Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1777
Players nickname
Mike Sinner
Suspect ID
2102
Date of violation
Mar 22, 2022
Time of violation
00:47
Proofs
https://streamable.com/nq0l1m

bigguccisosa

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
390
Daj si sredi rezolucije, imas 4 reporta u rok od 15 minuta i svi su kao " ja ne znam odakle me ubio, ovaj me ovako ubio, ovaj me onako" bato postas random POVs i samo cekas da nadjes lik koji nema POV pa da jede ban, mracetina teska.

Izbrisi taj redux, reshade ili sta i da imas, ja samo sto sam otvorio video ode mi oci u k&ac, zato i ti je problem da vidis gdje su ljudi.
* Ostaj to, svaki video do sad sta si reportao su ti 20 sekunda.
 
Last edited:

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Daj si sredi rezolucije, imas 4 reporta u rok od 15 minuta i svi su kao " ja ne znam odakle me ubio, ovaj me ovako ubio, ovaj me onako" bato postas random POVs i samo cekas da nadjes lik koji nema POV pa da jede ban, mracetina teska.

Izbrisi taj redux, reshade ili sta i da imas, ja samo sto sam otvorio video ode mi oci u k&ac, zato i ti je problem da vidis gdje su ljudi.
* Ostaj to, svaki video do sad sta si reportao su ti 20 sekunda.
ne znam tko te sta pitao? jesi povezan sa situacijom? nisi, onda cao
 

bigguccisosa

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
390
ne znam tko te sta pitao? jesi povezan sa situacijom? nisi, onda cao
Jesam i te kako, zato sto sve dok likovi ko tebe postoje na server, igra na rezolucija 240x200, koristi redux i reshade da ima vise "FPS".
Koristi nishan i kad lik izadje on ga ne moze vidjeti zato sto mu nisam zafati cel ekran.
* Stavlja video 20 sekunda, ima plan u glavi da ce definitivno neko od tih igraci nemati POV pa da namestimo neko da jede ban.
Smorcina si teska i glupa
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Jesam i te kako, zato sto sve dok likovi ko tebe postoje na server, igra na rezolucija 240x200, koristi redux i reshade da ima vise "FPS".
Koristi nishan i kad lik izadje on ga ne moze vidjeti zato sto mu nisam zafati cel ekran.
* Stavlja video 20 sekunda, ima plan u glavi da ce definitivno niko od tih igraci nemati POV pa da namestimo neko da jede ban.
Smorcina si teska i glupa
offtop + ooc vredjanje. admini molim vas kaznite ovaj forum nalog.
 

bigguccisosa

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
390
Znas kako se kaze...istina boli. Decko zeli 100% turfova ali ne moze pa se trese :)
nije za turf, lik misli da je neki "high ranking shooter", ide na evente, umre ovako ne zna odakle ga ubiju i u glavi mu dodje
" BRATE JA NEMOGU DA VJERUJEM KAKO CITUJU CELI SERVER, SAD CU DA REPORTAM SVAKI KOJI ME JE UBIJO PA AKO NEMA POV DA JEDE BAN" i odjednom ima plan da reporta svaki vtori pa ako mu se posreci da neko jede ban sta nema POV.
Dosta sam ovakvih likova prosao i znam koja mu je forica, ne znam da uziva dok igra ili malo da prifati kad izgubi, ali ako, POV ima svaki put tako da tu je sta je.
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Nakon pregleda dokaza, trenutno Ne mogu zakljuciti ovu žalbu.
  • Zahtevam POV od ID - 2102
  • Imas 10 sati da to ucinis.
Svako ko je komentarisao offtopic bice kaznjen, a tu su sledeci; Tikin, Jigoku, Papi2k.
 

Gerogie_Atriti

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
124
Nakon pregleda dokaza, trenutno Ne mogu zakljuciti ovu žalbu.
  • Zahtevam POV od ID - 2102
  • Imas 10 sati da to ucinis.
Svako ko je komentarisao offtopic bice kaznjen, a tu su sledeci; Tikin, Jigoku, Papi2k.
Zbog ovakve situacije bi njegov POV trebao biti duzi i sa zvukom diskorda, msm ako ga ima, ne verujem da igraju event bez da pricaju info.:ROFLMAO:Tako bi Vi admini mogli vise znati i povezati kako se stvari odvijaju na eventu i ne bi morali traziti POV za svaku sitnicu.Sada kada sam sekao video sa informala sam video da me je njegov saigrac pucao sa leve strane tako da je verovatno znao odakle sam ga pucao i da je ovo cisto provociranje i testiranje da li imamo POV.
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
174
Zbog ovakve situacije bi njegov POV trebao biti duzi i sa zvukom diskorda, msm ako ga ima, ne verujem da igraju event bez da pricaju info.:ROFLMAO:Tako bi Vi admini mogli vise znati i povezati kako se stvari odvijaju na eventu i ne bi morali traziti POV za svaku sitnicu.Sada kada sam sekao video sa informala sam video da me je njegov saigrac pucao sa leve strane tako da je verovatno znao odakle sam ga pucao i da je ovo cisto provociranje i testiranje da li imamo POV.
Dobro iz njegove perspektive djeluje sus i ovo i kod threta gdje sam ga ja ubio za sta sam optuzen.
Al kad pogledas njegov snimak vidis na sta mu lici igra i bude ti jasno zasto je trazio pov.
 

Kosta Armone

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
80
Dobro iz njegove perspektive djeluje sus i ovo i kod threta gdje sam ga ja ubio za sta sam optuzen.
Al kad pogledas njegov snimak vidis na sta mu lici igra i bude ti jasno zasto je trazio pov.
Pa normalno, neko mu je uvalio neko govno od reduxa pa nista ne vidi. Ovde nista nije sumnjivo.
 

Adon

Player
Player
Joined
Dec 16, 2021
Messages
56
Malo manje se svadajte tu
Daj si sredi rezolucije, imas 4 reporta u rok od 15 minuta i svi su kao " ja ne znam odakle me ubio, ovaj me ovako ubio, ovaj me onako" bato postas random POVs i samo cekas da nadjes lik koji nema POV pa da jede ban, mracetina teska.

Izbrisi taj redux, reshade ili sta i da imas, ja samo sto sam otvorio video ode mi oci u k&ac, zato i ti je problem da vidis gdje su ljudi.
* Ostaj to, svaki video do sad sta si reportao su ti 20 sekunda.
Mozda bi ga i vidio da ne ghostpeaka i steka se... klasika za armone 👏
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Nakon pregleda dokaza, odlucio sam Odbiti ovu zalbu.

  • Na POV-u se vidi odakle si ubijen.
Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom