Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Goran Gefufna

Player
Player
Joined
Sep 26, 2022
Messages
61
1. Vaše ime u RL : Kenan
2. Vaše godine : 19
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8-9h , Vikendom 10+ h
5. Vaš Diskord :
KenshoZemunac#1798
6. Vaše Ingame ime : Kensho Zemunac
7. Vaš ID : 29757

Dodatne Informacije

1. Lider za The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Želim bit lider ove organizacije zato što sam dosta dugo u kriminalnim organizacijama , te smatram da sam dosta stvari naučio od tada na svojim greškama.

- Na serveru sam duze vrijeme proveo u bandama, te sam večinu vremena proveo u bandama kao co-leader te smatram da sam dovoljno zreo i da mogu predvoditi bandu veoma dobro. Uz to imam i dobru ekipu koja je voljna pomagati mi u vođenju organizacije.

- Imam spreman Grafiti Team koji se već unutar par sezona pokazao kao jako kvalitetana ekipa, isto tako i za TURF ekipu. Imam pregovarače koji su spremni pregovarat na raznim događajima sa policijom na koje planiramo jako česti ići na gunstore / talačke.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Pojačati RP, smanjiti OOC chat i OOC pričanje preko radia, bila bi upozorenja na MG da ljudi što manje MG-aju kako bi RP bio zabavniji i zanimljiviji, jako će se kazniti MG.

- Želim više aktivirat RP sa policijom tako da često radimo pljačke, talačke i napad na vojnu bazu kao i ići na podmornicu.

- Naravno nećemo zanemarit ostale evente kao što su tajne radnje, battleship i pogotovo turfove. RP sa gangom će bit jako razvijen, sklapat ćemo saveze, radit zajedničke talačke tako da nama i drugima bude zanimljivije.

- Toksičnost neće biti tolerisana, isto tako nepostovanje drugih članova bande, ne samo prema višim činovima nego prema svima kao zajednici.

- Svi će imat priliku pridružit se bandi nebitno o subjektivnom misljenju nekoga drugoga.

- Ispitivanje članova će bit detaljno u primjerima a ne u teoriji jer tako se vidi koliko ljudi imaju iskustva / znanja o RP-u. Očekuje se od svakog člana bande da zna pravila servera.

- Podizanje rankova će biti dodjeljeno aktivnima i članovima koji pomažu bandi.

- Svatko bi imao pravo reći svoje mišljenje.

- Članovi koji su u bandi samo zbog svojih interesa će biti izbačeni. Želim jednu čvrstu ekipu koja je tu za RP i zabavu, a ne iz svojih interesa (Krađa vozila, prodaja na crnom tržištu...).

- Turferi će morat imat obavezan POV ako planiraju turfati, vodit ću jako veliku brigu oko toga da svi imaju POV. Bit će podsjećani svaki put prije turfa.

SRDAČAN POZDRAV I HVALA NA ČITANJU!
Kensho Zemunac
 

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrick
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: theycallmerich#5793
6. Vaše Ingame ime: Patrick Wilson
7. Vaš ID: 6237

Dodatne Informacije


1. Lider za: Los Santos Vagos

2.Zašto želite biti lider ove organizacije?
Kao prvo dugo sam na ovom serveru i imam iskustva sa ljudima starije i mlađe dobi. Znam kako se ponašati sa njima. Bio sam Co-Leader Ballasa turfao za Vagose i Marabuntu. Mislim da sam sposoban voditi organizaciju makar sam mlađi od ostalih. Znam da sam bio banan i dosta puta u demorganima ali hej kako kažu na greškama se ući. Vođa organizacije bi za mene bilo nešto novo i stvarno bih htio postati lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 
Last edited:

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...FIB ili Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Bio sam u dosta organizacija znam pravila i poštivao sam veće činove pa sam odlucio postati i ja lider necega ako je ikako moguce. Međutim kada budem ikada lider neke organizacije biće stroge kazne za nepoštivanje pravila i većih činova.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Manje MG i kršenja pravila.
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine: 13
3. Vremenska zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-8
5. Vaš Diskord:Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID:34178

Dodatne Informacije
1. Lider za...FIB ili Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Bio sam u dosta organizacija znam pravila i poštivao sam veće činove pa sam odlucio postati i ja lider necega ako je ikako moguce. Međutim kada budem ikada lider neke organizacije biće stroge kazne za nepoštivanje pravila i većih činova.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Manje MG i kršenja pravila.
 

Noxy Boss

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
46
Informacije

1. Vaše ime u RL Novak

2. Vaše godine (OOC) 16

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan 4h-15h

5. Vaš Diskord NOLE#5936

6. Vaše Ingame ime Novak Ilic

7. Vaš ID 22218

Dodatne Informacije

1. Lider za Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Pocetak igranja na GRAND ROLE PLAY srpskom serveru jeste bila moja zelja za nekim kriminalnim organizacijama.
Moja predzadnja banda jeste Vagosi i u noj sam koristio iskustvo za kriminalne organizacije iz mojih proslih bandi.
U Vagosima sam se dobro proveo druzio sam se sa mojim starim prijateljima.


2.1 Moje iskustvo u vodjenju bandi jeste veliko, u vodjenju Vagosa bih koristio iskustvo koje sam stekao gledajuci prosle lidere bandi kako vode bande.
Zbog mog velikog iskustva u vodjenju mogao bih toksicnost smanjiti na minimum.Bili bih najaktivnija banda.

2.3 Poznajem dobro teritorije Ghetto - naselja. Poboljsali bi Role Play i zabavljali se kroz igricu.Toksinosti nece biti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje Role Play razine u organizaciji.

3.1 Pravila nece biti toliko ovisna da bih se pridruzili bandi Los Santos Vagos.

3.2 Radili bih ceste talacke i placke na gan shop i prodavnice.

3.3 Niko nece moci biti primljen bandi Los Santos Vagos ako nema minimum 10 godina u gradu.

3.4 Biti ce mo aktivni na evente.

3.5 Truditi cu se da najbolje sto mogu da objasnim kako se roba jer se tu najlakse dobijaju warnovi.

3.6 Raditi ce mo ceste napade na FZ (vojnu bazu).

3.7 Ljude koji neslusaju vise cinove biti ce blak listani u bandi.

3.8 Zabranjeno ce biti AFK-anje u HQ

3.9 U bandi ce mo drzati samo aktivne ljude koji znaju RP-at.

VAS NOLE
 

Rico Armone

Вмро-Дпмне
Player
Joined
Dec 20, 2022
Messages
232
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bube
2.Vaše godine:15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: Rico Ebk#8874
6. Vaše Ingame ime: Rico Ebk
7. Vaš ID: 23413

Dodatne Informacije
Lider za... Ballas
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Pa ovako posle dugog vremena i idenje po kriminalne org odlucio sam da postanem lider ballas.
2.Zato sto znam upravuvati kako visi cin i znam voditi organizaciju.
3.Zato sto imam svoje judi sta mogu sa njima da napravim mnogo jaca org.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Zadolzitelno ce biti da idi na sva moguca eventa.
Imam mnogo dobri judi za turf i tako sto cemo imate vise turfova.
Uveo bih pravila za organizaciju koja morada da se postovaju npr: Treba da se postuje i manji i veci cin.
 

Rust Cashh

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
111
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka Ilic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8/12h+
5. Vaš Diskord: Rust#4264
6. Vaše Ingame ime: Rust Cashh
7. Vaš ID: 23121

Dodatne Informacije

1. Lider za: Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Zato sto zelim da kontrolisem taj deo oko pijace i ghetto.
-Zato sto znam pravila i da napravim kriminalnu grupu koja ce voditi racuna o pravilima.
-Zato sto imam strpljenja i vremena da izdvojim ovoj organizaciji.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
3.1 Imao bih nekoliko timovao
-Grafit team
-Ghetto team
-Turf team
-Grafit team imali bi lidera ,,Grafit team leader,, i ,,Grafit team,, lider bi organizovao grafit team kada i koje vreme da farbaju, ali bi pomagali i ,,Ghetto team,, ali bi im bilo najvaznije da farbaju grafite.
-Ghetto team oni bi kontrolisali ghetto i drzali pod kontrolom
-Turf team izdvojio bih najbolje pucace i one koji znaju pravila.
3.2
-U bandu bih primao osobe koje imaju 8+ godina u gradu jer smatram da su dovoljno stekli iskustva, znanja i vestina.
-Primao bih clanove u bandu koji moraju da znaju Ghetto Pravila, Generalna Pravila i Pravila Zelene Zone.
-Za ispitivaje bih bio Leader[Ja], Co-Leader i Legend.
-Ko bi prekrsio previla isao bi na Suspended, ako bi neko prekrsio lakse pravio bio bi rank down, a black list bi bio onaj koji bi nabio warn ili prekrsio neko vece[vise pravila od 1-2] pravilo.
-Za Talacke imao bih 2-3 puta na dan, pljackao bih gunshop, prodavnice, ...
-Takodje bih davao i bonuse clanovima koji se trude i pomazu.
-Rankovi koji bi bili su:

1-Suspend-
2-Rookie-
3-Baby Gangster-
4-Warior-
5-Thug-
6-Grafit Team-
7-Grafit Team Leader-
8-Turf Team
9-Turf Team Leader-
10. O.G
11-Legend-
12-Co-Leader-

13-Leader-
 
Last edited:

Leo Naudi

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
271
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7H
5. Vaš Diskord: Leeooo#3794
6. Vaše Ingame ime: Leoo Lovell
7. Vaš ID: 17086

Dodatne Informacije
1. Lider za..
.The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-
Pre svega, pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider The Ballas Gang-a, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.
- Imam liderske sposobnosti i mogu da se brinem o svim clanovima bande.Kada budem regrutovao, to ce biti ljudi koji poznaju pravila, koji imaju dobre komunikacijske vestine i koji imaju dovoljno strpljenja.
- Zelim da se fokusiram na dogadjaje bandi.Moj prioritet je obavljanje svih evenata kao sto su Tajna Radnja, Battleship, Submarine,Turfovi ,Pljacke Prodavnica i Prodavnica Oruzja.
- Glavna stvar u kojoj ucestvuju bande su pljacke i svakodnevno vidim ljude kako krse pravila i zelim da to promenim.Vecina bandi samo krene unaokolo krseci pravila i onda kada vide da neko drugi krsi pravilo, prijavljuju to kao licemeri.Nisam voljan da imam takve ljude u svojoj organizaciji (ako mi se ukaze prilika).
- Zelim da se svi zabavljaju,ne uzivam u toksicnoj atmosferi, ne tolerisem je i pobrinucu se da Ballas nema toksicne clanove.
- Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-
Spreciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima.
- Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
- Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
- Zelim da se uverim da ljudi koje regrutujem znaju pravila i želim da uspostavim red u kome se neoprošteno delo neće oprostiti.
- Zelim da napravim razlicite strategije i ljudima pokazem razlicite stvari da se pljacke ne moraju zavrsiti vatrenim obracunom.
- Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama.
- Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
- Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
- Lideri bandi treba da komuniciraju jedni sa drugima i organizuju sastanke kako bi razgovarali o mogucim savezima i sklapali dogovore. Ovo bi trebalo da se uradi u igri, umesto da se samo dogovaraju na Discord-u.
- Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.

Hvala sto se izdvojili vreme da procitate moju prijavu! :D
 

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
417
1. Vaše ime u RL: Antonio
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-9h
5. Vaš Diskord: ! Tajksi#7338
6. Vaše Ingame ime: Tajksi Cartier
7. Vaš ID: 24209

Dodatne Informacije
1. Lider za The Ballas Gang

2
. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Pa da pocnemo prva organizacija u koju sam uso na ovaj server su Ballasi, onda mi je postalo zanimljivo da Role-Play-am kao neki pripadnik genga i skupio sam dovoljno iskustva (bio sam Co-Leader vise puta u gengove.), znanje lidera i gengovima tako da savrseno znam kako i sta treba jedna 'banda' da radi, odmah pored toga sam veoma ozbiljan lik sto se tice gengova tako da nece biti gresaka sa moje strane. Ne svidja mi se to kako neki od lidera vodje bandedopustaju da njihovi clanovi rade i kako sve se svodi oko OOC Evenata (Tajne Radnje, Turfovi itd...). Ja Role-Play obozavam i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, kako banda treba da se ponasa. Ja ako uspesno postanem lider ove organizacije Pokusao bi sto vise poboljsati Role-Play u ovom gradu na sto vecem nivou i pokazati policiji da smo mi jaci od njih.

3. Vaši savjeti za poboljšanje Role-Play razine u organizaciji:

-Stavio bih limit za OOC godine barem 14+(ako neki igrac nema 14+, ali bas dobro zna pravila, napravio bi iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "dece" na ovaj server gde ne postuju (krse pravila) i ne shvacaju ovaj server ozbiljnim.

-Sto se tice rankova Ballas-a uveo bih par nekih vecih promena u kombinaciji sa zadnjim Ballasima, i dodao bih dosta novih zaduzenja kako bi svima bilo zanimljivo u organizaciji.

-Civil koji bi zeleo se pridruziti nasoj bandi morat ce imati minimalno 15 Godina u gradu i strogo bi ga ispitivali pravila grada preko nase Bubice (Discord-a).

-Smanjio bih sto vise RP i Non-RP pricanja na radiju, svako ko bi prekrsio pravilo MetaGaming bio bih strogo sankcijonisan jer zelim da uvedem Role-Play sto vise i ne bih zeleo iko da mi ga kvari.

-Imao bi specijalne rankove koje bi uvek bili spremni za akciju i bili aktivni o Role-Play-u (Robanju, Talackih itd..) i davao bih bonuse clanovima koji su zasluzili

-Sa mestom lidera bande pokusao bi sklopiti saveze sa ostalim bandama putem IC nacina a ne OOC.

-Sankcionisao bih moje clanove koje ne postuju ostale pripadnike bade u koju imamo savez, koji su toxic i ne slusaju nadredjenog putem IC nacina (Suspenzije do 48h, smanjenje Rankova itd..) zato sto su neki ostali lideri genga kaznjavali clanove putem OOC nacina (davanje opomena na discordu)

RANKOVI:
13 - Leader

12 - Co-Leader

11 - High Command

10 - O.G Balla

9 - Team Leader

8 - Turfer

7 - Grafitti Team

6 - Ghetto Shooter

5 - Dealer

4 - Striker

3 - Rookie

2 - Warrior

1 - Suspended








HVALA VAM NA CITANJU MOJE PRIJAVE!






dYXAFGj.png
 
Last edited:

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome.#6767
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7. Vaš ID:24227


Dodatne Informacije
1. Lider za the Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije. Bio sam vec lider crime organizacije (BLOODS) i vjerujem a i mnogi znaju da sam kao lider bio veoma uspjesan ali nazalost desila se nezgoda i sve je propalo, pa to iskustvo zelim prenijeti i na ovu organizaciju te ponovo pokusati i pametnije razmisljati.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U dosta drugih organizacija sam bi zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke,FZ,pljacka prodacvnice,gun store,podmornica,tajna radnja i pomorsku bitku.Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medu clanovima

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju

To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Dona !!!
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
1. Vaše ime u RL : Danilo
2. Vaše godine : 26
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5+
5. Vaš Diskord : MajorDD#9576

6. Vaše Ingame ime : Major Obama
7. Vaš ID : 4712

Dodatne Informacije :

1. Lider za The Ballas Gang

2
. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

S
matram da imam dovoljno iskustva u RP-u kao RP-u i da poznavanje pravila nije problem. Ekipa za gang je uvek spremna tako da vec imamo i turf ekipu i generalno ceo sastav organizacije. Vec sam bio lider bande, bio sam i lider drzavnog orga, u oba slucaja mandati su bili uspesni, tako da nema potrebe da sumnjam niti u svoje ljude niti u svoje liderstvo. Plan nam je da ulozimo trud u sam RP kao i u turfove, tako da zelimo da pokrijemo celu sustinu samog ganga

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

I
deja je mnogo. Jedna od kljucnih jeste da pored kapitena turf ekipe bice covek koji je zaduzen za sam RP. Za to vec imam coveka spremnog koji ce moci da dize RP na visi nivo konstantno. Autoriteti u organizaciji ce se znati i nece biti dovodjeni u pitanje ni jednog trenutka od strane clanova. Ne zelim da pisem rankove jer rankovi sami po sebi su u vecini slucajeva standardni. Njih cemo uredjivati situaciono. Vazno je da se zna koji se rankovi slusaju i koji rankovi su zaduzeni da vode ljude, kako na RP situacije, tako i na turfovima. Planiramo da gradimo normalne odnose sa gangovima u smislu smanjenja toksicnosti i tome slicnih stvari. Da se baziramo na razvoju RP-a, na novim lokacijama na mapi, sa novim pricama koje ce biti u skladu sa pravilima projekta.

Mislim da je dovoljno receno, ostalo cemo, ukoliko uspemo u tome da uzmemo organizaciju, pokazati u delima!
Hvala vam na citanju, veliko postovanje za vas i za ostale kandidate! Srecno svima!
 

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL : Stefan
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6+
5. Vaš Diskord : Cane#1111
6. Vaše Ingame ime : Cane Colorado
7. Vaš ID : 18028

Dodatne Informacije :

1. Lider za The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-Zelim biti lider ove organizacije iz razloga sto sam bio vec lider i znam kako voditi ljudstvo.
-Zelim biti lider Gang-a kako bi malo i taj RP podigao na visi nivo i pokazao ostalim igracima sta znaci RP u gang-u.
-Ozbiljna sam osoba znam sta radim i kako cu raditi,kao sto sam rekao vec sam bio lider SAHP-a koji je blistao sa ljudstvom i mojim vodstvom.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Pokusao bi da smanjim svaki vid krsenja pravila tako server i tako geto pravila.
-Ubacivao bi ljude koji OOC imaju 16+ godina,smatram da je to dobra odluka kako ne bi bilo gresaka i failova.
-Podigao bi malo RP u gangovima itd,na primer sastanak izmedju dve bande IC na nekom tajnom mestu i jos mnogo takvih stvari.
-Kada bi radili talacke sa ostalim gangovima gledao bi na to da sve sto moja organizacija roba,oduzme novac posteno podelim ostalima sa kojima smo radili talacku situaciju.
-Aktivnost organizacije bi obavezno pratio,stalno bi slao po getu vozila da robaju i da se pucaju kako bi aktivnost nase org bila vidljiva ostalima.
-Ispitivanje osobe koje zeli da udje u org bi malo teze izgledalo kako bi bio siguran da je ta osoba za moju org i moju neku ekipu.
-U organizaciji bi bili aktivni Co Leader-i kako bi nadgledali desavanja dok ja nisam tu.
-Kao lider ne bi gledao da moj gang uzme novac,puske i sve sto moze da izroba nego bi gledao na to kako to moze da RP-a,vise bi mi bilo drago da vidim lep RP nego robanje.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vozila:
-Ubacio bi svakakvu vrstu vozila kako bi nasi ljudi mogli brzo delovati na bilo koje rute i lokacije.
-Bilo bi tu par dzipova,jugulari i neka malo brza vozila....
-Dzipove bi vozili na pomorsku bitku i na nekom delu van grada koji je brdovit,kako bi osecaj za RP bio lepsi svako offroad vozilo bi vozili po njihovim rutama i brdima kojima moze on da ide.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odeca:
-Odeca bi morala biti cela zelene boje kako bi izgledali lepse uz nas gang i kako bi znali da prepoznamo nase ljude na akcijama.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tajne Radnje:
-Svaki clan moje organizacije koji bude otisao bez zelene boje na tajnu radnju ce biti kaznjen narednih 24 sata.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odnosi medju clanovima:
-Gledao bi najvise na to da mi se svi clanovi slazu i lepo druze,to je najbitnije...
-Svako nepostovanje clanova medjusobno cu kaznjavati ili kickom ili kaznom.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RANKOVI:
1-Baby Gansta
2-Gansta
3-Palero
4-Fam
5-Geto Cleaner
6-Spray Team
7-Spray Team Leader
8-Main Turfer
9-Turfer Team Leader
10-Comandante
11-Kriminele
12-El Jefo

13-El Jefe
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pogledajte izvornu sliku




CANE COLORADO
EX SAHP LEADER
 
Last edited:

Anđelko Roosevelt

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
583
Informacije

1. Vaše ime u RL Anđelko

2. Vaše godine 18

3. Vremenska zona GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan 4-5 sati radnim danima 5-9 sati vikendom

5. Vaš Diskord Anđelko#0001

6. Vaše Ingame ime Anđelko Denirovski

7. Vaš ID1034

Dodatne Informacije


1. Lider za... Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Dosad u ovih godinu dana otkako igram na RS serveru nisam imao priliku postati lider organizacije.

Smatram sebe kao osobu koja je sposobna da vodi ovu organizaciju, ima iskustva sa liderstvom i vidim se kao osoba sa autoritetom.

Te prije svega znam sve na serveru svaku stvar koje su mi potrebne upravo da vodim bilo koju organizaciju posebno crime organizaciju kao Families.


Imam spremnu ekipu za svaku aktivnost koju Families org je dužna obavljati i naravno i one koje nisu dužni.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

U Families svaki ćlan mora imati minimalno IC 10 godina, a OOC 16

Svaki član je dužan znati svako server i roleplay pravilo

Strogo kažnjavati kršenje server pravila kada se desi sa kikom iz organizacije.

Održavati 3 sastanka tjedno.

Aktivnim članovima davati bonuse

Pokušati sklopiti savez sa drugim kriminalnim
organizacijama


Toxicnost člana organizacije kažnjava se bleklistom.
 

Michael Zappa | 11658

Player
Player
Joined
Dec 14, 2022
Messages
99
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihael
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Mihael Brutal#5687
6. Vaše Ingame ime: Mihael Brutal
7. Vaš ID: 11658


Dodatne Informacije
1. Lider za: The Families
----------------------------------------
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
----------------------------------------
2.1. Dakle prvo bih rekao sa sam veliki fan bandi ili gangova te sam do jucer uz poznavanje svih geto pravila bio uspjesan clan the familiesa, mislim da bih bio dobar lider koji bi maksimalno trud ulozio u organizaciju.
-----------------------------------------
2.2. Od organizacije bih napravio pravu organiziranu bandu koja bih tocno znala sve zadatke zakazivala turfove redovno i isla na sve tajne radnje, podmornice,nosace aviona, itd.
------------------------------------------
2.3. Rasporedio bih da vecina High Command-a bude zaduzena za odredjeni rank i odredjen broj ljudi te da ih makar 1 ili 2 puta mjesecno poduci kako bih roleplay bio bolji.
------------------------------------------
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1. Vise bih se bazirao na RP pravilima i 3-4 puta mjesecno bih napravio provjeru u kojoj bih ispitivao sva RP pravila da vidim kako se ljudi snalaze.
3.2. Rankove ne bih dao olako te bih rankove morali zasluziti, nema vise nista preko veze, ako si samnom dobar budi dobar i u organizaciji i pokazi to svojim djelima.
SVI RANKOVI KOJE BIH PROVODIO:


1. Suspend
2. Rookie
3. Baby Gangsta
4. Striker
5. Graffiti team
6. Graffiti Team Leader
7. Ghetto Cleaner
8. Turfer
9. Turf Team Leader
10. Dealer
11. O.G
12. Co-Leader

13. Leader


Hvala sto ste procitali, sretno svima koji su se prijavili.
 
Last edited:

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 24.11.2006 16 god!
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Bicu puno aktivan narednih mesec dana zbog raspusta, posle njega 7-10h
5. Vaš Diskord: Mixa#5411
6. Vaše Ingame ime: Mixa Dior
7. Vaš ID: 15394

Dodatne Informacije

1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
Nakon dugo razmisljanja i velikog rp iskustva na drugim serverima, odlucio sam se opredeliti za poziciju lidera i da vodim skupu na svaku akciju. Igram grand vec godinu dana i razumem se dosta na serveru i snalazim se vrlo dobro. Snalazljiv sam, intelegentan, pametan i zanimljiv sam. Takodje sam igrao i na Dream World serveru 2 godine i skupio sam puno RP potencijala na njemu i na Grandu. Ovo je moja prilika da se dokazem na ovom serveru da sam sposoban da drzim organizaciju i da znam sta treba i kako treba.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Najbitnije za organizaciju da bi imala puno potencijala i dobrog RolePlaya, potrebni su nam clanovi koji su aktivni i da su sposobni da urade sve sto im lider kaze. Takodje, posto ce biti turfovi, bice nam potrebni od clanova da se dobro puca i da dobro poznaje pravila da bi mogao da turfa. Ici cemo na svakakve vrste eventa. Napravicu tim grafitera, kako bi clanovi imali zanimaciju i da im ne bude dosadno, dobice sprej gde ce da farbaju grafite i gde ce moci oni i ostali clanovi da zarade.
 

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Cane#1111
6. Vaše Ingame ime: Cane Colorado
7. Vaš ID: 18028

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
-Zelim biti lider ove organizacije sa razlogom,zelim dovesti RP u getu na savrsen nivo.
-Vec sam bio lider drzavne organizacije (SAHP) sa dobrim ljudstvom i aktivnoscu organizacije
-Znam kako voditi ljudstvo,od ranijih dana igranja na ovom serveru sam proveo vise vremena po drzavnim sluzbama i cak jednom bio lider jedne...voleo bi da se okusam kao lider gang-a i pokusao da poboljsam RP u getu i tako zainteresujem ostale ljude da lepo RP-aju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Ubacio bi neke nove i zanimljive opcije u RP-u gang-a.
-Aktivnost organizacije bi podigao na visi nivo i tako poboljsao i ulepsao RP u getu.
-Kada bi se robalo svima bi pravedno dodelio bonuse i ono sto je neko robao.
-Kada bi postao lider isto bi voleo da aktiviram malo pljacku AmmoRun-ova,smatram da je to zanimljivo za obe strane organizacija.
*Kada bi se AmmoRun pljackao narednih par dana bi spijunirali FZ i pratili ih kako bi videli kakvu taktiku mozemo smisliti i uz to uzivati u taj RP.*
-FZ Raidove bi poboljsao sa nekim taktikama koje sam smislio.
-Digao bi ozbiljnost u organizaciji na visi nivo,svako glupiranje i nepostovanje bi kaznjavao sa suspenzijom u organizaciji.
-Skladiste bi aktivno pratio sa ostalim mojim ljudima koji ce biti na vrhovnoj komandi.
-Svako pravilo koje se bude krsilo ce biti kaznjeno sa kickom iz organizacije,kao sto sam vec naveo pokusao bi da dovedem Gang u ozbiljan nivo RP-a
-Malo bi se manje fokusirao na turfove iz razloga sto ce taj sektor voditi neki ljudi za koje verujem da ce uspeti napraviti neki rezultat,kao sto sam isto vec naveo vise bi se fokusirao na sami IC i na sami RP organizacije.
-Svaka neozbiljnost na pljacki i ne poslusnost bi bila kaznjavana na suspenziju 24 sata,nisu mi potrebni ljudi koji rade na svoju ruku i tako unistavaju RP drzavnim i kriminalnim sluzbama,
-Svakog dana bi se potrudili da ispratimo rad NG-a i tako saznamo u koji hangar ima najvise municije i koje su im rute za AmmoRun
kako bi nasi clanovi znali to unapred i spremili taktiku za svaku akciju.
-Aktivnosti koje ce biti obavezne za sve clanove jeste tajna radnja i ostali eventi i akcije od strane bande.
------------------------------------------------
Odnosi sa ostalim Gang-ovima:
Ukoliko dodje do nekog saveza izmedju moje bande i neke druge,uvek bi gledao da se jednako podele stvari sa robanja i novca sa na primer talacke situacije.
-----------------------------------------------
RANKOVI U MARABUNTI GRANDE:
1-Baby Chico
2-Chico
3-Gansta
4-Geto Cleaner
5-Spray Team
6-Spray Team Leader
7-Turfer
8-Turf Team Leader
9-Broskie
10-Comandante Grande
11-Kefe
12-Co Leader
13-Leader
-----------------------------------------------

Pogledajte izvornu sliku


CANE COLORADO
EX LEADER OF SAHP
 
Last edited:

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrick
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: theycallmerich#5793
6. Vaše Ingame ime: Patrick Wilson
7. Vaš ID: 6237

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Families

2.Zašto želite biti lider ove organizacije?
Kao prvo dugo sam na ovom serveru i imam iskustva sa ljudima starije i mlađe dobi. Znam kako se ponašati sa njima. Bio sam Co-Leader Ballasa turfao za Vagose ,Marabuntu i The Familiese. Mislim da sam sposoban voditi organizaciju makar sam mlađi od ostalih. Znam da sam bio banan i dosta puta u demorganima ali hej kako kažu na greškama se ući. Vođa organizacije bi za mene bilo nešto novo i stvarno bih htio postati lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom