Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
16627
Players nickname
Richard Castello
Suspect ID
1668
Date of violation
Dec 24, 2023
Time of violation
00:12
Proofs
https://youtu.be/nJs3WvBiUv0?si=AhFm3TNZXcMUzMIk

Richard Castello

Player
Player
Joined
Jun 30, 2023
Messages
47
Nedovoljno dokaza ovo moze da bude familijarna garaza a zatim da je igrac izbacen iz familije i ostao u garazi
Dokaz je dovoljan. Ti i ostali sto komentarisete zalbu mozete braniti vaseg drugara koliko hocete. sve se lepo vidi na snimku ovo je vec 3 put kako mi ulazi u garazu. i trazim pov kako je opste uspeo u moju garazu da udje. naravno pov nema jel je preko Bug abuse usao. tako da ako ima neki Pov kako je dospeo u garazu slobodno neka posalje u ostalom tu su nadlezni koji ce to resiti i bice kaznjen za svoja dela
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
105
Ne znam gde vidis da te molim, samo ne bih zeleo da mi se ID puni sa bezveznim reportovima zbog daljnjeg igranja na projektu, nikad do sad nikog nisam ubio u garazi i to sam morao da probam
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
105
Ovo nije cijeli pov, jer sam ja kasnije dosao i rekao "ne bi s nama u rat", stoga se ne vidi cijela situacija
Danas jesi sutra ko zna gde si...
 

laganini

Player
Player
Joined
Nov 25, 2023
Messages
3
Dokaz je dovoljan. Ti i ostali sto komentarisete zalbu mozete braniti vaseg drugara koliko hocete. sve se lepo vidi na snimku ovo je vec 3 put kako mi ulazi u garazu. i trazim pov kako je opste uspeo u moju garazu da udje. naravno pov nema jel je preko Bug abuse usao. tako da ako ima neki Pov kako je dospeo u garazu slobodno neka posalje u ostalom tu su nadlezni koji ce to resiti i bice kaznjen za svoja dela
Igracu nije potreban pov ako nije u pitanju neki krug itd, ne snimaju svi kao ti povove dok afkaju, takodje na povu se nigde ne vidi nikakav ba, postoji bezbroj nacina kako je igrac mogao da zavrsi u tvojoj garazi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom