preda
u ovom povu se vidi kako lik iz fiba trci dok me vuce.
placi jos malo nisi dugo
oArEVSEmHl9FhcLS.gif
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji ( Od kada su vas zautavili do kraja hapsenja )
  • Čeka se odgovor ID-a 32064. Ima 12 sati da odgovori.
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Dokazi nisu dostavljeni u datom roku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom