Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
35127
Players nickname
Emir Frantelli
Suspect ID
32300
Date of violation
Aug 28, 2023
Time of violation
22.00
Proofs
https://imgur.com/a/eTwiAQx

Dzuliano Elchapo

Player
Player
Joined
Jul 1, 2023
Messages
82
Postovana Administracij ovo sto je gospodin Masa I Medo stavio na forum je istina,bio sam u toj familiji I Bogdan Armani I 32300
Se je jako cudno i sumljivo ponasao.

Ugodnu vecer zeli vam Dzuliano !
 

Marko412

Player
Player
Joined
Jun 19, 2023
Messages
31
Pozdrav postovana administracijo javljam se povodom krade skladista Bogdana, tu se vidi da je sve stavio ali je u toj prilici postepeno sve uzimao i uzimao. Meni je sve manje i manje ponestajalo stvari, ako moze da se ovaj igrac kazni za G,P 6.22. Ugodna vece zeli vam ostatak veceri Masa I Medo
ja sam svedok.Nemam dokaze ali bogdan je bio sa nama u familiji ukrao je pancire puske i municiju.
 

Bogdan Armanii

Blocked
Blocked
Joined
Jun 2, 2023
Messages
127
Postovana adminstracijo ovo nije off topic komentar jer sam ja taj na kojeg je okacena zalba.Imao sam familiju sa 35127 on je bio co-leader i ja sam nas opremao za radi i uzimao stavari i puske iz mog auta.Familija se na kraju izbriasala posle 1 dan.Prodao sam kucu 35127 i on je napravio familiju.Posvadjali smo se i okacio sam ga za G.P 6.13.Kada ste veci rank u nekoj familiji mozete vidjeti logove od prijasnjih familija.On me je ucjenjivao da mu dam puske auta pare itd da me nebi okacio sa dokazima koji nisu bas validni.Pogledajte logove kad je familija koju je 32300 napravio i kad se zatvorila.Igrac 35127 cak nije ni otvorio familiju kad sam uzimao puske i ostale stvari,To mozete pogledati po logovima.
 

Emir Frantelli

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
75
ja sam tek sada familio otvorio nivoa 1 nemam para za sve ostalo i municije nizasta, a on meni nesto stafvi pa postepeno uzima, zelim da se ovaj igrac kazni
 

Almin Tate

Player
Player
Joined
Apr 15, 2023
Messages
69
Draga administracijo ako je njegova familija bila kako on sam od sebe moze da krade ?? Upitajte se malo za ovo.
 

Bogdan Armanii

Blocked
Blocked
Joined
Jun 2, 2023
Messages
127
Draga administracijo ako je njegova familija bila kako on sam od sebe moze da krade ?? Upitajte se malo za ovo.
slusaj,imao sam familiju i izbrisana je i on je napravio novu i kako je bio velik rank kod mene vidio je logove od moje familije i iskoristio to da me okaci da bi dobio ban.Njegova familija nije ni osnovana u vreme kad sam uzimao iz skladista molim da admini provere logove.
 

Bogdan Armanii

Blocked
Blocked
Joined
Jun 2, 2023
Messages
127
Postovana adminstracijo ovo nije off topic komentar jer sam ja taj na kojeg je okacena zalba.Imao sam familiju sa 35127 on je bio co-leader i ja sam nas opremao za radi i uzimao stavari i puske iz mog auta.Familija se na kraju izbriasala posle 1 dan.Prodao sam kucu 35127 i on je napravio familiju.Posvadjali smo se i okacio sam ga za G.P 6.13.Kada ste veci rank u nekoj familiji mozete vidjeti logove od prijasnjih familija.On me je ucjenjivao da mu dam puske auta pare itd da me nebi okacio sa dokazima koji nisu bas validni.Pogledajte logove kad je familija koju je 32300 napravio i kad se zatvorila.Igrac 35127 cak nije ni otvorio familiju kad sam uzimao puske i ostale stvari,To mozete pogledati po logovima.
Postovana Administracijo,evo dokaz gde me je 35127 nagovarao da izbrisem familiju,s time se julio(dzuliano na forumu) slozio.Napravili su svoju familiju i okacili logove od moje familije.evo dokaz:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom