Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23828
Players nickname
Mone Shuxna
Suspect ID
0000
Date of violation
Nov 25, 2023
Time of violation
1:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=aXv-a5t7m8w

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
lmao pljackate bankomat ispred SAHP cist FearRP
jel si ti onaj strucnjak sto je plakao danas kad smo ga robali, i psovao sve zivo pa zavrsio na ladjenju? meni se cini da si to ti veliki poznavalac pravila :D

Namazite se dobro 1312
 

pentagon

Player
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
19
jel si ti onaj strucnjak sto je plakao danas kad smo ga robali, i psovao sve zivo pa zavrsio na ladjenju? meni se cini da si to ti veliki poznavalac pravila :D

Namazite se dobro 1312
Ajde da se okladimo da ce obje zalbe biti odbijene

Evo ajde !
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
390
Druze sta kenja ovaj mone doso da pljacka bankomat pored sahpa gde je neskriptovana green zona i misli da nam nabije varn bolje skidaj ovo jer samo sebi nabijas warn na suxnu Cpoz
 

Hipoteras

Player
Player
Joined
Jul 2, 2023
Messages
159
Vasi picke su se povukle, onda sam ja vezao vas, vi takodje radite Fear robate bankomat ispred SAHPA, brojate nam i mi nemamo distanca za da vas pucamo a da ni smo u green zonu, dobar self report ! :LOL:
 

ᴍɪʜᴀ ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝐕𝐨𝐥𝐢𝐦 𝐬𝐯𝐞 š𝐭𝐨 𝐯𝐨𝐥𝐞 𝐦𝐥𝐚𝐝𝐢
Player
Joined
Feb 20, 2023
Messages
214
Vasi picke su se povukle, onda sam ja vezao vas, vi takodje radite Fear robate bankomat ispred SAHPA, brojate nam i mi nemamo distanca za da vas pucamo a da ni smo u green zonu, dobar self report ! :LOL:
ne radim ja nista nisam ja u shuxni samo kazem da ne znate pravila
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom