Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41557
Players nickname
XXX
Suspect ID
46506, 10930
Date of violation
Jan 2, 2024
Time of violation
20:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=D0ded4H32Fc

Luka Wick

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
110
Brate,
Jesi ti glup ili se samo pravis Glup?
Znaci ti dajes njemu savijete koje sam ni ne postujes a i nemozes ostvariti. (if you know what I mean)-.-
Nekad sam glup nekad se pravim, ovisi o potrebi.
Koje "savijete"(pravopis ti je jaca strana vidim), ja ne postujem?
 

Luka Wick

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
110
bili ti luka kurca meni da se napusis malo ko tebe sta ptia e da ocete samar da dobijete posto ovde pustate muda po forumu klempotresi jedni sta ti imas koji kurac da pises ko si ti uopste
“Ja sam koji jesam”, reče Bog Mojsiju. Onda nastavi: “Ovako kaži Izraelcima: `Ja jesam` posla me k vama.” (Izlazak 3,14)
 

Djordje Bakmaz

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
787
GP 3.1 - vrijeđanje ooc
GP 3.2 - Psovanje familije ( Doticna osoba izrekla "jebem ti sve po spisku")
GP 6.13 - dovrsavanje iz koristoljublja ( ID : 46506 ubija vezano lice koje je pucalo na službenike)
MG - Pri ulasku u zatvor službenik govori da lice ide s eventa, a pritom lice ima masku te se vidi otvorena korupcija
PG - Popustanje mojih lisica više od 4-5 puta od strane FIB agenata
UB
PZD 5.10 Zaposlenici LSPD -a / FIB -a / SAHP -a dužni su za pozive koristiti samo službeni prijevoz. (Upotreba vlastitog automobila strogo je zabranjena.) | Usmeno upozorenje. - ( Lice koristi rentu ispred zatvora )

Sve se vidi u pov.
Video je trimovan
 

AmarHudzic

Player
Player
Joined
Jan 1, 2024
Messages
20
GP 3.1 - vrijeđanje ooc
GP 3.2 - Psovanje familije ( Doticna osoba izrekla "jebem ti sve po spisku")
GP 6.13 - dovrsavanje iz koristoljublja ( ID : 46506 ubija vezano lice koje je pucalo na službenike)
MG - Pri ulasku u zatvor službenik govori da lice ide s eventa, a pritom lice ima masku te se vidi otvorena korupcija
PG - Popustanje mojih lisica više od 4-5 puta od strane FIB agenata
UB
PZD 5.10 Zaposlenici LSPD -a / FIB -a / SAHP -a dužni su za pozive koristiti samo službeni prijevoz. (Upotreba vlastitog automobila strogo je zabranjena.) | Usmeno upozorenje. - ( Lice koristi rentu ispred zatvora )

Sve se vidi u pov.
Tako je brate kaci goveda
 

Profa00

Player
Player
Joined
Feb 3, 2022
Messages
114
Nije do servera vec previse nam dopusteno i radimo sranja mislim da bi se kazne trebale povecat na 5x puta vise nego sada pa necemo vise radit sranja ovo je sramotno sta rade obe strane RolePlay? mislim da je dovoljno da administratori razmisle da podignu kazne na visi nivo jel ovo je sramotno , za MG 60 minuta psovanje majke 180 minuta to je blago receno zalosno bez jace kazne i dalje cemo pravit sranja
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
282
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji bez rezanja video zapisa
    Pov nadostaje od 20:06 do 20:09
    Pov nadostaje od 20:18 do 20:23​
  • Čeka se odgovor ID-a 41557. Ima 12 sati da dostavi POV.​
 

Akeno Himejima

Player
Player
Joined
Aug 23, 2023
Messages
20

caption.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom