Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunda grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i dolazio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.

Marabunta Grande #2 | NewLifeRP.PL
 

RyukShinigami

Player
Player
Joined
Nov 11, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nenad
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: UTC+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 15h+
5. Vaš Diskord: $Nenad$#1170
6. Vaše Ingame ime: Ryuk Shinigamii
7. Vaš ID: 33921

Dodatne Informacije

1. Lider za FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Bio sam u svim org te znam sve i o istim te sa tim znanjem mogu ih dovesti do njihovog maksimuma, Aktivan sam i imam dobru ekipu sa kojom mogu odma da krenem na posao kao lider FIBa. Znam sva moguća pravila i rp situacije na koje organizacije moraju da idu (primer su: Talacka,Pljacka Gunstorea...)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
1. Nebi bilo korumpiranih u FIB-u, a ukoliko ih bude odmah cu saznati ko je doticna osoba i naravmo uruciti joj kaznu.
2. Napravio bih specijalnu jedinicu koja bi morala da ide na evente kao na primer (Talacka,Pljacka gunstorea...)

Da nebih nabrojavao u nedogled,pojenta je da bih FIB doveo do maksimalno profesionalnog nivoa​

 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Discord: Nesad Jahic 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907
Lider za: FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.) Iskustvo
Prvi razlog je to sto sam 4 mjeseci proveo u FIB-u i također imam iskustva iz ostalih drzavnih organizacija.
Do sada sam bio u 3 mandata FIB-a. 3 puta HC.
Samo u par sedmica sam se visoko pozicionirao do 00 Agenta...
Bio bi prvi FIB koji bi uveo i Life Invader u RP.
Igram već godinu dana Grand RP i smatram da imam dovoljno iskustvo da vodim FIB nakon svog mog iskustva što sam stekao od prije.
Učio sam na greškama prošlih leadera i probat ću maksimalno izbijeci te greške.


2) Struktura
1. Suspend
2. Agent na obuci
3. Junior agent 1
4. Junior agent 2
5. Junior agent 3
6. Field agent 1
7. Field agent 2
8. Field agent 3
9. Special agent 1
10. Special agent 2
11. Special agent 3
12. Senior special agent 1
13. Senior special agent 2
14. Senior special agent 3
15. Elite SSA 1
16. Elite SSA 2
17. Elite SSA 3
18. Black OPS
19. SAJ
20. Dea
21. Instruktor trenerske obuke
22. FSSS
23.Main Detective
24 Deputy Head of Department
25. Head of department
26. Chieff of Staff
27. 00 agent
28. Asistent Direktora
29. Zamenik Direktora
30. FIB Direktor

Radio kodovi:

1. 10-1 Žuta linija (Garaža)
2. 10-2 Negativno
3. 10-3 Tišina na radio
4. 10-4 Potvrdno
5. 10-5 Ponovi zadnji prenos
6. 10-6 Zanemariti posljednji prenos
7. 10-10 Ispaljeni hici
8. 10-11 Pljačka
9. 10-16 Povređen civil
10. 10-20 Lokacija
11. 10-21 Provjera (Lokacija; kako je stanje sa radom)
12. 10-22 Talačka
13. 10-33 Potrebna pomoć
14. 10-57 Victor (Potjera za vozilom)
15. 10-99 Riješena situacija
16. 10-41 Prijava na dužnost
17. 10-42 Odjava sa dužnosti

Sustavni kodovi:
Kod A (Pad igre)
Kod 2 Upaljene rotacije (Bez zvuka)
Kod 3 Upaljene rotacije (Sa zvukom)
Kod 4 Situacija pod kontrolom
Kod 6 Na licu mjesta

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Radio bi na tome da poboljšam RP.
Komunikacija izmedu članova u organiziji je jako loša većina ne koristi kodove čemu opada RP.
Razmišljam ukljuciti i pse. Nisam nikada vidio da je i jedan FIB koristio pse, a imaju tu mogućnost.
FIB je najelitnija organizacija i nebi trebala rijesavati pljačku bankomata, prekoracenje brzine i sl.
Također potrudit ću se da nijedan moj član ne prekrsi niti jedno pravilo ako je ikako to moguće.
Probat cu pored državnih organizacija u global evente ukljuciti gangove i obicne gradane takoder.
Već da se bavi da poboljsa RP, Raidovima, undercover...
Veoma je bitna saradnja sa svim drzavnim organizacijama.
Takođe Imam ideju i da napravim posebnu saradnju sa LifeInvaderom tako da i njima povećam RP. Npr: Izvjestaj o talackim situacijama, Pljackama i sl. sto ja kao FIB njima mogu pomoc, predlozio bih im da imaju helicopter crew unit koji bi kao pravio vesti kad su talacke situacije i sl. dobijali bi informacije iz prve ruke naravno.
Imam toliko ideja koje bi mogao uraditi, a koje ce uključivati drzavne org, banda i obicne gradane.
Volio bih sve rijesiti IC bez da zovem admina iako su prekrsili neko pravilo moze se to izbijeći.
Jedino u slučaju da je tu admin.
Na kraju želim reci da ako ja dobijem FIB garantujem da će se RP povecati i biti bolji nego do sada garantujem!


Hvala na citanju moje aplikacije!
Nesad Jahic
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunda grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i dolazio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.

Marabunta Grande #2 | NewLifeRP.PL
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Marko
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 6h do 8h
5. Vaš Diskord mirkic#1654
6. Vaše Ingame ime Walter Willsson
7. Vaš ID 6178

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Lider FIB kao najzahtjevnija pozicija potreban je mudar, ozbiljan i snalažljiv čovjek koji će se moći snaći s tom pozicijom. Sebe smatram mudrim i snalažljivim čovjekom. Kao lider ove posebne organizacije iskoristit ću svoju mudrost i snalažljivost te ću pokušati od FIB-a stvoriti elitnu organizaciju te bih se maksimalno zalagao za nju.

FIB kao organizacija posjeduje veliki potencijal za stvaranje roleplay-a od različitih hapšenja, pljački prodavnica, gunstor-ova ili bankomata, racije na bandu, talačkih situacija itd. Želio bih biti lider ove organizacije kako bih osobno mogao uživati i stvarati roleplay koji će ne samo mene nego i ostale zainteresirati da budu dio roleplay-a.

Posjedujem iskustvo koje će mi pomoći kao lideru FIB-a. Iskustvo koje posjedujem pridobio sam zbog prisustva u različitim mandatima od drugih ljudi gdje sam shvatio osnove organizacije FIB i kako bi jedna takva elitna organizacija trebala funkcionirati. Također bio sam Deputy leader u mandatu Lea Angela, te još i u par navrata bio sam član High commanda. Većinu vremena koje sam igrao na ovome projektu bio sam član državnih organizacija.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1.


FBI me naučio puno o RolePlay. Ponekad je problem u interakciji s građanima, građanin ili osumnjičeni ne uspije pravilno odraditit RP. Rješenje ovog problema nije uvijek kazna za osobu koja ne koristi odgovarajući RP, već možda institucija ili nastavak ispravnog primjera. Ako naši državni službenici budu držani na većim i višim standardima od normalnih građana, ili sumnjivaca, onda će se zajednica "s vremenom" poboljšati i njezina RP sposobnost. Nije uvijek ispravno prijaviti osobu s kojom ste u interakciji jer nije uspjela u RP-u, umjesto toga nastavite ili poboljšajte svoj RP kako bi drugi mogli vidjeti kako to treba učiniti. Pod mojim zapovjedništvom SVI agenti FIB-a će se pridržavati iznimno visokog standarda RP-a i ako ne uspiju i nastave tako činiti, bit će poduzete ozbiljne mjere s moje strane.

3.2.

Maksimalno povećanje RP -a sa ostalim državnim organizacijama. Također za dobar roleplay potrebna je i dobra veza sa ostalim organizacijama. Organizirao bih zajedničke vježbe, treninge sa ostalim organizacijama i što vise komunikacije među istima. Takvi treninzi bi se odnosili na pozicioniranje članova, raspored i disciplinu. Što bi također pridonijelo poboljšanju roleplaya.

3.3

Stvaranje i potpuna rekonstrukcija rankova u FIB-u

3.4

Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Roleplayu.
 

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrick
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: theycallmerich#5793
6. Vaše Ingame ime: Patrick Wilson
7. Vaš ID: 6237

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Families

2.Zašto želite biti lider ove organizacije?
Kao prvo dugo sam na ovom serveru i imam iskustva sa ljudima starije i mlađe dobi. Znam kako se ponašati sa njima. Bio sam Co-Leader Ballasa turfao za Vagose, Marabuntu, Families-e i Ballase. Mislim da sam sposoban voditi organizaciju makar sam mlađi od ostalih. Znam da sam bio banan i dosta puta u demorganima ali hej kako kažu na greškama se ući. Vođa organizacije bi za mene bilo nešto novo i stvarno bih htio postati lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Rankovi bi se dobivali zasluženo.
Spray teamu bi omogucio sprejeve.
Kršenje pravila bi odma rezultiralo kikom.
Evente bi vodili iskusni ljudi koji znaju kako RP-at.
Turferi bi bili testirani i ispitani te bi morali dokazat da mogu snimati POV.

GL SVIMA od Wilsona
 
Last edited:

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunda grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i dolazio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.

Marabunta Grande #2 | NewLifeRP.PL
 

doky

Player
Player
Joined
Dec 24, 2022
Messages
109
1. Vaše ime u RL: Dorian
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: doky#4875
6. Vaše Ingame ime:doky nevolja
7. Vaš ID: 33810

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Blood Street

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i dolazio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Ovom prilikom zatvaram prijave za Marabunta Grande.

Pozvati na intervju su :​


Nikola Hikaru | 28057 (Nikola#2639)
Uros Boskovic | 64 (MightyUki#5753)



Hvala svima koji su se prijavili, čestitamo odabranimaa ostalima zelimo vise sreće u nekoj od narednih prijava!

Intervju će se održati u Nedjelju (15.01.2023) u 20:00h
Grand Discord - Voice " Čekaonica"​
 
Last edited:

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
informacije

1.Vase ime u RL: Vukan

2. Vaše godine:16

3. Vremenska zona:GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12h

5. Vaš Diskord:vukaaannnn#3544

6. Vaše Ingame ime:Nizzy Sosa

7. Vaš ID:13655

Dodatne Informacije

1. Lider za... LSPD

2. Zasto zelite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objasnjenjem)

2.1 Ovako dosta dugo igram roleplay na grandu bio sam u dosta drzavnih a i u kriminalnih organizacija, imam dosta iskustva sa drzavnim org, bio sam u LSPD, NG, EMS,FIB,SAHP, i zato mislim da imam prednost da budem lider LSPD-A.

2.2 Dosta duga RP-am legalne org jos iz dana sampa, na jednome SAMP serveru sam vec bio lider LSPD-A i na istom serveru sam bio zamjenik drzavnog sheriffa tako da mislim da sam pravi covek za tu poziciju.

2.3 Prosao sam sve rankove od kadeta pa sve do lidera i vjerujem da visoki rankovi trebaju vise izlaziti na teren, komunicirati sa nizim rankovima, pomagati i trenirati. Imam tacan plan i program za sve to postavit.Znam sto treba i kako treba pocevsi od treninga pa do postavljanja pravih ljudi na pravo mjesto.



3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji

3.1 Smanjiti sto vise discord komunikaciju koliko god budem mogao.

3.2 uvescu nove specijalne jedinice:

-Air Support(Air), Air Support ce biti jedinica koja ce uglavnom koristiti helikoptere za sve vrsta akcija od jurenja kriminalaca do pljacke prodavnice, bankomata itd.

-Special Forces(SWAT), Special Forces ce biti jedinica koja ce samo ici na pljacke prodavnica, banki, bankomata itd, to je specijalna jedinica koja nece ici u patrole niti juriti krimanlce po gradu, to je jedinica koja ide samo na ozbiljnije situacije kao sto su npr: ammo run, pljacka prodavnice,pljacka banke,pljacka bankomata ponekad,nosac aviona, odbrana zatvora itd.

-Anti Narcotics Task Force(ATF), Anti Narcotics Task Force je jedinica koja ce se baviti micanjem sjemena kanabisa, hapsenje ljudi koji prodaju kokain itd, oni ce isto ici undercover na black market trazeci ljude koji prodaju marihuanu, sjemena kanabisa i sve ce zapleniti i uhapsiti tog drug dealera. i dati visoku kaznu

Sniper Team(SWAT), sniper team je jedinica koja ce ici na talacke situacije pesti sa na visoka mesta i ciljati u najbitnije osobe kriminalaca, snajper team je jedna od bitnijih jedinica LSPD-a, nece ici u patrole nego samo na akcije.

3.3 Bice 1 regrutacija svake nedelje, i na regrutacijama vecina pitanje i pravila ce se morati odgovarati IC nacinom, bice i OOC ali sa sto vise IC pitanja povecavamo Roleplay na serveru, posto znamo da ima dosta ljudi koji ne rp-aju dobro.

3.4 Svi novi kadeti bi morali proci obuku i za pocetak raditi zaplenu nece biti promovisenja preko "veze" i da bude pokusaja toga HC clan i taj kadet ce biti suspendirani na 7 dana.

3.5 Radio komunikacija. ovo ce biti neki od kodova

10-1 Svi hq imamo sastanak

10-2 negativnvo

10-3 prestanite sa prenosom

10-4 potvrdno

10-5 ponovite posljednje

10-6 zanemarite poslednje

10-7 kraj duznosti

10-8 pocetak duznosti

10-10 ispaljeni hitci

10-11 pljacka u toku

10-12 predvidjeno vreme dolaska

10-16 povredjeni civili

10-19 vrsta na parkingu

10-20 lokacija agenta

10-21 lokacija svih patrola (obavezan odgovor)

10-22 talacka situacija

10-33 pomoc je potrebna

10-67 osumnjicenji bezi autom

10-69 osumnjiceni bezi peske

10-99 situacija resena

Ostali Kodovi

Kod R pad igre/crash

Kod C f8 i u cujem nekoga u glavi

kod 8 upaljene rotacije bez zvuka

kod 11 upaljene rotacija sa zvukom

kod 4 Na licu mesta

kod 12 situacija pod kontrolom

3.6Uveo bih da na regrutacijama se bilo ko pridruzi da je 7+ godina u gradu

3.7 Novim clanovima bio objasnio zasto je PDA MG-anje i da ne koriste PDA u svoje svrhe, npr da nadju broj telefona nekog coveka, To bi bilo strogo kaznjavano!

3.8 Svaka kradja iz sefa ce biti strogo kaznjavana, Forumom, a posledice toga su perma ban.

3.9 Smisljena su imena svih cinova od suspenzije do Nacelnika


1.Suspend
2.Police Recruit
3.Police Officer I
4.Police Officer II
5..Police Officer II (ATF)
6.Police Officer II (AIR)
7.Police Officer II (SWAT)
8.Police Officer III
9.Police Officer III (ATF)
10.Police Officer III (AIR)
11.Police Officer III (SWAT)
12.Mladji Inspektor
13.Zamenik Vodja Patrole
14.Inspektor
15.Narednik
16.Narednik II (Komandir Stanice)
17.Visi Inspektor
18.Porucknik I
19.Porucknik II
20.Genenralni Inspektor
21.Kapetan |
22.Kapetan II
23.Glavni Generalni Inspektor
24Major
25.Major II
26Vodja Istraznog Osoblja (Vlada Nevolja)
27.Potpukovnik (Milan Darkin,Johhny Pluxury)
28.Pukovnik (Puraa Nevolja)
29.Zamjenik Nacelnika (Alehandro Sosa,Uros Boskovic)

30.Nacelnik (Nizzy Sosa)

giphy.gif

giphy.gif

giphy.gif

giphy.gif


To je to od mene, srecno svim kandidatima!
Nizzy Sosa

 
Last edited:

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
1,820
1. Vaše ime u RL: Alen
2. Vaše godine: 30
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 do 12H
5. Vaš Diskord Allenx73#5779
6. Vaše Ingame Allen Sikter
7. Vaš ID: 20824 Dodatne Informacije 1. Lider za LSPD 2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) - Prvi razlog: Prvenstveno zelim da kazem da sam ja bio jedan od najaktivnijih clanova LSPD-a . Razlog tome jeste sto sam zavoleo tu organizaciju i ljude koji su bili u njoj. Pored toga mnogi ljudi na serveru su me upoznali i mnogi zeljno iscekuju zbog mog kvalitetnog rada da ja jednog dana postanem lider. -Drugi razlog: LSPD kao organizacija ima siroku granu poboljsanja roleplay-a na serveru, ja kao lider organizacije bi doprineo istom iz razloga sto sam vec dugo vremena tu kao sto sam vec naveo i vodio sam mnoge akcije tipa pljacke,pregovaranja ,racije u saradnji sa FIB-om i ostalim drzavnim organizacijama. -Treci razlog: Ja ako postanem lider ja cu nastaviti istim tempom kojim sam se i do sad vodio jer taj nacin mog vodjstva je doprineo tome da ljudi koji su radili sa mnom su zavoleli LSPD, i dalje cu drzati ozbiljnost i postovanje hijerarhije odnosno vecih cinova kako dolikuje jednoj drzavnoj ustanovi. 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. 1. Na pocetku svega ukratko cu objasniti koje bih biroe ubacio u sluzbu: -Patrolno osoblje: Ovaj biro ce se baviti iskljucivo patroliranjem grada kako se i do sad bavio, tu ce se vrsiti zaplena vozila, pisanje kazni u vidu saobracajnih prekrsaja i obavljace se pretres lica i vozila ukoliko lice poseduje kriminalni dosije, lica ce se privoditi u zatvor ukoliko se nesto ilegalno pronadje kod istih. -Istrazno osoblje: Ovaj biro ce se baviti istraznim zadacima u pogledu pracenja lica sumnjivih i prikupljanje bitnih informacija a po potrebi i organizovati operaciju noz gde ce se dogovarati sastanak sa osumnjicenim za kupoprodaju ilegalnog oruzja. -Vazdusna podrska: Ova jedinica sluzi za nadgledanje sa visine ukoliko vrsimo neku poteru za licem koje se trazi. Moze sluziti u vidu evakuacija taoca koje sam vec koristio jer je to najbolji nacin da se civil sa pljacke sprovede do bolnice bez problema na putu. -Specijalne jedinice: Kao I sama rec sto kaze ovaj jedinica sluzi za specijalne zadatke kada su u pitanju Racije gde se mora strogo drzati u pripravnosti jer se ulazi u najkriticnije delove grada I oblaci se uniforma koja je namenjena za to. -Radarska kontrola: Kontrola brzine vozila u gradu je vrlo bitna jer se cesto desavaju saobracajne nezgode ,samim tim ova jedinica ce se baviti iskljucivo kontrolisanjem brzine te pisati kazne ukoliko dodje do prekoracenja iste. 2. Nakon primanja novih Police Regruta momentalno cemo se obazirati na njihovom ucenju tj. Oformljavacemo akademije koje ce voditi Vodja I njegovi zamenici obuke i takodje instruktori obuke koji poloze za tu licencu jer zelimo da nasi clanovi budu ozbiljni i obuceni da mogu da se snadju u svakoj datoj situaciji da ne postoji situacija u kojoj ne mogu da se snadju i da ne znaju. 3. Sledeca stvar koju cu ubaciti bice obavezna a to je popunjavanje raznih evidencija kao npr. Ako se desila pljacka I mi smo preuzeli taoca, belezice se njegove izjave kako je doslo do toga te je on postao taoc. Ubacicu kazne ,radarske kontrole, hapsenja,zaplene,zahtev za sastanke i zahtev za vracanje u sluzbu. 4. Dodacu ovde da ako budem u mogucnosti zamenio bih neka vozila koja trenutno imaju I na taj nacin bih dao motivaciju svim clanovima bilo kojeg biroa da se zna koje vozilo sluzi za sta. 5. S obzirom da do sada smo imali zategnutu situaciju sa ostalim drzavnim organizacijama ja sam bio taj koji je smirio te odnose i poboljsao ih na maksimum u poslednjih 15 dana LSPD-a , mi kao celokupna drzavna organizacija treba da funkcionisemo kao jedno I da se postuje svaka organizacija koja je iznad I koja je zaduzena da kontrolise LSPD u datom trenutku ,ja cu se maksimalno truditi da ispostujem svaku. 6. Da bi organizovao treninge sa NG koji bi se odrzavali u NG bazi sa prethodnim dogovorom sa njima naravno. Trening bi se bazirao na fizickoj I psihickoj bazi tj. Bazirao bi se na povecanje snage i profesionalno koriscenje vatrenog oruzja, tj preciznost. Ovo su samo neke stvari koje bih ja ubacio i zelim da obavestim da vec imam spreman tim koji ce biti deo vrhovne komande da bi se sto pre oformili i krenuli sa radom, Hvala 🙂

Sretno svima!
 

Ilce Loco

Player
Player
Joined
Oct 22, 2022
Messages
13
Informacije

1. Vaše ime u RL: Ilija

2. Vaše godine (OOC): 15

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8h-10h

5. Vaš Diskord; ilce#5375

6. Vaše Ingame ime: Ilce Loco

7. Vaš ID: 25544



Dodatne Informacije

1. Lider za LSPD (Los Santos Police Department)

2.0 Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Pocetak igranja na Grand Role Play srpskom serveru jeste bila moja velika zelja za drzavnim organizacijama. Moja prva drzavna organizacija je bila LSPD
gdje sam stekao moje prvo iskutvo i poboljsao moju ulogu u role play-u.

2.2 Zelim bit lider LSPD-a zato sto imam dosta iskustva u vodjenu velike drzavne organizacije i tako cu toksicnost smanjiti na minimum. Ja sabe smatram dobrim liderom i
vrlo odgovornom osobom. Prosao sam kroz 4 mandata i gledao sam kako taj lider vodi organizaciju,od njega sam dosta naucio a pogotovo i od ostalih lidera LSPD-a.


2.3 Bio sam u svim drzavnim organizacijama ali LSPD mi se nekako najvise svidjeo jer je u gradu a i ima dosta ulaga u tom poslu. U LSPD-u sam stekao svoje prve kolege koje su me
naucile kako se Role Play-a. Tako u se i ja potruditi da svi budu zadovoljni u LSPD-u da niko netrazi otkaz,da ne black listamo ljude nego da se sve na lijep nacin rjesava.

3.0 Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Uveo bih ceste regrutacije da bih imali ljudstva za patroliranje po gradu da nebi bilo kriminala po gradu Los Santos.

3.2 Poslije regrutacije novim clanovima bih posao bio objasnjen i kako stvari funkcijonisu.

3.3 Bili bih aktivni na akcije i u sto vecem broju i brzem vremenskom periodu bih dosli na odredjenu akciju.

3.4 Ja kao lider LSPD bih otpustao ljude nakon 5 dana neaktivnosti iz razloga da se organizacija neprepunjava ljudima.Ko napise na nasu bubicu od LSPD-a odsustvo nece biti izbacen.

3.5 Nece biti svadje izmedju kolega,kolege bih lijepo komunicirali bez toksicnosti,ako neki clan pravi problem odmah bi se problem rjesio kako je god moguce kao sto sam
naveo zbog mog iskustva u vodjenju moci cu da smanjim toksicnost na minimum.

3.6 Imali bih specijalnu jedinicu koja bih nam sluzila da oni idu na akcije,a obina poliija da patroliraju po gradu i da hapse ljude i da idu na neke akcije.
Ta specijalna jedinica bih se zvala S.W.A.T. Oni bih isli na talacke,pljacke gun shopa,pljacke prodavnica,na pljaku banke,na odbranu nosaa aviona,i na sve ostale akije koje LSPD ima,
a obicna policcija bih isla samo na pljacku banke,odbrana nosaca aviona,a kad nema dovoljno iz S.W.A.T. ondada bih i obina policija isla na te evente koje treba S.W.A.T. ici.

HVALA NA CITANJU MOJE PRIJAVE
 
Last edited:

Marijaa

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
19
1.Vase ime u RL: Miloš

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h

5. Vaš Diskord: 𝓟𝓻𝓲𝓷𝓬𝓮𝓼𝓼#3524

6. Vaše Ingame ime: Marija Mitrovic

7. Vaš ID: 4856

Dodatne Informacije

1. Lider za: LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Dugo igram na ovom projektu i vecinu vremena provedeno ovde sam bio u drzavnom statu
-Prosao sam sve drzavne organizacije i u svakoj sam davao maximum da pomognem svim clanovima da bude sto bolji odnosi i da bolje fukcionise.
-Bio bih strog sto se tice ponasanja i odnosa policajaca prema kolegama,ostalim organizacijama a pogotovu prema gradjanima.
-U LSPD sam proveo dva mandata proso sam kroz sve cinove od kadeta pa do direktora policije i mislim da sam spreman i zeleo bi da se oprobam kao nacelnik.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Sto se tice same organizacije najvise bi se fokusiro na ozbiljnost i na sto bolji roleplay
- Toxicnost ne bih tolerisao i kaznjavao bih najstrozijom merom.
- Dobro poznavanje pravila je osnov za ulazak u LSPD-Sto bi dalje znacilo da ne bi mogao svako da postane policajac, ali bih takodje davao sansu novim igracima time sto bih i zaposljavo i redovno vrsio obuke i pruzao sve moguce informacije u vezi njihovog posla.
- Novi kadeti bi dobili obuku da ih naucimo sta znaci biti policajac i pomago bi im u njihovom napredovanju.
- Pokuso bi da svaki rank ima neko zaduzenje cak da i nizim cinovima bude zanimljivo.
- Pokusavo bi da imam sto bolje odnose i komunikaciju sa svim drzavnim organizacijama.
- Policajci bi bili maksimalno ozbiljni i ne bi padali na provokacije kriminalaca.
- Najbitnije od svega sto bi uveo neke nove stvari, ideje o kojima dugo razmisljam.
- Takodje bi voleo da pruzim sansu novim igracima u gradu time sto bi redovno vrsio obuke i usavrsavanje cime bih doprineo poboljsanju roleplaya.

Radio Kodovi
- 10-1- Svi svi HC (zuta linija)
- 10-2- Negativno
- 10-3- Tisina na radio
- 10-4- Potvrdno
- 10-5- Ponovi poslednji prenos
- 10-6- Zanemari poslednji prenos
- 10-7- Odjava smene
- 10-8- Pocetak smene
- 10-10- Ispaljen hitic
- 10-11- Pljacka u toku
- 10-12- Eta dolaska
- 10-14- Specijalna uniforma
- 10-16- Povredjeni civil
- 10-20- Lokacija
- 10-22- Talacka situacija
- 10-33- Potrebna podrska
- 10-57 - Potera za autom
- 10-57 - Potera za osumnjicenim pesakom
- 10-95- Imamo lice za hapsenje
-10-99- Situacija Zavrsena

- Kod A- Pad igre
- Kod B- Pauziran RP, admin situacija

- Kod 1- Situacija opasna po život. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
- Kod 2- Polu-hitni! (samo svjetla)
- Kod 3- Hitna pomoć! (svjetla i sirene)
- Kod 4- Situacija pod kontrolom.
- Kod 5- Teroristički napad!
- Kod 6- Van vozila!
- Kod 7- Sprovođenje istrage.


Rankovi
- Suspenzija
- Kadet
- Policajac pripravnik
- Policijski regrut
- Policajac officer 1
- Policajac officer 2
- Policajac officer 3
- Vodja Patrola
- Interventna jedinica
- Vodja interventne jedinice
- Zandarmerija
- Zamenik komandanta Zandarmerije
- Komandant Zandarmerije
- Supervizior
- Nizi inspektor MUP-a
- Visi inspektor MUP-a
- SAJ
- SAJ Vodja tima
- SAJ Snajper Team
- SAJ Operativac
- Glavni inspektor MUP-a
- Sef Osoblja
- Zamenik Komandira
- Komandir stanice
- Porucnik
- Kapetan
- Major
- Pukovnik
- Zamenik Načelnika
- Načelnik


Sretno ostalim kandidatima

Hvala vam na izdvojenom vremenu za čitanje moje prijave.​
 

Ivan Radovic

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
47
Informacije:
1.Vase ime u RL:Ivan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord:Ivan5#2491
6. Vaše Ingame ime:Ivan Puntik
7. Vaš ID:16279

Dodatne Informacije
1. Lider za...Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Pozdrav za sve koji citaju moju prijavu.Za pocetak mogu da kazem da sam bio u dosta kriminalnih org i dugo sam bio tako da imam iskustva.Takodje cu imati dosta dobru discplinu i mislim da bi zbog toga bio dobar lider.Imacemo sastanak jednom nedeljno da vidimo ko je kakav bio,a ako je neko bio mnogo aktivan dobice i unapredjenje i bonus.Ko je bio los dobija rank down,suspenziju ili mozda kick zavsi koju je glupost napravio.Neznaci to da cu ja samo na tom sastanku kazniti,ako saznam da je neko nesto lose uradio odma dobija kaznu.Imacemo odlican grafiti team koji ce imati svog vodju koji ce se truditi da grafiti tim stalno farba.Tako ce svi grafiti biti nasi i nas obelezaj ce harati getom.Takodje za turf tim ce imati svog vodju koji ce redovno obavljati treninge i trudicemo se da sve teritorije budu nase.Svaki event ce biti vazan.Na sve tajne cu potencirati da se ide.Pomorska je obavezna svaki dan jel je dosta bitan event.Municije nikad dosta tako ja kazem.Takodje mislim da bi bilo dobro da kad smo slobodni i vidimo da vojnici prevoze municiju drzavnim organizacijama da ih krademo.Radicemo i FZ raid.Organizovacemo pljacke prodavnice gun storove i talacke da bi sto bilo zanimljivije.Toxicnost je kod mene strogo zabranjena.Svadjaju se naprimer neki na radio oba dvoje se kazne ne zanima me koje zapoceo i tako dalje.Da bi usli u org mora da se ima preko 10 godina u gradu.Takodje necu da primam malu decu da mi uniste org.Primam ljude samo koji znaju perfektno pravila jer ne zelim warnove,a posle disband.Bicu strpljiv da ako udje neko ko je prvi put u gangu da mu pokazem sve kako funkcionise.I za kraj da kazem da mali cin treba da postuje veceg ako mali cin vice ili ne daj boze vredja veceg cina ide mu kazna suspnenzija mozda i kick zavisi sta je rekao i uradio prema vecem cinu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo ovde kazem da treba malo vise da se rpa da se mi ponasamo malo opasnije u robanju i u svemu jer smo mi opasni momci.
Bicu dobarprema clanovima.Takodje cu posvetiti svakom clanu vreme ako mu treba nesto.Takodje na talackama i prodavnicama ce biti dostanja rpanja u prigovaranju i sa taocima.Meni je na prvom mestu Rpanje,a posle pucanje sto mislim da treba svima da bude.
HVALA STO STE PROCITALI MOJU PRIJAVU I SRECNO DRUGIM KANDIDATIMA:)
 

Maalesevic

Player
Player
Joined
Jan 9, 2023
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: Lukaa!!#6800
6. Vaše Ingame ime: Luka Malesevic
7. Vaš ID: 37169

Dodatne Informacije
1. Lider za...: LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

Skoro svih 800h koje sam proveo u gta v roleplay je bilo bas u policiji
Imam dosta iskustva i zelim da napravim najbolju policiju moguce
U policiju bih doveo samo stariju ekipu koja je razumna i ima volju da igra sto bolje i napravi najbolju policiju
Mislim da sam sposoban napraviti jaku policiju u kojoj ce svi igraci uzivati.
Uvek bih koriscenje radio kodova radi veceg RP-a i lakseg sporazumevanja

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Svaki pripadnik ce dobiti svoj cin i znacku.
Svaki pripadnik se mora svom kolegi ili nadzornom obracati po imenu cina.
Svaki pripadnik mora da ima najmanje 16 godina.
Svaki pripadnik mora da ima zelju za roleplayem u policiji.
Niko ne sme da ide sam u patrole.
Ni jedan pripadnik ne sme da ide sam u hud bez dozvole nadleznog.
Svaki pripadnik mora da sna sva RP pravila.
...


Rankovi(cinovi):
1.Suspendovan
2.Saobracajac
3.Policajac
4.Mladji Inspektor
5.Inspektor
6.Visi Inspektor
7.Interventna jedinica
8.Zandarmerija
9.Zamenik Narednika
10.Narednik
11.Zamenik nacelnika
12.Nacelnik
 

Vajo

Player
Player
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
1. Vaše ime u RL - Mateo
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - od 6 do 10 sati dnevno
5. Vaš Diskord - mateoo#4596
6. Vaše Ingame ime - Vajo Masina
7. Vaš ID - 1015

Dodatne Informacije
1. Lider za: Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

a) Želim biti lider ove organizacije zato što sam na serveru prvog dana i cijeli svoj RP-život sam proveo u bandama, sa time mislim da odlično poznajem RP i geto pravila i znam kako funkcioniraju stvari u bandama.
b) Također u većini badni u kojima sam bio, uglavnom sam imao veliki rank ili zamjenika. Tako da mislim da sam sposoban voditi ljude na razne akcije sa državnim organizacijama ili sa ostalim bandama u getu unatoč tome što sam to već radio.
c) I za kraj mislim da imam trenutačno najbolji turf - team sa kojim smo sve do sada uglavnom imali velike uspjehe.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

a) Mislim da svatko tko želi ući u bandu treba biti ispitan te da točno i temeljito poznaje RP i geto pravila, kako svojim greškama ne bi pokvario određene RP situacije!!
b) Uveo bi "grafiti tim" kako bi pojačali RP sa ostalim bandama u getu. Također osmislio bi razne RP situacije tijekom borbe za grafite.
c) Članovima koji bi se najbolje pokazali i najviše se trudili u dobru korist organizacije dijelio bih zaslužene bonuse i runk-up.
d) Za koga mislim da odlično poznaje RP život pružio bi mu šansu da pored mene i ostalih zamjenika- većih rankova vodi određene akcije i događaje te ako se dobro pokaže imat će dozvolu i samostalno voditi ih bez našeg nadzora, mislim da bi sa time imali širi i veći broj kvalitetnih RP situacija sa ostalim bandama i državnim organizacijama.
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
106
Informacije
1. Vaše ime u RL : Matija
2. Vaše godine : 21
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7-12
5. Vaš Diskord : Pota#1668
6. Vaše Ingame ime : Pota Reyli
7. Vaš ID : 1668

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Igram aktivno na serveru godinu dana, tih godinu dana sam proveo u gangovima i crime svetu te samim time znam apsolutno sva pravila i znam sve u detalj kako se vodi i radi kao Lider.
- Prvi gang u kojem sam poceo su bili Bloodsi te sam u istima naucio sve sto sam danas već usavršio a to je znanje celokupne jedinice Crima. Bio sam lider Los Santos Vagosa, te smatram da sam trenutno dosta zreliji, iskusniji i spremniji za taj posao te bih se opet voleo iskusiti
- Imam spremnu ekipu koja je spremna da mi pomogne u vođenju ovakve organizacije, imam ljude koji ce bit zaduzeni da upoznaju nove ljude sa getom, imao bi ekipu grafiti teama koja se proteklih par sezona pokazala jako kvalitetna. Takodje imam pregovarače i ljude koji bi organizirali i vodili talačke. Također smatram da imam dosta kvalitetnu turf ekipu koja je spremna natjecat se u uzimanju sezone.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Smatram da je RolePlay najvažniji faktor u vođenju organizacije te bi sve išlo IC putem, MG bi bio strogo zabranjen.
-Članovi Bloodsa ce biti ispitani detaljno te bi trebali znati sva pravila da bi mogli uci u organizaciju.
- Svi članovi bi bili dužni raditi kao organizacija te ne bi bilo izuzetaka, samim time bi povećali međusobnu komunikaciju i odnose među članovima. Toksičnost nece biti tolerisana
-Članovi bloodsa bi bili obavezni ići na evente poput Pljacke 24/7,GunStore pljacke i talačke
 
Last edited:

ToniZero

Macedonian Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
110
Informacije
1. Vaše ime u RL: Toni
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 4-12h
5. Vaš Diskord: trxpz.toni#5779
6. Vaše Ingame ime: Toni Zero
7. Vaš ID: 21971


Dodatne Informacije

1. Lider za: Blood Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zelim da budem lider organizacije zato sto od kad sam poceo da igram grand rp odma sam se poceo pucati i bavio kriminalnim radnjama i u tome sam se usavrsio znam kako da vodim organizacije jel sam bio nekoliko puta high rank u nekolko gangova kako sto su Bloods, Vagos i The Families moj cilj je da radim svakake talacke, gunstorove, podmorsku bitku, tanje radnje, sprdnje u getu i svakakve druge stvari najbitnije mi je da se svi zabavimo dok smo u organizaciju i da napravimo lepe momente u koima ce da se secamo svi do jednog koj je bio u organizaciji ne zelim mnogo da duzim ovo je skoro sve sto cu da radim ako uzmem ovu organziaciju

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
- Necu pustati svakog u organizaciji mora da zna dobro pravila server i geto pravila mora da ima vise od 10 godina u gradu.
- Ako ja smatram da je neko aktivan ja cu da rank upam tu osobu licno i dacumu bonuse. (svako je jednakav u orgnizaciji i to moi clanovi trebaju se podrzavati tome)
- Niko ne sme da bude toksican. (od najnizeg do najviseg ranka onaj koi sto je toksican prema moim clanovima dobice kick licno od mene)
- potrudicu se da napravim najbolu organizaciju u gradu gde je svako aktivan i da nas ima po getu i po svakakvim org eventima.


Rankovi:
1.Suspended
2.Newbie
3.Loyal Member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafit Tim
7.Grafit Tim Lider
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Dealer
11.OG
12.Co Leader
13.Leader



Zelim Srecu svim ostalim kanditatima zeli vam Toni Zero.
Ex | Rs Administrator servera, Ex | Rs Curator East Side Ballas

vinland-saga.gif
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom