Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
idk
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 16, 2023
Time of violation
13.30
Proofs
https://www.youtube.com/

Keko Bilal

Player
Player
Merhaba ben Sarsılmaz ailesinin eş lideriyim. Bu adam son birkaç gündür diğer milletvekilleri ve eşbaşkanların haberi olmadan aileden para çalıyor. Etkinlik saatlerinde cephane almasına izin veriyoruz ama etkinlik saatleri dışında cephane çalıyor bu yüzden onu aileden kara listeye aldım, umarım siz de bu sunucu için aynısını yaparsınız.
Ayy sen ban mı yedi yat aşağı amın evladı sarsılmaz türeme bir orosbu evlatları ile dolu hepinizin anasını götten zorluyum fırlama piçler sizi

Keko Bilal

Player
Player
Merhaba ben Sarsılmaz ailesinin eş lideriyim. Bu adam son birkaç gündür diğer milletvekilleri ve eşbaşkanların haberi olmadan aileden para çalıyor. Etkinlik saatlerinde cephane almasına izin veriyoruz ama etkinlik saatleri dışında cephane çalıyor bu yüzden onu aileden kara listeye aldım, umarım siz de bu sunucu için aynısını yaparsınız.
Size event kazandırırken de farklı yalıyorsunuz kancıklar bi sorun olduğun da böyle foruma atan it evlatlarısınız amına kodumun evlatları göt yalayıcı sarsılmaz enikler bide victor crash de onun da anasını götten hepiniz orosbu evlatlarısınız fıratı da siktim attım yatın amına kodumun çocukları

Syn1x

Player
Player
Size event kazandırırken de farklı yalıyorsunuz kancıklar bi sorun olduğun da böyle foruma atan it evlatlarısınız amına kodumun evlatları göt yalayıcı sarsılmaz enikler bide victor crash de onun da anasını götten hepiniz orosbu evlatlarısınız fıratı da siktim attım yatın amına kodumun çocukları
my man

Keko Bilal

Player
Player
purgde sarsılmazın anasını sikip attım ne kudurdunuz amın doğurdukları sizi yatın kumda pipinizle oynayın amk evlatları hepinizi purgde evenden çıkamayan kancık orosbu evlatları sizi hadi şimdi siktirin gidin atanızı siker atarım

Aslan GoktenBakan

𝐁𝐄𝐒𝐓
Player
Don't talk too much Kid. :ninja:

Yagiz Salvo

Player
Player
iyi yalıyorsun ha benim yarra da bi yalasana sarsılmazları yaladığın gibi kendi arkdaşlarını şeytan it

my-honest-reaction-my.gif

Ethan Murphy

🎵ישראל היא הבית שלי🎵
Server Administrator
Rejected.

- Incorrect title
- Closed by owner.

Status
Not open for further replies.
Top Bottom