Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved CB, RDM, CR, Pravilo GZ 1.1, Generalno pravilo 6.8 | ID: 377, 11156, 17522, 3306

Status
Not open for further replies.
Your ID
9159
Players nickname
Buzga Kapetanovic
Suspect ID
000
Date of violation
Mar 12, 2022
Time of violation
20:15
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=kZ2GZsgkhNo

KeepWalking123

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
DM+VDM+CB+CL I ID: 377, 14749, 17522, 11156

Pucali su na sluzbenika iz vlade i ubili ga pa su nas gazili i provocirali da ne bi mogli da odemo na raciju blek marketa. I uradili su Combat Log.

Jos dokaza sa druge tacke gledista:
1.
2.
3.
 

Dimitrije Magluta

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
65
CR nema, niko te nijednom nije udario nego smo ti ispred auta stali, rat je danas jos jutros objavljen zbog potraznje na veliku svotu novca za biznise nase porodice,vi ste odma izasli i uperili pusku u osobu bez upozorenja ili i reci razgovora tako da nije ni RDM, postavicu POV odbrane jer ste nas CR sa blindom mitsubishi bez auta sa rotaljkama, vi ste sa ulice otisli i pobegli u green zoni i uperili u nas pusku gde mi ne mozemo nista, sve je IC i mislim skroz korektan atentat na Ministra samo da niste pobegli u green zoni bila bi druga prica
 

Dimitrije Magluta

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
65
prvom snimku stojite na sred ulice i to je prvi i jedini put da sam bilo koga udario motorom Slucajno nije mi se ucitalo 20 ljudi odma dok idem 300 na sat, imamo ceo live situacije jer ocigledno secete snimke po vasim zeljama secete gde ste nas gazili sa blindama bez rotaljki gde je protiv pravila da se vozi 100% blinda bez patrol auta
 

Dimitrije Magluta

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
65
vec sam kaznjen za MG 180min, vi dalje odlucite kako cete. Predlog za GOV naucite da roleplayate mi smo se potrudili vi skrnavite i vi ste gresili nismo objavljivali.... poz svima
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 377 dobit će kaznu za CB
  • ID 17522 dobit će kaznu za CB
  • ID 11156 dobit će kaznu za CB, VDM
  • ID 160 dobit će kaznu za Pravilo zelene zone 1.1
  • ID 14749 dobit će kaznu za CB
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom