Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11156
Players nickname
Matke Ackerman
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 20, 2022
Time of violation
01:02
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=XsdE2a9rGiY&ab_channel=MATKE

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Sve vreme pripadnici GOV-a MG-aju jer me nazivaju imenom a imam masku, pricaju preko discorda, to ima u drugom POV-u, dosli smo najnormalnije na zurku, nemaju nikakav dokaz da smo pucali na njih jer smo bili skroz u crnom odelu obuceni 20min pre ovoga, jer smo hteli atentat na Gradonacelnika kroz IC, zbog toga sto je nasa porodica objavila rat njemu.
Oni su prekrsili mnogo pravila, vuce hapsi nas bez sluzbenog pancira, 9159 vuce iz bazena, 8173 mi spominje majku u drugom povu, nisu brojali 5 sekundi da izadjemo iz dvorista.
Koriscenje ORG vozila u privatne shvrhe, vidi se ispred fam kuce.
8173 nosi heavy sniper a leader je GOV-a sto NE SME nikako!
+Nemaju pravo da budu na privatnom posedu sa pancirima i na sve to mi gradonacelnik stavlja lisice na privatnom posedu bez ikakvog naloga ili casefila
Sto je najbitnije mesaju familiju HELL ORANGE sa organizacijom.

Drugi POV:
 
Last edited:

Haubica

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
119
Ovde se jasno vidi i cuje kako mu Viktor travar spominje "mamu"" sa recenicom ""mamu ti"" , takodje vidi se toliko neiskustva i broj gresaka..npr:pg kako decko vuce lice iz bazena (ovo je samo jedan primer ima ih vise)..Dalje ima mg-a na sve strane.Iskoriscavanje sluzbenog polozaja..decko mu je samo dosao na kucu jer su pravili zurku i zvali ceo grad, kao sto se moglo videti na oglasima...Nije mu brojao do 5 kao sto bi trebalo po pravilima, pritom ga kao vlada hapsi u FAM dvoristu i to ne sme da radi nosi hevi sa sobom sto kao lider je jako neodgovorno i zabranjeno je strogo to koristiti..smatra se kao korumpiranost..po meni je jako glupo da ovaj covek ima poziciju broj 1 u gradu kao gradonacelnik veoma je neiskusan i to se vidi (bez uvrede) neka admini odluce sta ce i kako ce al po meni je ovo 1001 greska u samo 10 minuta i to se desava iz dana u dan ako su samo za 10 minuta ovoliko ucinili sta mislite sta ucine za ceo dan..jos koriste drzavna vozila u privatne svrhe veoma lep primer za buduce radnike to jest zaposlenike vlade :D
 

Don Kolar

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
25
Jel ti razumijes da se takva sranja dogadaju samo stobom jer provociras po cijele dane i noci ???
 

Don Kolar

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
25
I ne kuzim sta vas nekolicinu veseli to ? Jeste bolesni da zivite od toga da nekom upropastite dan
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
I ne kuzim sta vas nekolicinu veseli to ? Jeste bolesni da zivite od toga da nekom upropastite dan
Druže nije nikom cilj da upropasti dan nekome, već da se pokaže dali neko zaslužuje broj jedan poziciju u gradu,što bi trebao da bude neko ko je primer ostalim građanima a ne neko ko se puca po ghettu, ko nosi oružje uvek sa sobom, ko još uvek nije naučio osnovna pravila grada i ostalo. 😀
 

Buzga

Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
19
Druže nije nikom cilj da upropasti dan nekome, već da se pokaže dali neko zaslužuje broj jedan poziciju u gradu,što bi trebao da bude neko ko je primer ostalim građanima a ne neko ko se puca po ghettu, ko nosi oružje uvek sa sobom, ko još uvek nije naučio osnovna pravila grada i ostalo. 😀
To se odlucivalo na izborima, ne znam kakve vizije pustas da ti sudis i procenjujes ko treba broj jedan u gradu da bude. Izbori su bili i po skripti je dodeljen lider..
 

Nekitamojebac

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
75
Ih navilni se admini mnogo popustajj GoVU mene je uss junior ili kako sada zovete taj rank u sred getta sa fibovim pancirom zaustavio jedan je imao uss drugi fib pancir namerno idu 2 po 2 da nedobiju varn
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
To se odlucivalo na izborima, ne znam kakve vizije pustas da ti sudis i procenjujes ko treba broj jedan u gradu da bude. Izbori su bili i po skripti je dodeljen lider..

To se odlucivalo na izborima, ne znam kakve vizije pustas da ti sudis i procenjujes ko treba broj jedan u gradu da bude. Izbori su bili i po skripti je dodeljen lider..
 

KeepWalking123

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Samo da skrenem paznju da postoji i scena koja je dovela do te situacije, naime imate POV gde mozete videti kako gadjaju ljude na zurci.
Na drugom POV se tacno vidi da je ID:377 usmrtio mene i jos jednog gospodina. Tako da je povod cele situacije imao i pocetak za razliku od prvenstveno postavljenih snimaka koji su savrseno to izostavili.

POV 1:
POV 2:
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Vi radite NLR, ne znate da je on niko nije video, kapiras da NLR ne mozes da radis, idi nauci pravila pa reci nesto jer ti IC ne znas da je to 377 ili ja koji sam bio skroz crn na planini...
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Samo da skrenem paznju da postoji i scena koja je dovela do te situacije, naime imate POV gde mozete videti kako gadjaju ljude na zurci.
Na drugom POV se tacno vidi da je ID:377 usmrtio mene i jos jednog gospodina. Tako da je povod cele situacije imao i pocetak za razliku od prvenstveno postavljenih snimaka koji su savrseno to izostavili.

POV 1:
POV 2:
Ti si najjaci od svih ovde 😂 Obojicu vas je poslao u bolnicu, krsite pravilo NLR (NewLifeRule) ukoliko niste znali.
 

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Djelomično prihvatiti ovu žalbu.
  • ID (8173) dobit će kaznu za Generalno pravilo 3.2
  • Roditelje ne treba spominjati u svim chatovima
  • ID (377) dobit će kaznu za MG
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom