Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
18722
Players nickname
Lav Meningez
Suspect ID
48940
Date of violation
Apr 3, 2024
Time of violation
19:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ZL89SbrWlEo

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
90
Mene samo zanima sta je ovde mass rule break? To sto ti je neko rekao "budalo" ili slicno u IC situaciji nije ooc vredjanje... da ti je rekao sto drugo bilo bi, ali ovo nije. Dalje mass rule break je ukoliko vise ljudi prekrsi pravilo dok ovde 1 ili eventualno 2 coveka krse pravilo i to cak jedan krsi MG, to sto si ti dosao da baitujes i to se vidi u POV-u, to je druga stvar, a to i sam kazujes kada kazes "tamo ti je vec pukao jedan" gde sam sebe negiras kada si rekao "mi nista ne radimo". Cisto gubljenje 2-3min svacijeg zivota za gledanje ovog POV-a sto si okacio!
Neka administracija odluci najbolje!
 

Lav Montana

Player
Player
Joined
Feb 13, 2023
Messages
90
zamolio bih da se covek kazni za offtop
Mene samo zanima sta je ovde mass rule break? To sto ti je neko rekao "budalo" ili slicno u IC situaciji nije ooc vredjanje... da ti je rekao sto drugo bilo bi, ali ovo nije. Dalje mass rule break je ukoliko vise ljudi prekrsi pravilo dok ovde 1 ili eventualno 2 coveka krse pravilo i to cak jedan krsi MG, to sto si ti dosao da baitujes i to se vidi u POV-u, to je druga stvar, a to i sam kazujes kada kazes "tamo ti je vec pukao jedan" gde sam sebe negiras kada si rekao "mi nista ne radimo". Cisto gubljenje 2-3min svacijeg zivota za gledanje ovog POV-a sto si okacio!
Neka administracija odluci najbolje!
 

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
90
zamolio bih da se covek kazni za offtop​
Nista nije offtop vec vezano za temu, a to sto si ti mali balavac po ti smeta sto neko prica onako kako je to je druga stvar... Bas zbog ovakvih stvari i quitam igricu jer je tesko naci normalne ljude, a tebi ako je gust da te niko ne voli ti samo ovako dalje nastavi!

Hvala i pozdrav svima koji gledaju zalbu i znaju me!

L.p. Andelko Sosa
 

Lav Montana

Player
Player
Joined
Feb 13, 2023
Messages
90
Nista nije offtop vec vezano za temu, a to sto si ti mali balavac po ti smeta sto neko prica onako kako je to je druga stvar... Bas zbog ovakvih stvari i quitam igricu jer je tesko naci normalne ljude, a tebi ako je gust da te niko ne voli ti samo ovako dalje nastavi!

Hvala i pozdrav svima koji gledaju zalbu i znaju me!

L.p. Andelko Sosa
Važi bato samo pre nego sto čovek quita igru, zamolio bih i ovo da se kazni za ooc vredjanje (G.P 3.1), hvala
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom