Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1227
Players nickname
Darko Hybrid
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 19, 2022
Time of violation
17:31
Proofs
https://youtu.be/_cp9oCHm5mw

manyo

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
26
momak s leđa je počeo da me puca pre početka događaja, a drugi momak sa ID 4375 me je upucao ispred tog tipa koji mi je davao naređenje da odem i ja odlazim i oni me upucaju.Hvala vam
 
Last edited:

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
kako mislis OOC eventu? HAHAHAHAHA
Ja sam ti konfiskovao plaky i imam svo pravo to da uradim. Cya

Ne blamiraj se ovim reportovima.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
+ umreo si i pises na CHATU "BM GETTING RAIDED ALL GO" Kako se secas lepi moj kad si umreo i 15 minuta imas amneziju? Sam sebe si report.
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
kao što možete videti u sledećem video snimku, video sam ih kako dolaze u raciju pa idem brzo da spakujem oružje, počeli su da pucaju tako rano tako da mi nisu dali ni 5 sekundi da izađem i pre nego što je događaj uopšte počeo tako ubili su RP radost u igri, ali ono što mi je stvarno dozvolilo da uradim ovu žalbu je da su pretražili moj auto i uzeli sve ilegalne stvari u njemu bez RP situacije i pretpostavljam da su pretražili moj auto nakon što je događaj počeo što nije dozvoljeno i ja nadam se da ću dobiti sve stvari koje oni uzmu nazad ili iznos novca vredan njih. Hvala i
ne placi
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
kao što možete videti u sledećem video snimku, video sam ih kako dolaze u raciju pa idem brzo da spakujem oružje, počeli su da pucaju tako rano tako da mi nisu dali ni 5 sekundi da izađem i pre nego što je događaj uopšte počeo tako ubili su RP radost u igri, ali ono što mi je stvarno dozvolilo da uradim ovu žalbu je da su pretražili moj auto i uzeli sve ilegalne stvari u njemu bez RP situacije i pretpostavljam da su pretražili moj auto nakon što je događaj počeo što nije dozvoljeno i ja nadam se da ću dobiti sve stvari koje oni uzmu nazad ili iznos novca vredan njih. Hvala i
Raid na BM nije ooc event jer se ne dešava u drugoj dimenziji.
 

manyo

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
26
+ umreo si i pises na CHATU "BM GETTING RAIDED ALL GO" Kako se secas lepi moj kad si umreo i 15 minuta imas amneziju? Sam sebe si report.
ovo je događaj i svi to mogu da vide ispred sebe kada počne, nisam rekao da idem na određeno mesto ili tražio rezervnu kopiju nakon smrti
 

Ivan Drilla

Player
Player
Joined
Feb 20, 2022
Messages
105
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Ovo je obican event i sme pretraziti gepek (ooc eventi znaci da je u drugoj dimenziji) , cim racija pocne smeju da vas pucaju.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom