Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed krivo donešena odluka I Gerrito Malchiny

Status
Not open for further replies.
Your ID
6901
Players nickname
Radislav Baic
Administrators nickname
Gerrito Malchiny
Date
Jan 21, 2024
Time
10:37
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/580337/#post-2106802

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
791
Poštovana administracijo, Molim vas ko boga da pažljivo pogledate žalbu moju i pov koj sam stavio, jer mislim da administrator to nije dobro pogledao, te ne može ovo da se reši IC.

LSPD lider je rekao igracu da me stavi na BL nakon sta sam usao u org, te se vidi kako to lider nije sam napravio jer ne zeli da krsi pravila, preko diskorda poruku koju sam dobio je lider je tako rekao.

Izgubljeno povjernje lidera nakon pola sata što sam primljen u Organizaciju.

Mislim da nije fer da jedan igrac uđe u organizaciju i da ga se Blacklista bez razloga te mislim da je LSPD lider korumpriran i radi cisti MG jer sam promjenio ime

i cim je vidio moj ID da me netko primio u ORG me blacklistao na razlog izgubljeno povjerenje lidera.

Volim ovaj server i ovu igru al ovakav lider i ovakva nepravda mislim da nije ok

Abrahame ili Mujo ako gledate ovu žalbu molim vas da pogledate pozorno jer se dešava to da na serveru ne mogu ni u jednu organizaciju, zasto ja ne mogu da igram ovu igru kao i svi ostali?

Mislim da to nije ok.

Hvala
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom