Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Mogući ban evading, G.P. 1.7 | 10701 i 659

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
20562
Players nickname
Fixon Gotti
Suspect ID
10701,659
Date of violation
Oct 15, 2023
Time of violation
20:11
Proofs
https://www.youtube.com

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
640
Poštovana Administracijo, ID 10701 je 15.10.2023 bio na pc check i posle toga je prebacio svoj tatto shop u blizini pošte osobi ID 659. Osoba ID 10701 je uradio mogući ban evading kako bi sačuvao svoj tatto shop, moguće je da su prekrsili i Generalno Pravilo 1.7. Molio bih Vas da lepo pogledate logove i da donesete odluku. Realna cena je $300+ miliona a sigurno nisu za toliko prebacili i to je odma poklon preko $5 miliona.

Srdačan pozdrav,
FIXON GOTTI
 
Last edited:

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
Posto je zalba na mene samo cu da kazem da mi je javljeno da sam prosao pc check i biznis je prebacen na covjeka iz privatnih razloga nama u familiji poznatih a ne vama ostalima koji samo gledate sta se desava i kako koga da reportate, pozdrav :D
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
Ban evading se smatra izbjegavanjem bana a kao prvo ni jedna zalba nije bila prihvacena na mene i da se samo cekao momenat da dobijem ban u igri i prije toga prebacim, nego sam bio na pcchecku a jos mi je javljeno da sam prosao ali taj dokaz necu ostavljati ovdje :D
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
640
Ban evading se smatra izbjegavanjem bana a kao prvo ni jedna zalba nije bila prihvacena na mene i da se samo cekao momenat da dobijem ban u igri i prije toga prebacim, nego sam bio na pcchecku a jos mi je javljeno da sam prosao ali taj dokaz necu ostavljati ovdje :D
Da si u pravu i sve ne bi se ovde pravdao, ostavi Administraciji da odluci kako oni trebaju, hvala!
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
Cuo sam da su rekli da sam pao pccheck pa si se obradovao vjerovatno, a i ne pravdam se nego je zalba na mene i mogu ostaviti ovaj komentar ovdje, ne prebacujemo svi ski maske na ruke kao neki, a biznis je dozvoljeno prenijeti za drzavnu cijenu to je jos jedno pravilo ako nisi znao :p
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
579
Poštovana Administracijo, ID 10701 je 15.10.2023 bio na pc check i posle toga je prebacio svoj tatto shop u blizini pošte osobi ID 659. Osoba ID 10701 je uradio mogući ban evading kako bi sačuvao svoj tatto shop, moguće je da su prekrsili i Generalno Pravilo 1.7. Molio bih Vas da lepo pogledate logove i da donesete odluku. Realna cena je $300+ miliona a sigurno nisu za toliko prebacili i to je odma poklon preko $5 miliona.

Srdačan pozdrav,
FIXON GOTTI
Cemu to
 
Last edited:

Goxy

🌹 𝕬𝖇𝖉𝖚𝖇𝖊𝖓 🌹
Player
Joined
Dec 28, 2022
Messages
271
AL ME VITAMINIRAAAA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom