Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7495
Players nickname
tomo_zdravklovic
Suspect ID
114
Date of violation
Mar 11, 2022
Time of violation
19:52
Proofs
https://youtu.be/-Yc0jNpEpXI

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Bez ikakvog razloga prisao je ogradi svog FH preskocio je i mene tjerao odatle. Ovo nije teritorija njegove familije , ovo je tzv ničija zemlja u kojoj ja ako hocu mogu da lezim cijeli dan .
 

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
Video je editovan, prije odbrojavanja sam mu rekao; "imas 5 sekundi da bjezis odavde"
 

Andrew Newton

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
86
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Zahtevam POV duze od 1 min , pocetak RP situacije i sta je doslo do toga da bi trazili od vas da se udaljite.
  • Čeka se odgovor ID-a 7495. Ima 6 sati da odgovori.
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
Video je editovan, prije odbrojavanja sam mu rekao; "imas 5 sekundi da bjezis odavde"
Ne , ništa prije ovog nisi rekao, kompjuter mi se pokvario, molim admina da mi da 24 sata još da dokažem to, jer mi se kompjuter ne moze upaliti. Došao sam tu, svirao sam prijatelju da dođe, ovaj mazlum mi je došao i počeo prijetiti bez ikakvog razloga i govoriti mi da se sklonim i molim te nemoj me učiti o pravilima, ovaj prostor je no man no land, tj. ničija zemlja, i samim time ne pripada niti getu niti sam ja ugrozio ama baš ništa što se tiče vaše porodice. Ama baš nikako ne moram da se sklonim, ako hocu mogu ti šator da postavim i da spavam u njemu. Druga stvar, čovjek nije izbrojao do 5 nego do 3 , uzmite štopericu i pogledajte, ponašao se kao kauboj džoni vjervatno isfustritran svoojim privatnim životom pa želi da pokaže kako je on nešto, Šta god da je bilo prije toga, to je DM u gradu ako nije RDM . LP. Nadam se da će se komp upaliti narednih sati. Da dokažem da je isfustrirano derište.
 

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
Ne , ništa prije ovog nisi rekao, kompjuter mi se pokvario, molim admina da mi da 24 sata još da dokažem to, jer mi se kompjuter ne moze upaliti. Došao sam tu, svirao sam prijatelju da dođe, ovaj mazlum mi je došao i počeo prijetiti bez ikakvog razloga i govoriti mi da se sklonim i molim te nemoj me učiti o pravilima, ovaj prostor je no man no land, tj. ničija zemlja, i samim time ne pripada niti getu niti sam ja ugrozio ama baš ništa što se tiče vaše porodice. Ama baš nikako ne moram da se sklonim, ako hocu mogu ti šator da postavim i da spavam u njemu. Druga stvar, čovjek nije izbrojao do 5 nego do 3 , uzmite štopericu i pogledajte, ponašao se kao kauboj džoni vjervatno isfustritran svoojim privatnim životom pa želi da pokaže kako je on nešto, Šta god da je bilo prije toga, to je DM u gradu ako nije RDM . LP. Nadam se da će se komp upaliti narednih sati. Da dokažem da je isfustrirano derište.
Ne znam o cemu pricas kakva nicija zemlja? Generalno pravilo 6.15 je izmisljeno da bi mogao ubiti nekoga van geta. Ne razumijem cemu vredjanje legendo?
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Ne znam o cemu pricas kakva nicija zemlja? Generalno pravilo 6.15 je izmisljeno da bi mogao ubiti nekoga van geta. Ne razumijem cemu vredjanje legendo?
Halo čovječe nalazio sam se na trotoaru od hotela udaljen 50m. Nisi imao razloga prici meni i tražiti da se sklonim sa mjesta koje ne pripada tebi i tvojoj porodici. Gdje sam ja bio ,tu možeš biti. Malo si pogrešno shvatio to pravilo. To se odnosi za pljačke autoput Itd. Ne odnosi se na grad. U gradu iako imaš razlog da me ubiješ ne smiješ me ubiti(jer je to DM). Jako sam razočaran da takva jedna familija ne zna pravila. Čitam komentare i svojim ocima ne mogu vjerovati da ste ovoliko ne upućeni u pravila. Ne samo za moj slučaj nego za 90% slučajeva .
 

papi2k

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
79
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
Video je editovan, prije odbrojavanja sam mu rekao; "imas 5 sekundi da bjezis odavde"
Znaci mozes usred grada nekome doc i rec "imas 5 sekundi da se maknes" ako se ne makne mozes ga ubit? :ROFLMAO::ROFLMAO:
Nije ni cudo da vam je mali Velja maskota.
 

Veljko Nevolja

Player
Player
Joined
Jun 21, 2021
Messages
246
Ne , ništa prije ovog nisi rekao, kompjuter mi se pokvario, molim admina da mi da 24 sata još da dokažem to, jer mi se kompjuter ne moze upaliti. Došao sam tu, svirao sam prijatelju da dođe, ovaj mazlum mi je došao i počeo prijetiti bez ikakvog razloga i govoriti mi da se sklonim i molim te nemoj me učiti o pravilima, ovaj prostor je no man no land, tj. ničija zemlja, i samim time ne pripada niti getu niti sam ja ugrozio ama baš ništa što se tiče vaše porodice. Ama baš nikako ne moram da se sklonim, ako hocu mogu ti šator da postavim i da spavam u njemu. Druga stvar, čovjek nije izbrojao do 5 nego do 3 , uzmite štopericu i pogledajte, ponašao se kao kauboj džoni vjervatno isfustritran svoojim privatnim životom pa želi da pokaže kako je on nešto, Šta god da je bilo prije toga, to je DM u gradu ako nije RDM . LP. Nadam se da će se komp upaliti narednih sati. Da dokažem da je isfustrirano derište.
znaci priznajes da si baitao? "Došao sam tu, svirao sam prijatelju da dođe" . I trotoar oko fam house-a je nas posed.
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
znaci priznajes da si baitao? "Došao sam tu, svirao sam prijatelju da dođe" . I trotoar oko fam house-a je nas posed.
Druže idite naučite pravila. Teritorija FH je ograda i do ograde , pa za šta postoji ograda i da li se smije preskočiti ? Vaša inteligencija se pokazala kada ste vašeg admina pitali da li ja vama smijem ukrasti auto na eventu. Pa kakve ja imam veze sa vašim eventom. A on vas nafurao da može . Pa od Muje dobili po prstima. Jesam došao sam svirati prijatelju da dođe , trebao mi je hitno . A ti ne smiješ meni ništa, da li ste me pitali sta želim? Da li ste me pitali jesam li došao da vas provociram? Imali ste forum za sve, a ukoliko sam prekršio ja neka pravila, trebam ići u demorgram, a ne da me ubijate bez razloga(ili sa razlogom) u gradu . U gradu . Da smo van grada, to bi bilo uredu.
 

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Žalba nije ispravljena u datom roku
Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom