Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrick
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: theycallmerich#5793
6. Vaše Ingame ime: Patrick Wilson
7. Vaš ID: 6237

Dodatne Informacije


1. Lider za: Marabunta Grande

2.Zašto želite biti lider ove organizacije?
Kao prvo dugo sam na ovom serveru i imam iskustva sa ljudima starije i mlađe dobi. Znam kako se ponašati sa njima. Bio sam Co-Leader Ballasa turfao za Vagose i Marabuntu. Mislim da sam sposoban voditi organizaciju makar sam mlađi od ostalih. Znam da sam bio banan i dosta puta u demorganima ali hej kako kažu na greškama se ući. Vođa organizacije bi za mene bilo nešto novo i stvarno bih htio postati lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 

Momo Reyliii

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
18
1. Vaše ime u RL:Momo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord: Momo Zemunac#1098
6. Vaše Ingame ime: Momoo Zemunac
7. Vaš ID: 27999

Dodatne Informacije
1. Lider za The Femilis
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što mislim da sam najbolji kandidat. Imam iskustva na GrandRP već 12 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim organizacijama. Moj cilj je da imam veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Gangove u ovom gradu nije briga za roleplay, nego im je bitno samo da se pucaju. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Organizacija bi funkcionisala po sistemu deljenja na timove, gde bi svako mogao da nadje svoje mesto, i radio ono u čemu je najbolji.

-Tim za Grafite | Tim koji će se fokusirati da svaki sat imamo maksimalni profit od grafita
-Tim za Turf | Tim koji će biti odgovoran za Turfove
-Tim za Geto | Tim koji će patrolirati u getu, i držati ga pod kontrolom
-Tim za Pregovore | Tim profesionalnih pregovarača koji će pregovarati sa policijom na pljačkama
-Tim za Bekstvo | Tim iskusnih vozača koji će voziti aute kada bežimo od policije

Svi timovi će imati vodje, i imaće organizovane treninge.

Ulazak u organizaciju će biti teži nego u drugim organizacijama. Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa demoteom, a onda kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i poštovanje prema većim činovima će morati da se pokaže.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje Los Santos Vagosa!
Rankovi:
1-Suspended-
2-Young Fam-
3-Gangster Junior-
4-Gangster-
5-Grafit Team-
6-Grafit Team Leader-
7-HQ Commander-
8-Turfer-
9-Turfer Team Leader-
10-Event Leader-
11-O.G.-
12-Right Hand-
13-Leader-
 

crazz4

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
63
1. Vaše ime u RL:Mihailo
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:3-5h tjednom vikendom 8- 12h
5. Vaš Diskord:! Relizz#4389
6. Vaše Ingame ime:Mihailo Puric
7. Vaš ID:15396


1.. Lider za...The Families GSF
2.. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Izuzetno poznavanje rp i ghetto pravila.Bio sam co lider u bandama.Moje prvo rp iskustvo je SAMP.Naucio sam tada sva pravila i uzeo prvu org GSF.Zelim to izvesti i ovde.RP ce biti na visokom nivou.



3.. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay-a
RolePlay bi bio na visokom nivou.Lose i detinjasto ponasanje se nebi tolerisalo.Vratili bi onaj stari i jaki gang kakav i treba da bude.Bez timskog rada nebi bilo nista.Promenio bih rp na visi nivo i jacu kategoriju.Redovno bi pravili rp kako bi bilo zanimljivije i sto vise stvarnije popud {talacke,24/7,robanje itd...}

RANKOVI:
Lider
Co-Lider
O.G
X-Ray
Turf capitain
Turfer
Ghetto cleaner
Graffiti tim lider
Graffiti tim
Old gangster
Asocciate
Newbie
Suspend


Hvala na paznji!!!
 
Last edited:

Momo Reyliii

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
18
1. Vaše ime u RL:Momo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord: Momo Zemunac#1098
6. Vaše Ingame ime: Momoo Zemunac
7. Vaš ID: 27999

Dodatne informacije
1.Lider za Marabunta Grande
2.Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije?

Pre mesec ipo dana dosao sam na ovaj server i u startu poceo sam da se bavim kriminalom. Iskusan sam u pljackanju i ostalim eventima. Prenego da pocnem da igram RageMp, igrao sam SAMP sedam godina. Tu sam naravno imao velikog iskustva u vodjenju raznih organizacija. Upoznat sam u sva RP pravila i zeleo bih da se okusam kao lider ovog ganga. Zelim da se potrudim da poboljsam RP u gangovima i medjuorganizacijama i da se potrudim da svadja uopste ne bude. Potrudicu se da budem ozbiljan takodje da budem i pravedan prema svim clanovima bez obzira na njihov rank. Potrudicu se da niko u ovoj organizaciji ne krsi pravila i da ne bude toksican prema drugima, takodje cu dignuti RP na veci nivo nego sto jeste.

3.Vasi saveti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

-Potrudio bih se da svaki clan ove organizacije poznaje sva RP pravila, takodje da ima dovoljno IC i OOC godina za ovu organizaciju. Razlog za ovo je preterano krsenje pravila u gangovima. Onda nepostovanje High Rankova i toksicnog ponasanja. Ne zelim da bilo ko od clanova ove organizacije unistava bilo kome RP i za toksicnost bice veoma stroge kazne.

-Potrudicu se da RP dovedem na maksimalni nivo. Radicu ceste pljacke i razne IC akcije sa kojima cu poboljsati RP na ovom serveru. Naravno nece biti samo pljacki 24/7 prodavnica i gun shopova bice i raznih pljacki ljudi po getu i ceste talacke situacije sa kojima sam siguran da ce poboljsati RP ovog servera.

-Pored turf tima i grafiti tima pobrinucu se da uvedem sto vise novih timova za bolju organizaciju clanova, naravno svaki od tih timova imace svog zasebnog vodju koji ce se brinuti o pravilima i aktivnosti tog tima. Isti taj lider tima odlucivace ko ulazi i ko izlaci iz tima.

-Niko nece dobiti rank preko veze nego ce svoj rank morati da zasluze i morace da se dokazu da su sposobni da rpaju normalno i ako vec pricamo o nekom vecem ranku da vode ljude dok lidera/zamenika nema.

-Takodje cu da organizujem razne RP evente koje ce da se realizuju svakog dana, imao sam u planu da organizujem ulicne tuce, kao i ulicne trke i jos razne RP evente. Posto veoma cenim dobar RP, probacu da forsiram sto vise RP-a.

-Potrudicu se da sklopim saveze sa sto vise gangova je moguce i time dovesti rp na novi nivo zato sto mozemo raditi talacke itd zajedno.

-Svaki clan koji se bude isticao bice nagradjen. To ne znaci da ce svaka osoba biti nagradjena u 24h nego tek kada licno ja smatram ili bilo koji veci cin da je ta osoba zasluzila tu nagradu.

-Svaka osoba koja ne bude nosila full plavi komplet (pantalone+gornji deo) bice kaznjena.


Imam jos par ideja ali bilo bi sad vec preterivanje da to napisem, ako ikako dobijem ovu organizaciju potrudicu se da napravim do sada najbolji gang. Srecno svim kandidatima!
 

Vlada Flow

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
253
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vlada
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12
5. Vaš Diskord: vlada#6912
6. Vaše Ingame ime: Vlada Nevolja
7. Vaš ID: 19485


Dodatne Informacije

1. Lider za
... The Families


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Veci deo svog RP zivota sam proveo u bandama i kriminalnim familijama. To me je uvek privlacilo, u skoro svim bandama sam bio HC, te znam kako voditi jednu. Duze vreme sam posmatrao lidere i njihov rad, te sam uocio dobre, a i lose stvari.

- Mislim da sam sposoban da vodim jednu kriminalnu organizaciju, znam kako voditi ljude na evente, a znam i kako biti dobar vodja. Po meni je jedinstvo kljuc organizacije, svi clanovi bi trebali postovati jedni druge, toksicnost ne bih nimalo tolerisao.

- Veoma sam ozbiljan, znam sta zelim i imam ozbiljne ljude za ovu organizaciju. Zeleo bih da napravim nesto od ove organizacije, bio bih veoma ozbiljan, isto tako i moji clanovi. Ako ne bi bilo nikakve akcije ljudi ne bi samo stojali u HQ nego bi ih slao da robaju po getu ili da saraju grafite.

- Turfovi bi bili jedni od prioriteta, mislim da su turfovi veoma vazni za jednu bandu, bili bi zakazivani na tacan datum i na tacno vreme. Mogu da garantujem za sebe da problema oko toga biti nece.

Imam jos dosta


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Sastanci minimum 2 puta nedeljno.

- Primetio sam da ljudi i ne obracaju toliko paznju na rp- i non-rp chat u bandama, tako da bih im skrenuo paznju na to.

- Mnogo ozbiljnija ispitivanja, ljudi bi bili ispitivani na drugaciji nacin, na malo vise IC nacin jer mislim da nije poenta u tome da nauce pravila napamet kao pesmicu, vec da znaju o cemu se radi.

- Mnogo ozbiljniji RP gangstera.

- Sklapanje saveza sa ostalim bandama na IC, a ne na OOC nacin.



Imam još dosta ideja da poboljšam igru jednog gangstera, ali bilo bi nepotrebno i gubljenje vremena kuratora da ih sve podelim u ovom trenutku.




1. Suspend
2. Rookie
3. Baby Gangsta
4. Striker
5. Graffiti team
6. Graffiti Team Leader
7. Ghetto Cleaner
8. Turfer
9. Turf Team Leader
10. Dealer
11. O.G
12. Co-Leader

13. Leader


HVALA VAM NA VREMENU KOJE STE IZDVOJILI, ZA CITANJE MOJE APLIKACIJE !









giphy.gif
 
Last edited:

crazz4

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
63
1. Vaše ime u RL:Mihailo
2. Vaše godine:13
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:3-5h tjednom vikendom 8- 12h
5. Vaš Diskord:! Relly#0001
6. Vaše Ingame ime:Mihailo Puric
7. Vaš ID:15396


1. Lider za...The Families GSF
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Bio sam u mnogim bandama te imam puno iskustva u roleplayu.Bio sam i co lider u nekim org.Imam i ljude koji bi izveli rp na dobar put


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay-a

1.Na mestu co lidera ce biti zreliji ljudi koji znaju poboljsati rp
2.Napravio bi warnove za igrace koji su neposlusni
1-3=opomena
2-3=suspend 2 dana
3-3=kick iz org

3.Za ulazak u org bi bilo potrebno 15 godina u gradu

4.Rank up-ovi vi bili dodeljivani ljudima koji idu na akcije i ponasaju se kako treba.

5.Krsenje bilo kakvih rp pravila(radnja)bi bio dodeljen kick i bl.

RANKOVI:
Lider
Co-Lider
O.G
X-Ray
Turf capitain
Turfer
Ghetto cleaner
Graffiti tim lider
Graffiti tim
Old gangster
Asocciate
Newbie
Suspend


Hvala na paznji!!!
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju, sto sam vec i pokazao vise puta na ovom serveru. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio Leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa.

Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! U svakoj mojoj organizaciji do sada išlo bi se na svaki mogući event te bi se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma.

U organizaciji Marabunte sam bio vise puta, kod razlicitih leadera i uvijek mi je bila jedna od drazih organizacija sto se tice RolePlaya. Vodio sam Turfove i svaku mogucu RolePlay akciju u svim bandama na ovom serveru stoga znam vise manje sve oko gang zivota.

Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mogao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Najbitnije od svega imam spreman full High-Command team koji bi mi pomagao u vodenju organizacije i svaki dan bi bili ovdje i drzali oko na svakom clanu. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice!

Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku Marabuntu i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
835
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leon
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: +0
4. Prosječna aktivnost na dan:5h
5. Vaš Diskord: Leonn#8477
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Lider za Marabuntu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
  • Zelim vodit Marabuntu kako bi poboljsao roleplay clanovima Marabutne tako sto ce mo ici na sto vise mogucih event-a, radit cemo kao tim i jednostavno se druzit kao jedan tim.
  • Zelim vodit marabuntu posto znam dosta ljudi koji bih bili zainteresirani bit u organizaciji dok sam ja na poziciji leader-a.
  • imam dosta iskustva geng-a i pravila sta nesmijemo radit, sta smijemo radit, i kad smijemo radit. bio sam u svakom gengu na serveru i vecinu vremena Leader-i bili zadovoljni samnom.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
  • Kao sto sam vec rekao isli bi na sto vise event-a mozemo, to bilo turf, podmorska bitka, podmornica, napad na Vojnu bazu itd.
  • svaki clan bi bio ispitan strogo i tako da sto manje krp se desava u nasog org.
  • dao bi svakom clanu 2 sanse da nauce od svojih greska. 3. greska se neoprasta.
  • doveo bi par ljudi u organizaciju kojima mogu vjerovat da ce ucinit pravu stvar.
    to je sve.
    sretno ostalima​
 

Anco Batina

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
123
Ovom prilikom zatvaram prijave za Los Santos Vagos.

Na intervju pozivam:

Ady Benz | Ady#7106 |
Andrej Wbearr | WBearAndrej#1497 |
Strahinja Balboa | Strahinja#7030 |


Hvala svima na prijavi, čestitke izabranima, ostalima želimo mnogo sreće u narednim prijavama!

Intervju će se održati sutra ( 04.01.2023. ) u 20:00h.
Grand Discord - Voice " Čekaonica".
 

Vukasin Brmbibaba

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
49
Informacije



1. Vaše ime u RL:
Viktor

2. Vaše godine:
18

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4+ h

5. Vaš Diskord: specia1#6243

6. Vaše Ingame ime: Loa Brutal

7. Vaš ID: 14539



Dodatne Informacije



1. Lider za : Marabunta Grande



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)




2.1 Zelim biti lider Marabunte jer imam dosta iskustva u gang rp-u, dosta sam dugo po gangovima I smatram da je gang rp veoma dinamican I zabavan.







2.2 Umem da upravljam masom ljudi.Imam sve liderske sposobnosti I dosta strpljenja. Napravio bi red u organizaciji koji bi morao da se postuje. Oko sebe imam ljude koji znaju kako jedan gang treba da izgleda I samim tim mislim da bih bio veoma uspesan u tome.







2.3 Zelim da aktiviram gang u svakom smislu. Redovne talacke, pljacke, fz raidovi sa sto vise uspeha. Redovno bi isli na evente. Aktivirao bih I ljude po getu jer je to glavni deo. Saranje grafita, robjanje, pucanje.







2.4 Imam spreman turf team.












3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



3.1 U organizaciju bi primao samo ljude koji odlicno poznaju pravila. Tako bi smanjiio krsenje pravili unutar organizacije.







3.2 Svoje clanove podsticao bi da rade tako sto bi delio redovne bonuse za aktivne clanove.







3.3 Pored svih evenata neophodno je da gang bude aktivan I po getu, samim tim nikako ne bi izostavljao geto I moja organizacija se ne bi svodila samo na turfove I evente.







3.4 Aktivirao bih graffiti team.








SRECNO SVIMA!
 

Nidzolaaa

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
64
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: nidzolaaa#6292
6. Vaše Ingame ime: Takeo Ishi
7. Vaš ID: 5567

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabuntu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
- RP-am preko godinu dana na Grand RP serveru, savrseno znam kako i sta treba jedna banda da radi.
- Ne bi mi bio prvi put da sam lider organizacije. Bio sam lider Marabunte prije nekih skoro godinu dana i u drugom mandatu dobio sam disband.
- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije (Legala i ilegala), ne svidja mi se sta lideru dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i koliko god umem da RP-am, zelio bih da to sve da prenesem na svoju bandu.
- Takodje, vec mjesec dana i vise, nema pravih lidera bandi pored Minoline i Cipriana, smatram da sam jedan od lidera koji ce imati dobru bandu i bicemo konkurenti Bloodsima i ostalim bandama.
- Takodje ne bih uzimao bandu da mainam turfove kao sto mnogi rade, vec bi se vecina stvari svodila na RP, jer mislim da je server izgubio dosta RP zbog turfova i OC eventa, naravno, turfalo bi se ali to ne bi bio prioritet i naravno imacu kapitena turfa koji ce biti zaduzen za to.
- I jos jedna prednost je to sto vec imam dosta ljudi koji bi me pratili u organizaciji.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Milslim da bi bas bio slag na tortu sto se tice roleplaya. Ne bi se samo islo na eventima i pljackalo. Bilo bi i stvarno malog RPa. Mozda ste cak i prisustvovali pljacki gunstora, bilo kao admin, taoc, policajac ili pljackas. Gde smo posle pljacke otislo po ronilacka odela i pobegli plivajuci do geta u ronilackom odelu. To je samo bio jedan od planova koje sam imao i iskoristio.
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
105
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6,7
5. Vaš discord: Pota#1668
6. Vaše Ingame ime: Pota Reyli
7. Vaš ID: 1668

Dodatne informacije:
1.Prijavljujem se za lidera: Marabunta
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem )
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
- Imam dosta prijatelja koji su spremi da zajedno sa mnom do kraja mog mandata prodju kroz razne turfove i pljacke i sve sto zivot u getu donosi.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Marabunti necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i iskustva u igranju.
- Podici rp na visok nivo.
- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 

Rebaracc

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
105
1. Vaše ime u RL: Strahinja Rebraca
2. Vaše godine:
16
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
6-8h
5. Vaš Diskord: R3baracc#2710
6. Vaše Ingame ime:
Rebarac Mojsije
7. Vaš ID:
15398

1
. Lider za...
-The Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
-Bio sam u mnogim bandama pre ove prijave pa mislim da imam dovoljno znanja da budem vođa. Tražio sam i gledao druge stvari koje ne znam i mislim da sam sada potpuno spreman za to. Proveo sam svoje najljepše dane s bandom u Bloods-ima
, bilo je to stvarno dobro prijateljstvo i uspeh Bloods-a, ali sada sam tužan i želim vratiti ove dobre dane. Mislim da se mogu nositi s ovim vodjstvom i siguran sam da ću učiniti velike stvari.

-Želim postati vođa
Ballas-a jer je Ballas bio prva banda u gradu kojoj sam se pridružio i još uvijek imam puno uspomena iz Ballasa i to je emocija za mene zbog koje sam se odlučio prijaviti za The Ballas i ponovno ga učiniti top gangom baš kao pre kad sam i ja bio deo nje i dao bih priliku svima da se dokažu u svakom delu bande kao što su Turfs, Graffiti, Robbery, Clands, Battleship svima će se posvetiti odgovarajuća pažnja..

-Budući da sam bio u gotovo svakoj organizaciji, znam kako stvari funkcionisu u celom gradu. Koristeći ovo znanje, mogu napraviti
The Ballas na vrhu i mogu uneti strah u one koji će videti ili čuti ime gang-a The Ballas.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Moj savjet za poboljšanje Rp-a je da održite bandu živom i aktivnom tako što ćete sudelovati u svakom događaju i aktivnosti bande. Da bih to postigao, prisustvova ću svim dostupnim događajima kao što su tajne, pljačke 24/7 kada je potrebno, podmornice, doušnici, battleships, talacke i FZ racije. Kad budem ne dostupan, siguran sam da će moji planirani zamenici moći rešiti te događaje bez mene. The Ballas treba imati aktivnu bandu da se vrati na vrh. Grad će se ponovno plasiti Ballasa ako uspemo prikupiti dovoljno ljudi da se pridruže, što se može učiniti pod mojim vodstvom i odgovornošću.


Hvala vam na izdvojenom vremenu za citanje moje aplikacije za lidera.
 

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
785
1.Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Slavko... #0001
6. Vaše Ingame ime:Teo Reylii
7. Vaš ID: 18441

1. Lider za The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Od prvog dana mi je ballas onako zapao za oko bila mi je najepsa org od destinacije gde se nalazi do boje.Od pocetka mi se svidjala i oduvek sam hteo da budem u njoj bio sam u njoj jedno duze vreme kod vise lidera.I video sam kako se vodi banda i mislim da sam za to spreman:)

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Puno dogadjaja koja bi pravio na primer:Talacke,GunStore,24/7, Radio akcije i talacke sa drugim bandama

-Mislim da sa drugim liderima bi mogli da namestimo dobar RP naravno tu je administracija koja bi nas podrzavala u tome
-Mislim da imam dovoljno iskustva da bi posto lider organizacije mislim za sebe da sam dovoljno spreman da uradim takav podukhvat i da bi banda dosta bila jaka i dobra.Pre svega imam mislim dovljno iskustva u gradu i da mogu namestiti organizaciju koje ne bi bilo ikakve diskriminacije
Mislim da mogu dosta postici sa drugim orgovima da namestimo dosta dogadjaja kao sto sam naveo
 
Last edited:

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
785
1.Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10
5. Vaš Diskord:Slavko...#001
6. Vaše Ingame ime:Teo Ahilll
7. Vaš ID: 18441

1. Lider za: Marabunta Grande

Od prvog dana servera roleplayao sam bandu to mi je jako bilo zanimljivo. Imao sam prilike da vidim kako se vodi banda i pala mi je ideja da postanem lider. Biti lider za mene ce biti nesto novo ali sam spreman za to,nisam nikad bio lider nicega ali mislim da mogu biti i da ce banda dosta biti dobra i aktivna.Samim tim mislim da ce biti dosta ljudi u samom gangu i da ce sa gangom moci raditi dosta eventa . Roleplay price tacnije tufovi talacke 24/7 gun store imacu posebne ljude za turf i posebne za talacke tacnije akcije.
Mislim da treba vise da se fokusira na same akcije da nije turf sve. Sve vise se ljudi trude oko tog pikachu ali mislim da treba vise da se fokusira na rp da se vise uvede rp na sever.Rankovi ce biti raspodeljeni da svako ima svoj posao ko ce ici u geto ko ce ici za radi grafite itd.
Hteo bi napraviti vise rp tacnije da napravim vise talacke da se aktivira geto i sami eventi. Mislim i smatram za samog sebe da mogu uticati sta ce se raditi i da ce me ljudi koji ce biti u bandi slusati. Ako postanem Lider organizacije,ja iskreno zelim da misle sve najbolje da su tu dobrodosli da nema svadje mrznje,da se osecaju sto opustenije i lagodnije


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Vise dogadjaja koje bi pravio talacke, pljacka 24/7, Gun Store,FZ raid itd
-Saradnja sa drugim liderima bande i sa kuratorom mogli bi praviti dosta eventa.
-Mislim da sa mojim poznavaljem pravila i iskustvom da bi ljudi pratili mene i mogli bi praviti dobar RP.
Svaki clan koji bude hteo da udje u org bice ispitan za pravila koje bi trebao svaki buduci clan morao znati.Koje god pravilo bude prekrseno bilo bi sankcionisano
Smatram da imam ljude u bandi koji su jako iskusni i ne bi se desavale gluposti tacnije bilo mi smanjeno na minimum krsenje svakog pravila.
 
Last edited:

Ismar

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
84
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ismar

2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5/6h
5. Vaš Diskord: Imran Begicc #8054
6. Vaše Ingame ime: Ismar Herrington

7. Vaš ID: 16297

Dodatne Informacije
1. Lider za..
. The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
Zelim da se oprobam kao lider na gta 5 te da isto tako steknem novo iskustvo.
Ranije sam igrao samp na nekim rp serverima te sam bio u tim organizacijama pojedinih svideo mi se rp i ostale stvari te bih hteo da to iskustvo oprobam i ovde.
Nasao sam neke prijatelje ingame sa kojima igram i hocemo nesto ilegalno te bi hteli da zapocnemo neku novu pricu sa nekom bandom.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Da se fokusiramo na roleplay i da svima koji su tu bude dobro i da svi uzivamo u igricu isto tako dobra organizacija i maksimalna posvecenost rpu.
 
Last edited:

Nikola Hikaru

Peace
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
126
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7h
5. Vaš Diskord: Nikola#2639
6. Vaše Ingame ime: Nikola Hikaru
7. Vaš ID: 28057

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
2.1 Smatram da imam iskustva u vodjenju i organiziranju ljudi, posto od pocetka svog boravka na serveru roleplay-am u razlicitim organizacijama gde sam se nalazio u vodecim pozicijama. Tu sam ucio biti odgovoran, pravedan, korektan kao i svestan svojih posledica.

2.2 Igrac sam koji postuje sva pravila i pridrzava se propisa. Mogu reci za sebe da sam dosta objektivan i pristupacan, a svaku svoju gresku nastojim ispraviti. Uvek sam otvoren za predloge pa bi tako kao lider sve stvari vezane za organizaciju radio u dogovoru sa svojom HC, a ne na svoju ruku.

2.3Razlog iz kojeg sam se odlucio za Marabuntu je jednostavan. Vecinu svog roleplay-a u bandma sam provodio u Bloodsima i Ballasima pa sam se odlucio opredeliti za nesto novo. Milsim da je Marabunta zbog svog polozaja dosta mirnija banda od ostalih i ima dosta prostora za poboljsanje samog roleplay-a unutar organizacije.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Za pocetak bih organizirao rankove na nacin da svaki rank zna koja mu je duznost i kome je odgovoran. Smatram da u bandi nije bitan broj vec kvalitet ljudi koji se nalazi u njoj, zato bi doista obracao pozornost na ljude koji se primaju u organizaciju.

Nastojao bih da uvedem sto vise akcija vezanih za bandu kako bi ljudima bilo sto zanimljivije, radio bih IC dogadjaje kao sto su pljacka ammo i money run-a, vise talackih situacija, napad na state object, zajednicka pljackanja na autoputu...

Pokusao bih povecati roleplay na samim talackim situacijama jer mislim da se roleplay ne treba svoditi na davanju para i slobodnog prolaza.

Jednom sedmicno bih odrzavao sastanke sa svim clanovima bande, a u slucaju problema sa ostalim bandama radio bi sastankei sa njima. Iako smo banda snatram kako unutar same organizacije ne smeju postojati nesuglasice, problemi ili toxicnost. Takav odnos bi trebali imati i prema ostalim organizacijama.

Rankovi bi bili, kao sto sam vec gore naveo, organizirani na grupe gde bi svaka grupa imala svog nadredjenog. Svaka neposlustonst viseg cina ce biti kaznjivana.
 

Rico Armone

Вмро-Дпмне
Player
Joined
Dec 20, 2022
Messages
232
1. Vaše ime u RL : Danilo
2. Vaše godine : 26
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5+
5. Vaš Diskord : MajorDD#9576

6. Vaše Ingame ime : Major Obama
7. Vaš ID : 4712

Dodatne Informacije :

1. Lider za The Ballas Gang

2
. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

S
matram da imam dovoljno iskustva u RP-u kao RP-u i da poznavanje pravila nije problem. Ekipa za gang je uvek spremna tako da vec imamo i turf ekipu i generalno ceo sastav organizacije. Vec sam bio lider bande, bio sam i lider drzavnog orga, u oba slucaja mandati su bili uspesni, tako da nema potrebe da sumnjam niti u svoje ljude niti u svoje liderstvo. Plan nam je da ulozimo trud u sam RP kao i u turfove, tako da zelimo da pokrijemo celu sustinu samog ganga

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

I
deja je mnogo. Jedna od kljucnih jeste da pored kapitena turf ekipe bice covek koji je zaduzen za sam RP. Za to vec imam coveka spremnog koji ce moci da dize RP na visi nivo konstantno. Autoriteti u organizaciji ce se znati i nece biti dovodjeni u pitanje ni jednog trenutka od strane clanova. Ne zelim da pisem rankove jer rankovi sami po sebi su u vecini slucajeva standardni. Njih cemo uredjivati situaciono. Vazno je da se zna koji se rankovi slusaju i koji rankovi su zaduzeni da vode ljude, kako na RP situacije, tako i na turfovima. Planiramo da gradimo normalne odnose sa gangovima u smislu smanjenja toksicnosti i tome slicnih stvari. Da se baziramo na razvoju RP-a, na novim lokacijama na mapi, sa novim pricama koje ce biti u skladu sa pravilima projekta.

Mislim da je dovoljno receno, ostalo cemo, ukoliko uspemo u tome da uzmemo organizaciju, pokazati u delima!
Hvala vam na citanju, veliko postovanje za vas i za ostale kandidate! Srecno svima!
Ma ovaj uzima 100% najaci lik
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom