Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
44561
Players nickname
Pac Pacic
Suspect ID
0000
Date of violation
Sep 6, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/FOnWaZTyT58

Mika Rysh

Player
Player
Joined
May 23, 2023
Messages
258
Prije nego što krenem pregledavati žalbu

Stavite video da ga se može vidjeti kako bih ja mogao nastaviti sa žalbom
Imate rok da ispravite greške (6h)
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Momak sve vreme priča IC ne vidim u čemu je problem? Sem što ne možeš da se izboriš dok te proziva pa kreće cmizdrenje po forumu... Stvarno mi nije jasno kako te ne smori, i kako ne skapiraš više da time ništa ne postižeš.
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Momak sve vreme priča IC ne vidim u čemu je problem? Sem što ne možeš da se izboriš dok te proziva pa kreće cmizdrenje po forumu... Stvarno mi nije jasno kako te ne smori, i kako ne skapiraš više da time ništa ne postižeš.
Ne smori ga jer ste ekstremno irtitantni likovi i treba da vas kaci 200 puta na dan, iako vise nisam u redlinu, barem nauci ove svoje jazavce pravila, evo ja da te naucim posto ne znas, ne smes govoriti ljudima da su “gay, pederi, lezbejke” itd…
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Ne smori ga jer ste ekstremno irtitantni likovi i treba da vas kaci 200 puta na dan, iako vise nisam u redlinu, barem nauci ove svoje jazavce pravila, evo ja da te naucim posto ne znas, ne smes govoriti ljudima da su “gay, pederi, lezbejke” itd…
Druže sve je ic opusti se 😉
vidim frustracija ti je na nivou 😂
 

Paco Espada

CL enjoyer
Player
Joined
Mar 25, 2023
Messages
342
Momak sve vreme priča IC ne vidim u čemu je problem? Sem što ne možeš da se izboriš dok te proziva pa kreće cmizdrenje po forumu... Stvarno mi nije jasno kako te ne smori, i kako ne skapiraš više da time ništa ne postižeš.
Po toj logici ako ja nekome spomenem roditelje ingame i mislim u IC smislu, ja ne krsim G.P 3.2? Promisli prije nego nesto kazes
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Po toj logici ako ja nekome spomenem roditelje ingame i mislim u IC smislu, ja ne krsim G.P 3.2? Promisli prije nego nesto kazes
Koji su tebi tu roditelji spomenuti? Dečko ti nije spomenuo roditelje uopšte, malo pogledaj pov pre nego što okačiš. Bukvalno ti nigde nije spomenuo roditelje...
 

Tommyfcnegan

Player
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
49
Mislim da si smorio svakog admina sat tvojim zalbama besmislenim, pokazujemo vam na delu da nemate ruke, pa ti onda ostaje samo da places po forumu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom