Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1013
Players nickname
Roberta Sanchez
Suspect ID
4305
Date of violation
Mar 31, 2022
Time of violation
1:48
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=UlItQ-_m9ME

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Dosla sam u civilnom odelu da popricam sa Miljanom zamenika gradonacelnika i zbog drugara sam dosla da resimo tu situaciju medjutim dolazi moj sef Nikola Petrovic od nikuda iz SAHP i preti meni kickom iz sheriffa bez razloga medjutim ja ga tu ignorisem i resim sa miljanom sta smo imali medjutim napisem na chatu kako moze tako da dolazi i da preti i on treba da bude primer kao direktor SAHP medjutim ja ovo stvarno ne razumem. Ja sam ga lepo pitala na OOC chat radio zasto se on mesa u moje privatne probleme kada nisam na duznosti kao sluzbenik i onda je poceo tu da pise njegov zamenik glavnog inspektora Marsal po OOC radiu da treba da imam postovanja prema njemu a on prvi nema postovanja prema meni i blacklistuje me umesto da mi na lep nacin objasni kako i sta i zasto je to uradio? Ako ima Miljan Jovic POV neka postavi kada smo bili u vladi kao dokaz dodatan ako treba? Cak sam dobila blacklistu na 23 dana koliko sam videla nisam sigurna tacno sada. Samo bih volela da mi se skine ta blacklista svakako necu raditi u SAHP kod njega.
 
Last edited:

Kiza_Kanta

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
36
Strasno koliko neke malene ljude pucaju kompleksi moci pa dodju u igricu da maltretiraju ljude, mnogo je zalbi na njega podneto i na njegovo ponasanje IC i OOC.
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Niti imaš POV šta si mu govorio/la niti šta je on tebi, a čisto sumnjam da je Petrović bilo kome šta ružno rekao bez razloga. Tako da.. ;)
Dokaz je miljan pitaj ga ako zelis i jos neki ljudi koji su bili tamo ma da ne zelim nikome da se pravdam svakako kick i blacklista bez potrebe u svakom pogledu bez ikakvog roleplaya neka on stavi dokaz sta sam ja uradio da se on tako ponasa prema meni a cisto sumnjam da ga ima.
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Ti kada naucis da imas postovanje i postujes hiararhiju i ne pskujes majke i oceve po serveru, mozemo da pricamo o skidanju sa liste. Dobila si i ostaces na black listu zbog ne postovanja i svadanja i sa mnom i sa milanom. Mene ne zanima da li si ti dosao kod Miljana zbog druga ili kako. Jos nesto cu samo da ti kazem. Zakon je za svakog isti. Po svakom Rp-U ne ides ti kod zamenika guvernera da se svadjas da li ce on ovo ili ono. I da, nauci da imas postovanje pa mozemo da pricamo o bilo cemu. Toliko.
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Ne svadjam se ja kod zamenika guvernera nego resavamo nesto izmedju nas to sto si ti jadan i ne postujes svoje kolege ne znas da vodis organizaciju to je posebna stvar a ja psujem onog koga treba svakom se desi da izleti psovka ne postoji covek koji nije vredjao tako da tisina be. Sigurno cu dopustiti dete od 12 godina da me vredja ili nekog starijeg nebitno i da me provocira ocu sigurno.
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
A sto se kante tice, izvoli posalji te zalbe da ih ja vidim. Mene da necete da jasete. Svako ne postovanje hiararhije i ne postovanje drzavnog serifa imam pravo da te stavim na bl listu i bices dok sam ja tu. Sledeci put ne budi budala pa imaj malo postovanja.
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Da da, psovanje majke i cele familije izleti. Prema takvima kao ti nikad necu imati. I neces biti skinut sa black liste i plus cu sada da trazim IC na sudu da se podnese zalba zbog vradjanja DS od juce. E toliko 😁aj cao skini mi se sa one stvari 😁
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Ma uopste nemam nameru vise da komentarisem ja sam rekao svoje pa da znas i sa takvima kao sto si ti ne treba uopste da ulazim u komunikaciju.
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Ma nemam ja sta da resavam sa tobom vise jer ne vredi pricati sa ne inteligentnim ljudima kao sto si ti u moje privatne stvari neces se mesati i to je zavrseno neka admini odluce svoje!
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Sta god da oni odluce, bices skinut i razlog sam ti napisao koji je na diskord. Nije zato sto se plasim foruma dusmani 😁 za 22 dan pa izvolte vodite SAHP
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Neka bude odbijena zalba posto ne zelim da ugrozim nase prijateljstvo koje smo imali do sad ako je on ispao fer ne kazem da sam i ja previse pametan ali eto neka se obrise i tjt povlacim zalbu.
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Decko smiri komplekse ti si niko i ništa i to zapamti vec jednom u zivotu sta glumis nekog mafijasa i mozes da seres i pricas na radio Nikoli pusi kurac i jebite se pa to ni jedan lider nebi trpeo vratio te u SAHP vec koji put i ti si decko nezahvalan vratio ti cin koji si bio. I ovo sto si otisao u civilu da se zalis to nemas pravooo jer Nikola odlučuje ko ce da ide i kad ce da ide da prica i ostalo. Najiskrenije ti kazem smiri komplekse i spusti se na zemlju!!!
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Ja kod njega nisam nikada bio u SAHP ne znam o cemu pricas druze ? Usao sam prvi put kada sam presao iz vlade u SAHP dao mi je cin jer sam u vladi bio zamenik direktora DOC ne mesaj se pa ti sad kad nisi upucen ajde zavrsavamo sa ovim vise necu da spamujem chat bezveze.
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Kiza, ljubomora izbija iz tebe nemoj bratez postacu ljubomoran na samog sebe zbog tebe 😁
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Roberta imala si cin i bila si vec kod mene, znaju i oni znam i ja. Nije pogresio da bila vec
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom