Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
45355
Players nickname
Ben Doved
Suspect ID
38735
Date of violation
Nov 22, 2023
Time of violation
18:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=iVWsP3IadBk&ab_channel=SantanDave

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Sve se vidi na POVu.
Kao prvo: MG od policije. Znaci presvukli smo se nisu nas mogli prepoznati.
Kao drugo: G.P. 6.15: 35023 nam ne da razlog za brojanje.
Kao trece: G.P. 6.15 od strane PDa. Jedan nam je odbrojao 5 Sekundi(bez razloga) a 4 su pucali na nas.
Kao cetvrto: PG. 38735 veze 49970 dok je ispod auta.
Kao peto: 38735 i 35023 si Failali. Nisu nam dali razlog zbog hapsenja.
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,907
Haha ono kad jucer dodjes i nešto pametujes a ne znas dvije sastavit

Ovo mi izgleda kao dobra komedija

Lik bjezi, policija mu citavo vrijeme za petom, presvlaci se pored policije i pravi se lud hahah

Sad cu te lijepo kaciti za ooc vrijedjanje i 7 dana odmori
 

AlexXx94

Player
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
77
Nikakav mg od policije nije, ako je tu talacka policija ne zna jel ste vi bloodsi ili balasi, puca na sve i hapsi ko nije policija. Vi radite mg na diskordu vise od 3 znaci da se geng kazni radi vas. Glupa vam je fora tu presvlacite se dok vas policija juri. Mozda su vas i videli kad ste bezali. Isto tako brojo ti je 5 sekundi jedan, a drugi jeste pucao al nisu svi znaci nije warm za policiju. Isto ovaj jedini radi pg pandur sto te vezo ispod kola. Al vi radite mg self report, dobice geng warn radi vas. Kriminalci u pokusaju ahahahhq a placu hahahahh
 

lucheserb

Player
Player
Joined
Dec 23, 2022
Messages
117
Hahhaha lepo vam je od brojano od strane mene i mojih kolega,presvlacite se predamnom ovde nije nista prekrseno,samo znate da placete kad budete uhapseni
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,907
Hahhaha lepo vam je od brojano od strane mene i mojih kolega,presvlacite se predamnom ovde nije nista prekrseno,samo znate da placete kad budete uhapseni
Sta ces mu brojat bolam , talacku radili i pucali na policiju

Vidis da je pocetnik a misli da je najpametniji

Al eto neka si mu brojao da nauci on brojati za ubuduce
 

lucheserb

Player
Player
Joined
Dec 23, 2022
Messages
117
Razlog ste dobili na pocetku kad ste krenuli bezati ja sam brojao jos jednom i ako nisam morao
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Hahhaha lepo vam je od brojano od strane mene i mojih kolega,presvlacite se predamnom ovde nije nista prekrseno,samo znate da placete kad budete uhapseni
ekstra je odbrojano brate ali za sta imam 5 sekundi :)))
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
I da provjerite za sat mi je Denza napisao kaznu, a sta sam ja uradio. 3.6 Nije bilo ni u romingu... Ali oke.
Takodjer na POVu 35023 me pita sta ja radim ovde, a posle dobijam kaznu za uzimanje taoca (2.6), Oni nisu znali da sam ja bio na toj Talackoj do u OC Situaciji nisam rekao Adminu.
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,907
I da provjerite za sat mi je Denza napisao kaznu, a sta sam ja uradio. 3.6 Nije bilo ni u romingu... Ali oke.
Takodjer na POVu 35023 me pita sta ja radim ovde, a posle dobijam kaznu za uzimanje taoca (2.6), Oni nisu znali da sam ja bio na toj Talackoj do u OC Situaciji nisam rekao Adminu.
Javi ima li banana na bahamima
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom