Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13852
Players nickname
Petar_ Benz
Administrators nickname
Mujo_Swayze
Date
Feb 12, 2022
Time
11:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/49297/

Petra Loco

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
157
Ovo pisem jer ne razumijem cilj i smisao admina na serveru.
Moze li mi netko reci koji je posao admina kada netko prijavi nesto na forum.
Znaci ako se dogodila situacija u kojoj ja kao optuzeni budem kriv, a ovaj koji me optuzio mi oprosti, znaci ljudi oprost jel znate sta je to. Daje vam novu sansu jer vjeruje i shvatio je da nisam kriv i da je sve ispalo krivo. Zasto ti admini ne prihvate to sto se dogodilo i daju novu sansu igracu. Ljudi na kraju krajeva to je igrica pa svi uzivamo u njoj i sad neki admin dode i skrati nekome igracu uzivanje u igrici. Zasto?
Ako je onaj tko me optuzio zeli povuci zalbu i shvaca sve zasto onda glavni admin ne zeli to shvatit i nastavit dalje normalno.
Shvatio bi da npr. ja kao optuzeni sam kriv i i ovaj tko me optuzio me krivi 100% tu ne bi imao sta reci, ali na ovo sto je meni oprosteno sve od strane lika koji me prijavio i onda da admin dode iskoristava svoju poziciju i da ban. Ljudi oprostit nekome je sve u zivotu i to je zivot a ovo sto se dogodila je mala sitnica. Mislim da svatko zasluzuje novu sansu na kraju krajeva to je samo igrica u kojoj treba uzivat a ne uskratit nekome igracu da igra.
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,607
Administrator je donio ispravnu odluku.
Pravila su tu da se postuju a ne da se krše!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom