Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Mićo Ilić

Sve sto je IC treba ostati IC
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
184
Informacije
1. Vaše ime u RL:MIhajlo
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4+h(od ponedeljka do cetvrtka) Vikendom preko 12h
5. Vaš Diskord: Mićo V2#0001
6. Vaše Ingame ime : Mico Ilic
7. Vaš ID : 26699

Dodatne Informacije
1. Lider za...NG(National Guard)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1Zbog mog iskustva iz SAHP-a,LSPD-a i Vlade gdje sam uvjek bio u HC smatram sebe da dovoljno poznajem NG kao instituciju i zbog mog iskustva u gore navedenim organizacijama smatram se kao izuzetno pouzdnau osobu za vodjenje tima .

2.2. Zato jer zelim da pomognem gradu posebno drzavnim organizacijama koje su trenutno u velikom problemu bez vojske

2.3. S Obzirom da sam vec odsluzio vojni rok smatram se da dovoljno imam znanja o samoj materiji

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Uklanjanje beskorisnih rankova i dodavanje i rad na kristnijima

3.2.Pomoc svim clanovima u razumjevanju i primjenjivanju pravila

3.3. Poboljsanje Hierarhije medju clanovima

3.4.Povecanje suradnje sa drugim drzavnim organizacijama

3.5. Elektronski Konkurs za zaposljavanje

3.6.Novi cinovi kao sto su :

1.Vojnik Regrut
2.Suspend
3.Mladji Vojnik
4.Vojnik
5.Stariji Vojnik
6.Razvodnik
7.Desetar
8.Rezervni Oficir
9.Mladji Vodnik
10.Vodnik
11.Stariji Vodnik
12.Zastavnik
13.Vojnik 1. Klase
14.Vodnik 1. Klase
15. Zastavnik 1. Klase
16.Mladji Pilot
17.Pilot
18.Stariji Pilot
19.Pilot 1. Klase
20.SAJ Vojnik
21.SAJ Vojnik-Izvidjac
22.SAJ Komandir
23.Potporucnik
24.Porucnik
25.Kapetan
26.Major
27.Pukovnik
28.General-Pukovnik
29.Vojvoda
30.General



S Postovanjem ,
u potpisu: Mico
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
giphy.gif
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Moje ime je Mihailo.
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: moja dnevna aktivnost je 10-12h
5.Vaš diskord: moj discord je Kyle#5411
6. Vaše Ingame ime: Kyle Shakurr
7. Vaš ID:Moj id je 15394.
Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Hteo bih da se okusim lider pozicijom neke organizacije poput kriminlane koji se jako često bavim u njima. Vodio bih svoju ekipu na svakakve vrste dogadjaja. Bilo da je tajna, pljačka itd. Bio sam u nekoliko organizacijama što uključuje sve organizacije veći čin. Sad kad kažem veći čin, mislim na čin kao vodič. Vodi ekipu, kontroliše ekipu, skladište, aktivnost itd. Moja želja je eto da po prvi put da se opredelim za lider poziciju i da vodim organizaciju iz svojih snova. Naučio bih nove igrače(članove) koji su tek došli u grad, kako da se ponašaju, šta smeju i šta ne smeju. Pojasnili bi im sve u vezi mape i objasnili im proceduru pljačke itd. Ako bih postao lider vagosa, prvo bih oformio grupe. Grupe bi bile: Turfere, Graffiteri, Ghetto Masteri itd.
3. Vaši saveti za poboljšanje organizacije:
Godine nisu važne:
Godine nisu važne za članove. Može i da bude 10-13 godina samo da zna pravila i da ne rade svakakve gluposti u organizaciji. Da ne nabijaju warnove organizaciji i da ne upropaste reputaciju organizacije Vagos. Mala deca jeste da mogu biti neozbiljna, ali postoji i neka deca koja su ozbiljna i poslušni i vrše svakakve zahteve koje im gazda zadaje.
Aktivnost je bitna:
Aktivnost je mnogo bitna za celu organizaciju. Isključujući za članove. Svaki član organizacije mora da ispuni aktivnost. Aktivnost se podrazumeva po učešću u događajima(pljačka, tajna, podmornica itd).
Skladište:
Skladište mora biti očuvano od strane većih činova. Uvek mora neko da pripazi i barem da pirkne kroz logove i da pogleda da li je neki član sumnjiv. Ako jeste član sumnjiv, biće mu naređeno da se vrati. Ukoliko član ne želi da vrati stvari, obavezno se posavetovati sa ljubaznim curatorom kako i šta.
HVALA NA PAŽNJI I ČITANJU! <3
SREĆNO SVIM APLIKATORIMA!
 

Stupa_Smeker

Player
Player
Joined
Dec 30, 2021
Messages
52
Informacije
1.
Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-4 h
5. Vaš Diskord: Stupa#6134
6. Vaše Ingame ime: Stupa Smeker
7. Vaš ID: 6670

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-
U bandama sam od kako sam krenuo igrati na ovom projektu i kako vrijeme prolazi sve manje je roleplay-a, a večina lidera fokusira se na turfove te bih htio potaknuti više roleplay-a u ghettu i izvan njega... Forsirao bih to da idemo svakodnevno na evente i tako otežamo državnim organizacijama. Samim time što sam u bandama od početka i bio sam vec lider Familiesa i zamjenik raznim drugim org, smatram da sam spreman voditi ovu organizaciju i da svojim znanjem i iskustvom mogu naučiti i potaknuti nove igrače da oni isto tako nastave, te garantiram da ce biti najaktivnija organizacija!
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Uvesti što manje OOC situacija kako bi se ljudi fokusirali na roleplay svog charactera i samim time bi bilo manje
grešaka.
- Greške članova organizacije bih kažnjavao warnovima i verbal warnovima
- Toksičnost i nepoštovanje svih članova organizacije ne bih podnosio i instant bi dobili kick.
- Aktivnost članova bi nagrađivao rankup-om i čestim bonusima jer plaće u gangovima gotovo da i nema...
 

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
305
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Dartonix#0001
6. Vaše Ingame ime: Richard Darkin
7. Vaš ID: 18787

Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što mislim da sam najbolji kandidat. Imam iskustva na GrandRP već 16 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim i legalnim organizacijama i takodje sam bio asistent administracije. Moj cilj je da imam veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Gangove u ovom gradu nije briga za roleplay, nego im je bitno samo da se pucaju. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Organizacija bi funkcionisala po sistemu deljenja na timove, gde bi svako mogao da nadje svoje mesto, i radio ono u čemu je najbolji.

-Tim za Grafite | Tim koji će se fokusirati da svaki sat imamo maksimalni profit od grafita
-Tim za Turf | Tim koji će biti odgovoran za Turfove
-Tim za Geto | Tim koji će patrolirati u getu, i držati ga pod kontrolom
-Tim za Pregovore | Tim profesionalnih pregovarača koji će pregovarati sa policijom na pljačkama
-Tim za Bekstvo | Tim iskusnih vozača koji će voziti aute kada bežimo od policije

Svi timovi će imati vodje, i imaće organizovane treninge.

Ulazak u organizaciju će biti teži nego u drugim organizacijama. Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa smanjenjem ranka ili čak kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i poštovanje prema većim činovima će morati da se pokaže.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje Los Santos Vagosa!
 
Last edited:

Aleksa Milivojevic

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
61
1. Vaše ime u RL: Aleksa Milivojevic
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Aleksa Milivojevic#0910
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Milivojevic
7. Vaš ID: 2524

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zelim se okusati u tome, bio sam par puta zamenik vodje gangova i volim to, mislim da bih napravio dobar RP sa svojom trenutnom ekipom.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
U organizaciju cu primati samo 14+, prvenstveno zbog toksicnosti.
Cesto cemo raditi IC stvari, Gun Shop i Talacke.
 

Gordan Nikolic

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
62
Informacije
1. Vaše ime u RL: Gordan
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-16h
5. Vaš Diskord: Gogss#5466
6. Vaše Ingame ime: Richie Rich
7. Vaš ID: 10905

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Zato sto smatram da sam dosta prosao kroz ovih godinu dana skoro i da znam jako dobro sta smem sta ne smem i kako ide sve posebno oko bandi i ostalih org.
Prosao sam niz svaku organizaciju i znam dosta stvari oko liderstva i jako dobro znam sva pravila sto se odnose za lidera i bande.
- Odavno zelim imati neku bandu jer sam odavno u kriminalu.
Zelim voditi odavno bandu bio sam co-lider ali nikada lider i volio bih to. Naravno bilo bi sve na nivou i bila bi banda do vrha.
- Naravno i kao i svakom zelja mi je da imam odlicnu turf ekipu sa kojom bih voleo da naravno uzmem turf sezonu sto je zelja svakom lideru.
Ali svakako nije mi to prioritet ali je odavna zelja.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Davao bih ljudima posle nekog vremena da se opredele u koji sektor bi hteli da budu.
- Imao bih posebnu graffiti ekipu, koja bi samo radila graffite.
- Imao bih posebnu turf ekipu, koja bih samo turfovala
- Imao bih ekipu koja ce da robuje ljude u getu i koji ce doprinositi bandi sa robovanjem
- Bio bih u savezu sa nekim od bandama jer smatram da nije u redu da budemo u losim odnosima, ipak smo svi prijatelji na neki nacin koji je spojila igrica
- Naravno imao bih i iskusne zamenike koji su me uveli u sve ovo i bili pored mene sve vreme i uveli me u kriminal
- Primao bih likove koji znaju pravila i znaju da se ponasaju i nisu toxic
- Bilo bi minimalno 10godina u gradu da udje neko u org.
Hvala na citanju.
 

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
1. Vaše ime u RL David

2. Vaše godine 23

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan vise od 5 sati

5. Vaš Diskord David Kaan#6621

6. Vaše Ingame ime David Kaan

7. Vaš ID 7167



Dodatne Informacije


1. Lider za : Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Bio sam Lider The Ballas Ganga i The Familiesa,te mi Liderstvo i pravila nisu nepoznanica,igram na serveru vec oko 10 mjeseci.
Sposoban sam da vodim ljude na organizacijske evente, vodim turfove, dovedem igrace za turfove i to definitivno kao Leader cu dokazat.
Cilj mi je da postanemo najbolja organizacija da uvedem predobar, zabavan i pošten RolePlay prema svima ne da skupljamo warnove i da budemo disband-ovani već da dobijem drugi mandat također-
Imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju. Bio sam Co-Leader vise puta u drugim organizacijama i uvijek sam vodio ljude u rp situacije i na evente!
Vodio bih računa o svima da svatko bude tretiran kako zaslužuje i kako doprinosi organizaciji.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Obavezno prisustovati na eventima minimalno 5 puta tijedno inace 2 warna
2. pri ulasku u organizaciju clanovi bi bili ispitani za svako pravilo i 2 obavezna primjera za njih
3. organizacija bi bila 16+.
4. Onaj ko bude imao 3 warna dobiva kick iz organizacije
5. Turferi koji nemaju POV turfa dobivaju instant kick iz organizacije.
6. MG bi bio strogo zabranjen ako netko krsi MG dobiva 2 warna.
7. Za svaki event bi se prije odlaska na njega prvo isplanirala taktika
8. 2 sastanka tijedno ko ne dođe bez opravdanog razloga 1 warn.
9. Svako odsustvo vece od 12 sati mora biti odobreno na discordu
10. Svaki clan organizacije dužan je biti na discordu organizacije i da ima ime kao IC
 

Filip Hugo

Player
Player
Joined
May 9, 2022
Messages
47
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:7h-10h
5. Vaš Diskord: Lugi#1513
6. Vaše Ingame ime: Filip Lugonja
7. Vaš ID: 20415

Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Smatram da lider ove organizacije treba da bude neko ko ima veliko iskustvo u njoj. Proveo sam tri mandata u ovoj organizaciji od REGRUTA do BRIGADNOG GENERALA(high commande). Odlično poznajem funkcije svakog čina i sve njihove dužnosti.
2.2 Smatram da bih odlično vodio ovu organizaciju, dobro se slažem sa ljudima i imam strpljenja da svakog saslušam i da svima sve objasnim. Novi članovi bi prošli kroz detaljnu obuku i sve bi im bilo objašnjeno do zadnje sitnice.
2.3 Za ova tri mandata sam odlično ispratio gde se grešilo i tačno znam šta treba da se popravi. Odlično poznajem sva pravila NG-a, kao i sva pravila RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

2.1 Pravio bih zanimljivije regrutacije, kako bi privukli što veću pažnju. Primao bih isključivo ozbiljne ljude, svi bi prolazili kroz detaljne obuke kako bi suzbili moguće greške.
2.2 Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju.
2.3 Strogo poštovanje radio kodova, korišćenje radia isključivo za potrebe organizacije.Potrudio bih se da se ne krši MG preko radia.
2.4 Uveo bih specijalne pripreme za PILOTE, obuku u kojoj bi se proverila njihova sposobnost u letenju. Specijalne treninge za KOBRE i VOJNU POLICIJU.

RANKOVI:
1.SUSPENDOVAN
2.DISCIPLINSKI (na 2 dana)
3.REGRUT
4.MLAĐI VOJNIK
5.VOJNIK
6.VOJNIK 1.KLASE
7.RAZVODNIK
8.DESETAR
9.ZASTAVNIK
10.PILOT
11.KOBRA
12.KOBRA SSJ
13. PRIPADNIK VOJNE POLICIJE
14.ZAMENIK KAPETANA PILOTA
15.ZAMENIK KOMANDANTA KOBRI
16.ZAMENIK KOMANDANTA VOJNE POLICIJE
17.KAPETAN PILOTA
18.KOMANDANT KOBRI
19.KOMANDANT VOJNE POLICIJE
20.POTPORUČNIK
21.PORUČNIK
22.PODOFICIR
23.OFICIR
24.MAJOR
25.POTPUKOVNIK
26.PUKOVNIK
27.BRIGADNI GENERAL
28.GENERAL MAJOR
29.GENERAL PUKOVNIK
30.GENERAL


HVALA NA PAŽNJI
 

Emanuelzulj

Player
Player
Joined
Feb 9, 2022
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL: Emanuel Žulj
2. Vaša godina: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Discord: emanuel#1034
6. Vaše ime u igri: Emanuel Zulj
7 Vaš ID: 3128
Dodatne informacije
1. Lider za: The Blood Street Gang
2. Želite li biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1)Želim biti lider ove organizacije zbog toga što sam već jako dugo u RP-u. Znam kako dobro i temeljito voditi organizaciju zato što sam već bio u jako punoj organizaciji. Također moram naglasiti da vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije i nesmije kako bi RP prošao glatko i bio posebno RP iskustvo za sve igrače. Želim naglasiti i da imam svoj Turf Team i 20+ pouzdanih ljudi koji su spremni za akciju i osvajanje novih teritorija, no to ne znači da ću svoj mandat bazirati na terenu, naravno RP će mi biti glavni cilj. U mojoj organizaciji će se jako cijeniti dobro ponašanje i poštivanje Jednih drugih.

2)Želim postati lider kako bih pružio drugim ljudima priliku da se istaknu u organizaciji i općenito RP-u kako bi i oni možda jednog dana osnovali svoju organizaciju i dali doprinos ovom RP serveru. Također već imam izrađenu viziju za nove igrače o vezi njihove obuke za postanak što boljeg člana benda. Isto tako se veselim upoznati druge igrače koji isto kao i ja vrlo ozbiljno shvaćaju RP te tako pomoći organizaciji postati najveća sila u gradu.

3)I za kraj želio bih postati lider zbog toga što znam koju odgovornost dobivam sa vođenjem organizacije i koliko vremena i truda trebam uložiti te sam siguran u sebe da to mogu. Jako dobro poznajem pravila te sam odlučen u vođenju i stojim iza svoje riječi. Svaki dan ću probati voditi neke pothvate koje do sad nismo radili te ću RP tako učiniti zanimljivijim tj. doveo bi RP na višu razinu. Bit ću pravedan lider koji će graditi doprinos, a ispraviti greške. Mogu garantirati da se nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima s nepoštovanjem i bezobrazlogom te će ljudi koji će to raditi biti strogo kažnjeni i opomenuti od strane mene.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobe koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudi koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se koriste ispravne komande u određenim situacijama, ako vidim da netko MG-a odmah bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa svim igračima te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talačke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i države. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko ne bi mogao manipulirati s nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji bit će poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Blodsima kao dobrog RolePlayera, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rang koji zaslužuje kako ne bi bilo "švercanja". Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP.
 

Kevin Medvedev

Player
Player
Joined
Aug 31, 2022
Messages
25
Prijave za lidera The Bloods Gang su zatvorene!
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Bogile Belinda 11415 | Bogile#8822
Lana Trippin 20564 | Niksa#5638



Razgovor će biti održan 24.09.2022 u 15:00h (budite u čekaonici)

Hvala svima koji su sudjelovali i čestitke onima koji su prošli!

 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
Informacije

1. Vaše ime u RL: Vukan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-10h
5. Vaš Diskord: vukaaannnn#3544
6. Vaše Ingame ime: Nizzy Obama
7. Vaš ID: 13655

Dodatne Informacije
1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Ovako zelim biti lider nacionalne garde zato sto imam dosta iskustva sa drzavnim organizacijama:LSPD,NG,GOV,FIB,SAHP,EMS. I u svim tim organizacijama sam se dosta dobro pokazao, i zato mislim da bi bio odlican kandidat za lider-a nacionalne garde.

2.2 U NG-u sam bio vise puta kao clan vrhovne komande (26 cin) i a za takvo mesto potreban je ogroman trud i dosta ulaganja u samu organizaciju.

2.3 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje prema ostalim clanovima naravno i drugim drzavnim organizacijama!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!

3.2 Za sve uspesne akcije tokom dana u tacno 00:30 bi delili bonuse od $30.000

3.3 Pokusao bi napraviti sto bolju vezu sa svim ostalim drzavnim organizacijama, da nebi dolazilo do probleme kao kod proslih lidera.

3.4 Svaki clan bi morao znati pravila na pamet, ukljucijuci pravila za Fort Zancudo raid!

3.5 Svaki clan nase organizacije bi morao biti posvecen poslu na sto vecem nivou, ne posvecenosti organizacije posledice bi bile suspenzija, a mozda i sankcionisanje clana!

3.6 Svaki clan koji se posveti nasoj organizaciji na svakih 14 dana bice nagradjen za svoj trud i rad sa nagradom od cak $100.000

3.7 Svi kodovi, imena cinova,cinovi vozila,i vozila bi ostala ista zato sto mislim da se prosli lider potrudio da nabavi dobra vozila za ovakvu organizaciju, i zato ih nebi menja

3.8 Nas motto organizacije bi bio: Nacionalna Garda! U sluzbi naroda!
giphy.gif



Nizzy Obama

 

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Djordjevic__#1218
6. Vaše Ingame ime: Swain Darkin
7. Vaš ID: 28197

Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Biću iskren... Najviše bih voleo biti lider iz razloga što je za to potrebna jako velika odgovornost, poznavanje pravila i dobar RP. Samim tim razlog je jedan. Hocu da pokažem da imam taj nivo odgovornosti i da sam sposoban voditi ovu organizaciju. Od početka igranja na grandu vec sam bio upućen kako stvari stoje, vremenom sam naučio od drugih. Vidim da roleplay više nije isti... gotovo ga ni nema. To je prvo što bih promenio.. ovu organizaciju podigao bih na viši nivo roleplay-a! Želeo bih da pružim svakome priliku da se istakne u organizaciji i da se zabavi!
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-U ovoj organizaciji isključivo bi bili ljudi koji imaju minimalno znanje o roleplay-u (znaju pravila i znaju kako se igra uloga)
-Svi koji bi hteli da budu u organizaciji bili bi detaljno ispitani te obučeni za sve krimi radnje i poslove.
-Organizovali bi pljacke i talacke gotovo svakodnevno.
-Na Turfovima i ostalim eventima obavezan POV.
- 3 warna na člana i dobija kik iz org.
-Uvek dogovor i taktika pre dogadjaja.
- Postovanje na prvom mestu, i prema višem i prema nižem činu.
-Svi su dužni biti na Discord Serveru.
-Odsustva se prijavljuju.
-Ne aktivnost i ne poslušnost dovode do odredjenih posledica.

Srećno svima koji su aplicirali.
Hvala na izdvojenom vremenu, prijatan ostatak večeri/dana! Swain Darkin...
 

Roko Balboa

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
67
Informacije
1. Vaše ime u RL: Roko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Krilic #2926
6. Vaše Ingame ime: Roko Balboa
7. Vaš ID: 9981

Dodatne Informacije


1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim opet voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban za taj posao. Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima, Co-Leader Familiesima, Co-Leader Marabunti i Co-Leader Bloodsima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Najveci razlog zasto zelim uzeti organizaciju je taj sto nisam jos bio Leader neke organizacije vec samo High-rank. Vagos su meni osobno moja najdraža organizacija. Imaju po meni najbolji i najzanimljiviji HQ od svih bandi. Bio sam više puta u toj organizaciji i znam HQ napamet. Kod mene, ako uzmem Vagose bit ce nekoliko proslih Leadera koji ce biti High-rank te mi pomagati u vodenju organizacije. Znam kako bih postavio ljude i išli bi na svaki mogući event te se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma. Od Vagosa zelim napraviti najjacu organizaciju na serveru, a znam kako cu to i postici. Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mohao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team s nekim pridoslicama koje takodjer znate, ali o tome cemo ako postanem leader, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3 I SVE VAS VOLIM!
70CySWzJgqR-RiuIacLtNgRcVcSvqxAQLh7jz0SEep2jLUKHh-m3ifGOmaAUh8rLQMyNir1IDA=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj
 

Anđelko Roosevelt

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
585
Informacije

1. Vaše ime u RL: Anđelko

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: Ponedeljak-Petak do 5h, Subota-Nedjelja do 10h

5. Vaš Diskord: Anđelko #0001

6. Vaše Ingame ime: Anđelko Volturi

7. Vaš ID: 1034

Dodatne Informacije


1. Lider za... Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-
Prije svega jer sam upoznat sa svim pravilima roleplay-a, servera i naravno geta.

- Na grandu igram od samog otvorenja servera(6.10.2021.) i želim da se oprobam kao lider Vagosa.

-Imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da
ima.

-
Smatram da sam zrela, sposobna i autoritetna osoba.

-Poznajem server, znam sve stvari koje lider ove organizacije treba da zna.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- U Vagose necu primati svakoga ko zatrazi.

-Svaki clan bande mora da zna pravila servera, narocito geto pravila.

- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.

- Odrzavati sastanke sa clanovima bande 2 puta tijedno.

- Clanovi koji budu pravili konflikte bili toxicni prema drugima i drugim organizacijama biti ce iste sekunde izbaceni iz organizacije.

- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade koje skripta servera dopušta, ne krseci naravno pravila servera.


Hvala na izdvojenom vremenu za moju prijavu

Sretno ostalim kandidatima ♥
 
Last edited:

Emanuelzulj

Player
Player
Joined
Feb 9, 2022
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL: Emanuel
2. Vaša godina: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Discord: emanuel#1034
6. Vaše ime u igri: Emanuel Zulj
7 Vaš ID: 3128
Dodatne informacije
1. Lider za: Losantos Vagos
2. Želite li biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1)Želim biti lider ove organizacije zbog toga što sam već jako dugo u RP-u. Znam kako dobro i temeljito voditi organizaciju zato što sam već bio u jako punoj organizaciji. Također moram naglasiti da vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije i nesmije kako bi RP prošao glatko i bio posebno RP iskustvo za sve igrače. Želim naglasiti i da imam svoj Turf Team i 20+ pouzdanih ljudi koji su spremni za akciju i osvajanje novih teritorija, no to ne znači da ću svoj mandat bazirati na terenu, naravno RP će mi biti glavni cilj. U mojoj organizaciji će se jako cijeniti dobro ponašanje i poštivanje Jednih droga.

2)Želim postati lider kako bih pružio drugim ljudima priliku da se istaknu u organizaciji i općenito RP-u kako bi i oni možda jednog dana osnovali svoju organizaciju i dali doprinos ovom RP serveru. Također već imam izrađenu viziju za nove igrače o vezi njihove obuke za postanak što boljeg člana benda. Isto tako se veselim upoznati druge igrače koji isto kao i ja vrlo ozbiljno shvaćaju RP te tako pomoći organizaciji postati najveća sila u gradu.

3)I za kraj želio bih postati lider zbog toga što znam koju odgovornost dobivam sa vođenjem organizacije i koliko vremena i truda trebam uložiti te sam siguran u sebe da to mogu. Jako dobro poznajem pravila te sam odlučen u vođenju i stojim iza svoje riječi. Svaki dan ću probati voditi neke pothvate koje do sad nismo radili te ću RP tako učiniti zanimljivijim tj. doveo bi RP na višu razinu. Bit ću pravedan lider koji će graditi doprinos, a ispraviti greške. Mogu garantirati da se nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima s nepoštovanjem i bezobrazlogom te će ljudi koji će to raditi biti strogo kažnjeni i opomenuti od strane mene.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobe koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudi koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se koriste ispravne komande u određenim situacijama, ako vidim da netko MG-a odmah bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa svim igračima te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talačke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i države. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko ne bi mogao manipulirati s nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji bit će poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Vagosima kao dobrog RolePlayera, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rang koji zaslužuje kako ne bi bilo "švercanja". Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP.
 

Vukasin Brmbibaba

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
49
Informacije

1. Vaše ime u RL: Viktor
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6+ sati
5. Vaš Diskord: specia1#6243
6. Vaše Ingame ime: Vukasin Brmbibaba
7. Vaš ID: 19180

Dodatne Informacije

1. Lider za : Vagose

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)




-Pre svega imam dosta iskustva kao clan u gangu pa bih zeleo da se oproban kao lider jedne takve organizacije. Smatram da ima sve karakteristike koje jedan lider treba da poseduje.

- Svojim autoriteton I idejama zelim da pokazem kako jedan ozbiljan gang treba da izgleda. Imam dosta strpljena I ljude koji bi mi pomigli da ostvarim svoje ciljeve.

-Gangovi kao organizacije imaju mnoge mogucnosti koje su trenutno zapostavljene. Zelim da napravim organizaciju koja bi stalno radila talacke I pljacka I time ulila strah u kosti drzavnim organizacijama.

-Pored rp-a sa drzavnim organizacijama bilo bi I aktivnosti po getu, pucnjave, saranje grafita, robanja…

-Zelim svima da dam primer kako jedna organizacija treba da izgleda.






3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



-Da bi neko pre svega usao u organizaciju morao bi da poznaje sva pravila, samim tim bi smanjio krsenje istih.

-Smatram da je veoma vazno da clanove podsticemo na rad u vidu bonusa i tome slicno.

-Redovnije talacke, pljacke, fz raidovi.

-Savezi i zajednicki eventi sa drugim gangovima.

-Aktiviranje graffiti teama I saranje grafita po getu. Takodje stalna aktivnost clanova po getu, robanje, pucanje.

-Podsticanje aktivnih I dobrih clanova u vidu bonusa.


lp, srecno svima <3 !
 

Ratko Kamikaza

Player
Player
Joined
Jun 2, 2022
Messages
69
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Andrej Laziccc#0705

6. Vaše Ingame ime: Ratko Kamikaza
7. Vaš ID: 24314


Dodatne Informacije
1. Lider za...: NG ( National Guard )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zato sto sam jako dugo bio u NG-u jer znam kako organizacija funkcionise, zelim da podignem NG na visi nivo.
Smatram da NG treba da bude glavna karika izmedju drzavnih organizacija sto se tice isporuke municije (AmmoRun).
- Zasto zelim jos da budem lider NG-a da bi pomogao igracima u vojsci da budu jos bolji ljudi i voleo bi da nastavim da radim sa ljudima u NG-u sa kojima sam vec radio u proslim mandatima.
I doveo bih par iskusnih ljudi u tom poslu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Buduci Vojnici ce biti obavezni znati pravila grada i takodje pravila vojske.
- Ozbiljnost,Rad,Trud,Disciplina
- 16+ OOC godina kako se ne bi desavali problemi u bazi i nasoj organizaciji
-Svaki trud vojnika bice aktivno nagradjen
- Aktivne Regrutacije
- Aktivni Sastanci izmedju drzavnih organizacija.
-Bolji AmmoRunovi sa vecom pratnjom
-Svako nepostovanje prema HC ce biti kaznjavano Disciplinskim Rankom i medjuljudsko nepostovanje...

-Rankovi u NG

Rank 1 - Disciplinski


Rank 2 - Regrut


Rank 3 - Mlađi Vojnik


Rank 4 - Vojnik


Rank 5 - Stariji Vojnik


Rank 6 - Vojnik 1.Klase


Rank 7 – Vojnik 2.Klase


Rank 8 – Marinac


Rank 9 – Desertar


Rank 10 – Zamjenik Zastavnik


Rank 11 – Zastavnik


Rank 12 – Pilot


Rank 13 – Stariji Pilot


Rank 14 – Zamjenik Komandanta Pilota


Rank 15 – Komandant Pilota


Rank 16 – Kobra


Rank 17 – SSJ Kobra


Rank 18 – Zamjenik Komandanta Kobri


Rank 19 – Komandant Kobri


Rank 20 – Pripadnik Vojne Policije


Rank 21 – Zamjenik Komandanta Vojne Policije


Rank 22 – Komandant Vojne Policije


Rank 23 – Kapetan


Rank 24 – Major


Rank 25 – Potpukovnik


Rank 26 – Pukovnik


Rank 27 – Brigadir


Rank 28 – Brigadni General


Rank 29 – Zamjenik Generala


Rank 30 – General

-Kodovi


10-1 – Pozivanje svih jedinica na žutu liniju


10-2 – Negativno


10-3 – Prekini sa pričom na radiju


10-4 – Potvrđeno ili primljeno


10-5 – Ponovi poslednji prenos


10-6 – Zanemarite poslednji prenos


10-7 – Pauza ili odlazak sa dužnosti


10-8 – Dolazak na dužnost


10-10 – Pucnjava


10-12 – Situacija s taocem


10-13 – Osumnjičen je privođen


10-20 – Lokacija


10-21 – Provjera rada


10-33 – Potrebno pojačanje


10-99 – Situacija završena


Kod A (( Pad Igre ))


Kod B ((Pauzirano RP , Situacija s administracijom ))





Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)


Kod 2 : PoluHitna situacija samo rotacija bez zvučne sirene

Kod 3 : Situacija pod kontrolom

Kod 4 : Teroristički napad

Specijalna jedinica Kobre – Njihova dužnost ce biti talacke situacije i patrole drzavom sem grada i unutar baze
Specijana jedina Kobre Oružja: Sniper, Carbine AR Rifle i sva ostala oruzja sem mitraljeza itd...

Specijalna jedinica Vojna policija : Njihova Dužnost je patrola po gradu i tražiti pripadnika nacionalne guarde i hapsit ih i dovesti u bazu pred komandu koja osuđuje tom članu kaznu. Svaki član mora javiti komandi da ide van dužnosti da ide u grad i javiti vojnoj policiji isto kako ga nebi dirali članovi se moraju zaustaviti vojnoj policiji ako ih lovi u koliko član se ne zaustavi vojna policija javlja komandi da se taj i taj član nije zaustavio automatski taj član je izbačen .
Specijalna jedinica Vojna Policija Oružje : Bilo koje oružje osim snipera , Bullpup rifle i mitroljeza .


Specijalna jedinica Piloti – njihova duznsot ce biti patroliranje oko baze pracenje Konvoja AmmoRun-a i prevoz sluzbenika NG-a na mesto gde se ne moze doci autom, prevoz Sluzbenika nazad do njihove baze...
Specijalna jedinica Piloti Oružja : mogu koristiti sva oružja osim snipera , mitroljeza i Bullpup Rifle .
 

Marija Sindicatoo

Player
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
8
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: princes!#3524
6. Vaše Ingame ime: Marija Bushido
7. Vaš ID: 4856

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
- 2.1 Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 6 mjeseca svog igranja, te sam bio clan [LSPD,GOV, FIB, NG] organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao primeniti u NG-u.
-
2.2Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa NG-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o pripadniku NG-a. Tek sada vidim da je vreme da od pripadnika NG-a pređem na Generala NG-a. Počeo sam od početka,
kao recruit, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik NG-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
3.1 Roleplay bi poboljsao Obukom svaki dan te svaki Vojnik koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka fizicke spreme, vodstva, davanja znanja itd.
3.2Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Kao što sam rekao svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.

Rankovi
30 - General
29 - General Pukovnik
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Potporucnik
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Razvodnik
8 - Zastavnik
7 - Desetar
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend

HVALA NA CITANJU MOJE PRIJAVE
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom