Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
50291
Players nickname
Dragutin Berlusconii
Suspect ID
34660
Date of violation
Feb 24, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=0dky0eL2h64

ruta24

Player
Player
Joined
Dec 16, 2023
Messages
195
neki npc se okupili kod fema pucaju bez brojanja krse dosta pravila

molim da se svi igraci koji su pucali da se kazne
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Brojali su ti 3 puta a ti nemas strah za zivot pa se vracas sva tri puta molim da se i to uzme u obzir <3
 

ruta24

Player
Player
Joined
Dec 16, 2023
Messages
195
brojano je 1 tamo de ne sme da se broji 2 put brojano krenuo sam da idem vi ste pucali okrenuo sam se samo da uzmem id i 3 put brojite nakon sto pucate i tu sam krenuo i tu ste me pucali tako da molim da se svaki igrac ovde kazni i ako porodica ima neformalnu da dobiju warn
 

Gotti Angel

cale
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
129
neki npc se okupili kod fema pucaju bez brojanja krse dosta pravila

molim da se svi igraci koji su pucali da se kazne


Tvoji pucaju sa brda jasno se vidi, bilo ti je odbrojano 5 puta ti namerno baitas i dolazis sam, gde ti je fear???
 

joca simonovski

Player
Player
Joined
Oct 1, 2023
Messages
16
neki npc se okupili kod fema pucaju bez brojanja krse dosta pravila

molim da se svi igraci koji su pucali da se kazne
jasno se vidi na povu da ti ocigledno nemas strah za svoj zivot zatim kazes nismo brojali mogu dragoj administracii da pokazem ceo pov celo vreme sam snimo tako da pokazi celi pov de sam ti brojo svaki put tako da ja bih zamolio administraciju da zatrazi ceo pov de mu je brojano svaki put
 

Roman Berlusconi

𝓑𝓮𝓻𝓵𝓾𝓼𝓬𝓸𝓷𝓲
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
27
Možda pripadnik našeg fema je "baviti", ali sa razlogom da vidi ID-eve od igrača. S vaše strane odmah na početku snimka se vidi da prvi put nije brojano nakon što ste raspalili rafal po njemu, pucate pa brojite u više navrata. Naš igrač je prekršio fear rp jel vas inače ne bi mogao okačiti🙃.

Ovako inače rispekt svima ( igra je ).
Pozz
 

Roman Berlusconi

𝓑𝓮𝓻𝓵𝓾𝓼𝓬𝓸𝓷𝓲
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
27
Možda pripadnik našeg fema je "baviti", ali sa razlogom da vidi ID-eve od igrača. S vaše strane odmah na početku snimka se vidi da prvi put nije brojano nakon što ste raspalili rafal po njemu, pucate pa brojite u više navrata. Naš igrač je prekršio fear rp jel vas inače ne bi mogao okačiti🙃.

Ovako inače rispekt svima ( igra je ).
Pozz
I ne možete puc
 

Roman Berlusconi

𝓑𝓮𝓻𝓵𝓾𝓼𝓬𝓸𝓷𝓲
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
27
"*baito*
Možda pripadnik našeg fema je "baviti", ali sa razlogom da vidi ID-eve od igrača. S vaše strane odmah na početku snimka se vidi da prvi put nije brojano nakon što ste raspalili rafal po njemu, pucate pa brojite u više navrata. Naš igrač je prekršio fear rp jel vas inače ne bi mogao okačiti🙃.

Ovako inače rispekt svima ( igra je ).
Pozz
"*Baito*"
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 34660 dobit ce kaznu za Geto pravilo 1.12
Ako osoba udovolji datim zahtjevima, nije je dopušteno ubiti​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom