Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
12347
Players nickname
Jenifer Cash
Suspect ID
56293
Date of violation
Sep 22, 2024
Time of violation
17:40
Proofs
https://youtu.be/S-940BWgMBs

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
Ili te mozak ne služe nešto najbolje neka pogledaju Logove Ems ja sve sto sam uzeo sam i vratio i fino sam dostavio sliku
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
ne izmišljaj jer smo znamo tvoj cilj i neće ti uspjet ako je iko korumpiran to si ti ljude po bolnici puštaš da ulazi i da pričaju sa tobom dokle puške imaju u ruci a zato na kolegu se zove policija dje se i na snimak ne vidi uopste da ja imam puške no su me nasumično pretrazili
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
GTA5_2024.09.23-01.45.png
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
Evo ih svi logovi i zamolio bi da me batalis sa tvojim umišljenim teorijama i radi nešto značajno
 

Jenifer Cash

Player
Player
Joined
Feb 5, 2022
Messages
264
Inače biće odbijeno jer leader nije odobrio žalbu, prestani da uteruješ neku pravdu i idi nađi život za dobrobit svih nas
Duso moja tu su dokazi da lice kod sebe na radnom mestu ima previse oruzja i municije. Plus prodaje maske. Bilo bi bolje da ga nije branio jer zna da nije u pravu. Ova cinjenica pokazuje kakav je direktor.
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
to sto ti oni dali drugu masku da ti vratis hahah smesni ste, mislite da ste pametni ali niste duse moje.
Ja ti kazem logovi Ems ne postoje za dzabe ja sam bio ubacen u org nakon incidenta sa puskama koje sam imao kod sebe i cim sam upet uso u Ems automatski sam vratio masku izbacila si me iz org znajuci da je maska kod mene i da mi namjestis ban jer se na video nidje ne vidi razgovor i ima nedovoljno dokaza mene i onog lika i to sto te on zajebava ne uzimas u obzir takodje da ja ispadnem kriv jer me od pocetka ne gotivis ne znam ni ja zasto
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
Duso moja tu su dokazi da lice kod sebe na radnom mestu ima previse oruzja i municije. Plus prodaje maske. Bilo bi bolje da ga nije branio jer zna da nije u pravu. Ova cinjenica pokazuje kakav je direktor.
Pokazuje da Direktor je razuman i ima pameti jer i on sam potvrdjuje da je sve sto je izvadjeno iz skladista sa moje strane i vraceno samo postoji jedna greska koju priznajem da sam imao oruzije kod sebe i ako je legalno nisam znao da se ne smije imat jer mi je ostalo od rp fabrike i ti kao hc me trebas usmjerit i reci mi da to sklonim a da izbacivat me odma iz org eto zato lider ima dovoljno razumjevanja
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
Decko ako si cist nema potrebe da se pravdas, kao sto sam ti rekla i na bubici.
Mene nervira sto pravis zrtvu od ljudi i vec si kacila 5-6 ljudi za istu stvar i sve je odbijeno sa razlogom i odje mene oces da odradis na isti nacin kao da ti zivot zavisi od Ems-a ne znam koji ti je problem samnom
 

Jenifer Cash

Player
Player
Joined
Feb 5, 2022
Messages
264
Mene nervira sto pravis zrtvu od ljudi i vec si kacila 5-6 ljudi za istu stvar i sve je odbijeno sa razlogom i odje mene oces da odradis na isti nacin kao da ti zivot zavisi od Ems-a ne znam koji ti je problem samnom
Da te sto sam kacila nisam mislila da su iz ovog mandata prodavali, vec iz prethodnih a svi nose kao da je legalno, a znamo da nije.
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
Da te sto sam kacila nisam mislila da su iz ovog mandata prodavali, vec iz prethodnih a svi nose kao da je legalno, a znamo da nije.
Maska jeste legalna samo ne smije da se zlo upotrebljava i policija ne moze da je zaplijeni sto je cini legalnom navodno zabranjeno da se nosi unaokolo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom