Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

zunic

Player
Player
Joined
May 29, 2021
Messages
152
1. Vaše ime u RL: Armin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-12H
5. Vaš Diskord:᲼᲼᲼᲼᲼᲼᲼a#3188
6.Vaše Ingame ime: John Turst
7. Vaš ID: 4711

Dodatne Informacije

1. Lider za:
THE FAMILIES

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Pozdrav svim koji citaju, 1 razlog sto bi zelio da budem leader jer igram godinu i 6 mjeseci na ovom projektu ja mislim da znam dovoljno dobro pravla getta generalna pravila zbog toga i nebi mi se cjela org samo vodila oko turfova nego i o roleplayu isto a ne ko neke org sto se samo koncentriraju na turf.2 je to sto sam dugo bio i u leg org i u bandama i znam sve to vrlo dobro i sta se radi i eventi i sve a i malo mi je postalo dosadno da budem u org a volio bi se orpobat kao leader neke organizacije i znam sve sto je potrebno.3 veoma sam odlucna osoba i znam sta radim dao bi samo high command i co-leaderima da rade glavne stvari i najbitnije i svi bi si morali dokazat da budu taj rank i birao bi one ljude koje znam da znaju sta rade.Kao drugo trudit cu se da mi oragnizacija bude puna kvalitetnih ljudi koji znaju sta rade



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja. kao drugo svi koji su u organizaciji bi znali VRLO dobro pravila i sta smiju i sta ne smiju i kaznjavali bi se suspend rank down kick.
I pobrinu bi se da manje bude mg,cr,vdm,rdm jel je toga najvise nazalost i to bi pokusao iskorjenit.


Hvala vam na izdvojenom vremenu i srecno svima. 🖐
 

Kevin Medvedev

Player
Player
Joined
Aug 31, 2022
Messages
25
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6h
5. Vaš Diskord:Kevinn#2427
6.Vaše Ingame ime: Kevin Medvedev
7. Vaš ID: 803

Dodatne Informacije

1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Pozdrav svima koji citaju moju prijavu,pisem ovu aplikaciju zato sto zelim da postanem lider The Familiesa,zato sto sam na Grand RP projektu vec godinu i 7 meseci,na RS od njegovog otvaranja.Ceo svoj rp put posvetio sam kriminalnim aktivnostima ( robanju,pucanju,turfanju) mislim da znam svako pravilo,te mislim da bih mogao voditi neku kriminalnu bandu poput Familiesa.Vise puta sam bio High-Command ilegalnih organizacija,voleo sam voditi bandu, i ako nisam bio lider.Moj RP put zavrsava se odlaskom u Admine,i nakon puno lepih uspomena,napustio sam Administraciju kako bih postao lider

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Za pocetak,imam ljude koji bi RolePlay poboljsali na najveci nivo

-Organizacija biti ce aktivna na svakom mogucem eventu...

-Svi koji ce biti regrutovani,morace znati svako pravilo Ghetta,Takodje i osnovna pravila grada,zato sto zelim da imam cvrstu organizaciju na koju ce se ostale organizacije ugledat.
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
574
Informacije

1. Vaše ime u RL: Bojan

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: +1, CET

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7h, za vikend 10-12h

5. Vaš Diskord: Dakiccc#9285

6. Vaše Ingame ime: Bojan Kovacic

7. Vaš ID: 11502

Dodatne informacije:

1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Moj početak na ovome serveru bio je prije točno 10 mjeseci i 25 dana. Ubrzo pri pridružavanju zaposlio sam se u SAHP-u te sam tamo naučio RP pravila općenito kao i pravila koja su specifična za GRP. Nakon nekoliko mjeseci provedenih u 3 SAHP-a jedan za drugim odlučio sam nastaviti dalje te sam se zaposlio u FIB-u. Nakon nekog vremena tadašnji FIB je bio disbandan te sam došao u idući koji je ubrzo bio disbandan kao i onaj prošli. Konačno došavši u treći FIB imao sam dulju karijeru kroz koju sam dosta napredovao. Nakon raspada i tog FIB-a odlučio sam se oprobati u NG-u. Na prvo oko NG mi se činio kao bezazlena organizacija koja nema sovju svrhu, no kada sam je upoznao malo bolje shvatio sam da je NG, meni osobno, organizacija u kojoj je moguće napraviti najbolji RP na serveru no nitko nikada nije pokusavao to izvesti. Uvidjeo sam brojne koncepte koji bi jako pomogli RP-u na serveru te bi se mišljenje o NG-u promjenilo iz "bezazlene" u jako korisnu i organizaciju s viskom potencijalom za raznolike vrste RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

  • Reformirao bih činovnistvo Nacionalne Garde, funkcije i činovi bili bi drukčije dodjeljivani i obnašali bi drukčije zadaće
  • Moje subjektivno mišljenje je da svaki vojnik Nacionalne Garde mora biti vješto treniran i spreman za bilo kakav scenarij, uveo bih obavezno vježbanje borilačkih vještina poput judo, karate, krav maga i bezbroj drugih, uveo bih svakodnevno treniranje na poligonima koji bi bili sastavljeni od barikada i drugih prepreka, svaki član bio bi obavezan trenirati svoju preciznost u našoj streljani i svakodnevni treninzi vožnje terenskih vozila bili bi obnavljani
  • Uveo bih benefite poput besplatnog zdravstvenog osiguranja, dozvole za oružije pod velikim popustom i za vojnike dobrog vladanja novčane bonuse u suradnji i dogovru s Vladom i EMS-om
  • Uveo bih dobrovoljne vježbe pucanja za gradane bez dosijea kao i mogućnost da ih provedemo kroz NG i pokažemo im neke od akcija poput skakanje iz padobrana, vožnje terenskih vozila i ostale adrenalinske, ali ne po život opasne radnje koje NG provodi ukoliko su zainteresirani za posao u istom.
  • Uveo bih, ukoliko Vlada odluči da je u redu, Vojni Sud gdje bi sudac bio visoki čin iz NG-a s advokatskom dozvolom, na takvom sudu bili bi suđeni dezerteri, kradljivci kao i bilo kakvi kršioci zakona koji su članovi Vojske
  • Radio NG-a bio bi isključivo u svrhe informiranja kolega o bitnim situacijama, striktno definirana pravila bila bi uvedena kako bi se izbjeglo bezpotrebno deranje, psovanje i govorenje suvišnih informacija
  • Uveo bih Vojne Parade koje bi se u suradnji i dogovoru s Vladom odrzavali ispred Gradske Uprave kako bi se pokazala moć Vojske San Andreasa
  • Na kolegijalnom odnosu bilo bi inzistirano, bilo kakvi oblici nepoštovanja bi bili kažnjeni.
  • Vojna policija bi bila zadužena za kontrolu svakog vojnika, promatrala bi njihovo ponašanje i u slucaju da sumnjaju na neke kriminalne aktivnosti imali bi dozvole da ih pretraže.
  • Vojna policija bi bila podijeljena u više ogranaka, Specijalna Vojna Policija koja bi bila rezervirana za najteže zadaće diljem države, Prometna Vojna Policija koja bi kontrolirala i navigirala konvoj kao i uklanjala potencijalne prijetnje po konvoje i bilo kakve oblike transporta, i na kraju obićna Vojna Policija koja bi kontrolirala vojnike, njihovo ponašanje i dezertere suočavala sa posljedicama izdaje.
  • Svi činovi bili bi podjeljeni u četiri kategorije, Vojnici, Dočasnici, Časnici i Generali dok bi sami lider bio Vrhovnik.
promjenio sam disc sad je Daka#7858
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
202
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola.D
2. Vaše godine16
3. Vremenska zona svaki dan vecina dana
4. Prosječna aktivnost na dan 5-20h
5. Vaš Diskord Nikola 🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkin
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Femilis
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Voleo bih da budem lider ove organizacije zato sto mi je od engleskog servera zelim da postanem lide bilo koje organizacije .
Napravio bih grafit tim koji bi isao u geto farbao grafite i robao i isao na pljacke svega kao i svi clanovi.
Imao bih turf tim od desetak odredjenih ljudi koji su spremni da se pucaju i igraju turfove.
Imao bih moje zamenike i istale HC koji me menjaju dok nisam tu
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Imali bih saveza sa drugim organizacije zato sto su sve to ljudi ne zelim da se mrzimo sa drugim organizacijama svi bi imali pravo na 5 upozorenja krsenja pravila svi koji bih radili npr. Fear rp dobilibi smanjen rank ili bilo koje slicno pravilo dobili bi rani kada bih dokazali meni ili nekom od mojih zamenika ili HC dobili bi rank nazad
 

Sega Chang

Player
Player
Joined
Sep 30, 2022
Messages
5
Informacije
1. Vaše ime u RL:Sergej Stojanovic
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+2 beograd
4. Prosječna aktivnost na dan:posto se ja vracam u 1:10 iz skole od 1:10 do 8 uvece vikendom zavisi od obaveza
5. Vaš Diskord:꧁༺§êğâ༻꧂#4078
6. Vaše Ingame ime:Sega Chang
7. Vaš ID:31521

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vojsku
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Zelim da pomazem drzavi.Zelim da drzava bude sto cistija i bez kriminala i zelim da smanjim kriminal u gradu a i znam super pravila jer sam igrao samp 24/7
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Poboljso bi ljude da manje izlaze iz uloge karaktera i da manje krse pravila
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
1. Vaše ime u RL: Antonio
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 - 12 h
5. Vaš Diskord: Lucic#3634
6. Vaše Ingame ime: Antonio Lucic

7. Vaš ID: 3090


1. Lider za... NG ( National Guard )


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Bio sam u ng-u dugo vremena i identificirao sam mnoge nedostatke u sustavu ng-a poput načina na koji funkcionira,
kako se biraju komandiri odjela, odnosa ng-a s drugim organizacijama.. itd.

2.2 Uvjeren sam u sebe da ću to popraviti svojim iskustvom i biti od koristi.
Pobrinut ću se da nitko ne sumnja u moje vodstvo.

2.3 U prethodnim mandatima nije sve bilo tako savršeno, bilo je dobro ali ne i najbolje,
dati ću 100% od sebe da ubuduće sve bude savršeno…



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Pobrinut ću se da imamo redovite treninge bez obzira na cin ili odjel.
Svima su dodijeljeni činovi koje zaslužuju i pobrinite se da nema nesporazuma i kontroverznosti među vojnicima.

3.2 Bez ikakvih problema osigurati zalihe streljiva svim organizacijama kad god to zatraže, podržati ih u svim globalnim misijama itd.
Također imati redovite interakcije s vođama drugih legalnih organizacija ako je potrebno.
 

Svaba

Player
Player
Joined
Sep 11, 2022
Messages
6
1. Vaše ime u RL Strahinja
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 4-6 sati
5. Vaš Diskord Straja#4394
6. Vaše Ingame ime Strahinja
7. Vaš ID 2244

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta Grande/ The Families/ The Ballas Gang/ Blods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1. Zelim sa svojom ekipom da napravim dobar roleplay i da se zabavimo. 2. Imam iskustva, bio sam vise puta u razlicitim bandama i znam kako stvari idu kada si lider. Bio sam i u vise drzavnih organizacija: ems, sahp, lspd... i znam sva geto pravila,. 3. Imam vec spremnu ekipu od cetvoro ljudi, mi smo roleplayali zajedno oko 2-3 godine na fivem serverima i svi dobro poznajemo pravila grada
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Pa treba se postovati pravila grada i drzati se price karaktera. Veci rankovi se moraju postovati, i u moju organizaciju nece uci ko hoce nego ce se strogo pitati pravila grada.!
 

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
23
1. Vaše ime u RL: Gorazd
2. Vaše godine:
16
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosečna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: DaGiga#0878
6. Vaše Ingame ime: Giga Bregana
7. Vaš ID: 24234

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Igram na ovom projektu od oktobra,balkanski server mi je bio prvi server tako da sam samim tim prvi put imao dodira sa ovim projektom i bilo kakvim RP-om.Bio sam u vecini organizacija drzavnih kako i gengova.Ostao sam u gengovima dugo i znam kako taj RP bande izgleda i kako bi trebao da izgleda.U vecini gde sam bio dobijao sam rankupove cak i do co leadera jer znam vecinu pravila i sad smatram da sam spreman da budem lider.

-Zbog iskustva u bandama znao bih kako bih forsirao odlaske na global evente i aktivnost po getu.Znam kako vecina drzavnih organizacija radi pa u kontru njima znao bih kako da im poremetim mir u gradu i postanem banda broj 1 sa svojim ljudima.Spreman tim imam za sve i imam ljude koji takodje imaju iskustva sa bandama i koji bi bili tu za mene jer igraju jos sa engleskog grand projekta na ovim serverima.

-U zadnje vreme vidim da je aktivnost bandi na totalno slabom nivou sto se tice RP-a.To bih naravno aktivirao sto sam vec u iznad navedenom potencirao odlaske na global evente tako bi i bio bacen fokus na talacke situacije,pljacke i ostale RP situacije.To bi ozivelo od strane nase bande.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-U org svako ce morati opravdati rank koji ce imati tako da deljenje rankova bi bilo slabo u skladu sa tim koji si rank zasluzio i koliko si se zalozio za svoju bandu u vidu RP-a i aktivnosti.(znanje je bitno naravno)
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije i kako bi Marabunta Grande banda uvek imala sve i parirala svakoj bandi u osvajanju geta.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam osoba, zrela osoba sa puno strpljenja i oduvijek mi je bio cilj voditi organizaciju Marabunte. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa. Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam Leader i Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima, Leader Familiesima, Co-Leader Marabunti 2 puta i Co-Leader Bloodsima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! . Bio sam više puta u organizaciji Marabunte i vodio ljude na Turfove, talacke situacije, pomorske bitke, tajne radnje stoga znam kako bih postavio ljude i išli bi na svaki mogući event te se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma. Od Marbunte zelim napraviti najjacu organizaciju na serveru, a znam kako cu to i postici jer sam od svake moje organizacije po mome misljenju to i napravio. Kroz svoje Vagose sam naucio kako je to drzati savrsenu organizaciju bez upozorenja i posvetio sam se toj organizaciji maksimalno sa svojim High-Command timom. Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mohao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku Marabuntu i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Niko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 6-7h
5. Vaš Diskord: Nikče#6398
6. Vaše Ingame ime: Nikce Smeker
7. Vaš ID:
1416

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Imam puno iskustva oko crime-a i htio bih pokusati u tome da budem leader neke organizacije
-imam dobru ekipu za roleplay i za turf
-Mislim da bih dobro vodio organizaciju i focus bi mi bio vise na roleplay

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobu koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudima koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se korištenje ispravnih komanda u određenim situacijama, ako vidim da neko MG-a odma bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa sve igrače te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talacke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i drzave. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko nebi mogao manipulirati sa nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji će bit poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Marabuntama kao dobre RolePlayere, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rank koji zaslužuje kako ne bi bilo "švercanja". Također bih davao primjer svojim ponašanjem u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživimo u RP.
 
Last edited:

Ognjen Pluxury

Player
Player
Joined
Dec 1, 2021
Messages
100
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Ognjen#2229
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Volkov
7. Vaš ID: 5651


Dodatne Informacije
1. Lider za Nacionalnu Gardu.
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1. Želim biti lider Nacionalne garde jer me jako privlači ta uloga koja je jedna od najozbiljnijih uloga na ovome serveru jer bih se predao tome i imam jako velikoga iskustva da bi vodio i veliku podlogu. 2. Želim da dignem roleplay na drugi nivo kako sebi tako bih i drugima potrudio bih se što bolje i detaljnije za zarad veće kvalitete igranja svih nas na serveru. 3. Velike ambicije koje bi me vodile da što bolje i profesionalnije vodim Nacionalnu gardu ne bi to bio klasican nacin na koji ste vidjeli dosada jer volim da dižem nešto na veći nivo i da bude to sve lijepo u priči i izgledanju svega kada se posloži, a vi mi dajte priliku i rado cu da pokažem koliko bih bio ovome predan.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Moj savjet je da je lider osoba ta koja je lider da vodi svoje clanove i da je jako dobro informiran koga pušta u svoju organizaciju jer ako lider nema znanja i sposobnosti da vodi organizaciju kako očekivati da ta organizacija ima ikakvo poboljšanje u roleplayu. Sve je do organizacije.
 

LakiReyli

Player
Player
Joined
May 14, 2022
Messages
383
Informacije
1. Vaše ime u RL Dejan
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 12-24
5. Vaš Diskord Laki#6892
6. Vaše Ingame ime Laki Reyli
7. Vaš ID 15853

Dodatne Informacije
1. Lider za...NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Pre svega jer sam od samog početka tamo u NG-u dok je Jeff seid drzao organizaciju bio sam poručnik posle toga je dosao Panco Vanila tada sam postao general potporučnik uglavnom 3 meseca provedenih, znam tačno kako sve funkcioniše, i sta je Nasa duznost, kao sto rekoh bio sam general potporučnik covek ispod generala, ja mislim da sam ja lider za ovu organizacije jer sam upućen u sve kako funkcioniše i poznajem se sa ljudima iz drzavnih organizacija, tako da nebi kretali sa upoznavanjem nego bi odma stupili u rad, imam ljude sa dosta iskustva koji su samnom bili sve vreme, dok smo bili u NG-u oni bi mi pomogli u samo startu da krenemo odma u rad kao sto rekoh imam iskustva jer sam dosta vremena proveo tamo i znam sta su Nasa zaduzenje


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.nastavio bi kao sto je i bilo, sto se tice regrutacije samo strogo poznavanje pravila grada, jel mislim da je to sustina RolePlay-a
 

Sinsz

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
83
1. Vaše ime u RL: Mateja
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-12H
5. Vaš Diskord:! nekoo..#9398
6.Vaše Ingame ime: Neko AshFord
7. Vaš ID: 22060

Dodatne Informacije

1. Lider za:
MARABUNTA GRANDE

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Pozdrav svim koji citaju, zelim da postanem lider ove posebne organizacije jer bih voleo da napravim najbolju org na serveru, 2. Zeleo bih da pokusam da naucim nove clanove organizacije(nove ljude koji su usli na server) sto vise geto pravila 3. i Zbog tog sto mislim da ce biti zezancija u org kao sto su posebne igre bonusi itd da ne nabrajam sve



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja. kao drugo svi koji su u organizaciji bi znali dobro pravila i sta smeju i sta ne smeju i kaznjavali bi se rank down kick.
I pobrinu bi se da manje bude mg,cr,vdm jel je toga najvise nazalost .


Hvala vam na izdvojenom vremenu i srecno svima. 🖐
 

Ognjen Kartel

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
201
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Ognj3n.S#0124
6. Vaše Ingame ime: Ognjenn Stojce
7. Vaš ID: 14088

Dodatne Informacije
1. . Lider za... National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Kao prvo ako bih bio lider smanjio bih svaki vid korupcije!
2.2 Imam mnogo iskustva, bio sam u svim drzavnim organizacijama (LSPD, GOV, FIB, SAHP I NG) gde sam u predposlednjem NG mandatu bio HC (BRIGADNI GENERAL) i u EMS zamenik direktora tako da znam voditi Nacionalnu Gardu kako dolici.
2.3 Smatram sebe autoritetom jer sam u NG proveo preko 3 meseca
2.4 Kao vojnik koji je proveo 3 meseca u Nacionalnoj Gardi shvatio sam da je tesko naci visoku komandu pa ja imam istu spremnu koja je zajedno sa mnom prosla kroz sve (FZ raidovi, cuvanje kapije i odgovornost na njoj, ammo runovi, eventi, ...)!
2.5 Kroz 3 meseca koja sam proveo u Nacionalnoj Gardi shvatio sam i naucio funkcije i zadatke svakog cina (od regruta do generala)!
2.6 Takodje primetio sam da svaki NG mandat (oduzeti Petrov, Biggusov i Aleksin predposlednji) nije izdrzao vise od 2 nedelje razlog tome je ne smirenost i donosenje pogresnih odluka, sagledavsi sve to shvatio sam gde su svi gresili pa bih to popravio!
2.7 Vratio bih stari NG koji su vodili Petar Sanches i Biggus Nibbus, zajedno sa njima!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1 Radio - na radiu bi se iskljucivo pricali kodovi jer sam primetio da u svim organizacija (drzavnim i bandama) previse MG-a!
3.2 Radio i NON RP chat - takodje nove vojnike bih ucio o ovoj stavci jer se takodje previse pravila pravila krsi na istoj!
3.3 Ammo-runovi bi bili odrzavani tajno zbog nekih clanova koji bi to pricali gang-ovima i pravili nam problem!
3.4 Pravio bih aktivno regrutacije da se ne bi dogodilo da ponestane ljudstva ( zbog pomoci kolegama iz drugih drzavnih organizacija)
3.5 Naucio bih nove regrute me, try, do, to do komandama zbog obijanja gepeka na kapijama, izvlacenje ljudi ispod kola,...
3.6 Svaki primljeni vojnik je u obavezi da zna pravila vojske i osnovna pravila (G.P 6.15, NLR, PG, MG, ...)
3.7 Gledavsi vojnike iz proslih mandata shvatio sam da bi trebalo da se dele bonusi istima koji su aktivni na cuvanju kapije!
3.8 Vozila bih promenio uz dogovor sa curatorom jer dosadasnja vozila nisu dolicila Nacionalnoj Gardi.
3.9 Obavezne kamere na kapijama, razlog tome je namerno nabijanje warnova, RDM-ovanje i jos pravila koja se svakodnevno krse na istima!
3.10 Svakodnevno bi se pravile obuke i treninzi u bazi za sve jedinice (pilote, Kobre i Vojnu policiju)
3.11 Svako ulazenje i izlazenje iz baze bi se kontrolisalo jer se u ova 3 meseca tako najviše kralo iz skladista!

RANKOVI:
30. GENERAL
29. GENERAL PUKOVNIK
28. GENERAL MAJOR
27. BRIGADNI GENERAL
26. PUKOVNIK
25. POTPUKOVNIK
24. MAJOR
23. OFICIR
22. PODOFICIR
21. PORUČNIK
20. POTPORUČNIK
19. KOMADANT VOJNE POLICIJE
18. KOMADANT KOBRI
17. KAPETAN PILOTA
16. ZAMENIK KOMADANTA VOJNE POLICIJE
15. ZAMENIK KOMADANTA KOBRA
14. ZAMENIK KAPETANA PILOTA
13. PRIPADNIK VOJNE POLICIJE
12. KOBRA SSJ
11. KOBRA
10. PILOT
9. ZASTAVNIK
8. DESETAR
7. RAZVODNIK
6. VOJNIK 1. KLASE
5. VOJNIK
4. MLAĐI VOJNIK
3. REGRUT
2. DISCIPLINSKI 1. DAN
1. DISCIPLINSKI 2. DAN

DUŽNOST:
VOJNA POLICIJA: Patrolno osoblje koje vraca vojnike nazad u bazu
KOBRE: Specijalna jedinica koja ide na talacke situcije
PILOTI: Patroliranje u vazduhu, kontrola nad bazom

KODOVI:
10-1 - POZIV (komandno osoblje), SVE JEDINICE NA BARAKE
10-2 - NEGATIVNO
10-3 - PREKINI SA PRENOSOM NA RADIU
10-4 - POTVRDNO
10-5 - PONOVI ZADNJE
10-6 - ZANEMARI POSLEDNJE
10-7 - ODJAVA SA DUŽNOSTI
10-8 - PRIJAVA NA DUŽNOST
10-10 - PUCNJAVA
10-16 - POVREĐEN KOLEGA
10-20 - LOKACIJA
10-22 - SITUACIJA SA TAOCIMA
10-33 - POTREBNA PODRŠKA
10-99 - REŠENA SITUACIJA
CODE A - pad igre (crash)
CODE B - pauziran RP ( situacija sa adminom)

Hvala vam na izdvojenom vremenu, srecno svim aplikatorima zeli

OGNJENN STOJCE
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 5h+
5. Vaš Diskord Mare#7329
6. Vaše Ingame ime Mare Zone
7. Vaš ID 14907

1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama, do sad organizacije koje sam obisao su: FIB, LSPD, SAHP, EMS, GOV, NG. Takodje sam bio i HC u LSPD i FIB-u.

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red u jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Pre svega na pocetku bih voleo da imam dobar odos sa drugim organizacijama te isto tako jednostvanije se dogovarali za AmmoRun

2.4 Kao lider znam da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe, ljude kojima verujes. Znam da je sam vrlo tesko voditi organizaciju

3.1 Osnovao bih specijalni tim po imenu Kobre koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

1. Kobre(glavno zaduzenje je da uvek budu spremni za talacku, takodje da uvek budu na usluzi gradjanima i kolegama u sprecavanju kriminalnih desavanja)

2. Patrolni Team (glavno zaduzenje je da budu fokusirani na pregled reona koji NG pokriva i smanji ugrozavanje bezbednosti saobracaja u svakom smislu)

3. Air Support Team (glavno zaduzenje ove jedinice je da nadgleda prostore kojima je nemoguce doci autom ili brdovite predele i pruza punu podrsku na talackoj situaciji Sniper Team-u)

4. Sniper Team (jedinica je zaduzena za resavanje talacke situacije i drugih situacija gde samo moze resiti ova jedinica)

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Van duznosti/pauza
10-8: Na duznosti zapocinjem rad
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-35: Kick
10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))
Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila
17435304276124a23f8b289486683795_1280x720x004948.jpg
180805-A-PZ950-130.jpg
photo-1569242840838-2a6bdd402fe4-760x490-1-1200x773.jpeg
AFG-160203-009.jpg
 

MightyUros

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
5
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Uroš
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-14h
5. Vaš Diskord: MightyUki#5753
6. Vaše Ingame ime: Uros Boskovic
7. Vaš ID: 64

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Poštovanje,
-Želeo bih da se oprobam u vođenju neke organizacije, od samog početka servera sam tu i nikada do sada nisam bio lider, bio sam zamenik više puta ali mislim da bih bio dobar i lider. Izabrao sam prvo gang, glavni razlog je taj što ja mislim da je lakše voditi gang nego državnu organizaciju, imam iskustva u naređivanju i solidan sam puač. Ne bih ubacivao ljude "preko veze" tako da bi svi bili podjednaki i imali istu šansu za napredak, ne bih bilo izuzetaka ili slično.
-U trenutnim gangovima nema uopšte RolePlay-a, sve se svodi na pucanje, nema talačkih situacija kao i ostalih Role play situacija. Pokušao bih da promenim to, fokusirao bih se više na Rp sa talačkim situacijama i raznim pljačkama, napadima na Fz, tako bih više aktivirao i same državne organizacije.
-Potrudio bih se da organzacija bude što opuštenija sa što više članova, ne bih vršio nikakav pritisak na njih, većinu stvari bih pokušao da rešim razgovorom i kompromisom. Smiren sam i opušten čovek te bih tako pokušao i organzaciju napraviti. I trenutno najveći problem je toxic u gangovima i između njih, pokuśao bih da sklopim savez za svim gangovima na serveru. Samim tim mislim da bi se samnjila samo toxičnost između organizacija. Išli bi redovno na sve event-ove i da, najvažinije siguran sam da bi se dobro zabavili.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kao što sam maveo gore, trenutno nema uopšte RP-a u gangovima, jedan od najlakših načina a i većini najzanimljivijih načina jesu talačke situacije. Potrudio bih se da svaki dan bude bar po 1,2 talačke situacije. U samoj organizaciji bi organizovao takmičenja za najbolje pucače i vozače sa vrednim nagradama.
Išli bi na državne objekte i bankomate veoma često. Generalno cela organizacija bi se svodila samo iskljucivo na RP, ne na turfove.
 

Tesla Sindicato

Player
Player
Joined
Aug 3, 2022
Messages
35
Informacije
1. Vaše ime u RL Adnan
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan cijeli dan budem tu
5. Vaš Diskord Adnantesla#3417
6. Vaše Ingame ime Tesla Sindicato
7. Vaš ID 19079

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunda Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1 razlog je volim da budem u kriminalnim organizacijama. 2 razlog bio sam u svakoj bandi high rank. 3 razlog zelim da ljudi udju kod mene u bandu da radimo pljacke i talacke. 4 razlog dosta znam pravila i nikada nisam prekrsio geto pravilo.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Za sada nemam ideja ali cu uskoro imati.
 
Last edited:

Noxy Boss

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
46
Informacije
1. Vaše ime u RL NOVAK
2. Vaše godine (OOC) 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4h-15h
5. Vaš Diskord NOLE#5936
6. Vaše Ingame ime Novak Ilic
7. Vaš ID 22218

Dodatne Informacije
1. Lider za NG (National Guard)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Zelim bit lider NG(National Guard) zato sto sam bio u sve drzavne organizacije u to spada LSPD,SAHP,FIB,EMS,GOV,NG i u njima sam bio HIGH RANK,HIGH COMAND

2.Bio sam vec u NG i znam kako su prosle vodje vodile i rjesavale probleme,ja sam vec bio u NG i znam kako je biti clan Nationalne Garde (Vojnik Regrut i high rank).

3.Zelim bit lider NG zato sto znam dobro da rukovodim organizaijom,imam dosta iskustva u njoj i znam rjesavam probleme i dobro cu voditi NG




UVEO BIH NOVE RANKOVE

30.General

29.Zamjenik generala

28.Major

27.Zamenik majora

26.Pukovnik

25.Brigadni general

24.Zamjenik brigadnog generala

23.Instruktor za obuku

22.Komadant vojne policije

21.Zamjenik komadanta vojne policije

20.Stariji vojni policajac

19.Komadant kobri

18.Zamjenik komadanta kobri

17.Vojni policajac 1

16.Kobra 1 klase

15.Komadant pilota

14.Zamjenik komadanta pilota

13.Pilot 2 klase

12.Pilot 1 klase

11.Stariji kobra

10.Pilot

9.Desertar

8.Zastavnik

7.Kobra

6.Stariji vojnik

5.Vojnik 2 klase

4.Vojnik 1 klase

3.Vojnik

2.Vojnik regrut

1.Suspenzija




2.Kodovi:



10-1: Poziv/najava da se svo osoblje vrati/dodje u NG (svi ljudi Nationalne Garde se vracaju/dolaze kod baraka nebitno bili na duznost ili ne)

10-2: Negativno

10-3: Prekini sa pricom na radio

10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno

10-5: Ponovite poslednji prenos

10-6: Zanemarite poslednji prenos

10-7: Van duznosti (zelite da javite kolegama da idete van duznosti i da skidate svoju radnu uniformu ako general ili zamjenik generala odobri)

10-8: Prijava na duznost (zelte da javite kolegama da oblacite svoju radnu uniformu i krecete sa radom)

10-10: Pucnjava u toku (reci lokaciju dje se pucnjava odvija)

10-15: Povrdjenen kolega iz NG (Nationalne Garde)

10-16 Povrijedjen kolega iz LSPD/SAHP/FIB/GOV

10-20: Recite tacnu lokaciju gdje se nalazis/nalazite

10-25:Situacija sa taocima

10-35 Potrebna pomoc/podrska

10-99:Situacija zavrsena,Sve pod kontrolom

Kod A: ((pad igre))

Kod B ((pauzirana role play situacija administratorom))

Kod 0:Zelite da javite kolegama da ce te da perete vozila (restartujete vozila i vratite na mjesto dje se sva vozila NG nalaze i napunite gorivom)

Kod 1:Rotacija/svjetla bez svirene/zvuka(polu hitni)

Kod 2:Rotacija i svirene sa zvukom(hitni)

Kod D:Kad zelite nekome da kazete da klikne F8,F10 i U.(nestojite pored te osobe ali je cujete sa daljine)





3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1 Uveo bih da bude regrucacija 3 puta sedmicno zbog razloga da bih imali clanova da stoje na juznu i na sjevernu kapiju da kriminalci nebi krali municiju.

2 Svako ko dodje na regrutaciju mora znati pravila grada(servera) da nebi dobijali opomene na organizaciju da nebi dolazilo do disband-a NG(WARN)

3 Svako ko bude primljen u NG(Nationalnu Gardu) mora da nauci kodove na bubici(DISCORD-u) da bih se lakse sporazumjevali

4 Imao bih odredjen zovjek koji bih pokazivao novim clanovima NG-a kako posao treba da se radi.Taj covjek ce biti strucno obucen

5 Na bubicu(discor-u) bih bio jednom ili dva puta sedmicno sastanak sa svim pripadnicima NG zbog razoga da nema svadje medju kolegama iz NG ili kolegama iz drugih organizacija SAHP/LSPD/FIB/GOV/EMS

6 Kad se prime novi clanovi odrzat ce im se obuka da nebi krsili pravila i da nebi dobijali WARN-ove na NG, regrutaciju ce vrsiri general zamjenik generala i instruktor za obuku i bit ce testirani u rukovodstvu sa oruzijem

7 Korumpiracije biti nece,ko bude korumpiran ja i moj zamjenik ce mo ga uhvatiti nebitno koji renk je bio dobit ce jednu sansu da se popravi tako sto ce biti vojnik regrut,ako ta osoba i dalje bude korumpirana bit ce izbacena iz NG i black lista 30 dana za NG.Korumpirani mogu biti ono sa biografijom (dozvolom vise sile).

8 Znam dobro da rukovodim sa ovom organizacijum i imam dosta iskusta i zato cu se brinuti da kolege iz LSPD,SAHP,FIB neostanu bez oruzija.

9 Kad kolege iz LSPD,SAHP,FIB,GOV poruce municiju ja i moji ljudi i NG cemo se pripremiti i dostaviti veliku koliinu oruzija,ako kolege nebudu imale municije oni nece moi da rade svoj poso jer im za sve treba municija i oruzije

10 Kad bude napad na FZ(vojnu bazu) istog trenutka cemo posvati kolege iz LSPD,SAHP,FIB/GOV da dodju u pomoc

11 Niko nece moci da ide na duznost od novih clanova NG dok neprodje test,moj instruktor za obuku i zamjenik im objasne kako se poso radi te tu osobu kojoj se pokazivalo kako se poso radi dovedu meni na test sta je ta osoba nauccila iz te obuke ako sve sto ja budem pitao ta osoba ce proci i moci ce da krene sa poslom.To je razlog ispitivanja da mi kao organizaija NG nebi dobijali WARN-ove ako dobijemo WARN to nije dobro za organizacciju

12 Trudit ce mo se da niko i ja najvise u NG nema problema medju kolegama i ostalim kolegama iz FIB,LSPD,SAHP,GOV,EMS da svi budu zadovoljnji i rade bez svadje jer tako organizacija ode u propast





HVALA VAM NA CITANJU MOJE PRIJAVE VAS NOVAK IILIC
 
Last edited:

Marijaa

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
14
Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: princes!#3524
6. Vaše Ingame ime: Marija Mitrovic
7. Vaš ID: 4856

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
- 2.1 Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 6 mjeseca svog igranja, te sam bio clan [LSPD,GOV, FIB, NG] organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao primeniti u NG-u.
-
2.2Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa NG-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o pripadniku NG-a. Tek sada vidim da je vreme da od pripadnika NG-a pređem na Generala NG-a. Počeo sam od početka,
kao recruit, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik NG-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
3.1 Roleplay bi poboljsao Obukom svaki dan te svaki Vojnik koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka fizicke spreme, vodstva, davanja znanja itd.
3.2Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Kao što sam rekao svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.

Rankovi
30 - General
29 - General Pukovnik
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Potporucnik
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Specijalni Vojnik
8 - Vojnik 3.Klase
7 - Vojnik 2.Klase
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend

HVALA NA CITANJU MOJE PRIJAVE SRECNO OSTALIM KANDIDATIMA
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom