Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
8644
Players nickname
Maed Strogonja
Suspect ID
0000
Date of violation
Nov 29, 2023
Time of violation
13:47
Proofs
https://www.youtube.com/

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
292
Gledajte zbilja nemam ništa protiv vas, ali da kad dođem do vlade da nemogu dobiti dozvolu za oružje ( govore nemamo više papira za dozvole ), u zatvoru iskreno ljepo ponašanje do nekle samo što vas nema u puno slućajeva. Danas sam bio u šoku kad sam vidio kakvu obuku držite ljudima da vaš kolega DOC Službenik dolazi sa privatnim autom na dužnost te pita mene dal smije tako ili da mora ici po službeno vozili to je bio šok za mene.
A što se tiče dabate vi ste naveli puno toga pa ja još uvjek to ne vidim a imam aktivnost više od vas!

 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
236
Čovek koji dolazi do vas je bio na suspendu zato što mu se ne moze objasniti da ne sme da ide u uniformi do kuće. Čovek koji je 50k id. Ako niko neće da radi u Vladi zato što je suvi rp onda je uvek problem sa aktivnosti. Tačno je ja jesam rekao, ali advokatska licenca stoji da se dobija (kao sto se i dobija) kroz rp u Vladi. To niko neće. Hoće da je dobiju i da odu... pa onda vama u lspd prave problem i potpuno obesmišljavaju rp koji proizvodite, tome što izbavljaju ljude za 5 minuta, pošto ste vi potrošili 30 na razne rp akcije.
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
236
Pošaljite mi pov toga koji je rekao da nema papira i ja ću vam pokazati koliko sam lak na kickanju ljudi, naročito kada su kolege u pitanju. Kao i kada je kolega uhvaćen u korupciji (da se stvorio ispred zatvora) pa ga vi iz lspd-a pokupili, koliko sam ga brzo kick i bl, samo na osnovu onoga što sam čuo od kolega iz lspd-a
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
236
Ja sam uvek za rp, ali ljudi koji su tu, nemaju smisla za isti. Vladu vide samo kao privremenu tezgu dok ne skupe dovoljno da bi otišli dalje da tezgare kako bi kome uvalili neku glupost koja mu ne treba...
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
292
"Čovek koji dolazi do vas je bio na suspendu zato što mu se ne moze objasniti da ne sme da ide u uniformi do kuće" znaci imate loše ljude za obuku?
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
236
Stvarno treba da se nadje neki nacin da se poveca broj advokata jer ih skoro nikad nema
Neće niko da rp-a kroz Vladu. To je problem. Privatnog advokata ti ni na koji način ne možeš naterati da ode da prihvati poziv, već svi samo vade svoje prijatelje iz zatvora.
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
236
"Čovek koji dolazi do vas je bio na suspendu zato što mu se ne moze objasniti da ne sme da ide u uniformi do kuće" znaci imate loše ljude za obuku?
Obuka za, kad završiš sa poslom treba da se presvučeš I u civilnoj odeći ideš kući? Ako to trebam nekome objasniti onda se postavlja pitanje kako je uopste upalio kompjuter.
 

Yorma_Obama

Player
Player
Joined
Oct 26, 2023
Messages
88
Pošaljite mi pov toga koji je rekao da nema papira i ja ću vam pokazati koliko sam lak na kickanju ljudi, naročito kada su kolege u pitanju. Kao i kada je kolega uhvaćen u korupciji (da se stvorio ispred zatvora) pa ga vi iz lspd-a pokupili, koliko sam ga brzo kick i bl, samo na osnovu onoga što sam čuo od kolega iz lspd-a
Bio sam u toj situaciji i stvarno svaka cast bez pregleda dokaza ili bilo cega na rijec nam je vjerovao te nas je zamolio da lice odmah uhapsimo ...
A i tesko je poredit Gov sa ostalim Org ipak to je bas tesko nac ljude da stoje ispred vlade ili samo u zatvoru krenite od sebe i bit ce vam sve jasno ...
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,384
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Žalba povučena
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom