Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
40803
Players nickname
ogyju ghetto
Suspect ID
46271 891
Date of violation
Dec 21, 2023
Time of violation
20:17
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=XJ4tj7023XQ

Denis Gnevovic

Player
Player
Joined
Dec 1, 2022
Messages
45
Posto vidim da kaci moje clanove familije za neku glupost iz arene umesacu se i reci da igracu 30672 koji kaci moje ljude se ne cuje mikrofon mozete i sami da primetite na datom pov, a cuju se ostali zvukovi iz igre sto znaci da njegov program za snimanje ne snima se slojeve .Hvala
 

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
Posto vidim da kaci moje clanove familije za neku glupost iz arene umesacu se i reci da igracu 30672 koji kaci moje ljude se ne cuje mikrofon mozete i sami da primetite na datom pov, a cuju se ostali zvukovi iz igre sto znaci da njegov program za snimanje ne snima se slojeve .Hvala
-.- resilica
 

Ogyju ghetto

Player
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
8
Posto vidim da kaci moje clanove familije za neku glupost iz arene umesacu se i reci da igracu 30672 koji kaci moje ljude se ne cuje mikrofon mozete i sami da primetite na datom pov, a cuju se ostali zvukovi iz igre sto znaci da njegov program za snimanje ne snima se slojeve .Hvala
pod jedan svi slojevi su snimljeni,mikrofon nemam zato jedino sto moze da snima jeste igricu.Vidi se da pisem u jednoj osobi na radio kako ovaj ne masi metkove to je sam dokaz da mikrofon nemam.
 

Denis Gnevovic

Player
Player
Joined
Dec 1, 2022
Messages
45
pod jedan svi slojevi su snimljeni,mikrofon nemam zato jedino sto moze da snima jeste igricu.Vidi se da pisem u jednoj osobi na radio kako ovaj ne masi metkove to je sam dokaz da mikrofon nemam.
Nije na meni da mislim o tome neka Administracija resava sta treba da resi.
A ti slusaj i dalje svog Velikog Prijatelja i uslisi mu svaku zelju tako ces mu dokazati da si veran.pozz
 

Maddoxxx.exe

Player
Player
Joined
Sep 2, 2023
Messages
79
pod jedan svi slojevi su snimljeni,mikrofon nemam zato jedino sto moze da snima jeste igricu.Vidi se da pisem u jednoj osobi na radio kako ovaj ne masi metkove to je sam dokaz da mikrofon nemam.
a pricao in game sa nama tada si imao mic
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom