Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
26485
Players nickname
Johny Kennedy
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 22, 2024
Time of violation
14:36
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=gO2Oe8Svzb8

Pav1e

Player
Player
Joined
Nov 6, 2023
Messages
59
Momci juce nisam hteo da vas kacim za cl al jbg sad kad vec moram . Ja jesam brojao samo ne znam zasto se nije culo a imam pravo da ti brojim tu cuje se u klipu nesto malo od brojanja ali jbg nije se culo dovoljno
 
Last edited:

CaoPoz

Player
Player
Joined
Jul 2, 2022
Messages
8
Toooooooooo Abibas i Benefaktor toooooo kidare u vojsci treba im dati warn tototototot tojeto
 

Meldin

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
29
Zamolit cu ove o_O iz NGa da se ne mijesaju admin neka odluci
 
Last edited:

Meldin

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
29
Kada upadnu u bazu oni mogu da pucaju, sto nisu pitali na kapiji za regrutaciju?
Nije niko upao u bazu na kapiju smo dosli normalno cujes u POV kako govori jedan od njih da nismo nista uradili i da nije imao razlog da nas ubije.;)
 

Pav1e

Player
Player
Joined
Nov 6, 2023
Messages
59
Jednostavno sam brojao mikrofon mi se nesto sjebalo nije se culo i kraj price sta sad jbg na adminima je da me kazne ili da puste. Ja vama smem da brojim al et9 sta je tu sjebana situacija
 

CaoPoz

Player
Player
Joined
Jul 2, 2022
Messages
8
Jednostavno sam brojao mikrofon mi se nesto sjebalo nije se culo i kraj price sta sad jbg na adminima je da me kazne ili da puste. Ja vama smem da brojim al et9 sta je tu sjebana situacija
šefe reci ti meni jel nosiš ti Abibas sa 2 crte na serveru
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom