Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
51519
Players nickname
Ivan_Wick
Suspect ID
11372|37988|37057
Date of violation
Feb 25, 2024
Time of violation
17:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=sFRSZDip0Lw

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Robanje ispred fam kuce.
U POV-u mu govorim da me robaju ispred fam kuce na šta on odgovara "možeš da ga duvaš idiote".
Okači ceo pov odakle je počelo robanje ako smeš pa da admini lepo vide kako radiš fear rp i pokušavaš da bežiš u GZ tj u fam kuću, nakon čega te mi posle brojanja ubijamo i nakon dizanja ti se opet vrtiš kao balerina i nećeš da digneš ruke. Ti druže ne poseduješ auto put i mesto gde si roban nema veze sa tvojom kućom.

A za ovo duvaj ga to je žargonski kroz IC, a ti pričaš o pravilima u sred rpa i samim tim radiš KRP ( kill role play ) i prekidaš rp što je ujedno i MG. Plači manje ćeš da piškiš 😉

Veliki pozdrav od familije CREW
 
Last edited:

Ivan Wick

Player
Player
Joined
Jan 25, 2024
Messages
21
Ajde brate nista okaci ti onda taj pov kako ja radim fear rp kad si tako opasan pa da vidimo ko laze a ko istinu govori
 

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
Okači ceo pov odakle je počelo robanje ako smeš pa da admini lepo vide kako radiš fear rp i pokušavaš da bežiš u GZ tj u fam kuću, nakon čega te mi posle brojanja ubijamo i nakon dizanja ti se opet vrtiš kao balerina i nećeš da digneš ruke. Ti druže ne poseduješ auto put i mesto gde si roban nema veze sa tvojom kućom.

A za ovo duvaj ga to je žargonski kroz IC, a ti pričaš o pravilima u sred rpa i samim tim radiš KRP ( kill role play ) i prekidaš rp što je ujedno i MG. Plači manje ćeš da piškiš 😉

Veliki pozdrav od familije CREW
Hahahaha
Pa vi cim izadjete iz kuce, prekrsite pet pravila .. hodajuci warnovi
Je l istina da kad zadrzite neformalnu vise od 10 dana pravite zurke po serveru? :)
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Hahahaha
Pa vi cim izadjete iz kuce, prekrsite pet pravila .. hodajuci warnovi
Je l istina da kad zadrzite neformalnu vise od 10 dana pravite zurke po serveru? :)
A jel istina da kad je imamo ne smete da izađete iz kuće 🐀 ? Srećno sa nabijanjem warnova wariori. I naučite da autoput nije deo fam kuće.
 

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
Hahaha, meni? Au, decko, pa ti si to nesto gadno pomesao
Ali nista cudno, kakvi su clanovi, lider mora biti gori barem duplo. Cisto da posluzi kao primer. :ROFLMAO:
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Hahaha, meni? Au, decko, pa ti si to nesto gadno pomesao
Ali nista cudno, kakvi su clanovi, lider mora biti gori barem duplo. Cisto da posluzi kao primer. :ROFLMAO:
Ne sekiraj se i tebe ćemo da pretresemo, jel to rastu zubići pa si nervozan? 😄 tako je lider služi da objasni drugarima kako se šutiraju npcijevi po mapi 😂
 

Ivan Wick

Player
Player
Joined
Jan 25, 2024
Messages
21
Decko ti kao lider tog jadnog fama bi trebao biti primjer kolegama, a ne bit takav lazov i pacenik i zato pravo me zaboli za tih 50 k sta ste mi uzeli davat cu ti svaki dan po 50k ako ti treba i tom decku mogu dat torbu 3 kad mu CREW nije u mogucnosti to osigurat, bar mu pokažite kako da je sakrije pokazivanje torbe kad nemate da mu osigurate lvl3.
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Decko ti kao lider tog jadnog fama bi trebao biti primjer kolegama, a ne bit takav lazov i pacenik i zato pravo me zaboli za tih 50 k sta ste mi uzeli davat cu ti svaki dan po 50k ako ti treba i tom decku mogu dat torbu 3 kad mu CREW nije u mogucnosti to osigurat, bar mu pokažite kako da je sakrije pokazivanje torbe kad nemate da mu osigurate lvl3.
On je sentimentalno vezan za tu torbu. Ne robuje markama kao neki 😆 Važi brate budi na istom mestu u isto vreme i spremi keš 😂
 

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
Ne sekiraj se i tebe ćemo da pretresemo, jel to rastu zubići pa si nervozan? 😄
A, tesko, brate, ne mozemo nikako da se vidimo na serveru. Ovi tvoji lezu u 19h, spremaju se za vrtic, a ja tek tada pocinjem da igram. Ali, bice prilike valjda, eto raspusta uskoro.
Ja nervozan? Auu, moras jos da poradis na sebi :LOL:
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
A, tesko, brate, ne mozemo nikako da se vidimo na serveru. Ovi tvoji lezu u 19h, spremaju se za vrtic, a ja tek tada pocinjem da igram. Ali, bice prilike valjda, eto raspusta uskoro.
Ja nervozan? Auu, moras jos da poradis na sebi :LOL:
Ae ae radi onda da ne čeka farma, mora to da se zalije
 

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
Bih ja, nego nece biti onda za tebe i tvoje sentimentalce, pa ostavljam te poslove za vas, da uskoro mozete sebi da priustite ranceve. A za ostalo cete zaraditi na raspustu, jer se od robanja necete puno 'leba najesti. Sto bi se reklo, skuplja pita nego tepsija. Guglaj sad sta to znaci, jer ti inteligencija nije jaca strana :LOL:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom