Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3306
Players nickname
Mihailo Dior
Suspect ID
39471,44971
Date of violation
Apr 1, 2024
Time of violation
16:39
Proofs
https://youtu.be/XudKkLKVW1A

ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝗩𝗼𝗹𝗶𝗺 𝘀𝘃𝗲 𝘀𝘁𝗼 𝘃𝗼𝗹𝗲 𝗺𝗹𝗮𝗱𝗶
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
154
Ne mozes traziti da ti samo odredjeni admin pregleda zalbu i to Ruzica ne znam kako si pronasao u tome nije se na tebe nista odnosilo. Jel ti dodje ista ta Ruzica?
 

JS€

Player
Player
Joined
Mar 30, 2023
Messages
181
Muji su vec od ranije poslati u dm dokazi za ovakav tip doxxa. Moli se da Mujo pregleda zalbu da ostali admini ne diraju hvala.

Ko se pravi da ne zna kako mi se zove keva laze jer svi znaju jer ste seljaci unlucky
MAMAAA WINOOO SAAAAM TUUUURRRRFFFFFF CLUCHOOO SAAAM IHHHH
 

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
787
Ne mozes traziti da ti samo odredjeni admin pregleda zalbu i to Ruzica ne znam kako si pronasao u tome nije se na tebe nista odnosilo. Jel ti dodje ista ta Ruzica?
Dečko ne gubi se čuo od mene to vidiš kako kupis i onda ti nekome govoriš da fanboya em si toksican treba te ukloniti sa lica zemlje ne sa igrice ne zasluzujes igrati na ovom serveru niti igde jer si djubre od čoveka i tu nema dalje ako će kažnjavati za OFF TOPIC neka me kazne ali svakako me ne zanima recu istinu kako jeste da si malo raspalo deriste koje nema stida niti srama niti poštovanja prema starijima a kamoli o drugima ko god da te vaspitao nije dobro.Misli da je lud sto spominje ime od nečije keve em je jadno em nema smisla doxati nekog mislim očigledno da kidare to ispunjava da nekog doxaju ko da su uspeli u životu ali teška priča
 

ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝗩𝗼𝗹𝗶𝗺 𝘀𝘃𝗲 𝘀𝘁𝗼 𝘃𝗼𝗹𝗲 𝗺𝗹𝗮𝗱𝗶
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
154
Dečko ne gubi se čuo od mene to vidiš kako kupis i onda ti nekome govoriš da fanboya em si toksican treba te ukloniti sa lica zemlje ne sa igrice ne zasluzujes igrati na ovom serveru niti igde jer si djubre od čoveka i tu nema dalje ako će kažnjavati za OFF TOPIC neka me kazne ali svakako me ne zanima recu istinu kako jeste da si malo raspalo deriste koje nema stida niti srama niti poštovanja prema starijima a kamoli o drugima ko god da te vaspitao nije dobro.Misli da je lud sto spominje ime od nečije keve em je jadno em nema smisla doxati nekog mislim očigledno da kidare to ispunjava da nekog doxaju ko da su uspeli u životu ali teška priča
ddadada.PNG


OoooOOO desi FanBoy
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom