Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Lemi Angel 20909

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
40
1. Vaše ime u RL: Stefan Milovanovic
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska
zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5-7h
5. Vaš discord: Mile#9757
6. Vaše Ingame ime: Lemi Obama:)
7. Vaš ID: 20909

Dodatne informacije

1.Lider za: The Ballas Gang

2.Zašto želite postati lider ove posebne organizacije?

Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto mislim da sam najbolji izbor.
Imam iskustva na grand serverima preko 9 meseci, poznajem sva pravila. Bio u svim organizacijama leganlnim i nelegalnim. Mislim da mojim iskustvom i poznavanjem pravila mogu da idem do novih limita RP-a sto mi je u planu vise nego fokusirajuci se striktno na evente. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni Roleplay igraci i pucaci.
Mislim da su nelegalne organziacije skrenule s puta pravog RP-a i da im treba preusmeravanje. Vise globalnih i obicnih eventa sa legalnim organizacijama i vise postovanja i razumevanja. Na sto bi se ja najvise fokusirao. Jako sam strog ali pravedan lider i ne odustajem od toga.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiram.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa.
Turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?

Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti skroz iskorenjeno po mom misljenu. Vise fokusa na ROLEPLAY od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Razmisljajuci kao gangster bukvalno u svakoj situaciji,
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan.


Rankovi:

1. Suspended
2. Newbie
3. Loyal member
4. Hustler
5. Warior
6. Grafiter
7. Grafit team leader
8. Turfer
9. Turf Captien
10. Dealer
11. OG
12. CO Leader
13. Leader
 

1965| fACO cEOWN

Player
Player
Joined
Oct 23, 2022
Messages
67
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-12h
5. Vaš Diskord: Facoo44 #7165
6. Vaše Ingame ime:Youel Vuitton
7. Vaš ID: 29221

Dodatne Informacije
1. Lider za:The Families
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što jako dobro poznajem RP, a naročito sam svoj RP život proveo u bandama i to također u Ballasima. Znam kako temeljito voditi organizaciju zato što sam bio veći rank u svaki gang koji sam bio te sam vodio svakakve RP akcije u organizaciji. Mislim da je moje znanje o pravilima vrlo ključno, tj. za da za svaku situaciju znam što se smije, a što se nesmije. Takodje imam izuzetno dobar tim za turf i mislim da bi se pokazali kao najbolji na turf sceni. Imam i 10 pouzdanih ljudi koji mi daju podršku i bodre me u mojim postupcima. U mojoj organizaciji će vladati chill atmosfera no naravno posao koji bande moraju izvršiti bit će detaljno i izvršen. 2)Želim postati lider kako bih pružio ljudima šansu u RP-u. Želim početi raditi RP-eve kakve nitko nije vidio i zainteresirati igrače da što više igraju i da se upoznaju sa pravim RP-om. Nije mi se svidjelo kak su neki drugi lideri vodili u drugim organizacijama, mora postojati uravnotežena veza izmedu Turfova i RP-a i svakom se treba posvetiti na određeni način.
3)Želim postati lider zbog toga što znam koju veliku odgovornost dobivam, mislim da sam jedan od boljih kandidata za Ballase jer se i u RL bavim sportom i imam dobru disciplinu rada. Pošteno dajem rankove i kažem ono što mislim. Bit ću pravedan lider te će se moja riječ morati ispoštovati. Nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima sa nepoštovanjem-

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Uveo bih strože ispitivanje pravila, igrači bi trebali znati pravila na primjerima. Ljudi koji prekrše pravilo bit će upozoreni i opomenuti, a ljudi koji znaju da se to nesmije, a i dalje prekrše i Bio bih jako strog što se tiče vrijeđanja igrača, sve svađe bih riješavao licem u lice. Uveo bih bonuse članove, dijelio bi ih ljudima koji su se istakli u tom danu. Ono na što ću najviše obratiti pozornost je da članovi ne MG-aju, tražio bih pravi RP. Svaki dan bi bio drugačiji jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u. Tražio bih da svi imaju POV kako nebi došlo do nepotrebnih warninga. Još jedna stvar na koju ću se obazirati je da budemo kao prava banda znači da smo stalno u hudu, konzumirano travu, pijemo alkohol... Sazivao bih sastanke da se svi dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje.

Sretno svima!
 

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
1. Vaše ime u RL: Nikola Knežević
2. Vaše godine:26
3.Vremenska zona GMT+1
4. Prosečna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: KnezPrime#1190
6. Vaše ingame ime: KnezPrime
7. Vaš ID: 13418

Dodatne informacije

1. Lider za: The Ballas Gang

2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije?

1)Želim postati lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti.
Bio sam u dosta različitih gangova i video sam kako različiti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vreme da i ja postanem vođa jedne.
Takođe vrlo temeljno znam pravila i znam šta se sme, a šta ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.

2) Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno diminirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju uopšteno.
Takođe već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno poverenje.
Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima verujem, proširiti.

3) Želeo bih biti lider zbog toga da The Ballas postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati.
Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene.
Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje reči, a tu su uvek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmeren više na RolePlay od samih evenata jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju isto kako bi se ponašali i u RL da su u bandi.
Zabranio bih svaku vrstu kršenja pravila momentalno. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje.
Vređanje među igračima neču tolerisati ni malo te će sudionici konflikta biti dobro preispitani šta je uzrok svađe i probaće se isti, rešiti, ako to ne bude moguće osobe će biti izbačene iz organizacije.
Davao bih primer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama takođe.
Rankovi će se dobijati po zasluzi i zalaganjem pojedinca, sazvao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande.
Potrudiću se da svi zajedno uživamo u RolePlayu koliko je to moguće.
 

Vajo Masina

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
201
1. Vaše ime u RL - Mateo
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - od 6 do 10 sati dnevno
5. Vaš Diskord - mateoo#4596
6. Vaše Ingame ime - Vajo Masina
7. Vaš ID - 1015

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

a) Želim biti lider ove organizacije zato što sam na serveru od prvog dana i cijeli svoj RP-život sam proveo u bandama, sa time mislim da odlično poznajem rp i geto pravila i znam kako funkcioniraju stvari u bandama.
b) Također u većini badni u kojima sam bio, uglavnom sam imao veliki rank ili zamjenika. Tako da mislim da sam sposoban voditi ljude na razne akcije sa državnim organizacijama ili sa ostalim bandama u getu.
c) I za kraj mislim da imam trenutačno najbolji turf - team sa kojim smo sve do sada uglavnom imali velike uspjehe.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

a) Mislim da svatko tko želi ući u bandu treba biti ispitan te da točno i temeljito poznaje RP i geto pravila, kako svojim greškama nebi pokvario određene RP situacije!!
b) Uveo bi "grafiti tim" kako bi pojačali RP sa ostalim bandama u getu.
c) Članovima koji bi se najbolje pokazali i najviše se trudili u dobru korist organizacije dijelio bih zaslužene bonuse i runk-up.
 

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
1. Vaše ime u RL: Nikola Knežević
2. Vaše godine:26
3.Vremenska zona GMT+1
4. Prosečna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: KnezPrime#1190
6. Vaše ingame ime: KnezPrime
7. Vaš ID: 13418

Dodatne informacije

1. Lider za: Marabunda Grande

2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije?

1)Želim postati lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti.
Bio sam u dosta različitih gangova i video sam kako različiti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vreme da i ja postanem vođa jedne.
Takođe vrlo temeljno znam pravila i znam šta se sme, a šta ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.

2) Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno diminirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju uopšteno.
Takođe već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno poverenje.
Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima verujem, proširiti.

3) Želeo bih biti lider zbog toga da Marabunda postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati.
Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene.
Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje reči, a tu su uvek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmeren više na RolePlay od samih evenata jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju isto kako bi se ponašali i u RL da su u bandi.
Zabranio bih svaku vrstu kršenja pravila momentalno. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje.
Vređanje među igračima neču tolerisati ni malo te će sudionici konflikta biti dobro preispitani šta je uzrok svađe i probaće se isti, rešiti, ako to ne bude moguće osobe će biti izbačene iz organizacije.
Davao bih primer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama takođe.
Rankovi će se dobijati po zasluzi i zalaganjem pojedinca, sazvao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande.
Potrudiću se da svi zajedno uživamo u RolePlayu koliko je to moguće.
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-12h nekad i vise
5. Vaš Diskord
: Dzoni#8260
6. Vaše Ingame ime: Dzoni Tejtovic
7. Vaš ID: 33097

Dodatneinformacije:
1.Lider za:The Families
2.Zasto zelite biti lider ove posebne organizacije

-Imam dosta iskustva sa organizacjima kako drzavnim tako i bandama

-Zelim postati lider zato sto bi Familise napravio uglednom organizacijom i niko ne bi smeo da pravi probleme

- Smatram da imam dovoljno iskustva u RP-u kao RP-u i da poznavanje pravila nije problem. Ekipa za gang je uvek spremna tako da vec imamo i turf ekipu i generalno ceo sastav organizacije. Vec sam bio lider bande, bio sam i lider drzavnog orga, u oba slucaja mandati su bili uspesni, tako da nema potrebe da sumnjam niti u svoje ljude niti u svoje liderstvo. Plan nam je da ulozimo trud u sam RP kao i u turfove, tako da zelimo da pokrijemo celu sustinu samog ganga

- Potrudio bih se da aktiviram graffiti team i da ne prave nikakve probleme

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-trudio bih se da ne bude toksicnih ljudi i da prema svima budu normlani da ne prozivjau lspd i ostale drzavne organizacije u suprotnom bi ih kaznio tako bi dokazao da zelim imati dobar odnos sa svim organizacijama kako drzavnim tako i ilelgalnim organizacijama i ne bih dozvolio da dobijemo warn zbog nekih od membera jer ne zelim da svi budemo krivi zbog tog jednog koji je prekrsio pravilo.Takodje svako bi morao snimati kada idu da robaju,idu na talacku,itd... zato sto ne zelim imati probleme i da nas krive za nesto sto se nije ni desilo

Rankovi:
1. Suspend
2. Rookie
3. Baby Gangsta
4. Striker
5. Graffiti team
6. Graffiti Team Leader
7. Ghetto Cleaner
8. Turfer
9. Turf Team Leader
10. Dealer
11. O.G
12. Co-Leader

13. Leader


HVALA VAM NA VREMENU KOJE STE IZDVOJILI, ZA CITANJE MOJE APLIKACIJE !
 

Uros AlBahardi

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
71
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Uroš
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-14h
5. Vaš Diskord: MightyUki#5753
6. Vaše Ingame ime: Uros Boskovic
7. Vaš ID: 64

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Poštovanje,
- Želeo bih da budem lider ove organizacine zato što sam dugo u ovom gradu, kako na RS tako i na EN serveru, jako dobro sam upoznat sa svim pravilima te 99% svog vremena proveo unutar tih pravila ne kršeći ih. Mnogi ljudi koji me poznaju me smatraju opuštenom osobom, nikad nisam izgubio kontrolu te imao nekakve izlive besa, dranja i toksičnosti, te vjerujem da je to jako bitna vrlina za liderstvo i kao primjer ostalim clanovima organizacije, kako u igri tako i van igre.

-Za sebe smatram da sam jedan od iskusnijih ljudi ovoga grada, ne kazem da sam odrastao ali smatram da sam dovoljno sazreo i da sam kvalifikovan da vodim jednu organizaciju kao sto je Marabunta Grande.
Moje RP iskustvo me je dovelo tu gde jesam, nikada pre nisam bio lider, ali za sve postoji prvi put. Trudim se da se u mom prisustvu svi zabave i da uživaju u RP-u koji im ovaj server pruža.
Da bih poboljšao RP drugima, a isto tako i sebi, za sebe ne smatram da sam probisvet ili nesto tako, ali bih veoma voleo i uživao u ovoj poziciji. Imam veliku volju za ovu poziciju i mogu napravit jednu od retkih organizacija koja imaju kvalitetan Roleplay.

-Imam već spremnu ekipu koja bi činila high rank u bandi, ljudi koji su stariji i svi iskusni RP igrači, takođe i ljude koji bi odmah došli kada bi čuli da sam ja uzeo lidera. Vrlo brzo bi preuzeli kontrolu na eventovima i po getu i siguran sam da bi svakom članu poboljšao njegov boravak u gradu. Kod mene je svaki event obavezan , da li bila tajna radnja ili gunstore nije bitno, svaki clan ide.Grafiti su obavezni jer je to glavni izvor zarade bandi(mnogo ljudi to ne shvataju).
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-U trenutnim gangovima nema uopšte RolePlay-a, sve se svodi na pucanje, nema talačkih situacija kao i ostalih Rp situacija.
Talačke, GS, bih pravio i preko dana, da bi se i državne organizacije i tada aktivirale kao i drugi gangovi sa kojima bih zajedno pravio talačke, ne kao do sada samo u večernjim, noćim satima.

-Stavio bih limit OOC godina, za ulazak bi trebalo 15+ godina (ako neki igrac nema 15+,ali odlično zna pravila,mogao bih napraviti izuzetak), ovaj limit je zato što ima mogo "dece" koja ne poštuju pravila servera i neki ih namerno krše i mislie da su veoma zanimljivi ostalim normalnim igračima kao i što većina njih ne shvata ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osećaj.

-Pre ulaska i početka ispitivanja zahtevao bih da igrač ima 5 godina u gradu, nažalost ova granica mora da postoji zato što mislim da ljudi koji nemaju bar 5 ic godina nisu prošli dovoljno na serveru da bi mogli da se nose sa svime što jedan član bande mora da zna.

-Napadi na sate object-e su trenutno zanemareni i nema ih često, promenio bih to i svaki član bi imao obavezu da u toku jedne nedelje napadne minimalno 3 državna objekta.

-Pokušao bih da napravim takmičenja kako u samoj organizaciji tako i sa drugim gangovima kako bi članovi mogli da se zabave i najbolji u tim disliplinama dobiju nagrade.

-U samoj organizaciju uveo bih 3 "sektora" (podele timova) radi lakšeg organizovanja u organizaciji.
Timovi su:
Spray Team
Ghetto Team
Turf Team
 
Last edited:

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunda grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i dolazio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
 

Ivan Wilson

Player
Player
Joined
Jun 30, 2022
Messages
113
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1 4.
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-11h
5. Vaš Diskord: Ivan Loco#7681
6. Vaše Ingame ime: Ivan Loco
7. Vaš ID: 18846

Dodatne Informacije

1. Prijavljujem se za lidera:
Marabunta Grande

2
. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
-Želio bih biti lider ove organizacije prvenstveno jer još nisam bio lider niti jedne a volio bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put zar ne? Mislim da bih bio dosta dobar leader organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi leaderi vode bande pa bih po nekom principu i ja radio po njihovim ali sa svojim izmjenama naravno.
-Bio bih lider jer realno tko ne želi bit lider, pokušao bih stvoriti tu neku grupu ljudi koji nisu toxic, da se svi međusobno poštuju, pomažu jedni drugima , išao bih na što je više evenata moguće i davao bih sve od sebe da budem što bolji leader organizacije isto tako bih se trudio napraviti što bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.
-Kao leader ja ne bih bio pre strog, nego bi tu uvijek bilo i zabave ali kad bi bilo nešto ozbiljne poput evenata onda bi se maksimalno trebalo šlušat naređenje leadera ili ako leader nije tu nekog višeg ranka, ali ako bi netko napravio nešto što nije smio npr. vrijeđanje drugih članova, onda bi ga ja sa nekim višim rankom odveo na ispitivanje da vidimo zašto je to učinio i naravno morao bih se ispričat ako bi želio ostat u organizaciji, u protivnom bih ga izbacili jer ne želim imat ljude koji su toxic i koji vrijeđaju sve šta stignu.


3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Po mome pri ispitivanju ljudi da se priključe organizaciji ne treba biti niti pre blag ali niti pre strog, kada bih pitao nove ljude pitanja ona najbitnija bi mi trebali znat, ali neka malo manje bitna ako je npr. znao sva najbitnija a neka manje bitna nije ne bih ga odmah otkanto nego mu objasnim malo to pravilo koje mu zapne, ako ne zna gdje ga naci posaljem mu link gdje ga može naučiti do kraja i nakon nekog kratkog vremena, dan, dva sve zavisi kad može opet ga dovedem da ga ponovno ispitam.
-Pokušao bih ići na što više evenata i pokušao bih raditi što više RP situacija kao što su pljačka prodavnice i robbanje u ghettu jer mislim da bi to dosta ljudi htjelo, no ako neko nebi htio ići na neki događaj uvijek bi mi se mogao obratiti i sve bi sredili.
-Stvari koje bi radili u organizaciji ne bih samo leader ili viši rankovi nego bih dao izbor svima, čak i najnovijim članovima organizacije da se svi zajedno dogovorimo šta ćemo radit jer bi bilo glupo da idemo npr. robbat u ghetto a samo par ljudi to želi a ostalima se neda, zato bi se svi dogovorili tko šta želi i svako bi imo izbor jel želi ići ili ne.
-Fokusirao bih se na to da u organizaciju primam što više ljudi koji znaju pravila da ne bi bez veze bilo pucnjace u HQ i takvih gluposti pa da mi nabace warnove.




Hvala na čitanju moje prijave !

Srecno Ostalim Kandidatima !!
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunda grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i dolazio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
 

ToniZero

Macedonian Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
110
Informacije
1. Vaše ime u RL: Toni
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 4-12h
5. Vaš Diskord: Toyeri#5779
6. Vaše Ingame ime: Toni Pluxury
7. Vaš ID: 21971


Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zelim da budem lider organizacije zato sto od kad sam poceo da igram grand rp odma sam se poceo pucati i bavio kriminalnim radnjama i u tome sam se usavrsio znam kako da vodim organizacije jel sam bio nekoliko puta high rank u nekolko gangova kako sto su Bloods, Vagos i The Families moj cilj je da radim svakake talacke, gunstorove, podmorsku bitku, tanje radnje, sprdnje u getu i svakakve druge stvari najbitnije mi je da se svi zabavimo dok smo u organizaciju i da napravimo lepe momente u koima ce da se secamo svi do jednog koj je bio u organizaciji ne zelim mnogo da duzim ovo je skoro sve sto cu da radim ako uzmem ovu organziaciju

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
- Necu pustati svakog u organizaciji mora da zna dobro pravila server i geto pravila mora da ima vise od 10 godina u gradu.
- Ako ja smatram da je neko aktivan ja cu da rank upam tu osobu licno i dacumu bonuse. (svako je jednakav u orgnizaciji i to moi clanovi trebaju se podrzavati tome)
- Niko ne sme da bude toksican. (od najnizeg do najviseg ranka onaj koi sto je toksican prema moim clanovima dobice kick licno od mene)
- potrudicu se da napravim najbolu organizaciju u gradu gde je svako aktivan i da nas ima po getu i po svakakvim org eventima.


Rankovi:
1.Suspended
2.Newbie
3.Loyal Member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafit Tim
7.Grafit Tim Lider
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Dealer
11.OG
12.Co Leader
13.Leader



Zelim Srecu svim ostalim kanditatima zeli vam Toni Zero.
Ex | Administrator Servera , Ex | Curator Ballas




giphy.gif
 
Last edited:

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
195
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12
5. Vaš Diskord: miha71#8202
6. Vaše Ingame ime: Miha Krhkic
7. Vaš ID: 20339

Dodatne Informacije

1. Lider za
... The Families


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Lider ove organizacije bih voleo biti jer mnogo zelim da osjetim to kako je biti lider te drzati org,bez obzira na to takodje,veoma volim kriminalne familije ili bande vise nego drzavne organizacije,i u families,ballas i marabunta sam bio HC,te se isticem kao buduci vodja bande.
- Te mislim da imam dovoljno vrlina odnosno dobrih osobina koje mi mogu doprinijeti u lideru bande,neke od tih su upornost,trud,rad i pravedan,drag,vaspitan i kulturan.A najbitnije zasto se pronalazim jeste moje poznavanje pravila.

- Veoma sam ozbiljan,i kada bih uzeo organizaciju ne bi je lako gubio,te bi trazio ozbiljne ljude za turfere i ozbiljne ljude koji ce aktivno sarati grafite,ukoliko bi doslo do ozbiljne opasnosti u gubljenju organizacije iskontrolisao bih rankove,te bih ozbiljnim ljudima davao odredjene rankove, i odlucno bih biorao ko ce mi biti HC.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Ucestalo pricanje sa clanovima organizacije te resavanje njihovih nejasnoca i problema.

- Pojacanje u aktivnosti turfera i grafiti teama.

- Pojacanje aktivnosti na Tajnim radnjama

- Pojacanje aktivnosti na Podmornici

- Pojacanje aktivnosti na ostalim eventima

- Pronalazenje ozbiljnih ljudi koji ce mi sluziti kao desna ruka.

- Strogo ispitivanje pravila za ulazak!

- Te svakodnevne akcije sa organizacijom.





1. Suspend
2. Rookie
3. Soldier
4. Striker
5. Graffiti team
6. Graffiti Team Leader
7. Ghetto Cleaner
8. Turfer
9. Turf Team Leader
10. Dealer
11. O.G
12. Right Hand

13. Leader


Srecno svima i srecni praznici!
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
188
Informacije
1. Vaše ime u RL:Nikola
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan:minimu 3h maksimum 15
5. Vaš Diskord:Nikola#5607
6. Vaše Ingame ime:Nikola Darkin
7. Vaš ID:3675

Dodatne Informacije
1. Lider za: Federalni Istrazni Biro
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-U zadnjih 9 mandata sam bio u ovoj organizaciji sam bio vrhovna komanda i imam previse iskustva sto se tice Federalnog Istraznog Biroa.

-Prosao sam svaki moguci cin od suspenzije pa cak do zamenika direktora Federalnog Istraznog Biroa i znam sta agentima treba da bi napredovali i uzivali u RP-u kao agenti FIB-a.

-Bio bih strog sto se tice ponasanje agenta prema drugim kolegama,kolegama iz drugih organizacija a posebno prema gradjanima
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Toxicnost ne bih tolerisao i kaznjavao bih najstrozijom merom.

-Naucio bih svakog agenta svojim poslom i pomogao bih im u njihovom napredovanju.

-Dodao bih dosta zaduzenja nizim rankovima da bi im bilo zanimljivo.

-Agenti moraju biti uljudni i ne bi smeli da padnu pod pritiskom prozivanja kriminalaca sto povecava kvalitet RP-a.

-Komunikaciju izmedju ostalih drzavnih organizacija bih digao na najveci moguci nivo iz razloga sto me ljudi poznaju kao coveka koji ne zeli ni najsitniju raspravku ni sa kim i uvek sam raspolozen za bilo kakav kompromis.


Hvala na citanju.
Zelim srecu svim kandidatima i da najbolji uzme ovu organizaciju.
 
Last edited:

Lemi Angel 20909

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
40
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5-7h
5. Vaš discord: Mile#9757
6. Vaše Ingame ime: Lemi Obama:)
7. Vaš ID: 20909

Dodatne informacije

1.Lider za: Blood Street Gan
g

2.Zašto želite postati lider ove posebne organizacije?

Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto mislim da sam najbolji izbor.
Imam iskustva na grand serverima preko 9 meseci, poznajem sva pravila. Bio u svim organizacijama leganlnim i nelegalnim. Mislim da mojim iskustvom i poznavanjem pravila mogu da idem do novih limita RP-a sto mi je u planu vise nego fokusirajuci se striktno na evente. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni Roleplay igraci i pucaci.
Mislim da su nelegalne organziacije skrenule s puta pravog RP-a i da im treba preusmeravanje. Vise globalnih i obicnih eventa sa legalnim organizacijama i vise postovanja i razumevanja. Na sto bi se ja najvise fokusirao. Jako sam strog ali pravedan lider i ne odustajem od toga.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiram.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa.
Turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?

Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti skroz iskorenjeno po mom misljenu. Vise fokusa na ROLEPLAY od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Razmisljajuci kao gangster bukvalno u svakoj situaciji,
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan.


Rankovi:

1. Suspended
2. Newbie
3. Loyal member
4. Hustler
5. Warior
6. Grafiter
7. Grafit team leader
8. Turfer
9. Turf Captien
10. Dealer
11. OG
12. CO Leader
13. Leader
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunda grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i dolazio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
 

.cone

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
217
1. Vaše ime u RL: Nemanja

2. Vaše godine: 19

3. Vremenska zona: GTM + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h

5. Vaš Diskord:CoN3#5549

6. Vaše Ingame ime: Nemanjaa Sakic

7. Vaš ID: 17235

Lider za: FIB



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Iskustvo

Prvi razlog je to sto sam dosta vremena proveo u FIBu i takodje imam iskustva iz ostalih drzavnih organizacija.Bio sam lider SAHP-a, tako da smatram sebe kao osobu koja zna da vodi organizaciju.

FIB je vodja racije i svih događanja u gradu. I održavaju izvrstan zakon i red unutar grada dok istovremeno održavaju veliki nivo znanja. To ih čini cenjenim mestom u gradu i sa znanjem i razumijevanjem koje imam, osećam da mogu postati lider sjajne organizacije i održavati veliku aktivnost kakvu sam imao tokom svog vremena u SAHP-u.

Imam odlicnu ekipu koji bi bila uvek tu.

Ucio sam na greskama proslih leadera i probat cu maksimalno izbeci te greske.

Rankovi

30) Dirktor
29) Deputy Direktor
28) Chief of Staff
27) OO Agent
26)Cosultant
25)HOD
24) DHOD
23) Supervizor
22) SOD
21)Senior Black Ops
20)Black Ops
19)Senior Elite Special Agent
18)UAT
17) DEA
16)Elite Special Agent
15)Elite Agent
14) Assistant Elite agent
13)Detective Officer
12)Special Agent
11) Assistant SPECIAL Agent
10) Special Field agnt
9) Senior Field Agent
8) Field Agent
7)Junior Field agent
6) Active Junior Agent
5)Junior Agent 2
4) Junior Agent 1
3) Agent na Obuci
2) LOA
1) Suspended

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Radio bih na tome da poboljsam RP.

Osećam da bismo trebali stvoriti prijateljske odnose s drugim pravnim organizacijama jer sam primetio da postoji mnogo sporova u situacijama kao što su pljačke trgovina i situacije s taocima, gde bi poboljšani odnos stvari učinio jasnima.

Zaposlenicima nekada postane dosadno ponavljajući RP situacije, kako bih izbegao ovu situaciju, organizovacu događaje i zabavne aktivnosti, imam neke sjajne ideje koje će ih motivisati tokom celog mog mandata.

Tokom situacija kao što su pljačke trgovina i situacije s taocima, postoji nedostatak odgovarajućeg praćenja RP-a. Imenovao bih poseban tim u FIB-u koji bi ih pravilno obučavao za ovakve RP situacije.

Osnovat će se FIB Akademija sa ljudima koji će biti odgovorani za provođenje dnevnih treninga za svakog clana organizacije. Studenti Akademije bit će raspoređeni u jedan od tri razreda, s agentima za obuke u svakom od tih razreda kako bi osigurali da se svaki clan organizacije može pravilno obučiti. Osim toga, takodje ću poboljšati igranje uloga čvršćim povezivanjem s našim agentima kroz svakodnevne interne događaje kako bi se naši agenti mogli zabaviti i osvojiti nagradu koju plaćam ja(kao sto sam vec naveo). Poboljsacu igranje uloga usredjujuci se na ispravljanje kršenja pravila umesto na oštro kažnjavanje. Izricat ćemo kazne koje će pojačati problem koji je u pitanju i pokušati ispraviti/sprečiti probleme ili kršenje pravila. Po mom mišljenju, ako mi se pruži prilika da vodim FIB, ja ću preurediti FIB u potpuno novu organizaciju i doneti velike promene.

Komunikacija izmedju clanova u organiziji je jako losa vecina ne koristi kodove cemu opada RP.

FIB je najelitnija organizacija i nebi trebala rijesavati pljacku bankomata,prekoracenje brzine i slicno.

Potrudit cu se da nijedan moj clan ne prekrsi niti jedno pravilo ako je ikako to moguce.

Probat cu pored drzavnih organizacija u global evente ukljuciti gangove i obicne gradjane takodje.

Veoma je bitna saradnja sa svim drzavnim organizacijama.

Takodje Imam ideju i da napravim posebnu saradnju sa LifeInvaderom tako da i njima povecam RP. Npr: Izvjestaj o talackim situacijama, Pljackama i slicno.
U dogovoru sa LifeInvaderom napravili bi jedinicu koja bi sa vazdusnim prevozom isla na talacke situacije.Prikupljali bi dokaze za novine i uzivo prenosili na LifeInvader Kanalu.

Na kraju, primetio sam od svoje prisutnosti u FIB-u da sve specijalne jedinice u bilo kojoj organizaciji ne rade ispravno, ne pokazuju svoju prisutnost u organizaciji i zbog čega malo ljudi zna da takvi jedinice postoje. Stoga bih postaknuo sve jedinice pod mojim vodjstvom da više rade i pokažu svoju prisutnost u Org.

Nadalje, želio bih nastaviti s konceptom DEA jedinice koja je uvedena u prošlom mandatima drugih lidera, želio bih da ova jedinica ide tražiti kanabis po gradu kao tajni agent i ne samo uništavati biljke kanabisa, nego i ostati tamo i pričekati da osoba koja ga je podmetnula dođe i uhvati plantažera na delu s dokazima koji bi, verujem, smanjili plantažu droge i proizvođače samih njih.

Volio bih sve da resim IC bez da zovem admina iako su prekrsili neko pravilo moze se to izbeci.

Imam jos dosta ideja koje ce se razviti za vreme mog mandata i koje ce promeniti mnogo toga.

HVALA NA CITANJU!
Nemanja Sakic
 
Last edited:

Maalesevic

Player
Player
Joined
Jan 9, 2023
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: Lukaa!!#6800
6. Vaše Ingame ime: Luka Malesevic
7. Vaš ID: 37169

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim biti lider FIB-ja zato sto od malena imam ljubav prema vojsci, specijalnim jedinicama policije... U FiveM-u sam bio lider Policije par puta na jakim serverima i policija je bila poprilicno jaka i stabilna, zelim da izgradim sto bolji tim za FIB kako bi i mi i svi igraci uzivali u igri i niko se ne bi ljutio kako je FIB prekrsio RP pravila da bi ga uhapsio.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Kada pripadnik FIB-ja (na primer) vidi veci cin, on mu salutira i ceka da ga veci cin pozdravi, tek tada moze da nastavi (ukoliko ga sretne u stanici)

Primati sto clanove koji stvarno imaju zelju i upoznati su sa svim pravilima FIB-ja i zele da igraju FIB RolePlay sto bolje mogu

Da imamo redovne treninge kako bi pripadnici organizacije znali kako da se ponasaju u datim situacijama

Primati samo starije clanove koji su ozbiljni

Pridrzavati se strogog RolePlay-a

Ima jos mnogo saveta, ali ovi su nekako najbitniji.
(Ukoliko trebam da dodam jos nesto u formular, a nisam slobodno me kontaktirajte, ovaj formular sam jedini nasao na prvoj stranici foruma.)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom