Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Generalno pravilo 6.3 | ID: 9984

Status
Not open for further replies.
Your ID
13913
Players nickname
Frank White
Suspect ID
9984
Date of violation
Mar 13, 2022
Time of violation
12:52
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Qzf1mZlOiiU&t=4s

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Nije istina, slusajte kako se dogodilo, bio sam u sahpu inspektor i skinuli su mi rank iz jedne greske. nakon toga smanjen sam na pocetni rank zbog cega sam se jako naljutio. to je bilo prije 2 dana. Prije izlaska sa server navecer u 00:00 moraju se vracati stvari u sef organizacije obavezno. to sam ja i ucinio, nisam mislio da cu izaci a zaboravio sam da ako nemam balaclavu na glavi moram imati pov vracanja ako ju vratim. Ja sam slucajno vratio balaclavu i ako treba dat cu vam novac za balaclavu ali moja balaclava je u sefu isto kao i PDW Submachine gun 1 reciklirani pancir i 2 pancira koje sam vratio na isti nacin kao i balaclavu, nisam ih vratio na Stavi tipku nego vrati svu municiju u skladiste zbog cega mi je i balaclava otisla i zsefa. Nakon toga dosao sam do franka i obja
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
i objasnio sam i situaciju da zelim izaci i zbog cega zelim izaci, dao sam im da me pretraze, pretrazili su gepek i htjeli su mi pretraziti sotale aute koje u ovome slucaju nisam imao imam samo BMX. jos sam navecer kada sam vracao u skladiste rekao nikoli slucajno sam vratio balaclavu i nemam pov, a dan nakon toga izasao. u logovima se ne vidi kada vratis cijelokupno municiju u skladiste tipkom Vrati svu municiju koju sam ja i pritisnuo. Pancire koje je momak naveo 1 od njih je pukao na raciji na black market koju smo nedoumice caskom prije odradjivali, 2 pancira sam vratio zajedno sa balaclavom PDWom i 180 municije za PDW, a jedan je recikliran jer je bio na manje od 100%
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
kao sto se vidi u logovima i stavljao sam u skladiste i vadio ali tipka opet kazem se ne vidi pretrazen sam sve mi je oduzeto prije odlaska tako da ne vidim razlog ovome. Frank white je jedan od razloga mog izlaska iz organizacije jer je toxican i za to ce biti reportan i lider jer je jedno od pravila lidera da se toxicnost ne smije dozvoljavati u organizaciji.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
i pokusao sam momku reci da su panciri pukli na raciji na black market na koju on ocigledno nije isao jer mu je jedini posao stajati i vrijedjati ljude u hq
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
a iskorisceno znaci da sam vratio polovnu municiju kako se i vidi na zadnjim logovima prije nego sto sam i izasao tako da ne vidim sta je ovdje problem?
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
ja sam uvek vracao sve sta sam uzeo sto se i moze vidjeti u mojoj znacki na discordu na sahp serveru. zamolio bih momke iz sahpa da malo pogledaju prije nego sto optuzuju nekoga
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
za isto ste optuzili mog brata frana koji isto zeli napustiti organizaciju ali tu samo pokazujete da ste toxicni jer optuzujete neduzne ljude jer mislite da svatko ko zeli napustiti organizaciju krade iz skladista. znaci prije nego sto sam izasao se jasno vidi da sam vratio polovnu municiju a ostalo sam stavio preko tipke Zelim vratiti svu municiju nakon cega se vratilo 2 pancira, 1 balaclava, assault rifle koji sam koristio za raciju, i 54 municije za assault ako se ne varam jer sam ostalo potrosio na raciji. ako treba dat cu novac za izgubljene stvari koje su pukle zbog metaka na raciji.
 

Racoon

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
42
Lovro Balls koji se naljutio jer je skinut sa mesta inspektora, pokrao je iz skladista kao sto se vidi u logovima. Aleksa iz NG-a me je zvao da on trazi prebacaj u NG, meni se nije javljao u tom momentu ni na radio stanicu ni na radio chat. Odjednom je napustio organizaciju i tad je pristao da dodje. Snimljen je i njegov brat Fran Balls ID: 9980 koji je bio uredan po logovima i znacci sve dok njegov brat nije napustio. Od tad je i on uzimao i nije vracao i danas je trazio da napusti. Nije dobio dozvolu te ga drzimo u SAHP-u sve dok se ne rese slucajevi kradje.
Sto se tice svih poruka Lovra, nemoguce je da se prevare logovi po skripti. Ja ne razumem kako ti mozes da pricas te stvari, postoji snimak gde se sve vidi. Ne mogu da nestanu 5 pancira nikako a da to ne pise u logovima.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
batice sve to sto si mi skinuo rank nije razlog da mi govoris ko te odgajao ovo ono i kasnije da mi se izvinjavas jer si toxican uvijek bio i uvijek ces ostat. nisam nista ukrao to sto si rigorozan i ne znas fino da pitas nego odma seres po ljudima nije u redu. ja sam sve fino vratio a u logovima kada se pritisne tipka Zelim vratiti svu municiju to se ne vidi, mozete sami testirati slobodno.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
nauci nesto batice znam kako logovi rade bio sam admin to sto si 30-o godisnjak koji vrijedja djecu i iskaljava svoje probleme na njima samo pokazujes da nisi cist
 

Racoon

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
42
NIsam ti ja batica, niti sam ti ja skinuo rank. Ja sam tebe kad si bio junior inspektor opomenuo zato sto pises u department bez icije dozvole i kako to moze da steti nasoj organizaciji. Ako sam imao grublji ton znaci da moram da pokazem autoritet. To je ic i sad pricamo ooc. Ja nemam 30 godina niti vredjam niti sam ikada vredjao decu. Ja zelim da organizacija bude sto ozbiljnija i ne mogu da budem blag na tako neku gresku.
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Ja cu da kazem jednu stvar kao lider. Prvo je to da si ti decko previse naporan i previ se pravis pametan. Pljujes celu administraciju i sve redom i pricas kako niko od njih ne valja. Drugo sto zelim da kazem je to da ti decko pojma nemas, pokvario si mi nekoliko dobrih akcija dok si bio admin. Izlazis sam iz organizacije, radis sta hoces i kako hoces. Krao si iz skladista i zahvali se tvom bratu koji se izlanuo to ispred mene. Eto toliko imas od mene. I zahtevam da gospodin dobije najstroziju kaznu. Jer praznjenje skladista je strogo zabranjeno. Hvala puno prijatno. Lider SAHP-a.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
vazi sefe, evo ga liderova toxicnost, niti u kojem slucaju nisam pljuvao po adminima nego sam rekao da su donijeli krivu odluku i tjt. nikoga od njih ne vrijedjam a niti tebe.
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
To sam cuo i video vise puta. Tako da ne moras da mi pricas. Sve znam jer kad usta otvoris lazes. No, nema to vece, na Adminima je ra sve pogledaju i odluce.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
moj brat vama nije nista govorio o meni, prva stvar je ta sto lazes testiraj si logove
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
To sam cuo i video vise puta. Tako da ne moras da mi pricas. Sve znam jer kad usta otvoris lazes. No, nema to vece, na Adminima je ra sve pogledaju i odluce.
ja mislim da si rekao da se zavrsava prica od bilo kog clana sahpa, najjaci si ti baki
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
E i da, toxicnost isto izlazi iz tebe. Jer si toliko negativan da covek te prosto ne moze slusati i stojati pored tebe. Nisi najpametniji rekoh ti. Ne mozes da zeznes celu organizaciju
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Ja cu da kazem jednu stvar kao lider. Prvo je to da si ti decko previse naporan i previ se pravis pametan. Pljujes celu administraciju i sve redom i pricas kako niko od njih ne valja. Drugo sto zelim da kazem je to da ti decko pojma nemas, pokvario si mi nekoliko dobrih akcija dok si bio admin. Izlazis sam iz organizacije, radis sta hoces i kako hoces. Krao si iz skladista i zahvali se tvom bratu koji se izlanuo to ispred mene. Eto toliko imas od mene. I zahtevam da gospodin dobije najstroziju kaznu. Jer praznjenje skladista je strogo zabranjeno. Hvala puno.
Postovani lideru SAHP-a, kao sto sam vam rekao na razgovoru, previse izvlacite stvari iz konteksta. Nikad nisam rekao da je moj brat krao iz vaseg skladista vec da ako i je, znaci li to da sam i ja? Hvala puno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom