Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

RodaRodic

Player
Player
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
1. Vaše ime u RL: Roda
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona:
UTC+01:00
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Rodic490 #5324
6. Vaše Ingame ime: Roda Rodic
7. Vaš ID: 31567


Dodatne Informacije

1. Lider za: Federalni Istrazni Biro ( FIB )


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Za ovakvu organizaciju je potrebna jako velika ozbiljnost i trud. Smatram da to posedujem i kao lider da cu to proslediti na nove agnete u Federalnom Istraznom Biro-u ( FIB ) .

- Posedujem jako veliko iskustvo u drzavnim organizacijama,pokusacu da kao lider naucim svoje agente nesto,da pre svega budu ljudi u igri i van nje.

- Jako sam ozbiljna osoba i znam sta radim, isto tako znam sta cu raditi sa svojom organizacijom i ljudstvom u njoj.

- Kao director FIB-a se necu mesati u poslove ostalih organizacija,gledacu da moju organizaciju ne stavim u neki problem.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Kako bi jedna organizacija ostala u dobrom radu potrebni su jako ozbiljni i vredni agenti koji poznaju pravila grada i pravila nase organizacije.

- Kriterijumi za pridruzivanje u Federalni Istrazni Biro ( FIB ) :
Minimum 15 OOC godina,jako dobro poznavanje pravila grada,trud,rad,disciplina.

- Poboljsao bi regrutaciju sa lepsim i boljim RolePlay-om kao na primer : Svaki novi agent ce morati proci test izdrzljivosti,psiho test nakon tih testova bi znao da li je agent spreman za svoj posao koji je jako ozbiljan i disciplinovan.

- Kao Direktor cu poboljsati svaki vid RolePlay-a.

- Zahtevao bih od moje high command-e da malo uvezbaju brzinu odazivanja na talacku,pljacku i tako dalje
kako bi zivot taoca bio sto pre spasen.

- Ne bih dopustio da moja organizacija lako propadne,ima jos dosta stvari koje bih poboljsao ako uzmem FIB to cu i dokazati svim gradjanima i agentima.
 

Miljan Angel

From Serbia
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
129
Informacije

1. Vaše ime u RL: Miljan
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-12H
5. Vaš Diskord: Miljan#9907
6. Vaše Ingame ime: Miljan Jovic
7. Vaš ID: 9464

Dodatne Informacije

1. Lider za:
THE FAMILIES

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider THE FAMILIESA, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv. Imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi. Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman team ljudi kojima verujem i koji ce od pocetka biti tu samnom.
-Bio sam u mnogim razlicitim organizacijama i bandama, posto sam na serveru vec skoro godinu dana, verujem da ce moje vestine i ljubav prema ovom serveru doneti stabilnost koja je preko potrebna ovoj organizaciji.
-Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske. Sakupio sam mnoge timske vestine dok sam bio Zamenik Lidera i High Command u mnogim bandama i drzavnim organizacijama.
-Vecina bandi misli da je sve u pucnjavi u getu i legalnoj organizaciji, ali moja banda ce pokazati da verujemo jedni drugima i pomazemo jedni drugima koliko god je to moguce.
-Bio sam high command i zamenik u mnogim organizacijama i bandama. Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u liderstvu.
-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i talackih situacija koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin. Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu za koje imam spreman tim ljudi koji ce me pratiti ukoliko budem dobio lidera.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja. Takodje, dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam par clanova od poverenja u bandi koji drzi procenat novca koji zaradjujemo i kojim smo nagradjeni od dogadjaja i ustedjeni novac ce se koristiti za pomoc clanovima u bandi da kupuju sebi skillove, sprejeve i slicne stvari koji ce im pomoci u bandi.
-Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Iz onoga sto sam video po serveru znam da ce neki ljudi poceti da se "mesaju" tokom RP situacija kada drugi krse pravila, da bi pokusali da nameste kaznu, pokusacu da kazem svim svojim clanovima kada drugi igrac prekrsi pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguce i da upale snimanje, i da snime sta igrac radi pogresno.
-Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. J
-Uvodjenje Spray team-a i uvodjenje vodje tog teama, oni ce se uvek voziti po teritoriji geta, i pisati nase ime po zidovima sa sprejem.
-Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi. Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.
-Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
-Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
-Trudicu se da podelim nagrade clanovima koji ce biti dobri i aktivni u organizaciji i na događajima.


Hvala vam na izdvojenom vremenu i srecno svima. 🖐
 

Ivan Radovic

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
45
Informacije
1. Vaše ime u RL:Ivan
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord:Ivan Kashh/16279#2491
6. Vaše Ingame ime:Ivan Kashh
7. Vaš ID:16279

Dodatne Informacije
1. Lider za... Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Pozdrav za sve koji citaju moju prijavu.Za pocetak mogu da kazem da sam bio u dosta kriminalnih org i dugo sam bio tako da imam iskustva.Takodje cu imati dosta dobru discplinu i mislim da bi zbog toga bio dobar lider.Imacemo sastanak jednom nedeljno da vidimo ko je kakav bio,a ako je neko bio mnogo aktivan dobice i unapredjenje i bonus.Ko je bio los dobija rank down,suspenziju ili mozda kick zavsi koju je glupost napravio.Neznaci to da cu ja samo na tom sastanku kazniti,ako saznam da je neko nesto lose uradio odma dobija kaznu.Imacemo odlican grafiti team koji ce imati svog vodju koji ce se truditi da grafiti tim stalno farba.Tako ce svi grafiti biti nasi i nas obelezaj ce harati getom.Takodje za turf tim ce imati svog vodju koji ce redovno obavljati treninge i trudicemo se da sve teritorije budu nase.Svaki event ce biti vazan.Na sve tajne cu potencirati da se ide.Pomorska je obavezna svaki dan jel je dosta bitan event.Municije nikad dosta tako ja kazem.Takodje mislim da bi bilo dobro da kad smo slobodni i vidimo da vojnici prevoze municiju drzavnim organizacijama da ih krademo.Radicemo i FZ raid.Organizovacemo pljacke prodavnice gun storove i talacke da bi sto bilo zanimljivije.Toxicnost je kod mene strogo zabranjena.Svadjaju se naprimer neki na radio oba dvoje se kazne ne zanima me koje zapoceo i tako dalje.Da bi usli u org mora da se ima preko 10 godina u gradu.Takodje necu da primam malu decu da mi uniste org.Primam ljude samo koji znaju perfektno pravila jer ne zelim warnove,a posle disband.Bicu strpljiv da ako udje neko ko je prvi put u gangu da mu pokazem sve kako funkcionise.I za kraj da kazem da mali cin treba da postuje veceg ako mali cin vice ili ne daj boze vredja veceg cina ide mu kazna suspnenzija mozda i kick zavisi sta je rekao i uradio prema vecem cinu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo ovde kazem da treba malo vise da se rpa da se mi ponasamo malo opasnije u robanju i u svemu jer smo mi opasni momci.
Bicu dobarprema clanovima.Takodje cu posvetiti svakom clanu vreme ako mu treba nesto.Takodje na talackama i prodavnicama ce biti dostanja rpanja u prigovaranju i sa taocima.Meni je na prvom mestu Rpanje,a posle pucanje sto mislim da treba svima da bude.
HVALA STO STE PROCITALI MOJU PRIJAVU I SRECNO DRUGIM KANDIDATIMA:)
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Informacije

1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime:
Aleksa Cartier
7. Vaš ID: 2212

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [ National Guard ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,NG,GOV ,EMS] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande,cak sam bio i lider NG dva puta , a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera jedne organizacije!

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red u jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje prema ostalim clanovima naravno i drugim drzavnim organizacijama!

2.4 Jos jedan razlog zasto zelim da postanem lider NG jeste to sto sam vec bilo lider iste organizacije i jako mi je prirasla srcu i hteo bi da jos jednom vodim organizaciju kao sto je NG i ispravim prosle greske i samim tim napravim sto bolju zajednicu !

2.5 Kao lider znam da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe, ljude kojima verujes. Znam da je sam vrlo tesko voditi organizaciju!


3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Osnovao bih snajpersku jedinicu po imenu UAT koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

3.2 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!

3.3 Sto vise treninga da bi ljudima bilo zanimljivo, samim tim ce biti obuceniji i spremni za svaku akciju!




See the source image







ALEKSA CARTIER
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
574
Informacije

1. Vaše ime u RL: Bojan

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: +1, CET

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7h, za vikend 10-12h

5. Vaš Diskord: Dakiccc#9285

6. Vaše Ingame ime: Bojan Kovacic

7. Vaš ID: 11502

Dodatne informacije:

1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Moj početak na ovome serveru bio je prije točno 10 mjeseci i 25 dana. Ubrzo pri pridružavanju zaposlio sam se u SAHP-u te sam tamo naučio RP pravila općenito kao i pravila koja su specifična za GRP. Nakon nekoliko mjeseci provedenih u 3 SAHP-a jedan za drugim odlučio sam nastaviti dalje te sam se zaposlio u FIB-u. Nakon nekog vremena tadašnji FIB je bio disbandan te sam došao u idući koji je ubrzo bio disbandan kao i onaj prošli. Konačno došavši u treći FIB imao sam dulju karijeru kroz koju sam dosta napredovao. Nakon raspada i tog FIB-a odlučio sam se oprobati u NG-u. Na prvo oko NG mi se činio kao bezazlena organizacija koja nema sovju svrhu, no kada sam je upoznao malo bolje shvatio sam da je NG, meni osobno, organizacija u kojoj je moguće napraviti najbolji RP na serveru no nitko nikada nije pokusavao to izvesti. Uvidjeo sam brojne koncepte koji bi jako pomogli RP-u na serveru te bi se mišljenje o NG-u promjenilo iz "bezazlene" u jako korisnu i organizaciju s viskom potencijalom za raznolike vrste RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

  • Reformirao bih činovnistvo Nacionalne Garde, funkcije i činovi bili bi drukčije dodjeljivani i obnašali bi drukčije zadaće
  • Moje subjektivno mišljenje je da svaki vojnik Nacionalne Garde mora biti vješto treniran i spreman za bilo kakav scenarij, uveo bih obavezno vježbanje borilačkih vještina poput judo, karate, krav maga i bezbroj drugih, uveo bih svakodnevno treniranje na poligonima koji bi bili sastavljeni od barikada i drugih prepreka, svaki član bio bi obavezan trenirati svoju preciznost u našoj streljani i svakodnevni treninzi vožnje terenskih vozila bili bi obnavljani
  • Uveo bih benefite poput besplatnog zdravstvenog osiguranja, dozvole za oružije pod velikim popustom i za vojnike dobrog vladanja novčane bonuse u suradnji i dogovru s Vladom i EMS-om
  • Uveo bih dobrovoljne vježbe pucanja za gradane bez dosijea kao i mogućnost da ih provedemo kroz NG i pokažemo im neke od akcija poput skakanje iz padobrana, vožnje terenskih vozila i ostale adrenalinske, ali ne po život opasne radnje koje NG provodi ukoliko su zainteresirani za posao u istom.
  • Uveo bih, ukoliko Vlada odluči da je u redu, Vojni Sud gdje bi sudac bio visoki čin iz NG-a s advokatskom dozvolom, na takvom sudu bili bi suđeni dezerteri, kradljivci kao i bilo kakvi kršioci zakona koji su članovi Vojske
  • Radio NG-a bio bi isključivo u svrhe informiranja kolega o bitnim situacijama, striktno definirana pravila bila bi uvedena kako bi se izbjeglo bezpotrebno deranje, psovanje i govorenje suvišnih informacija
  • Uveo bih Vojne Parade koje bi se u suradnji i dogovoru s Vladom odrzavali ispred Gradske Uprave kako bi se pokazala moć Vojske San Andreasa
  • Na kolegijalnom odnosu bilo bi inzistirano, bilo kakvi oblici nepoštovanja bi bili kažnjeni.
  • Vojna policija bi bila zadužena za kontrolu svakog vojnika, promatrala bi njihovo ponašanje i u slucaju da sumnjaju na neke kriminalne aktivnosti imali bi dozvole da ih pretraže.
  • Vojna policija bi bila podijeljena u više ogranaka, Specijalna Vojna Policija koja bi bila rezervirana za najteže zadaće diljem države, Prometna Vojna Policija koja bi kontrolirala i navigirala konvoj kao i uklanjala potencijalne prijetnje po konvoje i bilo kakve oblike transporta, i na kraju obićna Vojna Policija koja bi kontrolirala vojnike, njihovo ponašanje i dezertere suočavala sa posljedicama izdaje.
  • Svi činovi bili bi podjeljeni u četiri kategorije, Vojnici, Dočasnici, Časnici i Generali dok bi sami lider bio Vrhovnik.
 

Ivica Bakar

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
161
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Ognj3n.S#0124
6. Vaše Ingame ime: Ognjenn Stojce
7. Vaš ID: 14088

Dodatne Informacije
1. . Lider za... National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Kao prvo ako bih bio lider smanjio bih svaki vid korupcije!
2.2 Imam mnogo iskustva, bio sam u svim drzavnim organizacijama (LSPD, GOV, FIB, SAHP I NG) gde sam u predposlednjem NG mandatu bio HC (BRIGADNI GENERAL) i u EMS zamenik direktora tako da znam voditi Nacionalnu Gardu kako dolici.
2.3 Smatram sebe autoritetom jer sam u NG proveo preko 3 meseca
2.4 Kao vojnik koji je proveo 3 meseca u Nacionalnoj Gardi shvatio sam da je tesko naci visoku komandu pa ja imam istu spremnu koja je zajedno sa mnom prosla kroz sve (FZ raidovi, cuvanje kapije i odgovornost na njoj, ammo runovi, eventi, ...)!
2.5 Kroz 3 meseca koja sam proveo u Nacionalnoj Gardi shvatio sam i naucio funkcije i zadatke svakog cina (od regruta do generala)!
2.6 Takodje primetio sam da svaki NG mandat (oduzeti Petrov, Biggusov i Aleksin predposlednji) nije izdrzao vise od 2 nedelje razlog tome je ne smirenost i donosenje pogresnih odluka, sagledavsi sve to shvatio sam gde su svi gresili pa bih to popravio!
2.7 Vratio bih stari NG koji su vodili Petar Sanches i Biggus Nibbus, zajedno sa njima!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1 Radio - na radiu bi se iskljucivo pricali kodovi jer sam primetio da u svim organizacija (drzavnim i bandama) previse MG-a!
3.2 Radio i NON RP chat - takodje nove vojnike bih ucio o ovoj stavci jer se takodje previse pravila pravila krsi na istoj!
3.3 Ammo-runovi bi bili odrzavani tajno zbog nekih clanova koji bi to pricali gang-ovima i pravili nam problem!
3.4 Pravio bih aktivno regrutacije da se ne bi dogodilo da ponestane ljudstva ( zbog pomoci kolegama iz drugih drzavnih organizacija)
3.5 Naucio bih nove regrute me, try, do, to do komandama zbog obijanja gepeka na kapijama, izvlacenje ljudi ispod kola,...
3.6 Svaki primljeni vojnik je u obavezi da zna pravila vojske i osnovna pravila (G.P 6.15, NLR, PG, MG, ...)
3.7 Gledavsi vojnike iz proslih mandata shvatio sam da bi trebalo da se dele bonusi istima koji su aktivni na cuvanju kapije!
3.8 Vozila bih promenio uz dogovor sa curatorom jer dosadasnja vozila nisu dolicila Nacionalnoj Gardi.
3.9 Obavezne kamere na kapijama, razlog tome je namerno nabijanje warnova, RDM-ovanje i jos pravila koja se svakodnevno krse na istima!
3.10 Svakodnevno bi se pravile obuke i treninzi u bazi za sve jedinice (pilote, Kobre i Vojnu policiju)
3.11 Svako ulazenje i izlazenje iz baze bi se kontrolisalo jer se u ova 3 meseca tako najviše kralo iz skladista!

RANKOVI:
30. GENERAL
29. GENERAL PUKOVNIK
28. GENERAL MAJOR
27. BRIGADNI GENERAL
26. PUKOVNIK
25. POTPUKOVNIK
24. MAJOR
23. OFICIR
22. PODOFICIR
21. PORUČNIK
20. POTPORUČNIK
19. KOMADANT VOJNE POLICIJE
18. KOMADANT KOBRI
17. KAPETAN PILOTA
16. ZAMENIK KOMADANTA VOJNE POLICIJE
15. ZAMENIK KOMADANTA KOBRA
14. ZAMENIK KAPETANA PILOTA
13. PRIPADNIK VOJNE POLICIJE
12. KOBRA SSJ
11. KOBRA
10. PILOT
9. ZASTAVNIK
8. DESETAR
7. RAZVODNIK
6. VOJNIK 1. KLASE
5. VOJNIK
4. MLAĐI VOJNIK
3. REGRUT
2. DISCIPLINSKI 1. DAN
1. DISCIPLINSKI 2. DAN

DUŽNOST:
VOJNA POLICIJA: Patrolno osoblje koje vraca vojnike nazad u bazu
KOBRE: Specijalna jedinica koja ide na talacke situcije
PILOTI: Patroliranje u vazduhu, kontrola nad bazom

KODOVI:
10-1 - POZIV (komandno osoblje), SVE JEDINICE NA BARAKE
10-2 - NEGATIVNO
10-3 - PREKINI SA PRENOSOM NA RADIU
10-4 - POTVRDNO
10-5 - PONOVI ZADNJE
10-6 - ZANEMARI POSLEDNJE
10-7 - ODJAVA SA DUŽNOSTI
10-8 - PRIJAVA NA DUŽNOST
10-10 - PUCNJAVA
10-16 - POVREĐEN KOLEGA
10-20 - LOKACIJA
10-22 - SITUACIJA SA TAOCIMA
10-33 - POTREBNA PODRŠKA
10-99 - REŠENA SITUACIJA
CODE A - pad igre (crash)
CODE B - pauziran RP ( situacija sa adminom)

Hvala vam na izdvojenom vremenu, srecno svim aplikatorima zeli

OGNJENN STOJCE

 
Last edited:

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
335
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:7h-10h
5. Vaš Diskord: Nesad Jahic 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7 ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Smatram da lider ove organizacije treba da bude neko ko ima veliko iskustvo u njoj. Proveo sam tri mandata u ovoj organizaciji od REGRUTA do BRIGADNOG GENERALA(high commande). Odlično poznajem funkcije svakog čina i sve njihove dužnosti.
2) Smatram da bih odlično vodio ovu organizaciju, dobro se slažem sa ljudima i imam strpljenja da svakog saslušam i da svima sve objasnim. Novi članovi bi prošli kroz detaljnu obuku i sve bi im bilo objašnjeno do zadnje sitnice.
3) Za ova tri mandata sam odlično ispratio gde se grešilo i tačno znam šta treba da se popravi. Odlično poznajem sva pravila NG-a, kao i sva pravila RP-a.
4)Zbog mog iskustva iz SAHP-a,LSPD-a i Vlade gdje sam uvjek bio u HC smatram sebe da dovoljno poznajem NG kao instituciju i zbog mog iskustva u gore navedenim organizacijama smatram se kao izuzetno pouzdnau osobu za vodjenje tima .
5) Zato jer zelim da pomognem gradu posebno drzavnim organizacijama koje su trenutno u velikom problemu bez vojske
6) S Obzirom da sam vec odsluzio vojni rok smatram se da dovoljno imam znanja o samoj materiji

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1)Pravio bih zanimljivije regrutacije, kako bi privukli što veću pažnju. Primao bih isključivo ozbiljne ljude, svi bi prolazili kroz detaljne obuke kako bi suzbili moguće greške.
2) Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju.
3)Strogo poštovanje radio kodova, korišćenje radia isključivo za potrebe organizacije.Potrudio bih se da se ne krši MG preko radia.
4) Uveo bih specijalne pripreme za PILOTE, obuku u kojoj bi se proverila njihova sposobnost u letenju. Specijalne treninge za KOBRE i VOJNU POLICIJU.

5)Novi cinovi kao sto su :

1.Vojnik Regrut
2.Suspend
3.Mladji Vojnik
4.Vojnik
5.Stariji Vojnik
6.Razvodnik
7.Desetar
8.Rezervni Oficir
9.Mladji Vodnik
10.Vodnik
11.Stariji Vodnik
12.Zastavnik
13.Vojnik 1. Klase
14.Vodnik 1. Klase
15.Zastavnik 1. Klase
16.Mladji Pilot
17.Pilot
18.Stariji Pilot
19.Pilot 1. Klase
20.SAJ Vojnik
21.SAJ Vojnik-Izvidjac
22.SAJ Komandir
23.Potporucnik
24.Porucnik
25.Kapetan
26.Major
27.Pukovnik
28.General-Pukovnik
29.Vojvoda
30.General



S Postovanjem ,
Nesad Jahic
 
Last edited:

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: cane#1114
6. Vaše Ingame ime:
Stiven Bond
7. Vaš ID: 18028


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dodatne Informacije
1. Lider za...: NG ( National Guard)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Verujem da ce moj mandat ukoliko preuzmem NG biti jako dobar bez ikakvih problema i da ce ozbiljnost biti na visokom nivo-u!

- Siguran sam u to da cu se jako dobro poneti kao lider Vojske iz razloga sto poznajem jako dobro taj posao i njegovu svrhu, isto tako i sva pravila grada.

- Jako dugo sam se nalazio u drzavnim organizacijama i znam rad ove organizacije,jako sam ozbiljna osoba i znam sta radim i kako cu raditi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Kao prvo kako bi odrzali dobar i lep RolePlay u bazi svi clanovi ce morati ispuniti kriterijume kako bi postali vojnici.

( 15+ OOC godina, Ozbiljnost , Trud , Disciplina , Rad , )

- Kao prvo kako bi odrzali dobar i lep RolePlay u bazi svi clanovi ce morati ispuniti kriterijume kako bi postali vojnici.
( 15+ OOC godina, Ozbiljnost , Trud , Disciplina , Rad , )

- Svaki vojnik ce biti obavezan znati pravila grada i pravila NG-a kako se ne bi desavali problemi zbog pravila u RolePlay-u.

- Pomocicu da Vojska poboljsa svoj RolePlay na kapijama i unutar baze.

- Svaki vid RolePlay-a cu jako postovati,potrudicu se da moja organizacija sto bolje RolePlay-a sa svakim gradjanima,kolegama i ostalim drzavnim organizacijama.

- Svako krsenje RolePlay-a ce biti kaznjivo. Smatram da je to dobra odluka kako bi vojnik shvatio svoje greske i poboljsao svoj RolePlay.

- Svaki visi cin ce se pozdravljati posebno kao u pravom zivotu.

- Dodavanje nove stvari kao na primer kampovanje na jednom delu mape sa predobrim RolePlay-om. ( Izvidjanje i ciscenje terena )

- Svaki regrut koji se pridruzi vojsci ce imati poboljsanu RolePlay obuku. ( slikanje posle regrutacije za uspomenu,skakanje iz aviona padobranom,slikanje kada vojnik dobije novi cin i novu uniformu,predstavljanje ostalim kolegama,zakletva pred familijom i kolegama i jos mnogo zanimljivih stvari.

- Svecana ceremonija pritom dodeljivanja visih cinova vojnicima.

- Poboljsani AmmoRun-ovi sa pratnjom.

- Svaki AmmoRun ce biti odvezen kolegama iz ostalih drzavnih organizacija u bilo kom trenutku.

- Svako ne postovanje prema visem cinu ce se kaznjavati disciplinskim postupkom koji ce raditi isto nesto.( Disciplinski postupak ce redjati vozila za neki event u kolonu i svakog sata proveravati da li je puno gorivom. )


Program rada Specijalne Jedinice Kobre:
Patrola duz cele mape sem geta i grada.
Kobre ce biti odvojene od ostalih vojnika i clanova Vojske,Kobre ce ici na talacke situacije i pomoci ostalim drzavnim organizacijama u tome.Kobre ce imati zadatak da sprovedu novog clana kobre u toj jedinici da ga obuce i nauce njihove taktike.

Program rada VP :
Vojna Policija ce biti obavezna patrolirati minimum 2 sata po gradu kako bi uhapsila i bezbedno vratila vojnike nazad u bazu koji beze sa duznosti.VP ce smeti patrolirati po autiputevima,gradu,pijaci sem geta.

Program rada Vojske:

- General ce aktivno deliti bonuse posle smene.

- Na svaka 3 dana ce novi vojnici imati obuku na nasoj pisti o Box Formaciji vozilima kako bi sprecili da vozilo koje je upalo u bazu da krade municiju bezbedno zaustave i privedu.


- Svake srede ce se odrzavati obuka vojnicima kako postaviti barikadu,podici kolegu bez svesti, pokrivati jedne druge u pucnjavi i kako sebe zastiti u pucnjavi.

- Svaki visi cin ce biti zaduzen da objasni clanu vojske nesto sto mu nije jasno.

- Vojska ce imati Box Formacije koje ce se zvati:
Formacija I ( Jedno vozilo napred,drugo pozadi )
Formacija II ( Dva vozila sa strane,jedno ispred vozila )
Formacija III ( Vozila sa sve cetiri strane )

- Ljudi sa kapija ce se menjati na svakih sat vremena, na svakoj kapiji ce najmanje biti po dvoje vojnika kako bi pokrivali jedne druge u mogucoj pucnjavi i radi druzenja.

- Air patrole od strane pilota ce biti aktivnije oko vojne baze,kako bi ranije saznali moguci napad na FZ ili uvideli neki napad na kapiju.

- Specijalne jedinice Kobre ce imati zadatak da 2 puta prosetaju oko baze i pogledaju situaciju oko nje.

- Svaki veci cin ce se dobijati po zasluzi a ne po trazenju,svaki vojnik ima ista prava za napredovanje u bazi kao i svi ostali.

- Novi Regruti ce imati zadatak na patroliranje i uvidjaj unutrasnjeg dela baze.

- Posle svake akcije ili eventa ce vojnici biti nagradjeni od strane high commande.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Medalje u NG-u :

01-Disciplinski
02-Regrut
03- Vojnik
04-Vojnik 1. klase
05- Izvidjac
06-Desetar
07-Zastavnik
08-Potporucnik
09-Porucnik
10-SJK ( Specijalna Jedinica Kobre )
11-SJK Sniper
12-SJK Zamenik komandanta
13-SJK Komandant
14-VP ( Vojna Policija )
15-VP Zamenik Komandanta
16-VP Komandant
17-Brigadni General
18-Major
19-General Major
20-General Pukovnik
21-General


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zalaganja NG-a :
- Pomoc ostalim drzavnim organizacijama u istovaru municije.
- Strogo cuvane kapije od 12:00 do 22:00h.
- Obavezne patrole svih specijalnih jedinica i prijave iste.
- Pomoc novim vojnicima i gradjanima koji su dosli da zatraze pomoc ili pitaju u vezi posla.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Radio kodovi u vojsci :
10-1 - Zuta linija ( Okupljanje kod baraka )
10-2 - Negativno
10-3 - Prestani sa prenosom na radiu.
10-4 - Potvrdno
10-5 - Ponovi zadnje
10-6 - Zanemari poslednje
10-7 - Prijava smene
10-8 - Odlazak sa smene
10-10 - Pucanje
10-20 - Trenutna Lokacija
10-99 - Situacija resena.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kriterijumi za Rank Up:
Minimalno 3 dana u organizaciji.
Minimalno 5h provedeno na kapiji.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oruzija koja ce vojska koristiti :
Disciplinski - Policijska palica ( Pendrek )
Regrut - Assault Rifle i 250 metaka
Vojnik - Assault Rifle i 250 metaka
Vojnik 1. Klase - Assault Rifle i 250 metaka
Izvidjac - Assault Rifle i 200 metaka, Sniper Rifle i 25 metaka, dvogled koji ce dobiti od generala.
Desetar - Assault Rifle i 200 metaka, Shotgun i 30 metaka
Zastavnik - Assault Rifle i 200 metaka, Shotgun i 30 metaka
Potporucnik - Assault Rifle Carbine i 250 metaka, Shotgun i 30 metaka
Porucnik - Assault Rifle Carbine i 300 metaka, Heavy Shotgun i 50 metaka
SJK - Aug Assault Rifle i 300 metaka, Shotgun i 30 metaka, Sniper Rifle i 30 metaka
SJK Sniper - Sniper Rifle i 30 metaka, Shotgun i 30 metaka
SJK Zamenik Komandanta - Assault Rifle Carbine i 300 metaka, Shotgun i 30 metaka, Sniper Rifle i 30 metaka
SJK Komandant - Assault Rifle Carbine i 300 metaka, Heavy Shotgun i 50 metaka
VP - Assault Rifle i 200 metaka,Tejzer i 15 metkova za tejzer
VP Zamenik Komandanta - Assault Rifle i 250 metkova, Shotgun i 30 metkova, Tejzer i 15 metkova za tejzer
VP Komandant - Assault Rifle Carbine i 300 metaka,Heavy shotgun i 50 metkova, Tejzer i 15 metkova za tejzer
Brigadni General - Assault Rifle po zelji i 300 metaka,Heavy shotgun i 50 metaka
Major - Assault Rifle po zelji i 300 metaka,Heavy shotgun i 50 metaka
General Major - Assault Rifle po zelji i 300 metaka,Heavy shotgun i 50 metaka
General Pukovnik - Assault Rifle po zelji i 300 metaka,Heavy shotgun i 50 metaka
General - Assault Rifle po zelji i 300 metaka,Heavy shotgun i 50 metaka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Panciri koji ce vojnici koristiti :
Disciplinski- X
Regrut- Pancir 5
Vojnik-Pancir 3
Vojnik 1. klase-Pancir 2
Izvidjac-Pancir 4
Desetar-Pancir 4
Zastavnik-Pancir 4
Potporucnik-Pancir 6
Porucnik-Pancir 6
SJK-Pancir 7
SJK Sniper-Pancir 4
SJK Zamenik Komandanta-Pancir 7
SJK Komandant-Pancir 7
VP-Pancir 6
VP Zamenik Komandant-Pancir 6
VP Komandant-Pancir 6
Brigadni General-Pancir 7
Major-Pancir 7
General Major-Pancir 7
General Pukovnik-Pancir 7
General-Pancir 7, Pancir 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Logovi organizacije ce se aktivno pregledavati kako neki vojnik ne bi krao iz skladista navedeno gore.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uniforme :
Specijalna Jedinica Kobre ce nositi neku tamniju uniformu kako bi malo manje bili vidljivi u nekim akcijama.
VP ce nositi neku uniformu da se odvaja od SJK kako bi vojnici u vojsci znali da prepoznaju razlike u uniformama izmedju VP i SJK.
Regruti ce nositi maskirnu zelenu majcu kao sto sam vec rekao kako bi se prepoznavali cinovi u bazi po uniformi.
Svi vojnici ce naravno biti obavezni nositi uniformu za akciju kada se ide na banku,nosac,podmornicu.
General ce nositi par uniforma koje ce vojnici najlakse upamtiti.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sastanci sa ostalim drzavnim organizacijama :
Na sastancima cu razgovarati o poboljsanju svih drzavnih organizacija i brzom istovaru municije tim istima.
Ukoliko se ostale kolege zale na moje vojnike odrzacemo sastanak u vezi cega se zale i sta je vojnik napravio.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vozila NG-a :
U vojsci ce se koristiti malo realnija vozila koja prilice vojsci,Ubacicemo neka Cargo vozila,Dzipove za offroad i vise takvih vozila po potrebi.

Necu dozvoliti da u vojsci bude Bugatti ili nekakvo takvo vozilo.



...........................................................................................................STIVEN BOND

 

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danima 6+, Vikendom i do 11+ sati.
5. Vaš Diskord: Djordjevic__#0001
6. Vaše Ingame ime : Swain Darkin
7. Vaš ID : 28197

Dodatne Informacije
1. Lider za...NG(National Guard)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1Zbog mog iskustva iz SAHP-a,LSPD-a, Vlade i Fibu gdje sam uvek bio u HC smatram sebe da dovoljno poznajem NG kao instituciju i zbog mog iskustva u gore navedenim organizacijama smatram se kao izuzetno pouzdnau osobu za vodjenje tima .

2.2. Zato jer zelim da pomognem gradu posebno drzavnim organizacijama koje su trenutno u velikom problemu bez vojske.

2.3. Imam jako puno iskustva sa pravilima servera i u roleplay-u generalno. Voleo bih podici razinu roleplay-a ove organizacije na visi nivo i dokazati da se bez NG-a ne moze!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Uklanjanje beskorisnih rankova i dodavanje i rad na kristnijima

3.2.Pomoc svim clanovima u razumjevanju i primjenjivanju pravila

3.3. Poboljsanje Hierarhije medju clanovima

3.4.Povecanje suradnje sa drugim drzavnim organizacijama

3.5. Elektronski Konkurs za zaposljavanje

3.6.Novi cinovi kao sto su :

1.Vojnik Regrut
2.Suspend
3.Mladji Vojnik
4.Vojnik
5.Stariji Vojnik
6.Razvodnik
7.Desetar
8.Rezervni Oficir
9.Mladji Vodnik
10.Vodnik
11.Stariji Vodnik
12.Zastavnik
13.Vojnik 1. Klase
14.Vodnik 1. Klase
15. Zastavnik 1. Klase
16.Mladji Pilot
17.Pilot
18.Stariji Pilot
19.Pilot 1. Klase
20.SAJ Vojnik
21.SAJ Vojnik-Izvidjac
22.SAJ Komandir
23.Potporucnik
24.Porucnik
25.Kapetan
26.Major
27.Pukovnik
28.General-Pukovnik
29.Vojvoda
30.General



S Postovanjem ,
u potpisu: Swain Darkin
 

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Niko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 6-7h
5. Vaš Diskord: Nikče#6398
6. Vaše Ingame ime: Nikce Smeker
7. Vaš ID:
1416

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Imam puno iskustva oko crime-a i htio bih pokusati u tome da budem leader neke organizacije
-imam dobru ekipu za roleplay i za turf
-Mislim da bih dobro vodio organizaciju i focus bi mi bio vise na roleplay

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobu koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudima koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se korištenje ispravnih komanda u određenim situacijama, ako vidim da neko MG-a odma bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa sve igrače te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talacke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i drzave. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko nebi mogao manipulirati sa nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji će bit poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Familiesima kao dobre RolePlayere, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rank koji zaslužuje kako ne bi bilo "švercanja". Također bih davao primjer svojim ponašanjem u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživimo u RP.
 
Last edited:

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
23
1. Vaše ime u RL: Gorazd
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord:DaGiga#0878
6. Vaše Ingame ime:Giga Bregana
7. Vaš ID: 24234

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [ National Guard ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,NG,GOV ,EMS] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande,a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila.

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje prema ostalim clanovima naravno i drugim drzavnim organizacijama!

2.4 Jos jedan razlog zasto zelim da postanem lider NG jeste to sto sam vec bilo u istu organizaciju i jako mi se svidila i hteo bi da vodim organizaciju kao sto je NG !


3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Osnovao bih snajpersku jedinicu po imenu ESS koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

3.2 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!

-Rankovi u NG


Rank 1 - Suspend

Rank 2 - Regrut

Rank 3 - Mlađi Vojnik

Rank 4 - Vojnik

Rank 5 - Stariji Vojnik

Rank 6 - Vojnik 1.Klase

Rank 7 – Vojnik 2.Klase

Rank 8 – Marinac

Rank 9 – Desertar

Rank 10 – Zamenik Zastavnik

Rank 11 – Zastavnik

Rank 12 – Junior Pilot

Rank 13 – Stariji Pilot

Rank 14 – Zamenik Komandanta Pilota

Rank 15 – Komandant Pilota

Rank 16 – Pripadnik Vojne Policije

Rank 17 – Zamenik Komandanta Vojne Policije

Rank 18 – Komandant Vojne Policije

Rank 19 – Kobra

Rank 20 – SSJ Kobra

Rank 21 – Zamenik Komandanta Kobri

Rank 22 – Komandant Kobri

Rank 23 – Kapetan

Rank 24 – Major

Rank 25 – Potpukovnik

Rank 26 – Pukovnik

Rank 27 – ESS

Rank 28 – Brigadni General

Rank 29 – Zamenik Generala

Rank 30 – General
 

Noxy Boss

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
46
Informacije
1. Vaše ime u RL NOVAK
2. Vaše godine (OOC) 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4h-15h
5. Vaš Diskord NOLE#5936
6. Vaše Ingame ime Novak IIlic
7. Vaš ID 22218

Dodatne Informacije
1. Lider za NG (National Guard)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Zato sto sam bio u sve drzavne organizacije u to spada LSPD,SAHP,FIB,EMS,GOV,NG i u njima sam bio HIGH RANK,HIGH COMAND

2.Bio sam vec u NG i znam kako su prosle vodje vodile i rjesavale probleme,ja sam vec bio u NG i znam kako je biti clan Nationalne Garde (Regrut)

3.Zelim bit lider NG zato sto znam dobro da rukovodim i rjesavam probleme,nece biti korumpiracije,svadje itd...

4.Znam dobro da rukovodim ogranizacijom i imam dosta iskustva


UVEO BIH NOVE RANKOVE

30.General

29.Zamjenik generala

28.Major

27.Zamenik majora

26.Pukovnik

25.Brigadni general

24.Zamjenik brigadnog generala

23.Instruktor za obuku

22.Komadant vojne policije

21.Zamjenik komadanta vojne policije

20.Stariji vojni policajac

19.Komadant kobri

18.Zamjenik komadanta kobri

17.Vojni policajac 1

16.Kobra 1 klase

15.Komadant pilota

14.Zamjenik komadanta pilota

13.Pilot 2 klase

12.Pilot 1 klase

11.Stariji kobra

10.Pilot

9.Desertar

8.Zastavnik

7.Kobra

6.Stariji vojnik

5.Vojnik 2 klase

4.Vojnik 1 klase

3.Vojnik

2.Vojnik regrut

1.Suspenzija




2.Kodovi:



10-1: Poziv/najava da se svo osoblje vrati/dodje u NG (svi ljudi Nationalne Garde se vracaju/dolaze kod baraka nebitno bili na duznost ili ne)

10-2: Negativno

10-3: Prekini sa pricom na radio

10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno

10-5: Ponovite poslednji prenos

10-6: Zanemarite poslednji prenos

10-7: Van duznosti (zelite da javite kolegama da idete van duznosti i da skidate svoju radnu uniformu ako general ili zamjenik generala odobre)

10-8: Prijava na duznost (zelte da javite kolegama da oblacite svoju radnu uniformu i krecete sa radom)

10-10: Pucnjava u toku (reci lokaciju dje se pucnjava odvija)

10-15: Povrdjenen kolega iz NG (Nationalne Garde)

10-16 Povrijedjen kolega iz LSPD/SAHP/FIB/GOV

10-20: Recite tacnu lokaciju gdje se nalazis/nalazite

10-25:Situacija sa taocima

10-35 Potrebna pomoc/podrska

10-99:Situacija zavrsena,Sve pod kontrolom

Kod A: ((pad igre))

Kod B ((pauzirana role play situacija administratorom))

Kod 0:Zelite da javite kolegama da ce te da perete vozila (restartujete vozila i vratite na mjesto dje se sva vozila NG nalaze i napunite gorivom)

Kod 1:Rotacija/svjetla bez svirene/zvuka(polu hitni)

Kod 2:Rotacija i svirene sa zvukom(hitni)

Kod D:Kad zelite nekome da kazete da klikne F8,F10 i U.(nestojite pored te osobe ali je cujete sa daljine)





3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1 Uveo bih da bude regrucacija 3 puta sedmicno zbog razloga da bih imali clanova da stoje na juznu i na sjevernu kapiju dakriminalci nebi krali municiju.

2 Svako ko dodje na regrutaciju mora znati neka glavna pravila grada(servera) da nebi dobijali opomene na organizaciju da nebi dolazilo do disband-a NG(WARN)

3 Svako ko bude primljen u NG(Nationalnu Gardu) mora da nauci kodove na bubici(DISCORD-u) da bih se lakse sporazumjevali

4 Imao bih odredjen zovjek koji bih pokazivao novim clanovima NG-a kako posao treba da se radi.Taj covjek ce biti strucno obucen

5 Na bubicu(discor-u) bih bio jednom ili dva puta sedmicno sastanak sa svim pripadnicima NG zbog razoga da nema svadje medju kolegama iz NG ili kolegama iz SAHP/LSPD/FIB/GOV

6 Kad se prime novi clanovi odrzat ce im se obuka da nebi krsili pravila i da nebi dobijali WARN-ove na NG, regrutaciju ce vrsiri general zamjenik generala i instruktor za obuku i bit ce testirani u rukovodstvu sa oruzijem

7 Korumpiracije biti nece,ko bude korumpiran ja i moj zamjenik ce mo ga uhvatiti i ako ude neki veci rank dobit ce jednu sansu da se popravi tako sto ce biti vojnik regrut,ako taj osoba i dalje bude korumpirana bit ce izbacena iz NG i black lista 30 dana za NG.Korumpirani mogu biti ono sa biografijom (dozvolom vise sile).

8 Znam dobro da rukovodim sa ovom organizacijum i imam dosta iskusta i zato cu se brinuti da kolege iz LSPD,SAHP,FIB neostanu bez oruzija

9 Kad bude napad na FZ(vojnu bazu) istog trenutka cemo posvati kolege iz LSPD,SAHP,FIB/GOV da dodju u pomoc


HVALA VAM NA CITANJU MOJE PRIJAVE VAS NOVAK IILIC
 
Last edited:

Strahinja2048

Player
Player
Joined
Feb 15, 2022
Messages
28
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:7h-10h
5. Vaš Diskord: Nesad Jahic 7062
6. Vaše Ingame ime: Filip Lugonja
7. Vaš ID: 20415

Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Smatram da lider ove organizacije treba da bude neko ko ima veliko iskustvo u njoj. Proveo sam tri mandata u ovoj organizaciji od REGRUTA do BRIGADNOG GENERALA(high commande). Odlično poznajem funkcije svakog čina i sve njihove dužnosti.
2) Smatram da bih odlično vodio ovu organizaciju, dobro se slažem sa ljudima i imam strpljenja da svakog saslušam i da svima sve objasnim. Novi članovi bi prošli kroz detaljnu obuku i sve bi im bilo objašnjeno do zadnje sitnice.
3) Za ova tri mandata sam odlično ispratio gde se grešilo i tačno znam šta treba da se popravi. Odlično poznajem sva pravila NG-a, kao i sva pravila RP-a.
4)Zbog mog iskustva iz SAHP-a,LSPD-a i Vlade gdje sam uvjek bio u HC smatram sebe da dovoljno poznajem NG kao instituciju i zbog mog iskustva u gore navedenim organizacijama smatram se kao izuzetno pouzdnau osobu za vodjenje tima .
5) Zato jer zelim da pomognem gradu posebno drzavnim organizacijama koje su trenutno u velikom problemu bez vojske
6) S Obzirom da sam vec odsluzio vojni rok smatram se da dovoljno imam znanja o samoj materiji

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1)Pravio bih zanimljivije regrutacije, kako bi privukli što veću pažnju. Primao bih isključivo ozbiljne ljude, svi bi prolazili kroz detaljne obuke kako bi suzbili moguće greške.
2) Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju.
3)Strogo poštovanje radio kodova, korišćenje radia isključivo za potrebe organizacije.Potrudio bih se da se ne krši MG preko radia.
4) Uveo bih specijalne pripreme za PILOTE, obuku u kojoj bi se proverila njihova sposobnost u letenju. Specijalne treninge za KOBRE i VOJNU POLICIJU.

5)Novi cinovi kao sto su :

1.Vojnik Regrut
2.Suspend
3.Mladji Vojnik
4.Vojnik
5.Stariji Vojnik
6.Razvodnik
7.Desetar
8.Rezervni Oficir
9.Mladji Vodnik
10.Vodnik
11.Stariji Vodnik
12.Zastavnik
13.Vojnik 1. Klase
14.Vodnik 1. Klase
15.Zastavnik 1. Klase
16.Mladji Pilot
17.Pilot
18.Stariji Pilot
19.Pilot 1. Klase
20.SAJ Vojnik
21.SAJ Vojnik-Izvidjac
22.SAJ Komandir
23.Potporucnik
24.Porucnik
25.Kapetan
26.Major
27.Pukovnik
28.General-Pukovnik
29.Vojvoda
30.General



S Postovanjem ,
 

Filip Hugo

Player
Player
Joined
May 9, 2022
Messages
47
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:7h-10h
5. Vaš Diskord: Lugi#1513
6. Vaše Ingame ime: Filip Lugonja
7. Vaš ID: 20415

Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Smatram da lider ove organizacije treba da bude neko ko ima veliko iskustvo u njoj. Proveo sam tri mandata u ovoj organizaciji od REGRUTA do BRIGADNOG GENERALA(high commande). Odlično poznajem funkcije svakog čina i sve njihove dužnosti.
2.2 Smatram da bih odlično vodio ovu organizaciju, dobro se slažem sa ljudima i imam strpljenja da svakog saslušam i da svima sve objasnim. Novi članovi bi prošli kroz detaljnu obuku i sve bi im bilo objašnjeno do zadnje sitnice.
2.3 Za ova tri mandata sam odlično ispratio gde se grešilo i tačno znam šta treba da se popravi. Odlično poznajem sva pravila NG-a, kao i sva pravila RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

2.1 Pravio bih zanimljivije regrutacije, kako bi privukli što veću pažnju. Primao bih isključivo ozbiljne ljude, svi bi prolazili kroz detaljne obuke kako bi suzbili moguće greške.
2.2 Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju.
2.3 Strogo poštovanje radio kodova, korišćenje radia isključivo za potrebe organizacije.Potrudio bih se da se ne krši MG preko radia.
2.4 Uveo bih specijalne pripreme za PILOTE, obuku u kojoj bi se proverila njihova sposobnost u letenju. Specijalne treninge za KOBRE i VOJNU POLICIJU.

RANKOVI:
1.SUSPENDOVAN
2.DISCIPLINSKI (na 2 dana)
3.REGRUT
4.MLAĐI VOJNIK
5.VOJNIK
6.VOJNIK 1.KLASE
7.RAZVODNIK
8.DESETAR
9.ZASTAVNIK
10.PILOT
11.KOBRA
12.KOBRA SSJ
13. PRIPADNIK VOJNE POLICIJE
14.ZAMENIK KAPETANA PILOTA
15.ZAMENIK KOMANDANTA KOBRI
16.ZAMENIK KOMANDANTA VOJNE POLICIJE
17.KAPETAN PILOTA
18.KOMANDANT KOBRI
19.KOMANDANT VOJNE POLICIJE
20.POTPORUČNIK
21.PORUČNIK
22.PODOFICIR
23.OFICIR
24.MAJOR
25.POTPUKOVNIK
26.PUKOVNIK
27.BRIGADNI GENERAL
28.GENERAL MAJOR
29.GENERAL PUKOVNIK
30.GENERAL


HVALA NA PAŽNJI
 

mateja231

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
29
1.Vaše ime u RL: Mateja
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h
5. Vaš Diskord:mateja#0528
6. Vaše Ingame ime:Mateja Dior
7. Vaš ID: 25455

Dodatne Informacije

1. Lider za...
NG [ National Guard ]
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama, [ LSPD,FIB,EMS] i upoznat sam sa svim pravilima grada i organizacija.

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postovanje izmedju svih cinova. Voleo bi da NG docaram u najboljem mogucem svetlu svima a posebno novim igracima.

2.3 Prema svim drzavnim organizacijama bilo bi pokazano maksimalno postovanje i ozbiljnost. Svako vredjanje clanova iz drugih organizacija bi bilo strogo kažnjavano.

2.4 Milsli da bi bio dobar vođa iz razloga: uvek sam otvoren za nako pitanje i spreman da odgovorim ako sam u mogucnosti, nikada nebih nekoga zapostavio(zbog čina ili tako slicnog)


3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Osnovao bih snajpersku jedinicu Sniper Kobra Koja bi imala mnostvo polozaja po NG za paljbu. I bili bi prisutni na talackama.

3.2 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude po roleplay-u!

3.3 U mom NG ima mesta za svakoga ko zeli da: uči, napreduje,zaradi i zabavise uz postovanje svih pravila grada.

-Rankovi u NG


Rank 1 - Suspend

Rank 2 -Mlađi Regrut

Rank 3 - Regrut

Rank 4 - Mlađi Vojnik

Rank 5 - Vojnik

Rank 6 -Stariji Vojnik

Rank 7 – Vođa Vojnika

Rank 8 – Marinac

Rank 9 – Desertar

Rank 10 – Zamenik Zastavnik

Rank 11 – Zastavnik

Rank 12 – Junior Pilot

Rank 13 – Stariji Pilot

Rank 14 – Zamenik Komandanta Pilota

Rank 15 – Komandant Pilota

Rank 16 – Vojni Policajac

Rank 17 – Viši Vojni Policajac

Rank 18 – Zamenik Komandanta Vojne Policije

Rank 19 – Komandant Vojne Policije

Rank 20 – Kobra

Rank 21 – Kobra 1.

Rank 22 – Kobra 2.

Rank 23 – Snajper Kobra

Rank 24 – Zamenik Vođe Kobri

Rank 25 – Vođa Kobri

Rank 26 – Major

Rank 27 – Pukovnik

Rank 28 – Brigadni General

Rank 29 – Zamenik Generala

Rank 30 – General
 

Maximus Grand

Player
Player
Joined
Sep 10, 2022
Messages
86
1. Vaše ime u RL:Strahinja
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 13+h Svaki Dan
5. Vaš Diskord: Call911GetIQ#9999
6. Vaše Ingame ime : Max AlCapone
7. Vaš ID : 20984

Dodatne Informacije
1. Lider za...NG(National Guard)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1.Zbog mog iskustva iz SAHP-a,LSPD,NG-a,FIB-a gde sam uvek bio Visoka komanda smatram sebe da dovoljno poznajem NG kao Organizaciju i zbog mog iskustva u gore navedenim organizacijama smatram se kao izuzetno klasificiarnom osobom za vodjenje vojske, iskljucivo kad je u pitanju NG zato sto sam tu prosao kroz celo iskustvo kako treba funkcionisati sa Vojskom .

2.2. Zato jer zelim pre svega da pomognem ostalim drzavnim organizacijama zato sto vec duze vreme NG nema svog lidera koji je dovoljno spreman da vodi sve to i da moze da izdrzi bilo koj pritisak na njega i da moze aktivno da komunicira sa ostalim Clanovima drzavnih organizacija

2.3. S Obzirom na svo moje prethodno iskustvo kao visoka komanda smatram da sam dovoljno spreman da vodim zavrsio sam vojni rok.. Znam kako trebaju stvari da funkcionisu u Vojsci

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1.Pre svega pravio bih ozbiljne regrutacije gde nece moci bilo ko da prodje da budem unikatan kako bi privukao ljudima paznju i da ih zainteresujem da postanu moj clan, Obuka bi se vrsila iskljucivo po Disciplinskim rezimima, Uklanjanje beskorisnih rankova

3.2.Pomoc svim clanovima u razumjevanju i primjenjivanju pravila, Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju. Ujedno sa tim pomagali bi i na prvom mestu bi nam bile kolege iz EMS-a

3.3. Poboljsanje Hierarhije medju clanovima, Strogo poštovanje radio kodova, korišćenje radia isključivo za potrebe organizacije. I da se resi problem sa MG preko radia.

3.4.Povecao bih saradnju i komunikaciju izmedju ostalih drzavnih organizacija samim tim sto bi pricao sa ostalim organizacijama da radimo sve po dogovoru i slozno.

3.5. Elektronski Konkurs ili ti preko Programa na kojem ce se praviti Aplikacije za zaposljavanje

3.6.Novi cinovi kao sto su :

1.Vojnik Regrut
2.Suspend
3.Mladji Vojnik
4.Vojnik
5.Stariji Vojnik
6.Razvodnik
7.Desetar
8.Rezervni Oficir
9.Mladji Vodnik
10.Vodnik
11.Stariji Vodnik
12.Zastavnik
13.Vojnik 1. Klase
14.Vodnik 1. Klase
15.Zastavnik 1. Klase
16.Mladji Pilot
17.Pilot
18.Stariji Pilot
19.Pilot 1. Klase
20.JSO Vojnik
21.JSO Vojnik-Izvidjac
22.JSO Komandir
23.Potporucnik
24.Porucnik
25.Kapetan
26.Pukovnik
27.Brigadni-General
28.General-Major
29.General-Potpukovnik
30.General
 

Ratko Kamikaza

Player
Player
Joined
Jun 2, 2022
Messages
69
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Andrej Laziccc#0705

6. Vaše Ingame ime: Ratko Kamikaza
7. Vaš ID: 24314


Dodatne Informacije
1. Lider za...: NG ( National Guard )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zato sto sam jako dugo bio u NG-u jer znam kako organizacija funkcionise, zelim da podignem NG na visi nivo.
Smatram da NG treba da bude glavna karika izmedju drzavnih organizacija sto se tice isporuke municije (AmmoRun).
- Zasto zelim jos da budem lider NG-a da bi pomogao igracima u vojsci da budu jos bolji ljudi i voleo bi da nastavim da radim sa ljudima u NG-u sa kojima sam vec radio u proslim mandatima.
I doveo bih par iskusnih ljudi u tom poslu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Buduci Vojnici ce biti obavezni znati pravila grada i takodje pravila vojske.
- Ozbiljnost,Rad,Trud,Disciplina
- 16+ OOC godina kako se ne bi desavali problemi u bazi i nasoj organizaciji
-Svaki trud vojnika bice aktivno nagradjen
- Aktivne Regrutacije
- Aktivni Sastanci izmedju drzavnih organizacija.
-Bolji AmmoRunovi sa vecom pratnjom
-Svako nepostovanje prema HC ce biti kaznjavano Disciplinskim Rankom i medjuljudsko nepostovanje...

-Rankovi u NG

Rank 1 - Disciplinski


Rank 2 - Regrut


Rank 3 - Mlađi Vojnik


Rank 4 - Vojnik


Rank 5 - Stariji Vojnik


Rank 6 - Vojnik 1.Klase


Rank 7 – Vojnik 2.Klase


Rank 8 – Marinac


Rank 9 – Desertar


Rank 10 – Zamjenik Zastavnik


Rank 11 – Zastavnik


Rank 12 – Pilot


Rank 13 – Stariji Pilot


Rank 14 – Zamjenik Komandanta Pilota


Rank 15 – Komandant Pilota


Rank 16 – Kobra


Rank 17 – SSJ Kobra


Rank 18 – Zamjenik Komandanta Kobri


Rank 19 – Komandant Kobri


Rank 20 – Pripadnik Vojne Policije


Rank 21 – Zamjenik Komandanta Vojne Policije


Rank 22 – Komandant Vojne Policije


Rank 23 – Kapetan


Rank 24 – Major


Rank 25 – Potpukovnik


Rank 26 – Pukovnik


Rank 27 – Brigadir


Rank 28 – Brigadni General


Rank 29 – Zamjenik Generala


Rank 30 – General

-Kodovi


10-1 – Pozivanje svih jedinica na žutu liniju


10-2 – Negativno


10-3 – Prekini sa pričom na radiju


10-4 – Potvrđeno ili primljeno


10-5 – Ponovi poslednji prenos


10-6 – Zanemarite poslednji prenos


10-7 – Pauza ili odlazak sa dužnosti


10-8 – Dolazak na dužnost


10-10 – Pucnjava


10-12 – Situacija s taocem


10-13 – Osumnjičen je privođen


10-20 – Lokacija


10-21 – Provjera rada


10-33 – Potrebno pojačanje


10-99 – Situacija završena


Kod A (( Pad Igre ))


Kod B ((Pauzirano RP , Situacija s administracijom ))





Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)


Kod 2 : PoluHitna situacija samo rotacija bez zvučne sirene

Kod 3 : Situacija pod kontrolom

Kod 4 : Teroristički napad

Specijalna jedinica Kobre – Njihova dužnost ce biti talacke situacije i patrole drzavom sem grada i unutar baze
Specijana jedina Kobre Oružja: Sniper, Carbine AR Rifle i sva ostala oruzja sem mitraljeza itd...

Specijalna jedinica Vojna policija : Njihova Dužnost je patrola po gradu i tražiti pripadnika nacionalne guarde i hapsit ih i dovesti u bazu pred komandu koja osuđuje tom članu kaznu. Svaki član mora javiti komandi da ide van dužnosti da ide u grad i javiti vojnoj policiji isto kako ga nebi dirali članovi se moraju zaustaviti vojnoj policiji ako ih lovi u koliko član se ne zaustavi vojna policija javlja komandi da se taj i taj član nije zaustavio automatski taj član je izbačen .
Specijalna jedinica Vojna Policija Oružje : Bilo koje oružje osim snipera , Bullpup rifle i mitroljeza .


Specijalna jedinica Piloti – njihova duznsot ce biti patroliranje oko baze pracenje Konvoja AmmoRun-a i prevoz sluzbenika NG-a na mesto gde se ne moze doci autom, prevoz Sluzbenika nazad do njihove baze...
Specijalna jedinica Piloti Oružja : mogu koristiti sva oružja osim snipera , mitroljeza i Bullpup Rifle .
 

Ognjen Rasovic

Player
Player
Joined
Sep 9, 2022
Messages
14
1.Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Razz0r#2945
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Obama
7. Vaš ID: 4289

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [ National Guard ]
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama, [ SAHP,EMS] i upoznat sam sa svim pravilima grada i organizacija.

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postovanje izmedju svih cinova.Voleo bih da NG dovedem u svoj potpuni sjaj i da probam sto duze da potraje druzenje sa ostalim igracima.

2.3 Prema svim drzavnim organizacijama bilo bi pokazano maksimalno postovanje i ozbiljnost. Svako vredjanje clanova iz drugih organizacija bi bilo strogo kažnjavano.

2.4 Milsli da bi bio dobar vođa iz razloga: uvek sam otvoren za sva pitanja,nikada nisam nervozan i nikada nebih nekoga zapostavio(zbog čina ili zbog necega slicnog)

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Osnovao bih specijalnu antiteroristicku jedinicu grand SAJG i specijalnu jedinicu padobranci SJPB, SAJG bi imala mnostvo polozaja po NG za paljbu,a SJPB bi isao na talacke i ostale situacije van NG.

3.2 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude po roleplay-u!

3.3 U mom NG ima mesta za svakoga ko zeli da : nauci,zaradi i zabavi se uz postovanje svih pravila grada.

-Rankovi u NG

Rank 1 - Suspendovan


Rank 2 - Regrut


Rank 3 - Mlađi Vojnik


Rank 4 - Vojnik


Rank 5 - Stariji Vojnik


Rank 6 - Vojnik 1.Klase


Rank 7 – Vojnik 2.Klase


Rank 8 – Marinac


Rank 9 – Desertar


Rank 10 – Zamjenik Zastavnik


Rank 11 – Zastavnik


Rank 12 – Pilot


Rank 13 – Stariji Pilot


Rank 14 – Zamjenik Komandanta Pilota


Rank 15 – Komandant Pilota


Rank 16 – SJPB


Rank 17 – SJPB Stariji


Rank 18 – Zamjenik Komandanta SJPB


Rank 19 – Komandant SJPB


Rank 20 – Pripadnik SAJG


Rank 21 – Zamjenik Komandanta SAJG


Rank 22 – Komandant SAJG


Rank 23 – Kapetan


Rank 24 – Major


Rank 25 – Potpukovnik


Rank 26 – Pukovnik


Rank 27 – Brigadir


Rank 28 – Brigadni General


Rank 29 – Zamjenik Generala


Rank 30 – General

Kodovi

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab
10-2: Negativno
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Pauza ((AFK))
10-10: Ispaljeni hici
10-11: Pljačka u toku*
10-15: Osumnjičeni u pritvoru
10-16: Povređeni civil*
10-20: Lokacija
10-21: Provera statusa (navedite trenutni status, tag i lokaciju)
10-92: Oružana pljačka u toku
10-13: Agent/državni službenik dole (glavni prioritet)
10-15: Osumnjičeni u pritvoru
10-16: Povređeni civil* (uređivano)
[0:18]
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))

Šifra 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Sprovođenje istrage
 

Marijaa

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
14
. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: princes!#3524
6. Vaše Ingame ime: Marija Bushido
7. Vaš ID: 4856

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
- 2.1 Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 6 mjeseca svog igranja, te sam bio clan [LSPD,GOV, FIB, NG] organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao primeniti u NG-u.
-
2.2Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa NG-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o pripadniku NG-a. Tek sada vidim da je vreme da od pripadnika NG-a pređem na Generala NG-a. Počeo sam od početka,
kao recruit, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik NG-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
3.1 Roleplay bi poboljsao Obukom svaki dan te svaki Vojnik koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka fizicke spreme, vodstva, davanja znanja itd.
3.2Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Kao što sam rekao svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.

Rankovi
30 - General
29 - General Pukovnik
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Potporucnik
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Razvodnik
8 - Zastavnik
7 - Desetar
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend

HVALA NA CITANJU MOJE PRIJAVE SRECNO OSTALIM KANDIDATIMA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom