Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
12347
Players nickname
Jenifer Cash
Suspect ID
56293
Date of violation
Sep 22, 2024
Time of violation
17:40
Proofs
https://youtu.be/S-940BWgMBs

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
GTA5_2024.09.23-01.45.png
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
I vi kao Hc ste mi trebali pogledat inventory preko discorda i uvjerit se da su mi tu stvari prije nego sto ste mi dali kick iz Ems-a pokusala si mi nabacit ban da mi das black listu i da ja nemam mogućnost da vratim masku još koju sam uzeo 15.09.2024 i oni se onda prave ludi cijeli Ems se buni na tebe i onda ja odje ispastam i treba da sam žrtva radi tvojih gluposti
 

Yorma_Obama

Player
Player
Joined
Oct 26, 2023
Messages
81
Alooo EMS dok se vi vozate po gradu gledaj kakvu budalu imate na recepciji
Ujutro obavezno prvo je ginekologu pa psihijatru kvota je 1.09 da ce od babe napravit curu samo polako...
 

Jenifer Cash

Player
Player
Joined
Feb 5, 2022
Messages
264
I vi kao Hc ste mi trebali pogledat inventory preko discorda i uvjerit se da su mi tu stvari prije nego sto ste mi dali kick iz Ems-a pokusala si mi nabacit ban da mi das black listu i da ja nemam mogućnost da vratim masku još koju sam uzeo 15.09.2024 i oni se onda prave ludi cijeli Ems se buni na tebe i onda ja odje ispastam i treba da sam žrtva radi tvojih gluposti
Bune se na mene pa ja sam doprinela tom EMS-u. Dok ti prodajes samo maske nosis gomilu oruzja sa sobom i NISTA NE RADIS.
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
Bune se na mene pa ja sam doprinela tom EMS-u. Dok ti prodajes samo maske nosis gomilu oruzja sa sobom i NISTA NE RADIS.
Batali pricat ne istinu oruzije sam imao na sebe za samo odbranu maska koja je uzeta 15. je vraćena 23. nit policija ima pravo da me tako Pretražuje bez razloga i dali su mi 150 k radi greške i sranja u koje su ušli radi tebe ja igram umjereno ja nemam vremena da bleim 24 sata po Emsu i labovima pogotovo radnim danima možda igram 5 sati max tvoja prosječna aktivnost je 19 h i 39 min a onda se čudiš zašto me ne vidiš tolko često tokom dana imam obaveze i nemam 19 sati da igram
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
baba uzivaj u igrici igraj dok igras i nemoj se gubis po forumu nadji zivot imas 30+ godina kacis ovde gluposti po forumu
Nebitno koliko ima godina pravi glupe odluke i kaci besmisleno nedužne ljude
 

Jenifer Cash

Player
Player
Joined
Feb 5, 2022
Messages
264
Mozes zakljucit zalbu nije ona toliko inteligentna da to ispravi🤣🤣🤣
(Warn je opravdan urucite ga ali sam morao)🤣🤣🤣
Mislim da me ne poznajes dobro. Ne znamo se decko, tako da nije lepo da me tako komentarises, ali to govori o tebi.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom