Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Miljan_Kralj

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
95
Informacije
1. Vaše ime: Miljan Kralj
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Miljan Kralj#1934
6. Vaše Ingame ime: Miljan Kralj
7. Vaš ID: 21613

Dodatne Informacije
1. Lider za...EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Zelim da postanem lider ove organizacije zato sto imam dosta iskustva u ovoj organizaciji, prosao sam kroz svaki deo EMS-a, od studenta hitne pomoci pa sve do high stuff-a, odlicno znam pravila i mislim da bih svojim iskustvom mogao da podignem EMS na visi nivo.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

EMS bi kod mene imao vise sektora, svaki sektor bi imao svoju odredjenu obavezu, najvazniji sektor je Lab-team koji bi dostavljao lekove drzavnim organizacijama. Svaka bolnica bi imala barem jednog radnika nebitno da li je to Sandy ili Glavna, posle evenata, kada bi se napravila guzva bi stajala po 2 coveka kako bi se odrzala ravnoteza u bolnici, i kako se ne bi stvarala velika guzva.

Naravno trudio bih se da se manje krse pravila kao sto su PG, FearRP koja se najcesce krse u EMS-u. Ems bi imao poseban sektor koji bi radio obuke studentime medicine, radio regrutacije itd i vrsio neku vrstu kontrole nad zaposlenima na intervencijama.

Svaki put kada neko krene na intervencije morace da to prijavi na radiju u odredjenom formatu. Za pocetak kao studenti medicine ici ce po dvoje na intervencije i to u pratnji nekog od nadredjenih pa bi po zavrsetku obuke mogli da predju u sektor Hitne pomoci i samostalno obavljali tu funkciju.

Lab-tim bi se trudio da u bolnici u svakom trenutku bude oko 10k lekova, a u lab skladistu preko 25k. Kako bi se odrazavalo stanje lekova cesto bi se radile lab akcije posle kojih ce zaposleni dobijati zasluzene bonuse.

Struktura:

Hitna pomoc:


1- Pripravnik
2- Student hitne pomoci
3- Tehnicar hitne pomoci
4- Stariji tehnicar hitne pomoci
5- Pilot
6- [A] Sef Pilota

Bolnicko odeljenje:

1- Doktor na obuci
2- Mladji Doktor
3- Stariji Doktor
4- Medicinski tehnicar
5- Farmaceut
6- Psihijatar

Lab-tim:

1- Student laboratorije
2- Laboratorijski tehnicar
3- Hemicar

Civilno odeljenje:

1- Student civilnog odeljenja
2- Civilno odeljenje
3- Trener

High Staff:

[08] - Sef hitne pomoci
[07] - Sef bolnice
[06] - Sef laboratorije
[05] - Sef civilnog odeljenja

Vrhovna komanda:

[04] - Supervizor
[03] - Asistent direktora
[02] - Zamenik direktora
[01] - Direktor
 

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
47

1) Vaše ime u RL:Gorazd Gigov

2) Vaše godine: 16


3) Vremenska zona: GMT+2

4) Prosječna aktivnost na dan:10-11h

5) Vaš Diskord:
DaGiga
#0878

6) Vaše Ingame ime: Giga Bregana

7) Vaš ID: 24234

Dodatne Informacije:

1) Lider za: EMS-a

2) Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

3) Interesuje me medicina i pomaganje ljudima,pristaje mom karakteru i jako mi se svidja taj posao.Prednost koj imam je sta sam bio HC u LSPD,GOV,SAHP,EMS.U EMS su sam vec 4 mesec i imam iskustva kako se vodi organizacia po put EMS.

4) Znam pravila grada, kao high command pomagao sam zamenicima i direktoru u nekim situacijama.

5) Od pocetka kad sam kreno sa "Grand Rp" sam bijo u EMS-u bio sam Vodja civilnog odeljenja tima bio sam u High Command stari rank u EMS-u mi je 28 rank ili ti "(03) "

6. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

*Pri primanju novih clanova EMS-a bi se trebalo ispitivati neka osnovna pravila poput
(pg,mg,lta,vdm,rdm,fear rp itd)da se primaju i ljudi koi znaju sta rade i mogu da igraju minimalno 2h dnevno i naravno ooc-15+,ic- 10 godina.

*Pokusao bih da poboljsam rp ponasanje u bolnici i na intervencijama intervencije koje su na brdima i preko 4000 metara da se na njih ide Helikopterom u svaki trenutak ce biti minimum 2 helikoptera koj mogu da idu preko 4000 metara

*Sto se tice lab tima lekovi za sam EMS/FIB/SAHP/GOV/NG bi se moralo izvesti minimalno 1 do 2 sedmicno kako ni jedna organizacija nebi ostala bez lekova.

 

Rico Campbell

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
238
1. Vaše ime u RL
*Bube

2. Vaše godine
*16

3. Vremenska zona
*UTC+01:00

4. Prosječna aktivnost na dan
*12h+

5. Vaš Diskord
*Nikola Gruevski#2039

6. Vaše Ingame ime
*Rico Campbell

7. Vaš ID
*23413

Dodatne Informacije

1. Lider za...
*EMS/Bolnica

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

*1.Od samoga pocetka RS GRP bio sam u EMS-u (3 mjeseci), prosao sam sve moguce pozicije cak sam i preuzeo bolnicu od jednog lidera kako bi je spasio iz stanja u kojem se nasla tom periodu.

*2.Od samih pravila bolnice kao i nacina primanja testiranja , uniformi,kodova i treniranja novih clanova kao i mnnogo drugih opcija uveo sam ja , sto je i razlog zasto se brinem puno za ovu organizaciju.

3*Iskreno 3 razlog jeste to sto ne bih da ems padne u ruke nekoga koji ce da upropasti sve sto smo gradili ja i moji naslednici kao i moj prvi direktor mjesecima, pored toga izgradio sam ugled i zasluzio postovanje dosta bolnicara u ovome gradu i to bih jos jednom da opravdam.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

*Uvodjenje mnogo vise interesantnih rankova sa posebnim vrstama roleplaya kako bi ljudi imali razlog da povecaju svoju zainteresovanost i aktivnost.Npr:Zdravstvena Inspekcija rank (njihov zadatak bio bi provjera
organizacija stime da bi svaki clan trebao da ima osiguranje kao vladin radnik.)

*Na regrutacijama bi bilo potrebno da pored odlicnog poznavanja osnovnih pravila grada/servera (mg,pg,fearrp,lta,dm,vdm itd)da se primaju i ljudi koji imaju vise iskustva.(ooc-16+,ic-15+ godina)

*Rp u bolnici i sama pristojnost bolnicara bi se podigla na veci nivo kao i nacin upotrebe glasvnih me/do komandi prilikom rada na terenu/intervencijama.

*Kontakt sa drugim orgovima bi se povecao na max od odlazenja i davanja adrenalina na svim dogadjajima na kojima je to moguce po pravilima grada , kao i ucestvovanje ems-a na zaposljavanjima drugih orgova ili bilo kojih evenata.

*EMS bi naucio da postuje i saobracajne zakone , da ne voze suprotnim stranama i da ne rade saobracajne pg-ove ;
primjer: ako zaposlenik ems-a ima udes on je duzan da se zaustavi i ponudi pomoc osobi koju je udario a zatim da produzi dalje

*Uvesti sto primjerenija vozila za bolnicu.(prije svega dobre kocnice sa mogucom brzinom max do 250h jer nakon duzega vremena u tom orgu smatram da je sve vise bespotrebno).

*Rankove:
1.Suspenzija 3
2.Suspenzija 2
3.Suspenzija 1
4.Student medicine
5.Regrut medicine
6.Regrut hemicar
7.Regrut Bolnice
8.Regrut civilnog odelenja
9.Psihijatar
10.Mladi doktor
11.Doktor
12.Starij doktor
13.Mladi pilot
14.Pilot
15.Starij pilot
16.Mladi zdravstveni inspektor
17.Zdravstveni inspektor
18.Starij zdravstveni inspektor
19.Mladi hirurg
20.Hirurg
21.Starij hirurg
22.Sef medicine
23.Sef hemicara
24.Sef bolnice
25.Sef Civilnog odelenja
26.Sef provera rada
27.Sef osobje
28. Assistent Direktor
29.Zamenik Direktor
30.Direktor

 
Last edited:

pepi

Player
Player
Joined
Oct 17, 2021
Messages
89
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: pepi#5437
6. Vaše Ingame ime: Agent Cancelo
7. Vaš ID: 3144


Dodatne Informacije
1. Lider za EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.Želeo bih postati lider jer sam prošao sve organizacije i u skoro svim bio visoko pozicioniran.
Trenutno se nalazim u FIB-u i uživam u roleplayu. Često idem na familijarne evente i bolnice su skoro uvek prazne, samim tim bih povećao količinu bolničara, samim tim se diže obaveza lidera koju mislim da bih mogao uspeti da vodim. Znam svako pravilo servera i potrudio bi se da EMS učestvuje u RP situacijama a ne samo da idu i da podižu onesvešćene igrače. Naravno kad ne postoji RP situacija bili bi aktivni po bolnicama i pozivima, radno vreme EMS-a bi radnim danima bilo od 8 do 24h, a vikendima od 8 do 2h.(vreme servera). Takodje bih napravio striktno ispitivanje. Svako ko prodje ispitivanje bi bio profesionalno obučen od strane mene ili mojih zamenika i viših činova. Smanjio bih toksičnost i korupciju u EMS-u koliko god je to moguće. Sve žalbe na EMS bi se mogle preduzimati na bubici ili ingame, u zavisnosti od težine slučaja. Takodje bih se potrudio da skoro uvek postoji jedan EMS-ov helikopter u vazduhu. Oprostio bih svima sa crne liste jer po meni bi svi trebali dobiti drugu šansu. Na serveru sam od oktobra i želeo bih da se okušam u poziciji lidera bolnice. Takodje, poštujem pravila servera i nikad za svo ovo vreme igranja nisam dobio ban ili warn.
 

SpardaNixeno

Player
Player
Joined
Sep 27, 2022
Messages
1
Informacije
1
. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona +1 (CET)
4. Prosječna aktivnost na dan 3-6h
5. Vaš Diskord nixeno#2047
6. Vaše Ingame ime Nikolina Sparda
7. Vaš ID 19787

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Pobrinuo bi se da se narod oseca sigurno i da znaju da je EMS uvek tu za njih.
2. Sastavio bi odlican tim radnika koji bi bili ozbiljni i odgovorni. Ostasle kvalifikacije za posao bi bile ljubaznost i saradnja
3. Imam mnogo iskustva u drzavnim organizacijama i zato verujem da kao lider one koje rade mogu da nagradim, one koji ne rade da ih kaznim, i da organizaciju tako dovedem u pun potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Za ulazak u EMS uveo bi i e-Prijave putem interneta. Ako odredjena osoba prodje prijavu ide na innterview sa clanom high komande.
- Regrutacije trebaju da se vrse isti dan kad broj clanova u organizaciji padne ispod prosecnog
- Profesor medicine treba da ima duznost da ako ima clanova kojima treba obuka, on mora da im da obuku.
- Hemicari i clanovi labaratorijskog tima ce odrzavati broj lekova u skladistu svake organizacije
- Svaki zaposleni ce imati svoj medicinski log gde ce zapisivati duznosti koje je obavio/la
- Posle svake akcije podelio bi zasluzene bonuse


Struktura organizacije

1. Suspended
2. Na obuci
3. Student medicine
4. Mladji doktor
5. Doktor
6. Psihijatar


===LAB TEAM===
7. Mladji labaratorijski tehnicar
8. Labaratorijski tehnicar
9. Mladji hemicar
10. Hemicar


===CIVILNO ODELJENJE===
11. Mladje civilno odeljene
12. Civilno odeljenje
13. Vodja civilnog odeljenja


===SPECIAL RESPONSE===
14. Mladji special response
15. Special response
16. Vodja special responsa



===PILOT TEAM===
17. Pilot
18. Glavni pilot



===INSPEKTORI ZDRAVLJA===
19. Inspektor zdravlja
20. Glavni inspektor zdravlja



===PROFESORI MEDICINE===
21. Mladji profesor medicine
22. Profesor medicine


===HIGH COMMAND===
21. Zamenik glavnog profesora medicine
22. Glavni profesor medicine
23. Chief of staff
24. Asistent glavnog doktora
25. Zamenik glavnog doktora
26. Glavni doktor


HVALA STO STE IZDVOJILI VREME DA PROCITATE MOJU PRIJAVU, SRECNO SVIMA!!!
 

Cengela Sefovic

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
341
1) Vaše ime u RL: Vladimir Vujovic

2) Vaše godine: 16

3) Vremenska zona: GMT+1

4) Prosječna aktivnost na dan: 2-11h

5) Vaš Diskord: Vlladex XD#7723

6) Vaše Ingame ime: Cengla Sefovic

7) Vaš ID: 4237

Dodatne Informacije:

1) Lider za: EMS-a

2) Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

3) Interesuje me medicina i pomaganje ljudima,pristaje mom karakteru i jako mi se svidja taj posao.

4) Znam pravila grada, kao high command pomagao sam zamenicima i direktoru u nekim situacijama.

5) Od pocetka "Grand Rp" sam bijo u EMS-u bio sam Vodj lab tima bio sam u High Command stari rank u EMS-u mi je 29 rank ili ti "(02) EMS DEPUTY DIRECTOR"

6. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

*Pri primanju novih clanova EMS-a bi se trebalo ispitivati neka osnovna pravila poput
(pg,mg,lta,vdm,rdm,fear rp itd) da se primaju i ljudi koi mogu da igraju minimalno 2h dnevno i naravno ooc-15+,ic- 5+ godina.

*
Pokusao bih da poboljsam rp ponasanje u bolnici i na intervencijama intervencije koje su na brdima i preko 4000 metara da se na njih ide Helikopterom

* Sto se tice lab tima lekovi za sam EMS/FIB/SAHP/GOV/NG bi se moralo izvesti minimalno 1 do 2 sedmicno kako ni jedna organizacija nebi ostala bez lekova.

High Command:

30) [01] Director


29) [02] Deputy Director

28) [03] Assistant Director

27) [04] Head of Department


High Staff:

26) [05] Supervisor

25) [06] Head of the civil department

24) [07] Chief of emergency services

23) [08]
Laboratory safe

Civil Department:

22) Trener


21) Civil Department

20) Civil department student

Lab-tim:

19) Chemist


18) Lab technician

17)
Laboratory student

Hospital ward:


16) Psychiatrist

15) Pharmacist

14) Pharmacist

13) Medical technician

12) Senior Doctor

11) Junior Doctor

10)
Doctor in training

Ambulance:


9) [A] Pilot's head

8) Pilot

7) Senior emergency technician

6) Emergency technician

5) Emergency medical student

4) Trainee

3) I
n training

2) Suspension [2]

1) Suspension [1]




 
Last edited:

Uros Obilic

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
116
Informacije
1. Vaše ime u RL Uros
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 6-12h
5. Vaš Diskord BABUSKA#1035
6. Vaše Ingame ime Uros Obilic
7. Vaš ID 4211

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.Zelim da napravim organizaciju koja ce biti kolektivna i zelim napraviti tim koji ce suradjivati medjusobno takodje i sa civilima.
2.Imam znanje kao bolnicar i to mogu da prenesem na druge kako bi ova organizacija bila bolja i slozna.
3.Zelim regrutisati sve gradjane los santosa koji imaju zelju postati bolnicar i tako dati im sansu za posao.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Rasporedit cu da u svakoj bolnici ima uvek jedan zaduzeni koji ce sluziti gradjanima los santosa obucit cu ljude za intervencije takodje i za pravljenje lekova,neko od vecih cinova ce nadgledavati radnike po bolnicama i tako im davati zadatke ili polozaje koje trebaju obaviti.Zato sto sam ranio vidjao u bolnici da bolnicari idu na polozaje koje zele i prave guzni i svadjaju se medjusovno ja zelim da napravim sloznost u organizaciji i tako poboljsati roleplay svim Igracima.

Direktor - 30 rank
Zamjenik Direktor - 29 rank
Head of department - 28 rank
EMS Supervizor - 27 rank
Sef civilnog odeljenja - 26 rank
Vodja Hitne Pomoci - 25 rank
Vodja Pilota - 24
LAB Sef -23 rank
LAB Zamenik - 22 rank

Specijalista - 21 rank
Glavni Hemicar - 20 rank
Zamenik glavnog hemicara- 19 rank
Specijalista - 18 rank
Pripadnik civilnog odelenja - 17 rank
Pomocnik civilnog odelenja- 16 rank
Farmaceut - 15 rank
Psihijatar - 14 rank
Glavni Doktor - 13 rank
Stariji doktor - 12 rank
Mladji doktor - 11 rank

Stariji pilot - 10 rank
Mladji pilot - 9 rank
Hitna pomoc III - 8 rank
Hitna pomoc II - 7 rank
Hitna pomoc I - 6 rank
Tehnicar II - 5 rank
Tehnicar I - 4 rank
Pripravnik - 3 rank
Na Obuci - 2 rank
Suspended - 1 rank
 
Last edited:

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Nemanja Pavicevic#2610
6. Vaše Ingame ime: Kegla Sefovic
7. Vaš ID: 7048

Dodatne Informacije
1. Lider za...
EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Bio sam dosta puta u EMS-u, takodje sam bio i "02 EMS Deputy Director", zanima me medicina, prva organizacija u koju sam usao otkad sam poceo da igram na serveru je bio EMS i mislim da bih mogao vecinu stvari koje su problem u ovoj organizaciji da poboljsam i resim probleme.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kao prvo, svakih par dana bismo vrsili regrutaciju, ne bih primao ljude koji su manje od 7 godina u gradu, kao ni ljude koji imaju manje od 15 OOC godina gledao bih da intervencije koje su dalje od 4 KM idu ljudi sa helikopterom, takodje bih pazio da bolnicari ne rade PG da skacu po planinama itd. Dosta puta se desava da kada sam pozvao hitnu pomoc niko nije dosao, voleo bih da se to malo poboljsa shvatam da ljudi nisu roboti da rade 24/7 ali bih voleo da u toku dana uvek ima dovoljno ljudi na intervencijama, takodje ume da se zadesi da nikoga nema u bolnici pa bih i to malo bolje organizovao, posebno bih obratio paznju da nakon eventa ima bar 2-3 bolnicara u bolnici zato sto 1 ne moze da stigne sve sam. Cesto bismo obavljali Lab akcije kako niko ne bi ostao bez lekova.
 

Kristina Castillo

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,158
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera EMS-a.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Dyrone Sumar | 12444 | Dyrone#2099
Akso Bregana | 21014 | AKSO#1891
Matea Cvetko | 5498 | Cvetkovic#3364
Miljan Kralj | 21613 | Miljan Kralj#1934


Razgovor će biti održan 30.09.2022 od 21h do 22h - budite u čekaonici

Hvala ostalima na odzivu, i čestitam izabranim kandidatima.​
 

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Informacije
1. Vaše ime u RL: Swain Darkin
2. Vaša godina: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+sati
5. Vaš Discord: Djordjevic__#0001
6. Vaše ime u igri: Swain Darkin
7 Vaš ID: 28197
Dodatne informacije
1. Lider za: The Families.
2. Želite li biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1)Želim biti lider ove organizacije zbog toga što sam već jako dugo u RP-u. Znam kako dobro i temeljito voditi organizaciju zato što sam već bio lider Families bande na mnogim serverima i zaista sam vezan za nju i njenu priču. Također moram naglasiti da vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije i nesmije kako bi RP prošao glatko i bio posebno RP iskustvo za sve igrače. Želim naglasiti i da imam svoj Turf Team i 20+ pouzdanih ljudi koji su spremni za akciju i osvajanje novih teritorija, no to ne znači da ću svoj mandat bazirati na terenu, naravno RP će mi biti glavni cilj. U mojoj organizaciji će se jako cijeniti dobro ponašanje i poštivanje Jednih droga.

2)Želim postati lider kako bih pružio drugim ljudima priliku da se istaknu u organizaciji i općenito RP-u kako bi i oni možda jednog dana osnovali svoju organizaciju i dali doprinos ovom RP serveru. Također već imam izrađenu viziju za nove igrače o vezi njihove obuke za postanak što boljeg člana benda. Isto tako se veselim upoznati druge igrače koji isto kao i ja vrlo ozbiljno shvaćaju RP te tako pomoći organizaciji postati najveća sila u gradu.

3)I za kraj želio bih postati lider zbog toga što znam koju odgovornost dobivam sa vođenjem organizacije i koliko vremena i truda trebam uložiti te sam siguran u sebe da to mogu. Jako dobro poznajem pravila te sam odlučen u vođenju i stojim iza svoje riječi. Svaki dan ću probati voditi neke pothvate koje do sad nismo radili te ću RP tako učiniti zanimljivijim tj. doveo bi RP na višu razinu. Bit ću pravedan lider koji će graditi doprinos, a ispraviti greške. Mogu garantirati da se nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima s nepoštovanjem i bezobrazlogom te će ljudi koji će to raditi biti strogo kažnjeni i opomenuti od strane mene.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobe koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudi koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se koriste ispravne komande u određenim situacijama, ako vidim da netko MG-a odmah bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa svim igračima te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talačke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i države. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko ne bi mogao manipulirati s nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji bit će poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Vagosima kao dobrog RolePlayera, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rang koji zaslužuje. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP.
 

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
305
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Dartonix#0001
6. Vaše Ingame ime: Richard Darkin
7. Vaš ID: 18787

Dodatne Informacije
1. Lider za The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što mislim da sam najbolji kandidat. Imam iskustva na GrandRP već 16 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim i legalnim organizacijama i takodje sam bio asistent administracije. Moj cilj je da imam veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Gangove u ovom gradu nije briga za roleplay, nego im je bitno samo da se pucaju. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Organizacija bi funkcionisala po sistemu deljenja na timove, gde bi svako mogao da nadje svoje mesto, i radio ono u čemu je najbolji.

-Tim za Grafite | Tim koji će se fokusirati da svaki sat imamo maksimalni profit od grafita
-Tim za Turf | Tim koji će biti odgovoran za Turfove
-Tim za Geto | Tim koji će patrolirati u getu, i držati ga pod kontrolom
-Tim za Pregovore | Tim profesionalnih pregovarača koji će pregovarati sa policijom na pljačkama
-Tim za Bekstvo | Tim iskusnih vozača koji će voziti aute kada bežimo od policije

Svi timovi će imati vodje, i imaće organizovane treninge.

Ulazak u organizaciju će biti teži nego u drugim organizacijama. Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa smanjenjem ranka ili čak kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i poštovanje prema većim činovima će morati da se pokaže.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje bande The Families!
 
Last edited:

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1 Belgrade
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Mixa#5411
6. Vaše Ingame ime: Mixa Dior
7. Vaš ID: 15394



1. Lider za
The Families



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Svo moje iskustvo za the Families je poceo od februara gde sam bio kod najboljeg lidera. Lider mi je jednom rekao da cu mozda da postanem lider organizacije jednog dana. Hteo bih da postanem lider kako bi ispunio svima drugima lep RolePlay. Imam iskustva biti lider jer sam dobio dosta saveta od drugih lidera i bio sam veci rank. Vodio sam ljude na svakakve pljacke, robanje itd. Kako sam bivao dobio savete od drugih sve vise i vise razumem o organizaciji i kako biti lider. Znam pravila koja su potrebna da ovaj RolePlay server odrzimo pod kontrolom i da poboljsamo drugim igracima iskustva i da im dajemo savete o kako biti iskusan. Radili bi turfove radi zabave i ne bismo tryhardali za pikachu duks. Radili bi graffite svaki dan gde bi uvek bio profit 11k. Ne volim ljude koji su toxic ili jako mrzovoljni (nervozni).
Kljucna rec svega je da zelim biti lider da se sto bolje da se dokazem da sam iskusan i intelegentna osoba. Zelimo drugim ljudima da napravimo osmeh na njihovim licama.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1
.Postojale bi 2 grupe koje ce biti u organizaciji najaktivniji, a to su graffiteri i turferi. Graffiteri ce da dobiju 3x veci bonus od profita koji se bude uzimao od graffita. Turferi ce biti utrenirani i posavetovani od strane turf leadera.

2.Aktvinost clanova treba da se odrzi minimum 3 eventa dnevno. Eventi mogu biti pljacke, tajne, robanje u ghettu i dr. Jako je organizaciji znacajno da ima ljude koji bi ispunili naredjenja lidera i budu bili na eventima.

3.Skladiste je prostor za uskladistenje oruzja, komponenta, pancira i dr. To je najveci rizik za sve clanove jer moze dovesti do bahame, ako se bude bilo kralo iz njega. Zato bismo da ne bi bilo konfuzno da dobijaju ljudi za dzabe g.p 6.3 da na bubici napravimo kanal gde ce clanovi morati da napisu sta su uzeli iz skladista i kada i da li su vratili stvari.



HVALA STO STE IZDVOJILI VREME NA CITANJU! SRECNO APLIKATORIMA!
 
Last edited:

Rebaracc

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
105
1. Vaše ime u RL: Strahinja Rebraca
2. Vaše godine:
16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: R3baracc#2710
6. Vaše Ingame ime: Rebarac Mojsije
7. Vaš ID:
15398

1
. Lider za...
-The Families


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
-Bio sam u mnogim bandama pre ove prijave pa mislim da imam dovoljno znanja da budem vođa. Tražio sam i gledao druge stvari koje ne znam i mislim da sam sada potpuno spreman za to. Proveo sam svoje najljepše dane s bandom u Bloods-ima, bilo je to stvarno dobro prijateljstvo i uspeh Bloods-a, ali sada sam tužan i želim vratiti ove dobre dane. Mislim da se mogu nositi s ovim vodjstvom i siguran sam da ću učiniti velike stvari.

-Želim postati vođa
GSF-a jer je GSF bio prva banda u gradu kojoj sam se pridružio i još uvijek imam puno uspomena iz GSF-a i to je emocija za mene zbog koje sam se odlučio prijaviti za The Families i ponovno ga učiniti top gangom baš kao pre kad sam i ja bio deo nje i dao bih priliku svima da se dokažu u svakom delu bande kao što su Turfs, Graffiti, Robbery, Clands, Battleship svima će se posvetiti odgovarajuća pažnja..

-Budući da sam bio u gotovo svakoj organizaciji, znam kako stvari funkcionisu u celom gradu. Koristeći ovo znanje, mogu napraviti
The Families na vrhu i mogu uneti strah u one koji će videti ili čuti ime gang-a The Families.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Moj savjet za poboljšanje Rp-a je da održite bandu živom i aktivnom tako što ćete sudelovati u svakom događaju i aktivnosti bande. Da bih to postigao, prisustvova ću svim dostupnim događajima kao što su tajne, pljačke 24/7 kada je potrebno, podmornice, doušnici, battleships, talacke i FZ racije. Kad budem ne dostupan, siguran sam da će moji planirani zamenici moći rešiti te događaje bez mene. The Families treba imati aktivnu bandu da se vrati na vrh. Grad će se ponovno plasiti The Families-a ako uspemo prikupiti dovoljno ljudi da se pridruže, što se može učiniti pod mojim vodstvom i odgovornošću.


Hvala vam na izdvojenom vremenu za citanje moje aplikacije za lidera.
 

Rebaracc

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
105
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1 Belgrade
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Mixa#5411
6. Vaše Ingame ime: Mixa Dior
7. Vaš ID: 15394



1. Lider za
The Families



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Svo moje iskustvo za the Families je poceo od februara gde sam bio kod najboljeg lidera. Lider mi je jednom rekao da cu mozda da postanem lider organizacije jednog dana. Hteo bih da postanem lider kako bi ispunio svima drugima lep RolePlay. Imam iskustva biti lider jer sam dobio dosta saveta od drugih lidera i bio sam veci rank. Vodio sam ljude na svakakve pljacke, robanje itd. Kako sam bivao dobio savete od drugih sve vise i vise razumem o organizaciji i kako biti lider. Znam pravila koja su potrebna da ovaj RolePlay server odrzimo pod kontrolom i da poboljsamo drugim igracima iskustva i da im dajemo savete o kako biti iskusan. Radili bi turfove radi zabave i ne bismo tryhardali za pikachu duks. Radili bi graffite svaki dan gde bi uvek bio profit 11k. Ne volim ljude koji su toxic ili jako mrzovoljni (nervozni).
Kljucna rec svega je da zelim biti lider da se sto bolje da se dokazem da sam iskusan i intelegentna osoba. Zelimo drugim ljudima da napravimo osmeh na njihovim licama.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1
.Postojale bi 2 grupe koje ce biti u organizaciji najaktivniji, a to su graffiteri i turferi. Graffiteri ce da dobiju 3x veci bonus od profita koji se bude uzimao od graffita. Turferi ce biti utrenirani i posavetovani od strane turf leadera.

2.Aktvinost clanova treba da se odrzi minimum 3 eventa dnevno. Eventi mogu biti pljacke, tajne, robanje u ghettu i dr. Jako je organizaciji znacajno da ima ljude koji bi ispunili naredjenja lidera i budu bili na eventima.

3.Skladiste je prostor za uskladistenje oruzja, komponenta, pancira i dr. To je najveci rizik za sve clanove jer moze dovesti do bahame, ako se bude bilo kralo iz njega. Zato bismo da ne bi bilo konfuzno da dobijaju ljudi za dzabe g.p 6.3 da na bubici napravimo kanal gde ce clanovi morati da napisu sta su uzeli iz skladista i kada i da li su vratili stvari.



HVALA STO STE IZDVOJILI VREME NA CITANJU! SRECNO APLIKATORIMA!
malo si preterao za godine irl..... ali samo malo
 

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine:
16
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
6-8h
5. Vaš Diskord: PACO#8200
6. Vaše Ingame ime:
Patrik Melone
7. Vaš ID: 9879
Dodatne informacije
1. Vođa ... Families
2. Zašto želite biti voditelj ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

2.1 - Imam puno iskustva, bio sam u svim organizacijama koje postoje na serveru, svaki dan igram server već 9 mjeseci i svaki dan stječem nova iskustva. Znam sva pravila RP i Servera napamet, zbog čega smatram da sam validan da postanem Voditelj takve organizacije.

2.2 - Mislim da je dio Roleplaya da ako nema mnogo djece u organizaciji, ljudi ne bi ovu organizaciju shvatili ozbiljno, jer bi djeca radila svoje non-stop i uništavala RP drugima, tako da je moje mišljenje da treba sve likvidirati mlađi od 14 godina s obzirom na iskustvo i kvalitetu samog RP-a. Ne kažem da su sva djeca loša, ovdje ih ima nekoliko koji znaju RolePlay, ali sve u svemu, mislim da je najbolje uvijek imati starije ljude na koje se možete osloniti kako ne biste prekršili pravila poslužitelja.

2.3 - Treće za mene je aktivnost na događanjima same organizacije, pri pristupanju organizaciji važno je krenuti ispočetka i biti korektan prema svim njezinim članovima. Skladište je prazno na samom početku mjesečnog termina, tako da biste trebali ići na događaje streljiva kao što su Clandestine, Battleship i, naravno, pljačka trgovine oružjem i taoci za financije organizacije!

3. Vaši prijedlozi za poboljšanje razine igranja uloga u organizaciji:
Moj savjet je da se samo zabavite i poštujete pravila samog RP-a kao i servera. Greški uvijek ima, ali mogu se ispraviti, svugdje sam bio visoko rangiran, u kojoj god organizaciji bio. Stoga mislim da ne bi bilo pretjeranih grešaka, jer znam pravila i mogu riješiti svaki problem koji mi se nađe na putu. Nadam se da ćete imati priliku za intervju i sretno ostalima!
 
Last edited:

Mare Ashford

Leader
Leader
Joined
Mar 6, 2022
Messages
96
1. Vaše ime u RL:Marko
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5.Vaš diskord:Mare#6384
6. Vaše Ingame ime: Mare Ashford
7. Vaš ID:14380


Dodatne Informacije
1. Lider za The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-Dobar dan svima koji citate,hteo bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav deo RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije.Nikad pre nisam bio lider ali sam dosta puta bio zamenik ili opcenito high komanda u organizacijama.

-Verujem da postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi hteo pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako stvoren jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvek ih mogu resiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumevanja.Uz sebe bi doveo ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pre jako velikoj pomoci organizaciji.

-Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje veštine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle da je u bandama biti ici samo po getu se pucati i pljačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osećaj..Isto bi hteo i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne da se samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti izmenu), zato jer kako da kazem ima dosta dece koja ne poštuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osećaj.

-Pre ulaska u organizaciju bi zahtevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svako ko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštovanje viših činova je obavezno a vredjanje viših činova ili bilo kog člana organizacije biti će strogo kažnjeno.

-Imam i celi turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojem su izvanredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Ima ću graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takodje cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima verujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobiti po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobice ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti kako bi znao zasto se ne mogu pojaviti.

-Ja i moji zamenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medju clanovima

-Za svaku dobro odradjenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju


To je sve od mene i srećno svim kandidatima !
 
Last edited:

Ivan Loco

Player
Player
Joined
Jun 30, 2022
Messages
115
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-11h
5. Vaš Diskord: ivakzz#7681
6. Vaše Ingame ime: Ivan Wix
7. Vaš ID: 18846


Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):


-Želio bih biti lider ove organizacije prvenstveno jer još nisam bio lider niti jedne a volio bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put zar ne? Mislim da bih bio dosta dobar leader organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi leaderi vode bande pa bih po nekom principu i ja radio po njihovim ali sa svojim izmjenama naravno.

-Bio bih lider jer realno tko ne želi bit lider, pokušao bih stvoriti tu neku grupu ljudi koji nisu toxic, da se svi međusobno poštuju, pomažu jedni drugima , išao bih na što je više evenata moguće i davao bih sve od sebe da budem što bolji leader organizacije isto tako bih se trudio napraviti što bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

-Kao leader ja ne bih bio pre strog, nego bi tu uvijek bilo i zabave ali kad bi bilo nešto ozbiljne poput evenata onda bi se maksimalno trebalo šlušat naređenje leadera ili ako leader nije tu nekog višeg ranka, ali ako bi netko napravio nešto što nije smio npr. vrijeđanje drugih članova, onda bi ga ja sa nekim višim rankom odveo na ispitivanje da vidimo zašto je to učinio i naravno morao bih se ispričat ako bi želio ostat u organizaciji, u protivnom bih ga izbacili jer ne želim imat ljude koji su toxic i koji vrijeđaju sve šta stignu.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Po mome pri ispitivanju ljudi da se priključe organizaciji ne treba biti niti pre blag ali niti pre strog, kada bih pitao nove ljude pitanja ona najbitnija bi mi trebali znat, ali neka malo manje bitna ako je npr. znao sva najbitnija a neka manje bitna nije ne bih ga odmah otkanto nego mu objasnim malo to pravilo koje mu zapne, ako ne zna gdje ga naci posaljem mu link gdje ga može naučiti do kraja i nakon nekog kratkog vremena, dan, dva sve zavisi kad može opet ga dovedem da ga ponovno ispitam.

-Pokušao bih ići na što više evenata i pokušao bih raditi što više RP situacija kao što su pljačka prodavnice i robbanje u ghettu jer mislim da bi to dosta ljudi htjelo, no ako neko nebi htio ići na neki događaj uvijek bi mi se mogao obratiti i sve bi sredili.

-Stvari koje bi radili u organizaciji ne bih samo leader ili viši rankovi nego bih dao izbor svima, čak i najnovijim članovima organizacije da se svi zajedno dogovorimo šta ćemo radit jer bi bilo glupo da idemo npr. robbat u ghetto a samo par ljudi to želi a ostalima se neda, zato bi se svi dogovorili tko šta želi i svako bi imo izbor jel želi ići ili ne.

-Fokusirao bih se na to da u organizaciju primam što više ljudi koji znaju pravila da ne bi bez veze bilo pucnjace u HQ i takvih gluposti pa da mi nabace warnove.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Strahinja Rebraca
2. Vaše godine:
16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: R3baracc#2710
6. Vaše Ingame ime: Rebarac Mojsije
7. Vaš ID:
15398

1
. Lider za...
-The Families


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
-Bio sam u mnogim bandama pre ove prijave pa mislim da imam dovoljno znanja da budem vođa. Tražio sam i gledao druge stvari koje ne znam i mislim da sam sada potpuno spreman za to. Proveo sam svoje najljepše dane s bandom u Bloods-ima, bilo je to stvarno dobro prijateljstvo i uspeh Bloods-a, ali sada sam tužan i želim vratiti ove dobre dane. Mislim da se mogu nositi s ovim vodjstvom i siguran sam da ću učiniti velike stvari.

-Želim postati vođa
GSF-a jer je GSF bio prva banda u gradu kojoj sam se pridružio i još uvijek imam puno uspomena iz GSF-a i to je emocija za mene zbog koje sam se odlučio prijaviti za The Families i ponovno ga učiniti top gangom baš kao pre kad sam i ja bio deo nje i dao bih priliku svima da se dokažu u svakom delu bande kao što su Turfs, Graffiti, Robbery, Clands, Battleship svima će se posvetiti odgovarajuća pažnja..

-Budući da sam bio u gotovo svakoj organizaciji, znam kako stvari funkcionisu u celom gradu. Koristeći ovo znanje, mogu napraviti
The Families na vrhu i mogu uneti strah u one koji će videti ili čuti ime gang-a The Families.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Moj savjet za poboljšanje Rp-a je da održite bandu živom i aktivnom tako što ćete sudelovati u svakom događaju i aktivnosti bande. Da bih to postigao, prisustvova ću svim dostupnim događajima kao što su tajne, pljačke 24/7 kada je potrebno, podmornice, doušnici, battleships, talacke i FZ racije. Kad budem ne dostupan, siguran sam da će moji planirani zamenici moći rešiti te događaje bez mene. The Families treba imati aktivnu bandu da se vrati na vrh. Grad će se ponovno plasiti The Families-a ako uspemo prikupiti dovoljno ljudi da se pridruže, što se može učiniti pod mojim vodstvom i odgovornošću.


Hvala vam na izdvojenom vremenu za citanje moje aplikacije za lidera.
brate moj imas 15 godina nemoj lagati za godine pozz
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom