Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Danijel Doxed
Suspect ID
21867
Date of violation
Apr 1, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/364592/

Danijel Doxed

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Dobar dan postovana administracijo ova osoba krsi pravila konstanto dolazi kod nase porodice ,,DOXED” i ubija nas be brojanja itd… ima mnogo kazni na forumu kao i ig evo i nekoliko.
Osoba ima i jos duplo vise kazni ig zamolio bih da dobije kaznu.
 

Nikola Baci

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
59
Postovana administracijo,ja se izvinjavam zbog svoje ne promisljenosti do sad na serveru ali mnogo zalbi na mene je i odavno ranije kada sam igrao,te bi vas zamolio da ne dobijem kaznu(ja sam id 21867) lider porodice albatross od 70 clanova koja aktivno igra na ovom serveru i trudi se i nikada nisam pucao Doxed ispred njihove kuce,hvala ja cu prestati krsiti pravila i primiricu se.
 

Danijel Doxed

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Postovana administracijo,ja se izvinjavam zbog svoje ne promisljenosti do sad na serveru ali mnogo zalbi na mene je i odavno ranije kada sam igrao,te bi vas zamolio da ne dobijem kaznu(ja sam id 21867) lider porodice albatross od 70 clanova koja aktivno igra na ovom serveru i trudi se i nikada nisam pucao Doxed ispred njihove kuce,hvala ja cu prestati krsiti pravila i primiricu se.
Čistq laž kad do sad nisi prestao nečeš ni sada
 

Nikola Baci

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
59
Postovana administracijo,ja se izvinjavam zbog svoje ne promisljenosti do sad na serveru ali mnogo zalbi na mene je i odavno ranije kada sam igrao,te bi vas zamolio da ne dobijem kaznu(ja sam id 21867) lider porodice albatross od 70 clanova koja aktivno igra na ovom serveru i trudi se i nikada nisam pucao Doxed ispred njihove kuce,hvala ja cu prestati krsiti pravila i primiricu se.
Samo da dodam od postavljana zalbe pa do sad nisam dobio ni jednu kaznu ing ili na forumu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom