Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Konstantno krsenje pravila | 21769 i 8569

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
49533
Players nickname
Zara Hugovicc
Suspect ID
21769 i 8569
Date of violation
Dec 17, 2023
Time of violation
22:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=GeRz99AnNiY

Mimi Verstappen

Player
Player
Joined
Aug 10, 2023
Messages
656
Nakon pregleda dokaza, trenutno NE MOGU ZAKLJUČITI ovu žalbu.

  • Prosljeđujem žalbu kuratorima familije.
 

Mihaello Changretta

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Aug 17, 2022
Messages
29
Haj to sto me vredjaju i znaju da imam zdravstvene probleme zanemaricemo al brt nacionalnost nekom da vredjas preterano je
Ja to nez, ovo je rp. Lepo sam te bio izbacio plakala si da te ubacim opet i jesam. A ti se opet isto ponasas. Zajebavas i teras znas gde... A nakon svega opet kacis. Neka ti je srecno u daljem rp-u.
 

zaricka_z

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
122
Ja to nez, ovo je rp. Lepo sam te bio izbacio plakala si da te ubacim opet i jesam. A ti se opet isto ponasas. Zajebavas i teras znas gde... A nakon svega opet kacis. Neka ti je srecno u daljem rp-u.
Nikad nisam plakala to si me ti bio molio da budem u tvoj fam zato sto si reko da mw ,,volis" a ja nzm kak mozes tak zavolet dev preko igrice da pricate i ti nju krenes ucenjivat za sve sto znas i omalovazujes zbg to sto si ti ,,Bog" jer si bogatas samo sto et nazalost ne moze sve da se kaci ooc ostaje sa strane da se resi alo dok smo bili ig krsite dosta gp pravila
 

Gotti Angel

cale
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
129
Ja to nez, ovo je rp. Lepo sam te bio izbacio plakala si da te ubacim opet i jesam. A ti se opet isto ponasas. Zajebavas i teras znas gde... A nakon svega opet kacis. Neka ti je srecno u daljem rp-u.

Takodje lepii za ono ponasanje i vredjanje mene i Jovana dobices po njuski. :cool:
 

Mihaello Changretta

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Aug 17, 2022
Messages
29
Nikad nisam plakala to si me ti bio molio da budem u tvoj fam zato sto si reko da mw ,,volis" a ja nzm kak mozes tak zavolet dev preko igrice da pricate i ti nju krenes ucenjivat za sve sto znas i omalovazujes zbg to sto si ti ,,Bog" jer si bogatas samo sto et nazalost ne moze sve da se kaci ooc ostaje sa strane da se resi alo dok smo bili ig krsite dosta gp pravila
😂 bio sam te ibacio, ali onaj joca te je ubacio jer ne moze bez tebe 😂
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom