Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
27020
Players nickname
Zizy Kristal
Suspect ID
25544
Date of violation
May 12, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/r6RqY5F

Ilce Sumar

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
146
Nikad nisam vredjao server i nikad nema da vredjam. Ali jbg covjek se naljutio posto nisma mu napo sferu a nisam ni bio kuci. Takodje on je meni smarao reko sam mu samo da me ne smara za grand. To ako je vredanje projekta ja neznam.
 

Zizy

Player
Player
Joined
Mar 29, 2024
Messages
44
Nikad nisam vredjao server i nikad nema da vredjam. Ali jbg covjek se naljutio posto nisma mu napo sferu a nisam ni bio kuci. Takodje on je meni smarao reko sam mu samo da me ne smara za grand. To ako je vredanje projekta ja neznam.
sta tolko pises pusti Admini da rese zalbu i to je to
 

AlenPlahta

Player
Player
Joined
May 10, 2024
Messages
32
Problem je sta je Ilce ne pismen i nezna pisat na nasem jeziku nego pise neke heroglife koje ni on sam ne razumije.
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
306
Problem je sta je Ilce ne pismen i nezna pisat na nasem jeziku nego pise neke heroglife koje ni on sam ne razumije.
Smatram da je vrijedjao projekt da ali da si se ti nasao da pises o nepismenosti mi je fascinantno napises "ne pismen" i "nezna" nema dalje sta
 

Ilce Sumar

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
146
Nemogu ja da dobijem za vredanje projekta kad sam mu reko pusti me i ne jebi me sad za granda. Ja neznam kako to moze bit vrednaje projekta
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,657
Odbijeno


- Slike nisu prihvatljive za ovu vrstu pravila , morate okaciti video na kom se vidi datum , vrjeme , i tacno ime osobe na discordu koje vrjedja projekat , ovo je nevalidan POV , ako imate ovakav dokaz koji sam vam objasnio napravite novu zalbu i dostavite , takodje osobe koje su vrjedjale po zalbi vas ili bilo koga drugog kaznjene su !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom