Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41557
Players nickname
XXX
Suspect ID
46506, 10930
Date of violation
Jan 2, 2024
Time of violation
20:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=D0ded4H32Fc

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Sa ovakvim komentarima samo još više iskazujete tko je među tom ekipicom :oops:
 

DukishaSavic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2023
Messages
118
Nema potrebe da vredjas, to sto ti pokusavas da uradis nikad nije prolazilo i nikad nece prolaziti, malo duze sam u state-u od tebe i znam tacno kako stvari funkcionisu izmedju ljudi, ako tako kazes da ne znamo resiti ni jednu situaciju pogledaj koliko ja imam zalbi da sam kacio nekog i da sam se zalio na neke pa onda komentarisi. Ljudi koji su trenutno u FIB-u, cak ima dosta onih koji su se povukli iz fiba jer ne zele da se zamlacuju sa tobom, su potkovaniji od tebe sto RP-a tice mnogo vise nego sto ti znas. Dokaze koje mi skupljamo ti nikad neces biti u mogucnosti i neces imati znanja da skupis pogotovu sto se dokazi skupljaju bez korumpiranih biografija i da su svi validni a ne kao tvoji dokazi za unutrasnju kontrolu fibu koja je prosla kako je prosla. Lep pozdrav
Ti potkovan za RP nisi to je sigurno. Ti se samo cepis odredjenim ljudima za rank pa se izivljavas na nizim cinovima kepecu celavi.
 

Akeno Himejima

Player
Player
Joined
Aug 23, 2023
Messages
20
KO OCE FREE ROBUXE NEK ME DODA NA DISCORD - @prolom_voda isto sirimo nacisticku propagandu i delimo bele pertle za skinhead-ove
Saznaj_IC.png
 

Luka Wick

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
110
Sa ovakvim komentarima samo još više iskazujete tko je među tom ekipicom :oops:
S obzirom da se u videu cuje tvoj naglasak i da govoris "kaj", pretpostavit cu da si iz Zg.
Javi mi se privatno da ti napisem di da odes van, da vidis zgodne cure, ako nemas financijskih sredstava da se pocastis javi se i to cu ti rijesit, s obzirom da si 0-24 na Grandu ili Forumu sumnjam da imas ali otom potom, da se manis igrice od 2 eura i pogotovo foruma, za koji kazes da ga "prezires".. Cringe si, ponasaj se u skladu sa svojim godinama za koje vjerujem po glasu da su 18+.
Bogami si cringe teski i ovo ti kazem u dobroj namjeri, ne kao uvredu, doduse takve poput tebe i vrijeđa samo istina.(if you know what I mean)
 
Last edited:

Mare Mamic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 1, 2022
Messages
71
S obzirom da se u videu cuje tvoj naglasak i da govoris "kaj", pretpostavit cu da si iz Zg.
Javi mi se privatno da ti napisem di da odes van, da vidis zgodne cure, ako nemas financijskih sredstava da se pocastis javi se i to cu ti rijesit, s obzirom da si 0-24 na Grandu ili Forumu sumnjam da imas ali otom potom, da se manis igrice od 2 eura i pogotovo foruma, za koji kazes da ga "prezires".. Cringe si, ponasaj se u skladu sa svojim godinama za koje vjerujem po glasu da su 18+.
Bogami si cringe teski i ovo ti kazem u dobroj namjeri, ne kao uvredu, doduse takve poput tebe i vrijeđa samo istina.(if you know what I mean)
bili ti luka kurca meni da se napusis malo ko tebe sta ptia e da ocete samar da dobijete posto ovde pustate muda po forumu klempotresi jedni sta ti imas koji kurac da pises ko si ti uopste
 

Josip Antlantics

Player
Player
Joined
Dec 29, 2023
Messages
7
S obzirom da se u videu cuje tvoj naglasak i da govoris "kaj", pretpostavit cu da si iz Zg.
Javi mi se privatno da ti napisem di da odes van, da vidis zgodne cure, ako nemas financijskih sredstava da se pocastis javi se i to cu ti rijesit, s obzirom da si 0-24 na Grandu ili Forumu sumnjam da imas ali otom potom, da se manis igrice od 2 eura i pogotovo foruma, za koji kazes da ga "prezires".. Cringe si, ponasaj se u skladu sa svojim godinama za koje vjerujem po glasu da su 18+.
Bogami si cringe teski i ovo ti kazem u dobroj namjeri, ne kao uvredu, doduse takve poput tebe i vrijeđa samo istina.(if you know what

Brate,
Jesi ti glup ili se samo pravis Glup?
Znaci ti dajes njemu savijete koje sam ni ne postujes a i nemozes ostvariti. (if you know what I mean)-.-
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom