Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
25544
Players nickname
Ilce Sumarrr
Suspect ID
48594 42606
Date of violation
Dec 28, 2023
Time of violation
14:34
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=buvC8-ebca0

Vuk_North

,,nemoj mjaukat'' - Elvedin Sakic
Player
Joined
Sep 22, 2023
Messages
85
i nisam ti nista ja opsovo prije nego sto si ti u NON-RP chat napiso da sam kreten
 

Vuk_North

,,nemoj mjaukat'' - Elvedin Sakic
Player
Joined
Sep 22, 2023
Messages
85
pokazi ceo pov a ne samo sliku kako psujes i pucas bez brojanjna
nije bilo potrebno zato sto si TI mene vrjedjo OOC a ja tebe nisam ako imas dokaz da jesam onda ga posalji dobit cu i ja kaznu i gotova prica
 

Gabo Darkmann

Gabo Luxi and Stella Darkmenns
Player
Joined
Jul 2, 2023
Messages
201
nije bilo potrebno zato što si TI mene vrjedjo OOC, a ja tebe nisam ako imam dokaz da jesam onda ga posalji dobit ću i ja kaznu i gotova priča
STA SI ONDA KACIO KOJI KURAC AKO NEMAS POV STA SI NAPRAVIO BUDI ISKREN DALI SI ME UBIO I REKO DA SAM DEBIL
 

Vuk_North

,,nemoj mjaukat'' - Elvedin Sakic
Player
Joined
Sep 22, 2023
Messages
85
STA ONDA KACIS?
STA SI ONDA KACIO KOJI KURAC AKO NEMAS POV STA SI NAPRAVIO BUDI ISKREN DALI SI ME UBIO I REKO DA SAM DEBIL
ja sam kacio ono sto si ti uradio to jeste da si ti napiso u NON-RP chat da sam retard
ali ako ti imas pov ili tako nesto da sam te ja ubio i nazvo te debil ti posalji slobodno zalbu protiv mene
ako bude prihvacena ja cu da dobijem kaznu i eto
 
Last edited:

Vuk_North

,,nemoj mjaukat'' - Elvedin Sakic
Player
Joined
Sep 22, 2023
Messages
85
kolko god se sad budes raspljavljo neces nista da postignes sa tim
 

Gabo Darkmann

Gabo Luxi and Stella Darkmenns
Player
Joined
Jul 2, 2023
Messages
201
ja sam kacio ono sto si ti uradio to jeste da si ti napiso u NON-RP chat da sam debil ali ako ti imas pov ili tako nesto da sam te ja ubio i nazvo te debil ti posalji slobodno zalbu protiv mene
ako bude prihvacena ja cu da dobijem kaznu i eto
nisam reko debil hahahaahaha to si ti meni reko
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Alo sinovci ne dirajte mi ilču mora da mi cepa drva za zimu. Ne stresirajte ga pa da se poseče jadan šta da radim posle 😂
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom