Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass rule breake | 45003, 48176, 27610

Status
Not open for further replies.
Your ID
54503
Players nickname
Pesic Blueray
Suspect ID
45003 48176 27610
Date of violation
Mar 22, 2024
Time of violation
17:09
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=51tT7FBLWTQ

vokey

Player
Player
Joined
Jan 14, 2024
Messages
50
U videu mi broje na ulici a ja sam samo dosao panel da postavim..
postavi ceo pov kako radis bait i ostala sranja nemate strah za zivot 5 puta vam brojim vi nista odete pa se vratite
stavi ceo smimnak od 20min
 

Brian LoRusso

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Sep 24, 2023
Messages
174
U videu mi broje na ulici a ja sam samo dosao panel da postavim..
dostavi duzi pov jer su se tada spremali za reid ne znam kakve panele lik spominje, a i vidi se namjera dosao je da bejta i da nabije warm ili slicno
 

Peske Reall

Душа браћи Срце мајци!
Player
Joined
Feb 1, 2024
Messages
257
postavi ceo pov kako radis bait i ostala sranja nemate strah za zivot 5 puta vam brojim vi nista odete pa se vratite
stavi ceo smimnak od 20min
Brate ti mene ako sam se ja presvukao ne smes znati pritom meni su rekli da imaju paneli za postaviti ti krsis pravilo jer mi brojis na ulici sad dal sam ja baitao ti okaci
 

Peske Reall

Душа браћи Срце мајци!
Player
Joined
Feb 1, 2024
Messages
257
i ovj tvoj provocira i u sred price sio postavio p yahtevam duyi pov gde ce se videtida bejta
vi meni trazite pov OD 20min alo druze ja sam okacio tebe za to sto me pucas
kakvo crno bejtovanje
 

Nesa Star

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
4
imo si 3 puske na glavi i ti kao da nemas ni jednu ako cemo o krsenju pravila
ti si prekrsio fear rp , rps , pg jer skaces sa visokog dela
Decko ne prdi imas li oci brate moj pogledaj drzali ste mu 2 puske plus ako je beito kaci ga sta ima on da stavlja ja sam doso i mene ste rokali bez brojanja plus na ulici a ovaj pg tu tek ne prdi ne znas sta je pg naravno da moze da skoci sa tog malog dela jer uopste nije veliko to nije pg kao prvo fear rp nije imo je 2 puske ako si sposoban da vidis i rps nez sta si tu lupio usro si se da ne dobijes warn pa si poceo da plasis momka koji vas je dobro zajebo i fino nabacio vama warn ako je admin dobar prihvatice ovo tjt i sta mu ti trazis veci pov trazi ce mu admin a ne ti doktore
 

vokey

Player
Player
Joined
Jan 14, 2024
Messages
50
Decko ne prdi imas li oci brate moj pogledaj drzali ste mu 2 puske plus ako je beito kaci ga sta ima on da stavlja ja sam doso i mene ste rokali bez brojanja plus na ulici a ovaj pg tu tek ne prdi ne znas sta je pg naravno da moze da skoci sa tog malog dela jer uopste nije veliko to nije pg kao prvo fear rp nije imo je 2 puske ako si sposoban da vidis i rps nez sta si tu lupio usro si se da ne dobijes warn pa si poceo da plasis momka koji vas je dobro zajebo i fino nabacio vama warn ako je admin dobar prihvatice ovo tjt i sta mu ti trazis veci pov trazi ce mu admin a ne ti doktore
ne prdi imate dve godine dosli ste da trolate a p jeste skace na glavu i ti isto buraz vidis da imas dve puske na glavi i ti kao da nemas vracas se ajde zdravo ja buraz imam 4k sati na rp serverima i nemoj ti mene da ucis nesto malcu berzglavi
 

Lager_NyX

Player
Player
Joined
Dec 18, 2023
Messages
144
vi meni trazite pov OD 20min alo druze ja sam okacio tebe za to sto me pucas
kakvo crno bejtovanje
pa postavi pov gde se vidi da si dosao za panel da vidimo ko je trazio da mu postavis panel cim se pravis pametan ti si poceo snimanje odma ispred kuce ja nisam video niko u oglasu da trazi radnike za panel
 

Lager_NyX

Player
Player
Joined
Dec 18, 2023
Messages
144
i nije ovde nista mass rule break jer te pucao sam jedan
nauci malo pravila pa dodji igraj pls
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom