Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3446
Players nickname
Igor Fiky
Suspect ID
269
Date of violation
Apr 24, 2022
Time of violation
14:46
Proofs
https://youtu.be/jEeaBrmQI5w

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
E ovako postovana adminstracijo ovom zalbom hocu da procenite i da vidite greske vasih drzavnih organizacija. E utvrdjene greske ovih organizacija po mojoj proceni su SAHP da se nije pojavio na tom alarmu a dobro svi znamo da bar jedan covek mora da dode na alarm, FIB i LSPD da su dosli i failali tako sto su pucali dok taoc nije bio na bezbednom i pucali u taoca metkovi kako prolaze se tacno mogu videti na 0:41-0:43 na 0:43 tacno se moze videti kako metkovi pogadaju taoca.
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
Mislio sam iskreno da si ozbiljniji igrač, al ovo je smešno za šta ti prijavljuješ :D Otkud ti znaš da li je bilo SAHP na serveru ili nije? Plači još malo što si uhapšen u toj akciji, kme kme. Najbolje bi bilo da dobijete sve, i pare i skidanje blokada za jednog taoca i još bez pucanja jedno 60 sekundi. Bolje prati šta tvoji članovi rade, pošto idu prijave kasnije.

Edit: Učestvovao sam u toj akciji, pa zbog toga komentarišem.
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Mislio sam iskreno da si ozbiljniji igrač, al ovo je smešno za šta ti prijavljuješ :D Otkud ti znaš da li je bilo SAHP na serveru ili nije? Plači još malo što si uhapšen u toj akciji, kme kme. Najbolje bi bilo da dobijete sve, i pare i skidanje blokada za jednog taoca i još bez pucanja jedno 60 sekundi. Bolje prati šta tvoji članovi rade, pošto idu prijave kasnije.

Edit: Učestvovao sam u toj akciji, pa zbog toga komentarišem.
Gledaj ovako decko ja sam bogg otac za tebe i bio sam na rankovima kojim ti nikad neces biti tako da smiri strasti i znam svako pravilo. A to sto si ti obican polce officer 3 i glumis neko mudo tu to nije moj problem. A ja moram da pokusam to je da li ste vi toliko glupi da nam prode uslov ili ne.
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
Vidim koliko ti je iskustvo i zrelost, kad plačeš zato što si pao, a zatim uhapšen :D Mislio sam iskreno da si zreliji, al ovo je žali Bože.

Opusti se, diši duboko :D

Edit: Nauci i ti, zajedno sa tvojom organizacijom da ne smete da kampujete ispred zatvora i kidnapujete. To je zelena zona. Pozz
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Nesto da ti kazem pametni Drac0n. Forum je ooc ne ic tako da moze da zna da li je SAHP bio i nije. Drugo, njihovio je da kidnapuju, vase je da padate i placate posto jedino to i znate. Kad naucite da radite mozete da pisete i kurcite se. Dotle tisina tamo.

Zakljucak:
FIB on kuk
SAHP on kuk
LSPD on kuk
Zalim vas 😁❤️ pozz od mene
 

$ky

Player
Player
Joined
Dec 10, 2021
Messages
236
Vidim koliko ti je iskustvo i zrelost, kad plačeš zato što si pao, a zatim uhapšen :D Mislio sam iskreno da si zreliji, al ovo je žali Bože.

Opusti se, diši duboko :D

Edit: Nauci i ti, zajedno sa tvojom organizacijom da ne smete da kampujete ispred zatvora i kidnapujete. To je zelena zona. Pozz
nisi pitan nista, tvoje misljenje je ODBIJENO!!!
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Vidim koliko ti je iskustvo i zrelost, kad plačeš zato što si pao, a zatim uhapšen :D Mislio sam iskreno da si zreliji, al ovo je žali Bože.

Opusti se, diši duboko :D

Edit: Nauci i ti, zajedno sa tvojom organizacijom da ne smete da kampujete ispred zatvora i kidnapujete. To je zelena zona. Pozz
greben nije zelena zona to je autoput, upali mozak ako ga imas
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
Uuu, evo armije tvoje :D Dobri ste dobri ste, uvucite se još malo lideru, ostavite barem pertle..Biće plusić neki, kasnije i rank up :D
greben nije zelena zona to je autoput, upali mozak ako ga imas
Greben nije, ali parking jeste. Da ti imaš šta da upališ, skontao bi da je to teški non RP da se čeka na toj lokaciji u stvarnom svetu i da kidnapujete bilo gde u blizini zatvora, a kamoli ispred samog zatvora. Ali šta vredi vama objašnjavati...
Nesto da ti kazem pametni Drac0n. Forum je ooc ne ic tako da moze da zna da li je SAHP bio i nije. Drugo, njihovio je da kidnapuju, vase je da padate i placate posto jedino to i znate. Kad naucite da radite mozete da pisete i kurcite se. Dotle tisina tamo.

Zakljucak:
FIB on kuk
SAHP on kuk
LSPD on kuk
Zalim vas 😁❤️ pozz od mene
Srca i ovakvi tekstovi dovoljno govore o tebi, ali 'ajd. Uglavnom, lepo ste danas popadali, koliko puta ono, 3? Dva puta na talačkoj, i jednom ispred zatvora? Dobri ste bili, samo nastavite tako :D

smaraš žoharu Drac0n
Nisam ni očekivao da ćeš reći nešto pametno.
 

$ky

Player
Player
Joined
Dec 10, 2021
Messages
236
Uuu, evo armije tvoje :D Dobri ste dobri ste, uvucite se još malo lideru, ostavite barem pertle..Biće plusić neki, kasnije i rank up :D

Greben nije, ali parking jeste. Da ti imaš šta da upališ, skontao bi da je to teški non RP da se čeka na toj lokaciji u stvarnom svetu i da kidnapujete bilo gde u blizini zatvora, a kamoli ispred samog zatvora. Ali šta vredi vama objašnjavati...

Srca i ovakvi tekstovi dovoljno govore o tebi, ali 'ajd. Uglavnom, lepo ste danas popadali, koliko puta ono, 3? Dva puta na talačkoj, i jednom ispred zatvora? Dobri ste bili, samo nastavite tako :D


Nisam ni očekivao da ćeš reći nešto pametno.
ma ti si žohar
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Uuu, evo armije tvoje :D Dobri ste dobri ste, uvucite se još malo lideru, ostavite barem pertle..Biće plusić neki, kasnije i rank up :D

Greben nije, ali parking jeste. Da ti imaš šta da upališ, skontao bi da je to teški non RP da se čeka na toj lokaciji u stvarnom svetu i da kidnapujete bilo gde u blizini zatvora, a kamoli ispred samog zatvora. Ali šta vredi vama objašnjavati...

Srca i ovakvi tekstovi dovoljno govore o tebi, ali 'ajd. Uglavnom, lepo ste danas popadali, koliko puta ono, 3? Dva puta na talačkoj, i jednom ispred zatvora? Dobri ste bili, samo nastavite tako :D


Nisam ni očekivao da ćeš reći nešto pametno.
Vidim, vidim, vidimmmmmm........
Da si obican žahor, koji je kullar od strane doticne bande i to jako. Pa sad ovde kuka i glumi silu, a kada se nadje ispred njih kuka i bezi. Ali ne bezi dovoljno brzo i ako zna da bande ne nose vazelin za takve kao sto je on, da da. E da i jos nesto, boli mene briga i za rank i za uvlacenje. Samo sam tu da podrzim druga koji zna sta radi i kako vodi. Pozz za tebe od marabunte, nadamo se da ti je rectum bolje ❤️🔞🤴 (Gluteus, vazan misic naseg tela. Ali takodje i veoma zeznut. Kada Marabunta dodje glava pada dole ali on i dalje ostaje gore.)


Sve se vidi na snimku 00:41 i 00:43 hvala lepa molim lepa 😁
 
Last edited:

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Molio bih sve da kliknu lajk na ovoj objavi i time podrze oporavak njegovog RECTUM-A. Hvala. PODRSKA PALOM BRATU kojem su gluteusi ostali gore a glava otisla dole 😁
Vidim, vidim, vidimmmmmm........
Da si obican žahor, koji je kullar od strane doticne bande i to jako. Pa sad ovde kuka i glumi silu, a kada se nadje ispred njih kuka i bezi. Ali ne bezi dovoljno brzo i ako zna da bande ne nose vazelin za takve kao sto je on, da da. E da i jos nesto, boli mene briga i za rank i za uvlacenje. Samo sam tu da podrzim druga koji zna sta radi i kako vodi. Pozz za tebe od marabunte, nadamo se da ti je rectum bolje ❤️🔞🤴





Na snimku se sve jasno vidi na 00:41 i 00:43 hvala. 😁
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
HAhahahahahaha, vi ste hit :D Slatko ste me nasmejali, hvala vam😂
Ne ne vi ste hit jer kad vas robamo počnete da plačete odma kako će vas guziti u stanici jer ste izgubili balaclavu i oruzje. Srdačan pozdrav od Marabunte.
 
  • Like
Reactions: $ky

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
142
Ovom zalbom pokazujes kako si zapravo glup i kako brukas sebe kao lidera.Kako ti mozes da znas da li je bilo sahp-a ili ne? malo koristis mg pa onda znas mozda smo mi bili na krovovima ili negde, ti to ne mozes da znas.Niko ti nije kriv sto si ti pao na pljacki i sto nisi seo u kola.Imali su pravo da te pucaju jer su svi tvoji bili u kolima spremni da beze, dok ti nisi bio u stanju da sednes u kola.Nisi predstavljao nikakvu pretnju za taoca i imali su puno pravo da te pucaju.Smejace ti se neko kada procita ovu zalbu.Srdacan pozdrav od Drzavnih Organizacija.
 

$ky

Player
Player
Joined
Dec 10, 2021
Messages
236
Ovom zalbom pokazujes kako si zapravo glup i kako brukas sebe kao lidera.Kako ti mozes da znas da li je bilo sahp-a ili ne? malo koristis mg pa onda znas mozda smo mi bili na krovovima ili negde, ti to ne mozes da znas.Niko ti nije kriv sto si ti pao na pljacki i sto nisi seo u kola.Imali su pravo da te pucaju jer su svi tvoji bili u kolima spremni da beze, dok ti nisi bio u stanju da sednes u kola.Nisi predstavljao nikakvu pretnju za taoca i imali su puno pravo da te pucaju.Smejace ti se neko kada procita ovu zalbu.Srdacan pozdrav od Drzavnih Organizacija.
ovim komentarom pokazuješ koliki si žohar.
komentar ODBIJEN!!!
 

$ky

Player
Player
Joined
Dec 10, 2021
Messages
236
Ovom zalbom pokazujes kako si zapravo glup i kako brukas sebe kao lidera.Kako ti mozes da znas da li je bilo sahp-a ili ne? malo koristis mg pa onda znas mozda smo mi bili na krovovima ili negde, ti to ne mozes da znas.Niko ti nije kriv sto si ti pao na pljacki i sto nisi seo u kola.Imali su pravo da te pucaju jer su svi tvoji bili u kolima spremni da beze, dok ti nisi bio u stanju da sednes u kola.Nisi predstavljao nikakvu pretnju za taoca i imali su puno pravo da te pucaju.Smejace ti se neko kada procita ovu zalbu.Srdacan pozdrav od Drzavnih Organizacija.
"Nisi predstavljao nikakvu pretnju za taoca" a lik stoji pored taoca dok vi rafalate po njemu i taocu 💀💀

 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Ovom zalbom pokazujes kako si zapravo glup i kako brukas sebe kao lidera.Kako ti mozes da znas da li je bilo sahp-a ili ne? malo koristis mg pa onda znas mozda smo mi bili na krovovima ili negde, ti to ne mozes da znas.Niko ti nije kriv sto si ti pao na pljacki i sto nisi seo u kola.Imali su pravo da te pucaju jer su svi tvoji bili u kolima spremni da beze, dok ti nisi bio u stanju da sednes u kola.Nisi predstavljao nikakvu pretnju za taoca i imali su puno pravo da te pucaju.Smejace ti se neko kada procita ovu zalbu.Srdacan pozdrav od Drzavnih Organizacija.
E ovako lideru moj glupi forum je occ i ja mogu da slobodno kazem da niste se pojavili jer je pisalo u statistici i to nije mg jer je ta statistika occ a i forum je occ. I prekini da se blamiras tu na forumu jer ste obicni zohari bez mozga koji mislite da ste uhvatili boga za muda a zapravo ste obicni jadnici koji placete cim vas neko od nasih pocne robati ili nedaj boze da vas uzmemo za taoce. Odemo na branu i taoc nema feara da skoci sa brane pored deset pusaka na glavi i nema strah za zivot da ce se ubiti ako skoci.👏👏👏👏
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
Ovom zalbom pokazujes kako si zapravo glup i kako brukas sebe kao lidera.Kako ti mozes da znas da li je bilo sahp-a ili ne? malo koristis mg pa onda znas mozda smo mi bili na krovovima ili negde, ti to ne mozes da znas.Niko ti nije kriv sto si ti pao na pljacki i sto nisi seo u kola.Imali su pravo da te pucaju jer su svi tvoji bili u kolima spremni da beze, dok ti nisi bio u stanju da sednes u kola.Nisi predstavljao nikakvu pretnju za taoca i imali su puno pravo da te pucaju.Smejace ti se neko kada procita ovu zalbu.Srdacan pozdrav od Drzavnih Organizacija.
Ma pusti ih, samo nek plaču :D Vidiš da oni misle da mi mislimo da je forum IC, to mnogo govori o njihovom IQ. Naučili novu reč "žohar" pa se svi kolektivno služe sa njom...HAhahahah..Al zanimljivi su mi iskreno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom