Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Pucanje pre eventa: ID:18953, 17150, 20824, 13006, 12897, 20874, 13338

Status
Not open for further replies.
Your ID
13203
Players nickname
Nemanja Jovicic
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 4, 2022
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=9RloNnunAt8

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
Znaci lik je uso u auto verovatno slucajno ugl ne znam i onaj policajac ga nije ni upozorio odma je pokrenuo paljbu na njega i prestao i posle se ja vracam tamo i samo dolazi i ceo pd krene da puca po nama koliko znam ne sme pre eventa da se puca na narod.Ako je moguce ovim policajcima da se da najveca moguca kazna za ovo prekrseno pravilo hvala.
 

SERGIO BRUTAL

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
159
Strasno ne sme da se dozvoli ovo misle da su iznad svih molim administraciju da malo povede racuna o njima oni su ti koji navise pravila krse hvala
 

Ren Kai

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
11
Ovo je normalna reakcija , naredzenje je bilo moje i ovo cu ponovo da uradim. Ti se zakanujes na sluzbeno lice da ces da mu stavis revolver u usta? ulazis u slozbeno auto penjes se na auto i provociras nas pola sata , sta mislis ti da cu ja da ti cutim ? Bilo vam je receno 10 puta da se sklnoite.
Svi momci na klipu su slusali moje naredzenje niko od njih nije kriv u ovu situaciju a na video se vidi kako oni provociraju sve vreme.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Ovo je normalna reakcija , naredzenje je bilo moje i ovo cu ponovo da uradim. Ti se zakanujes na sluzbeno lice da ces da mu stavis revolver u usta? ulazis u slozbeno auto penjes se na auto i provociras nas pola sata , sta mislis ti da cu ja da ti cutim ? Bilo vam je receno 10 puta da se sklnoite.
Svi momci na klipu su slusali moje naredzenje niko od njih nije kriv u ovu situaciju a na video se vidi kako oni provociraju sve vreme.
Jok neko će gangovi da vas hvale. Dobijate warn i to je to , pobili ste 10 ljudi i one što su vam pričali i one što nisu.
 

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji, sta se dogodilo pre i posle toga.
  • Imate 12 sati da postavite video.
Uredu poslacu ali mislim da se jasno vidi na snimku kako pucaju pre eventa.
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Ja da sam admin, banovao bih sve ove sto su pucali pre eventa, po ko zna koji put se ponasaju tako i oni i dalje nastavljaju. Ne kapiram vise dokle ce se ovo dopustati.
 

Ren Kai

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
11
Matke ti si naso da kazes nesto, imas 70+ zatvorskih kazna i plus si bio banovan nekoliko puta. A ako pricamo u banove veruj prvi si na listi. 😉
 

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
To sto je OOC event ne znaci da ja mogu doci i da ti psujem, nabijam ti pistolj u usta i tako te stvari. OOC event je napravljen da sednes u vozilo i da cekas a ne da izadjes iz auta i da provociras.

Opravdano od strane kolega isto bih postupio da sam vodja ove akcije bio ja. A ne sto bih ja postupio isto nego i ti Jovicicu i ti Matke isto bi postupili na nasem mestu.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
To sto je OOC event ne znaci da ja mogu doci i da ti psujem, nabijam ti pistolj u usta i tako te stvari. OOC event je napravljen da sednes u vozilo i da cekas a ne da izadjes iz auta i da provociras.

Opravdano od strane kolega isto bih postupio da sam vodja ove akcije bio ja. A ne sto bih ja postupio isto nego i ti Jovicicu i ti Matke isto bi postupili na nasem mestu.
Ako ćete da se pucate pre eventa recite , da dodjemo spremni da obrišemo pod sa vama , a ne ovako... nije ooc event ima da ti priča šta oće neće sigurno gang biti fin prema policiji.
 

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
Ne nego cete da napusavate i da psujete. Vau to je super. Gledajte to sa druge perspektive nemojte da gledate samo sa Vase strane. Napusavajte tako uzivo policajce pa cete videti kako cete proci. Uzivo isto nemaju pravo da Vas tuku, pa kazu ae sa nama pa lepo umokre peskir pa stave preko Vas, pa Vas tuku tako da ne ostaju modrice. Tako da ako vi nas nedirate sigurno necemo skakati bezveze.



Plus na sve to niste na mestu pocetka eventa i ne cekate tamo na ulazu, nego ste bas kod nase Policije stali i to je za mene provokacija i to zescaa.

A slusaj ovoga Comi Burazera "hepo" kockica dosao da zalozi vatru.

Ili to se kod nas kaze "drveni" advokat
 
Last edited:

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
Ako ćete da se pucate pre eventa recite , da dodjemo spremni da obrišemo pod sa vama , a ne ovako... nije ooc event ima da ti priča šta oće neće sigurno gang biti fin prema policiji.
Ja tebi pricam nesto, ti meni pricas drugu pricu. Procitaj jos jednom sta sam napisao. "Sta je pisac hteo reci?"
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom