Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
24255
Players nickname
Vuki ML
Suspect ID
21867
Date of violation
Jan 8, 2024
Time of violation
21:29
Proofs
https://youtu.be/l6_0u61k9nk?si=AqQG4mkYp3QjKv_9

Martin.

Player
Player
Joined
Dec 28, 2023
Messages
31
covek prica na discord tokom "rp situacije" koja se tu desavala niko ne zna dal je to neko rekao na discordu ili ingame
 

Martin.

Player
Player
Joined
Dec 28, 2023
Messages
31
trebalo bi da se 24255 utisa za mg a da se 21867 ne banuje jer je to neko mogao na discordu reci a ingame je on tiho mogao da kaze
 

Vuki ML

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
11
covek prica na discord tokom "rp situacije" koja se tu desavala niko ne zna dal je to neko rekao na discordu ili ingame
pricam na discordu sa drugarom jer trebamo da izadjemo u petak, pitao me je kako da se obuce za tada. Da li je jasno? Takodje imam jos jedan snimak kako pucaju bez brojanja i isti taj lik u snimku prica dok je bez svesti
 

Jovanovic Rolex

Player
Player
Joined
Jan 7, 2024
Messages
9
pricam na discordu sa drugarom jer trebamo da izadjemo u petak, pitao me je kako da se obuce za tada. Da li je jasno? Takodje imam jos jedan snimak kako pucaju bez brojanja i isti taj lik u snimku prica dok je bez svesti
sportski pozdrav za sve drzavne org
 

Vuki ML

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
11
trebalo bi da se 24255 utisa za mg a da se 21867 ne banuje jer je to neko mogao na discordu reci a ingame je on tiho mogao da kaze
Bio sam sa jednim drugarom u callu, sa onim s kojim sam se dogovarao za Petak, on moze sam sve da potvrdi.
 

Martin.

Player
Player
Joined
Dec 28, 2023
Messages
31
dosta se tu stvari drugih moglo desiti cim covek prica na discord ne mozemo znati prica li ko ingame ili na discordu opet 21867 je mogao nesto tiho tu da kaze a da se cuje na discordu
 

Mimi Verstappen

Player
Player
Joined
Aug 10, 2023
Messages
656
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam PRIHVATITI ovu žalbu.

  • ID 21867 dobit će kaznu za G.P. 3.2
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom