Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Informacije
1. Vaše ime u RL- Aleksandar
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan- 6-8h
5. Vaš Diskord - leby#3357
6. Vaše Ingame ime - Leby Pluxury
7. Vaš ID - 19862
Dodatne Informacije

1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1. Zatosto sam bio Co-Leader razlicitih gangova i smatram da imam iskustva iz visih cinova ali ni jednom nisam vodio organizaciju pa bih voleo videti kako je to kada si bas lider

2.2. Imam svoje ljude za koje znam da ce biti uvek tu za bandu u bilo kojim okolnostima i da ce ispuniti zahteve iste.

2.3. The Families je moja prva organizacija u kojos jam ikada bio i imam neku posebnu ljubav prema njoj.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1. Imacu nekoliko timova:
-Ghetto team
-Grafit team
-Turf team

-Ghetto Team - ovaj tim bi bio zaduzen za sam geto. Tu bih imao dosta clanova koji bi isli po getu i pljackali (drzati ga pod kontrolom).
Utaj tim ce spadati prvih 5 ranka u organizaciji.

-Grafiti Team - ovaj tim bi bio tim koji bi isao po getu i prskao grafite drugih bandi.

-Turf Team - u ovom timu bi imao samo najbolje pucace u bandi koji bi se najvise fokusirali na turfove.

Svaki tim bi imao svog team lidera koji bi vodio sami tim.

3.2. U bandu bi primao ljude koji imaju minimalno 5 godina u gradu zato sto smatram da ljudi koji imaju manje IC godina od 5 nisu spremni da izvrse sve zahteve bande koje bi trebali.

3.3. Bio bi jako strog za ulazak u gang jer mislim da je to najbolji nacin da se poboljsa RP. Svako ko zeli uci mora imati minimum 14 OCC godina i dobro da poznaje pravila. Zato sto ima dosta dece na serveru koja krse pravila. Ali ako bi neko ko ima manje OOC godina od 14 i zeli da udje u moj gang, u slucaju da dobro poznaje sva potrebna pravila onda bi napravili naki izuzetak.

3.4. Za ispitivanje za ulaz u gang bi iskljucivo bio zaduzen leader (ja), co-leader organizacije i rankovi 11 zato sto cu u te ljude imati najvise poverenja pogotovo u svoje zamenike co-leadere.

3.5. Kada bi neki clan prekrsio pravilo bio bi najstrozije kaznjen.

3.6 Jako bih pojacao akcije. Pravio bih 3-4 pljacke dnevno, svaki clan bi bio u obavizi da ide na svaku akciju nebitno koja je.

3.7. Talacke situacije bi mi pomogle oko zaradjivanju novca za podelu bonusa clanovima. Mislim da je to najbolji nacin da motivisem ljude da dobro rade i ne krse pravila jer bih tako popravio RP.

3.8. Forsirao bih da svaki clan ide na akcije koje bi nam pomogle da dopunimo skladiste (Tajna radnja, pomorska bitka itd...)


3.9. Imam jedan poseban cilj, a to je da gang sa mnom na celu dostigne svoj maksimum i da probamo da nadjacamo drzavne organizacije na dogadjajima, jer mislim da se to trenutno retko desava.

3.10. Ima jos mnogo toga o cemu bih pisao, ali ovo je ono sto ce biti osnova moje bande i toga bi se pridrzavao tokom svih mandata ako bih uzeo organizaciju.

3.11. Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.

Rankovi:

- Suspend -
- Rookie -
- Baby Gangster -
- Gangster -
- Warior -
- Grafiti Team -
- Grafiti Team Leader -
- Turfer -
- Turf Team Leader -
- Legend -
- O.G. -
- Co-Leader -
- Leader -

Hvala na citanju i srecno svim ostalim kandidatima!!!



LEBY OBAMA

 

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
790
1.Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Slavko... #0001
6. Vaše Ingame ime:Teo Reylii
7. Vaš ID: 18441

1. Lider za The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Od prvog dana mi je ballas onako zapao za oko bila mi je najepsa org od destinacije gde se nalazi do boje.Od pocetka mi se svidjala i oduvek sam hteo da budem u njoj bio sam u njoj jedno duze vreme kod vise lidera.I video sam kako se vodi banda i mislim da sam za to spreman:)

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Puno dogadjaja koja bi pravio na primer:Talacke,GunStore,24/7, Radio akcije i talacke sa drugim bandama

-Mislim da sa drugim liderima bi mogli da namestimo dobar RP naravno tu je administracija koja bi nas podrzavala u tome
-Mislim da imam dovoljno iskustva da bi posto lider organizacije mislim za sebe da sam dovoljno spreman da uradim takav podukhvat i da bi banda dosta bila jaka i dobra.Pre svega imam mislim dovljno iskustva u gradu i da mogu namestiti organizaciju koje ne bi bilo ikakve diskriminacije
Mislim da mogu dosta postici sa drugim orgovima da namestimo dosta dogadjaja kao sto sam naveo
 

Mikica Relly

Player
Player
Joined
Nov 14, 2022
Messages
2
1. Vaše ime u RL:Mihailo Puric
2. Vaše godine: 13
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 2-12h
5. Vaš discord: Mihailo Puric#6861
6. Vaše Ingame ime:Mihailo Puric
7. Vaš ID: 15396

Dodatne informacije

1.Lider za: The Families

2.Zašto želite postati lider ove posebne organizacije?
Voleo bih postati lider ove org zato sto mislim da neko ko je mladji isto moze da vodi org.Svakako bih voleo da doprinesem dobar roleplay toj org i da im bude sve zanimljivije.Vec dugo igram rp i upoznat sam sa pravilima.Voleo bih da dokazem da svi mogu voditi org i da svvi mogu uzivati u rp.Zelim da postanem lider ove org mislim da bih bio super vodja bez obzira na godine.Imam veliko iskustvo sa RP.


3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?

1.Manje MG-a
2.Redovno ici na evente
3.Minimum 15 godina u gradu za ulazak
4.Dobro poznavanje pravila
5.Postovanje viseg cina{ranka}


Rankovi:

1. Suspended
2. New gangster
3. Hustler
4.Loyal Hustler
5. Graffiti tim
6. Graffiti lider
7. Warior
8. Turfer
9. Turf Lider
10. OG
11. Dealer
12. Teletabis
13. Leader







HVALA NA PAZNJI!!!
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
430
nformacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h

5. Vaš Diskord: WBearAndrej#1497
6. Vaše Ingame ime:Andrej Wbearr
. Vaš ID: 12855

Dodatne Informacije

1. Lider za: Los Santos Vagos

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam sta smejem, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.

2) Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.

3) Želio bih biti lider zbog da Vagos postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.


Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Fokus bi bio usmeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se rešiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.

1- Suspend
2- Rookie
3- Baby Gangster
4- Gangster
5- Warior
6- Grafiti Team
7- Grafiti Team Leader
8- Turfer
9- Turf Team Leader
10- Legend
11- O.G.
12- Co-Leader
13- Leader
 
Last edited:

Iki Mikipriki

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
27
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivke
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-8 sati
5. Vaš Diskord:
6. Vaše Ingame ime: Ivkez Milutinovic
7. Vaš ID: 19702

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dodatne Informacije
1. Lider za: Ballas gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Zelim da ova organizacija ojaca i da ubacim ljude koji nece krsiti pravila grada i koji ce poboljsati sam Rp(ranije sam vise buta bio u ovoj organizaciji i ljudi nisu imali ozbiljan odnos prema samom Rp)
-Zelim da se oprobam kao lider ovakvog tipa organizacije, jer sam vise puta vodio uspesne familije(nikada ranije nisam bio lider organizacije ali sam bio lider 3 familije i bio sam u high komandi u jakim familijama na serveru)
-Zelim da sebi i svim ljudima koji budu ulazili u ovu organizaciju priustim nezaboravno Rp iskustvo(Rp je jedna od najvaznijih stavki u jednoj organizaciji koja ljude cini stimulisanima za povecanu aktivnost u samom Grand RP i organizaciji)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Da povecamo strogost u ispitivanju pri pristupanju organizaciji
-Da u organizaciju neprimamo ljude preko "veze" , bilo to da su nam prijateli ili rodjaci prema svima moramo podjednako biti strogi.
-Da u high komandu postavljamo ljude koji su pouzdani i koji ispunjavaju posebne i odredjene uslove.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
giphy.gif
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
1. Vaše ime u RL: Aleksandar
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danom 5h-7h, Vikednom oko 7h-10h
5. Vaš Diskord: leby#3357
6. Vaše Ingame ime: Leby Pluxury
7. Vaš ID: 19862

1. Lider za San Andreas High-Way Patrol

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Već dugo vreme igram na projektu te želim i probati kako je to biti lider organizacije. Bio sam u svim organziacijama, legalnim i bandama, ali uvek su me više privlačile legalne organziacije. U legalnim organizacijama sam bio: undercover agent u FIB-u kroz dalje vreme, HC u NG-u (kapetan), unutrašnja kontrola u vladi, te vođa istražnog osoblja u LSPD-u. Takođe sam bio zamenik lidera u LI-u ali to ne spada pod legalne organizacije koje se bore protiv zločina. Bio sam rank 11 u dve bande ali sam tamo proveo malo vremena jer kriminalne organziacije nisu za mene.


2. U prošlim legalnim organizacijama kojima sam bio, sam većinom vodio neke manje jedinice kao što su: Undercover jedinica u FIB-u, DEA-a u FIB-u i Istražno osoblje u LSPD-u. Ta uloga vođenja manjih jedinica mi se jako svidjela te mi je išlo, uspeo sam sastaviti složenu i organiziranu jedinicu. Zato se sad želim okušati u vođenju cele organziacije. Verujem da sam dosta naučio o vođenju ljudi te bih to hteo primeniti na jednoj savrsenoj, ali ni malo laganoj organizaciji kao što je SAHP.
Kao što sam već rekao, bio sam u svim legalnim organizacijama, te bi samim time pokušao imati najbolji mogući odnos između svih organizacija. S niti jednom organizacijom nebi bio, niti nebi ulazio u svađu i loše odnose. Poštujem svakoga i svačije mišljenje, te neću se svađati ako nešto neće biti po mojem ili po SAHP-ovom.

3. Moj cilj je da svo znanje prenesem na svoje članove i da steknu iskustvo i veštinu kako bi to znanje mogli primeniti u situacijama gde je to neizbežno.

4. Imam jaku zelju da moj SAHP bude najbolji SAHP do sad jer mislim da uz dosta truda i rada moja organizacija moze dostici svoj najveci maksimum

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
3.1 Uveo bih uniforme i opremu za svaki rank u organzicaiji koje bi se ljudi trebali pridržavati. Verujem da je organiziranje same organizacije najbolja stvar za kvalitetan rad te dug opstanak organizacije. Puno pažnje bi zapravo obraćao na ovakve stvari, jer sam iz puno primera u legalnim organizacijama kojima sam bio, vidio da se ne poštuje uniforma i oprema koja je zadana za taj rank od strane lidera i high commandi.

3.2 Svaki član bi se tretirao isto, bio HC ili rank 1. Niti jedan član nebi bio pod "mojom zaštitom". Tko pogreši nešto, pogrešio je, dešava se svakome. Naravno bio bi blag prema novim igračima, i također bi rekao svojim HC rankovima da budu takođe blaži prema novim igračima, ali ne toliko da se novi igraci previse opustaju npr... (ako novi igrac pogresi nesto, bilo da je sitnica ili neka malo veca stvar, bio bi opomenut o tome, ali bi mu se ipak dalo doznanje da to nesto vise ne sme da uradi).

3.3 Svaki član organizacije bi vodio svoj patrol log. U njega bi zapisivao neke osnovne informacije kao što su kada je stigao na dužnost, kada se odjavio, što je uzeo, šta je vratio, na kojim događajima je bio, itd., itd. Imaću ljude koji će biti zaduženi da detaljno pregledavaju patrol logove i logove same organizacije, da bi se sprečila bilo kakva krađa iz organizacije.

3.4 Rankovi koji bi bili u SAHP-u:


30.- Državni Sheriff
29.-Zamjenik Državnog Sheriffa
28.-Asistent Državnog Sheriffa - Pomaže u radu zamjenicima te samom državnom Sheriffu.
27.-Supervizor - Nadzitre rad Svih članova, te izabire članove Vrhovne komande.
----------------------------------
26.-Vodja odjela - Patrolnog i S.W.A.T.
25.-Zamjenik Supervizora
24.-Zamjenik Vodje odjela
23.-Sheiff Trener - Trenira Sheriffe na obuci te ih osposobljava za daljnji rad.
22. -Zamjenik Sheriff Trenera
21.-Pukovnik - Odgovara vođi patrolnog odjela
20.-Major - Odgovara vođi patrolnog odjela
----------------------------------
19.-Samostalni Insektor
18.-Viši Inspektor
17.-Inspektor
16.-Inspektor na obuci
----------------------------------
15.-S.W.A.T. Sniper Tim
14.-S.W.A.T. Terensko osoblje
13.-S.W.A.T. Air Support
12.-S.W.A.T
----------------------------------
11.-Sheriff Kapetan III
10.-Sheriff Kapetan II
9.-Sheriff Kapetan I
8.-Sheriff Poručnik III
7.-Sheriff Poručnik II
6.-Sheriff Poručnik I
----------------------------------
5.-Samostalni Sheriff
4.-Viši Sheriff
3.-Sheriff
----------------------------------
2.-Sheriff na Obuci
1.-Suspenzija


3.5 Kodovi:
10-1: Poziv natrag u stanicu, sve jedinice se vraćaju te formiraju liniju na crti
10-2: Negativno
10-3: Prestani sa emitovanjem na radio
10-4: Potvrdeno/potvrdno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Odjava s dužnosti
10-8: Prijava na dužnost
10-10: Ispaljeni hici
10-11: Pljacka u toku
10-12: Predvideno vreme dolaska
10-16: Povredeni civil
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrska
10-57 VIKTOR: Potera za vozilom
10-57 FOKSTROT: Potera za osumljicenim koji bezi peske
10-99: Situacija resena, vratite se na ono što ste radili

Kod A -> Pad igre
Kod B -> Pauziran RP, admin situacija
Kod 1 -> Situacija opasna po zivot. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
Kod 2 -> Polu-hitni! (samo svjetla)
Kod 3 -> Hitna pomoć! (svjetla i sirene)
Kod 4 -> Situacija pod kontrolom.
Kod 5 -> Teroristički napad!
Kod 6 -> Van vozila!
Kod 7 -> Sprovođenje istrage.

3.5 Uvek bi pružali pomoć Nacionaloj Gardi u njihovim Ammo Runovima, makar ti Ammo Runovi nisu za nas. Kada god bi NG zatražio pomoć, mi bi poslali par patrola da sigurno prate NG skroz od baze pa sve do grada. Uvek bi bili tu za NG kada god bi trebalo uhapsiti preuzeti lice kod njihove baze kao i za svaku drugu organizaciju.


3.6 Uveo bih puno više patroliranja po autoputu te isto tako zajedničke akcije s drugim legalnim organizacijama na autoputu. Verujem da treba biti što više patrola da kontroliraju promet. Takođe bi postavio svoje ljude da stoje pokraj autoputa te radarom zabeležavaju brzinu automobila i po potrebi kazne vozače koji se prebrzo voze. Samim time bi ljudi počeli sporije voziti i država bi bila sigurnija.


Hvala što ste izdovjili svoje vrijeme da pročitate moju prijavu. <3

Sretno svim kandidatima!



th



 

Bazzy

Please don’t disturb
Player
Joined
Dec 3, 2022
Messages
73
Informacije
1. Vaše ime u RL: Teodor
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona: 6h 2h po svaki dan. ( mozda i vise)
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h mozda i vise
5. Vaš Diskord: ciccy#2725
6. Vaše Ingame ime: Djole Mrmot
7. Vaš ID:2520

Dodatne Informacije
1. Lider za... SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Zato sto sam dobar organizator dobro bi vodio tu organizaciju. Bio bi korektan pre svega. I volim drzavne organizacije.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Davo bi po bonuse, svaki dan bi gledao ko se trudi ko drzi tu organizaciju da mu dam rank ago je zasluzio. Bio bi korektan prema svima.
 

Pura Skankovic

Pura
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
166
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h-12h
5. Vaš Diskord: Pura#7456
6. Vaše Ingame ime: Pura DiSracatella
7. Vaš ID: 12626

Dodatne Informacije
1. Lider za
...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

-Želim biti lider jer imam iskustva bio sam Vodja Istraznog Osoblja (26 rank) imam iskustva u vodjenju u drzavni organizacijama sam proveo vise od 6 mjeseci znam kako to radi i kako sistem Državne organizacije.
-Imam dobar odnos sa trenutnim liderima ostalih organizacija sto ja mislim da je veoma bitno, takodje sam proveo vremena u svakoj drzavnoj organizaciji pa znam kako svaka radi i tako da razumijem sta se smije i sta se ne smije.
-Svugdje sam bio velik rank ali nikada lider tako da se zelim upustiti u ovaj posao lider SAHPA mislim da se od te organizacije moze napraviti dosta toga i mislim da imam potencijal za vodjenje te organizacije.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Vise sastanaka vrhovni komandi i da ne dovodim nove ljude koji nisu upoznati sa vodjenjem, sastanci bi bili za update na tome kako radi organizacija.
-Primao bi ljude samo koji su ozbiljni i koji mogu raditi posao u SAHP kako treba i koji imaju iskustva u prijasnjim organizacijama.
Aktivirao bih patrole, zapljene, .......itd. jer mislim da takve stvari nikad nisu bile aktivne toliko u SAHP-u.
-Dodao bih neke jedinice kao sto su:
SWAT, AIR SUPPORT, OFF ROAD TEAM
Ja iskreno mislim da nije potreba da se ima previse jedinica to samo stvara problem jer su svi odvojeni mislim da su 3 sasvim dovoljne za odrzavanje RP i nema suspenzija jer mislim da nema mjesta za fatalne greske.

Rankovi:

1.Sheriff Regrut

2.Sheriff Officer 1

3.Sheriff Officer 2

4.Sheriff Officer 2 (OR)

5.Sheriff Officer 2 (AIR)

6.Sheriff Officer 2 (SWAT)

7.Sheriff Officer 3

8.Sheriff Officer 3 (OR)

9.Sheriff Officer (AIR)

10.Sheriff Officer (SWAT)

11.Mladji Inspektor

12.Zamjenik Vodja Patrola

13.Inspektor

14.Narednik

15.Narednik II (Komandir Stanice)

16.Visi Inspektor

17.Porucnik I

18.Porucknik II

19.Genenralni Inspektor

20.Kapetan I

21.Kapetan II

22.Glavni Generalni Inspektor

23.Major

24.Major II

25.Vodja Istraznog Osoblja

26.Chief of Command

27.Potpukovnik

28.Pukovnik

29.Zamjenik Drzavnog Sheriffa


30.Drzavni Sheriff



giphy.gif


Hvala na citanju!!
 

Ady Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Adem
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8 do 14 sati
5. Vaš Diskord: Ady#7106
6. Vaše Ingame ime: Ady Benz
7. Vaš ID: 14735
Dodatne Informacije
1. Lider za...
Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.1 Bio sam u svim kriminalnim bandama tako da sam upucen u sve ciljeve bande.
1.2 Pokazao bih snagu dobro organizovane bande.
1.3 Posvetio bih se obuci svakog pojedinca.
1.4 Dokazao bih da drzavne organizacije nisu u stanju da nadvladaju bandu
1.5 Napravio bih saveze i sa drugim bandama kako bi bili jaci.
1.6 Aktivirali bi se u polju kriminala.
1.7 Ako prodjem za leadera zelim da ova organizacija dosegne svoj maksimum i ostane upamcena zauvijek...
1.8 Pun sam ambicije i zelje za uspijehom te znam da bi bio odlican leader i da bih odlicno vodio organizaciju do uspijeha...
1.9 Posvetio bih se svakom pojedincu posebno kako bi svi bili savršeno dobri u izradi svog zadatka(tj.naredbe).



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1.1 Maksimalna ozbiljnost tokom obavljanja kriminala.
1.2 Posvecenost visokoj profesionalnosti u radjenju kriminalnih radnji.
1.3 Koristenje samo ic razgovora tokom rada i ispitivanja za ulazak u organizaciju.
1.4 Svi bi savršeno poštovali rp pravila, jer u protivnom ko nepoštuje dobija kick iz org..



4.Motto "Los Santos Vagos"
L.S. Vagos!!! Problem za svako rijesenje...


5.Misija Los Santos Vagos-a:
1.1 Osigurati strah u ljudima...
1.2 Raditi graffite na poznatim mijestima kako bi uvukli strah u kosti drzavnim org. i drugim bandama...
1.3 Odrzati prijateljstvo i slogu medju clanovima
1.4 Uvijek biti u prvim borbenim redovima.
1.5 Uvijek izaci kao pobijednik iz bilo koje situacije...
1.6 Povecati stopu kriminala.
1.7 Povecati mrznju i neslaganje medju drzavnim org.
1.8 Dokazati da smo najbolja org. po svaku cijenu.



6.Prica Los Santos Vagos bande:

Davne 1540. godine. Nakon otkrivanja ostrva na kom se nalazi nama dobro poznati grad San Andreas.
Osniva se prva oficijalna drzavna jedinica sa svojim odredom koja je tada trebala sprijecit dolazak nezeljenih ljudi i politicara na ostrvo.
Ta jedinica je nazvana "Sahp"...Nakon par godina nakon detaljnog istrazivanja ostrva i otkrica o bogatstvu ruda u centralnom podruciju ostrva.
Donosi se odluka o naseljavanju ostrva.Prvih par godina nakon donosenja tog zakona su se gradile stambene jedinice za boravak doseljenika.
Za samo 5 mijeseci useljeno je preko 25.000 doseljenika sto je dovelo do snazne popularizacije ostrva sto je jako pomoglo i samom turizmu novo pronadjenog ostrva.
Tim postopkom se povecavalo bogatstvo drzave a i njenih stanovnika...Povecavanjem turizma povecavala se i pohlepa, politicarastvo je dovelo do raspada do tada najsnaznije jedinice "Sahp-a" .
Nakon tog raspada funkcijonalnost turizma i sigurnost posjetioca je drasticno opala sto je vodilo do odlaska stanovnika.Kako sve nebi palo u vodu (tj. propalo)
dolazi covijek pod imenom "Uros".On nas upoznaje sa svojim znanjem i iskustvom putovanja svijetom te nam prica razne price iz svog zivota.Nakon samo par sati njegovog govora ljudi su ga zavoljeli.
I tako kroz njegovo pricanja dogadjeja dolazimo na temu osnivanja nove drzave...
Ispricao nam je pricu u kojoj je on pomogao osnovati drzavu na dalekom istoku.Ali u sred price prekida ga jedan covijek pod imenom "Aldijan" koji mu predlaze da na tom ostrvu osnujemo novu drzavu pod imenom "San Andreas"....
Nakon dugih pregovora Uros pristaje da stanovnicima pomogne osnovati drzavu.Potpisavsi ugovor sa svim glavnim politicarima u svijetu o stvaranju nove drzave uros pristaje na clanak o
ugovoru trgovanja rudama kojim je ovo ostrvo bogato.U clanku stoji da je novo nastala drzava San Andreas duzna davati 20% svih ruda unutar ostrva.Kako bi se izbijegao raspad novonastale drzave dovodi se zakon o
uvodjenju drzavnih firmi kao sto su Bolnica(EMS) , Centralna Policija(LSPD) , Federalni Istraziteljni Biro(FIB) i SAHP.Kako su godine prolazile drzava je zavrsavala u sve vecim dugovima te su morali uvesti Porez

Koji je uspijevao da vrati ostale dugove.Ali kako je vrijeme odmicalo stanovnici su se poceli masovno iseljavati sto je dovodilo do masovnih nereda na granicama.Tada vlada drzave San Andreas uvodi zakon u stvaranju nove drzavne
jedinice to jest firme pod nazivom "NG" koja je trebala biti brza i efikasna u sprovodjenju zakona na granicama drzave kao i ukidanju drzavnih nereda.Sto je ona i uspijevala...
Prvi General je bio Marko Markovic koji je odlicno sprovodio zakon.Nakon nazalost njegove prerane smrti u 37. godini zivota izabran je novi General koji se zvao Radovan Radovanovic

koji je bio korumpiran te je brzo smijenjen....I tako dugi niz godina NG je uspijevao da radi svoj posao uz jako slabe Generale i uz njihove kratke mandate.I tako dolazimo do 2022. godine u 8 mijesecu
kad je izabran do sada zadnji General koji se zvao Ady Benz koji je kasnije jako dug niz gdina uspijevao voditi firmu NG-a i sprovoditi zakon na granicama drzave San Andreas i očuvati sigurnost stanovnika i posijetioca.
Na pocetku njegovog mandata Ady je odmah stekao paznju i postovanje kod svih gradjana drzave i tako stekao povijerenje kod istih sto je jako pomoglu sprovodjenju zakona na granici....I tako sve do 29.9.2029 kad je
Ady poginuo na pljacci banke dok je pokusavao spasiti njegovu zenu iz pozara koja je bila oteta od strane bande pod nazivom Ballas.Ta godina proglasena je godinom tuge zbog smrti do tada najboljeg drzavnog Generala ikada...
Zbog njegovih uspijeha zaledili su ga u kapsuli i stavili ga na glavni trg drzave kako bi ga svako gledao kao heroja.

Par stotina godina kasnije od tog dogadjaja.Novinarska agencija LifeInvader izvijestava gradjane kako je banda
Los Santos Vagos razbila kapsulu i ukrala tijelo slavnog heroja Ady Benza.Policija je danima tragala za nestalim tijelom i clanovima bande.Nakon desetina odradjenih istraga bandi ni traga...
Mijesec dana posle incidenta u vladu stize pismo od covijeka Ady Diesel-a za kog se kasnije saznaje da je zapravo Ady Benz.U pismu stoji da je on zapravo ozivljen sa ukradenom tajnom tehnologijom koju je on sam napravio.
Dalje u pismu stoji kako je on prije smrti dobio obavijest o tome sta ce se desit sa njegovom zenom.Tako da je imao osijecaj da ce i on umrijet te je zbog toga napisao pismo vodji tadasnjg Los Santos Vagos-a za kog se
smatra da je njegov brat.U tom pismu je stojalo...:


" Dana 28.9.2029 ja ti saljem mapu gdije je sakrivena tajna tehnologija od neprocijenjive vrijednosti.Koja ce pripasti samo tebi i tvojim nasljednicima.Sa obzirom da cu da poginem
za uzvrat te tehnologije kad je nadjete zelim samo da me ozivite.Nakon toga ta tehnologija ostaje direktno vama koja ce vam mnogo sluzit.Tvoj brat Ady Benz..."

Nakon sto je policija procitala sve dokaze koje je nasla, shvatila je da je u velikoj opasnosti.Tri dana poslije toga saznaju da je otet jedan policajac, sa tim saznanjem odmah salju sve jedinice na

talacku krizu i zovu svo moguce pojacanje...Na talackoj situaciji zaticu Covijeka koji po tijelesnoj gradji izgleda kao Ady Benz koji predvodi bandu...Tako saznaju da je ono sto su procitali u pismu zapravo istina...
Zbog svih jedinica koje su bile na situaciji uspijele su da sprijece talacku i da zarobe otmicare...Nakon dugih ispitivanja svih otmicara.Osudjuju ih na dozivotnu kaznu.Cijela banda "Los Santos Vagos" je uhapsena...
Zajedno i sa Ady-em.Ady u zatvoru u teretani upoznaje covijeka koji mu nudi promijenu imena i dosijea za sitan novac.Ady prihvata ponudu.Nakon sto je to obavio dao je i vise para nego sto je taj covijek zahtijevao.Tako da je on

odlucio pomoci Adyu-u i njegovoj bandi da pobijegnu...Oni su to uspijeli nasli su mijesto njihovog sijedista gdije ce se skrivati od policije...Ady u bandu uvlaci najbolje pucace u drzavi.Nakon par treninga sa novo
nabavljenim oruzijem Ady krece u akciju.Sa obzirom da Ady sad ima drugo prezime i novi dosije on lako uspijeva uci u zgradu vlade i kindapovati guvernera bez da iko primijeti.Nakon uspijesne talacke situacije Ady je stekao

ogromno bogatstvo za svoju bandu.Na kraju price iz LifeInvadera saznajemo da je bivsi heroj Ady Benz novi kriminalac Ady Diesel kojem je samo cilj osvetiti se drzavnim organizacijama zato jer nisu bile u stanju
zastititi njegovu zenu...Tu saznajemo kako Ady iako je osumnjiceni kriminalac da zapravo ima briznost u sebi i kako ne zeli dozvoliti da mu se ista stvar desi opet...



Rankovi:

1. - Suspend -

2. - Rookie -
3. - Baby Gangster -
4. - Gangster -
5. - Warior -
6. - Grafiti Team -
7. - Grafiti Team Leader -
8. - Turfer -
9. - Turf Team Leader -
10. - Legend -
11. - O.G. -
12. - Co-Leader -

13. - Leader -


Hvala na pregledavanju "Prijave" (preporucujem da se procita dva puta...)



👊Potpis: Ady Benz👊



image.png
 

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrick
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: theycallmerich#5793
6. Vaše Ingame ime: Patrick Wilson
7. Vaš ID: 6237

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Ballas Gang

2.Zašto želite biti lider ove organizacije?
Kao prvo dugo sam na ovom serveru i imam iskustva sa ljudima starije i mlađe dobi. Znam kako se ponašati sa njima. Bio sam Co-Leader Ballasa turfao za Vagose i Marabuntu. Mislim da sam sposoban voditi organizaciju makar sam mlađi od ostalih. Znam da sam bio banan i dosta puta u demorganima ali hej kako kažu na greškama se ući. Vođa organizacije bi za mene bilo nešto novo i stvarno bih htio postati lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 
Last edited:

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju, sto sam vec i pokazao vise puta na ovom serveru. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio Leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa.

Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! U svakoj mojoj organizaciji do sada išlo bi se na svaki mogući event te bi se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma.

U organizaciji Ballasa sam bio vise puta, kod razlicitih leadera i uvijek mi je bila jedna od drazih organizacija sto se tice RolePlaya. Vodio sam Turfove i svaku mogucu RolePlay akciju u svim bandama na ovom serveru stoga znam vise manje sve oko gang zivota.

Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Najbitnije od svega imam spreman full High-Command team koji bi mi pomagao u vodenju organizacije i svaki dan bi bili ovdje i drzali oko na svakom clanu. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice!

Zelio bih opet biti na poziciji leadera jer smatram da mogu podici RolePlay razinu na novi nivo, radio bi evente koji jos nisu videni na ovom serveru kako bi to i ostvario. Kao sto sam napomenuo, vec sam bio leader 3 puta i smatram da sam spreman biti i veliki CETVRTI put jer za sebe smatram da sam jedan od pouzdanijih ljudi i covjek od rijeci. Da pace, nitko nije savrsen, pa tako ni ja, svjestan sam toga, ali bih se vrlo rado potrudio sve svoje mane "pritajiti" kako organizacija zbog mene nebi patila kao sto sam do sad to radio.

Siguran sam u sebe i znam da mogu napraviti nesto veliko od svojih Ballasa, trudit cu se podici RP razinu na novi level, trudit cu se poboljsati situaciju u nasem vrlo dobro poznatom GHETTU jer smatram da to neki zapostavljaju. Uz pomoc svojih turfera smatram da mogu uzeti sestu turf sezonu na ovom serveru jer smatram da su stvarno pouzdani i dobri ljudi i vrlo dobri pucaci! Uz pomoc svojeg HC teama mogu drzati organizaciju punih 2 mandata. Uz pomoc Grafitti teama mogu garantirati da ce ljudi u organizaciji kupiti maximalnu kolicinu novaca! Uz pomoc pregovarackog teama koji je na visokoj razini garantiram da sa svake pljacke mozemo pobjeci bez ijednog palog i uhapsenog clana!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Pura Skankovic

Pura
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
166
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h-12h
5. Vaš Diskord:
6. Vaše Ingame ime: Pura DiSracatella
7. Vaš ID:12626

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
  1. -Mislim da sam sposoban za vodjenje jedne kriminalne organizacije jer sam bio HC (Bloods, Marabunta Grande i trenutno u Families kreirao sam vise uspjesnih Familija i sposoban sam vodja.
  2. -Nisam se nikada oprobao u poziciji Lidera dok jesam u poziciji zamjenika tako da bih zelio vidjeti kako mi pase pozicija lidera i mislim da je ovo odlicna prva organizacija u kojoj bih bio lider.
  3. Imam zamjenike odlucene koji su vec bili lideri nekih organizacija tako da ako ne znam nesto on mi mogu reci tu su da pomognu i sposobni su raditi posao zamjenika.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Nece biti Ranka 'Suspend' jer se takva kazna daje za vece greske, ali u mojoj organizaciji nebi bilo mjesta za fatalne greske.
Imao bih vise sastanaka HC da bi se odredilo u kojoj smo situaciji trenutno, svako iz HC (10,11,12) bi bio zaduzen za neke odredjene stvari (Davanje rolova na discordu, dijeljenje municije, oruzija, pancira...za akcije....itd

Radili bi cesce Talacke, Pljacke,...itd aktivirali bi se na svakom OOC Eventu sto neke Kriminalne Organizacije dosad nisu radile.

Rankovi

1| Newbie
2| Associate
3| B.G.
4| Gangsta
5| Grafit Team
6| Grafit Team Leader
7| Consigliere
8| Turfer
9| Turf Team Leader
10| El Comadante
11| Capo
12| El Maestro
13| El Jefe




giphy.gif

Hvala na Paznji!!
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL:Adijan Bičanić
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan:8h
5. Vaš Diskord:Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID:34178


1.Lider za Vagose
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? 1. Razlog je to sto sam bio u dosta organizacija većinom su bile bande i sviđa mi se radnja bande. 2. Razlog je to što znam sva pravila grada i mislim da imam dovoljno iskustva da budem netko i nešto. Kod mene bi se trebala postovati pravila , a ako se ne poštuju biće strogo kaznjeni. 3. Poboljšao bi RP tako da bi bilo manje MG-a Fear-RP-a i gradska pravila. Moja organizacija bi postupala tako kako bi ja naređivao i da se poštuje većih činova poput co-leadera. Narvno u co-leadera trebam imati previše povjerenja da bi mogli samnom surađivat. To bi bilo to od mene i nadam se da ću ostvariti svoj san.
 

Yorma Peškir

Player
Player
Joined
Jun 6, 2022
Messages
776
Ovom prilikom zatvaram prijave za SAHP.

Na intervju pozivam:

Lyn Zuyev | | LucasM.#2887 |
Tajksi Cartier | ! Tajksi#7338 |
Veljko Krsta | Veljko Krsta#4539 |

Hvala svima na prijavi, čestitke izabranima, ostalima želimo mnogo sreće u narednim prijavama!

Intervju će se održati sutra ( 28.12.2022. ) u 20:00h.
Grand Discord - Voice " Čekaonica".
 

Iki Mikipriki

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
27
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivke
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-8 sati
5. Vaš Diskord:
6. Vaše Ingame ime: Ivkez Milutinovic
7. Vaš ID: 19702
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodatne Informacije
1. Lider za: Ballas gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Zelim da ova organizacija ojaca i da ubacim ljude koji nece krsiti pravila grada i koji ce poboljsati sam Rp(ranije sam vise buta bio u ovoj organizaciji i ljudi nisu imali ozbiljan odnos prema samom Rp)
-Zelim da se oprobam kao lider ovakvog tipa organizacije, jer sam vise puta vodio uspesne familije(nikada ranije nisam bio lider organizacije ali sam bio lider 3 familije i bio sam u high komandi u jakim familijama na serveru)
-Zelim da sebi i svim ljudima koji budu ulazili u ovu organizaciju priustim nezaboravno Rp iskustvo(Rp je jedna od najvaznijih stavki u jednoj organizaciji koja ljude cini stimulisanima za povecanu aktivnost u samom Grand RP i organizaciji)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Da povecamo strogost u ispitivanju pri pristupanju organizaciji
-Da u organizaciju neprimamo ljude preko "veze" , bilo to da su nam prijateli ili rodjaci prema svima moramo podjednako biti strogi.
-Da u high komandu postavljamo ljude koji su pouzdani i koji ispunjavaju posebne i odredjene uslove.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

giphy.gif
 

Emanuelzulj

Player
Player
Joined
Feb 9, 2022
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL: Emanuel
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Discord: emanuel#1034
6. Vaše ime u igri: Emanuel Žulj
7 Vaš ID: 3128
Dodatne informacije
1. Lider za: Losantos Vagos
2. Želite li biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što sam već jako dugo u RP-u. Znam kako dobro i temeljito voditi organizaciju zato što sam već bio u jako punoj organizaciji. Također moram naglasiti da vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije i nesmije kako bi RP prošao glatko i bio posebno RP iskustvo za sve igrače. Želim naglasiti i da imam svoj Turf Team i 20+ pouzdanih ljudi koji su spremni za akciju i osvajanje novih teritorija, no to ne znači da ću svoj mandat bazirati na terenu, naravno RP će mi biti glavni cilj. U mojoj organizaciji će se jako cijeniti dobro ponašanje i poštivanje Jednih droga.

2) Želim postati lider kako bih pružio drugim ljudima priliku da se istaknu u organizaciji i općenito RP-u kako bi i oni možda jednog dana osnovali svoju organizaciju i dali doprinos ovom RP serveru. Također već imam izrađenu viziju za nove igrače o vezi njihove obuke za postanak što boljeg člana benda. Isto tako se veselim upoznati druge igrače koji isto kao i ja vrlo ozbiljno shvaćaju RP te tako pomoći organizaciji postati najveća sila u gradu.

3) I za kraj želio bih postati lider zbog toga što znam koju odgovornost dobivam sa vođenjem organizacije i koliko vremena i truda trebam uložiti te sam siguran u sebe da to mogu. Jako dobro poznajem pravila te sam odlučen u vođenju i stojim iza svoje riječi. Svaki dan ću probati voditi neke pothvate koje do sad nismo radili te ću RP tako učiniti zanimljivijim tj. doveo bi RP na višu razinu. Bit ću pravedan lider koji će graditi doprinos, a ispraviti greške. Mogu garantirati da se nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima s nepoštovanjem i bezobrazlogom te će ljudi koji će to raditi biti strogo kažnjeni i opomenuti od strane mene.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobe koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudi koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se koriste ispravne komande u određenim situacijama,
 

Matija Cruz

Player
Player
Joined
Dec 28, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Vaše ime RL : Matija
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: Matijaa#4716
6. Vaše Ingame ime: Matija Cruz
7. Vaš ID: 16920

1. Lider za: The Ballas Gang
2. 2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju.U organizaciji Ballasa sam bio vise puta, kod razlicitih leadera i uvijek mi je bila jedna od drazih organizacija sto se tice RolePlaya.Vodio sam Turfove i svaku mogucu RolePlay akciju u svim bandama na ovom serveru. Zelio bih opet biti na poziciji leadera jer smatram da mogu podici RolePlay razinu na novi nivo, radio bi evente koji jos nisu videni na ovom serveru kako bi to i ostvario.Siguran sam u sebe i znam da mogu napraviti nesto veliko od svojih Ballasa, trudit cu se podici RP razinu na novi level, trudit cu se poboljsati situaciju u nasem vrlo dobro poznatom GHETTU jer smatram da to neki zapostavljaju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude.
Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
790
1.Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Slavko... #0001
6. Vaše Ingame ime:Teo Reylii
7. Vaš ID: 18441


1. Lider za The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Od prvog dana mi je ballas onako zapao za oko bila mi je najepsa org od destinacije gde se nalazi do boje.Od pocetka mi se svidjala i oduvek sam hteo da budem u njoj bio sam u njoj jedno duze vreme kod vise lidera.I video sam kako se vodi banda i mislim da sam za to spreman:)

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Puno dogadjaja koja bi pravio na primer:Talacke,GunStore,24/7, Radio akcije i talacke sa drugim bandama

-Mislim da sa drugim liderima bi mogli da namestimo dobar RP naravno tu je administracija koja bi nas podrzavala u tome
-Mislim da imam dovoljno iskustva da bi posto lider organizacije mislim za sebe da sam dovoljno spreman da uradim takav podukhvat i da bi banda dosta bila jaka i dobra.Pre svega imam mislim dovljno iskustva u gradu i da mogu namestiti organizaciju koje ne bi bilo ikakve diskriminacije

Mislim da mogu dosta postici sa drugim orgovima da namestimo dosta dogadjaja kao sto sam naveo
 

William Rodriguez

Player
Player
Joined
Dec 29, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL:petar
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:
4. Prosječna aktivnost na dan:
5. Vaš Diskord:
6. Vaše Ingame ime:
7. Vaš ID:

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom