Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11272
Players nickname
Tadex Jezo
Suspect ID
12347
Date of violation
Jan 25, 2024
Time of violation
3:20
Proofs
https://youtu.be/iZKDGjq5vHM?si=0nd9wJMBoZsdTRF0

Jenifer Cash

Player
Player
Joined
Feb 5, 2022
Messages
228
Ja bih zamolila da krene da se traze duzi videi svima da bi se videla cela situacija da videi ne budu kraci od 1 minute ili 2 minuta. Da ne bi ljudi kratili i namestali u svoju korist. Hvala.
 

shorty99

Player
Player
Joined
Dec 18, 2023
Messages
20
Osoba pod tim ID 12347 me naziva da smo retardirani te prjeti igracu da će ga okaćit na sud (to je occ prejtnja) Ingme ne postoji sud pa se ovo smatra IRL prejtnom Svaki offtopic kazniti.
tebi se legendo ne cuje mikrofon na povu da li to znaci da ne snimas sve slojeve sto je 60dana ban?
 

Jenifer Cash

Player
Player
Joined
Feb 5, 2022
Messages
228
Culo bi za 2 minuta bar uzdisaj , kasalj bilo sta, sto znaci da si stavio da se cujes samo kad pricas u igri.
 

Tacko12

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
33
Vidi se na početku klipa da sam htio pričat ali nije radilo javilo mi je ''Voice chat has timed out, attempting to restart'' a na kraju klipa kad mi proradi normalno me se čuje
 

Jenifer Cash

Player
Player
Joined
Feb 5, 2022
Messages
228
Mozda si stavio hotkey na -N-slovo. Samo u Igri da se cujes , jer si jedino na pocetku govorio sa mnom gde si iskekao video jer si i pre toga pricao sa mnom daj ceo video.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom