Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Čoplek

Player
Player
Joined
Jun 22, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 3-4h
5. Vaš Diskord Čoplek#1080
6. Vaše Ingame ime Nick Salvatore
7. Vaš ID 26552

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vojska(National Guard)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.Da uvedem red i real life norme u organizaciju kao i cinove
Naprimjer osposobljavanje jedinica za specijalne zadatke, te air divisiona koji bi radio sa zrakoplovima, takodjer cinovi se polazu ispitima
2. Da aktiviram vojsku
Kao sto znamo trenutno ne vidimo bas vojsku u gradu napravio bi patrole koje bi vojnici obavljali u dogovoru sa LAPD.
3. Vojne parade, dodjela medalja i cinova.
Sve kako bi napravili bolji roleplay i pricu vojske vojska bi radila razne parade, air division, tank divison, itd pjesadija bi marsirala cijelim gradom uz pratnju tenkova i aviona koji bi radili razne manevre instruktori pod cinom (Sargeant) bi bili strogi, te bi treninzi bili intenzivni
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Vise Divizija
Vise Brigada
Bolja organizacija
Parade
Treninzi tokom kojih bi kadeti razmisljali kako da se izvuku iz situacije ili kako da pomognu nekome
Ispiti u kojima bi se testiralo znanje vojske.
Organiziranje posebnog T&R divisiona i koriscenje kodova doprinjelo bi radu vojske te samoj funkcionalnosti iste, kodovi bi se bazirali na US Army Handbook-u.
 

Ivica

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
47
Informacije
1. Vaše ime u RL: Toni
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7
5. Vaš Diskord: Toyeri#5779
6. Vaše Ingame ime: Toni Zero
7. Vaš ID: 21971

Dodatne Informacije

1. Lider za..Ballas

2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
Pre svega,jos od kad sam poceo da igram sa svojim prijateljima zajedno smo odlucili da udjemo u neki gang jer nas je uvijek privlacila ta ilegalna strana, vremenom sam naucio sva pravila za gang. Prijavljujem se za lidera jer mislim da bih mogao da napravim ozbiljan gang jer imam puno stecenog iskustva. Kroz praksu sam naucio sve bitne stvari potrebne da bi jedan gang napredovao.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Naravno da bih pokusao da poboljsam roleplay u svakom pogledu pocevsi od toga da ne bih primao bilo koga u organizaciju (nedovoljno zrele clanove zajednice koji ne mogu da shvate svrhu RP-a samim tim zele da pobjede u svakoj situaciji). Smatram da bih sa svojim poznavanjem RP-a i negovih pravila uspeo da procenim ko je dovoljno dobar za GANG. Samim tim bih uspjeo da uzdignem jednu snaznu organizaciju.Imam spremnih desetak ljudi koji bi bili aktivni, spremni i voljni da mi pomognu u razvijanju nase organizacijje u svakom smislu pa i u RP-u.
 

Emily Verstappen

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
49
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Marabunta Grande.
Moja konačna odluka za razgovor i ispitivanje su odabrani:



Leoo Balboa 17086 | Leooo#5800
Mica Peskir 7765 | 🅻🅸🅼🆄🅽🅽#4853

Brankica Peskir 19900 | brankica#6024



Razgovor će biti održan 10.09.2022. od 16h do 18h ( budite u čekaonici )

Hvala ostalim na odzivu i čestitam izbaranim kandidatima.
 
Last edited:

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
Informacije
1. Vaše ime u RL: Niko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 4h
5. Vaš Diskord: Nikče#6398
6. Vaše Ingame ime: Dino Sauric
7. Vaš ID: 1416

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Imam puno iskustva oko crime-a i htio bih pokusati u tome da budem leader neke organizacije
-imam dobru ekipu za roleplay i za turf
-Mislim da bih dobro vodio organizaciju i focus bi mi bio vise na roleplay

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobu koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudima koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se korištenje ispravnih komanda u određenim situacijama, ako vidim da neko MG-a odma bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa sve igrače te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talacke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i drzave. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko nebi mogao manipulirati sa nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji će bit poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Ballasima kao dobre RolePlayere, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rank koji zaslužuje kako ne bi bilo "švercanja". Također bih davao primjer svojim ponašanjem u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživimo u RP.
 

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
Informacije

1. Vaše ime u RL David

2. Vaše godine 23

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan vise od 11 sati

5. Vaš Diskord David Kaan#6621

6. Vaše Ingame ime David Kaan

7. Vaš ID 7167



Dodatne Informacije


1. Lider za : The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Bio sam Lider The Ballas Ganga i The Familiesa,te mi Liderstvo i pravila nisu nepoznanica,igram na serveru vec oko 10 mjeseci.
Sposoban sam da vodim ljude na organizacijske evente, vodim turfove, dovedem igrace za turfove i to definitivno kao Leader cu dokazat.
Cilj mi je da postanemo najbolja organizacija da uvedem predobar, zabavan i pošten RolePlay prema svima ne da skupljamo warnove i da budemo disband-ovani već da dobijem drugi mandat također-
Imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju. Bio sam Co-Leader vise puta u drugim organizacijama i uvijek sam vodio ljude u rp situacije i na evente!
Vodio bih računa o svima da svatko bude tretiran kako zaslužuje i kako doprinosi organizaciji.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Obavezno prisustovati na eventima minimalno 5 puta tijedno inace 2 warna
2. pri ulasku u organizaciju clanovi bi bili ispitani za svako pravilo i 2 obavezna primjera za njih
3. organizacija bi bila 16+.
4. Onaj ko bude imao 3 warna dobiva kick iz organizacije
5. Turferi koji nemaju POV turfa dobivaju instant kick iz organizacije.
6. MG bi bio strogo zabranjen ako netko krsi MG dobiva 2 warna.
7. Za svaki event bi se prije odlaska na njega prvo isplanirala taktika
8. 2 sastanka tijedno ko ne dođe bez opravdanog razloga 1 warn.
9. Svako odsustvo vece od 12 sati mora biti odobreno na discordu
10. Svaki clan organizacije dužan je biti na discordu organizacije i da ima ime kao IC

S POSTOVANJEM,DAVID KAAN!
SRETNO OSTALIMA U APLICIRANJU!!
 
Last edited:

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
Informacije

1. Vaše ime u RL David

2. Vaše godine 23

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan vise od 11 sati

5. Vaš Diskord David Kaan#6621

6. Vaše Ingame ime David Kaan

7. Vaš ID 7167



Dodatne Informacije


1. Lider za : The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Bio sam Lider The Ballas Ganga i The Familiesa,te mi Liderstvo i pravila nisu nepoznanica,igram na serveru vec oko 10 mjeseci.
Sposoban sam da vodim ljude na organizacijske evente, vodim turfove, dovedem igrace za turfove i to definitivno kao Leader cu dokazat.
Cilj mi je da postanemo najbolja organizacija da uvedem predobar, zabavan i pošten RolePlay prema svima ne da skupljamo warnove i da budemo disband-ovani već da dobijem drugi mandat također-
Imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju. Bio sam Co-Leader vise puta u drugim organizacijama i uvijek sam vodio ljude u rp situacije i na evente!
Vodio bih računa o svima da svatko bude tretiran kako zaslužuje i kako doprinosi organizaciji.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Obavezno prisustovati na eventima minimalno 5 puta tijedno inace 2 warna
2. pri ulasku u organizaciju clanovi bi bili ispitani za svako pravilo i 2 obavezna primjera za njih
3. organizacija bi bila 16+.
4. Onaj ko bude imao 3 warna dobiva kick iz organizacije
5. Turferi koji nemaju POV turfa dobivaju instant kick iz organizacije.
6. MG bi bio strogo zabranjen ako netko krsi MG dobiva 2 warna.
7. Za svaki event bi se prije odlaska na njega prvo isplanirala taktika
8. 2 sastanka tijedno ko ne dođe bez opravdanog iskustva 1 warn.
9. Svako odsustvo vece od 12 sati mora biti odobreno na discordu
10. Svaki clan organizacije dužan je biti na discordu organizacije i da ima ime kao IC

S POSTOVANJEM,DAVID KAAN!
SRETNO OSTALIMA U APLICIRANJU!!
 

Strahinja Cartiero

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
88
1. Vaše ime u RL - Strahinja
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-5h
5. Vaš Diskord - I am shadow#7030
6. Vaše Ingame ime - Strahinja Cartiero
7. Vaš ID - 21041 Dodatne Informacije

1. Lider za... The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -Zelim postati lider zato sto volim roleplay na gang strani i iskusan sam u vodjenju organizacija. Bio sam crime curator i curator The Familiesa, tako da znam gdje lideri najvise prave greske. Od kako sam krenuo igrati sam bio u gangovima i isao na sve evente. Imam svoju ekipu od 10-15 igraca koji ne krse pravila i znaju da se ponasaju,te smatram da necemo imati warnove i necemo krsiti pravila servera. Maksimalno bih se posvetio organizaciji i trudio bih se da budemo najaktivnija organizacija na serveru. Također bi imali cesto sastanke na kojima bi svako mogao da iskaze svoje misljenje o poboljsanju organizacije i kako bi smo trebali dalje nastaviti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. -Ne bih ubacivao razne ljude u organizaciju, za ulazak u organizaciju bi morali da znaju sva pravila i da imaju minimalno 10 godina IC. - Za greske clanova dijelio bih warnove, 3 warna -> kick iz org - Aktivnost i poslusnost clanova nagradjivao bih rank-upom i bonusima - S obzirom da je placa u gangovima jako mala, redovno bih dijelio bonuse

 

Roko Balboa

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
67
Informacije
1. Vaše ime u RL: Roko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Krilic #2926
6. Vaše Ingame ime: Roko Balboa
7. Vaš ID: 9981

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim opet voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban za taj posao. Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima, Co-Leader Familiesima, Co-Leader Marabunti i Co-Leader Bloodsima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Najveci razlog zasto zelim uzeti organizaciju je taj sto nisam jos bio Leader neke organizacije vec samo High-rank. Ballasi su meni osobno moja najdraža organizacija. Imaju po meni najbolji i najzanimljiviji HQ od svih bandi. Bio sam više puta u toj organizaciji i znam HQ napamet. Kod mene, ako uzmem Ballase bit ce nekoliko proslih Leadera koji ce biti High-rank te mi pomagati u vodenju organizacije. Znam kako bih postavio ljude i išli bi na svaki mogući event te se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma. Od Ballasa zelim napraviti najjacu organizaciju na serveru, a znam kako cu to i postici. Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mohao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team s nekim pridoslicama koje takodjer znate, ali o tome cemo ako postanem leader, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3 I SVE VAS VOLIM!


OP-KS-TATE2.jpg
 
Last edited:

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9-12h
5. Vaš Diskord: Djordjevic__#1218
6. Vaše Ingame ime: Swain Darkin
7. Vaš ID: 21897

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Ballas Gang
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što jako dobro poznajem RP, a naročito sam svoj RP život proveo u bandama i to također u Ballasima. Znam kako temeljito voditi organizaciju zato što sam bio veći rank u svaki gang koji sam bio te sam vodio svakakve RP akcije u organizaciji. Mislim da je moje znanje o pravilima vrlo ključno, tj. za da za svaku situaciju znam što se smije, a što se nesmije. Takodje imam izuzetno dobar tim za turf i mislim da bi se pokazali kao najbolji na turf sceni. Imam i 10 pouzdanih ljudi koji mi daju podršku i bodre me u mojim postupcima. U mojoj organizaciji će vladati chill atmosfera no naravno posao koji bande moraju izvršiti bit će detaljno i izvršen. 2)Želim postati lider kako bih pružio ljudima šansu u RP-u. Želim početi raditi RP-eve kakve nitko nije vidio i zainteresirati igrače da što više igraju i da se upoznaju sa pravim RP-om. Nije mi se svidjelo kak su neki drugi lideri vodili u drugim organizacijama, mora postojati uravnotežena veza izmedu Turfova i RP-a i svakom se treba posvetiti na određeni način.
3)Želim postati lider zbog toga što znam koju veliku odgovornost dobivam, mislim da sam jedan od boljih kandidata za Ballase jer se i u RL bavim sportom i imam dobru disciplinu rada. Pošteno dajem rankove i kažem ono što mislim. Bit ću pravedan lider te će se moja riječ morati ispoštovati. Nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima sa nepoštovanjem-

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Uveo bih strože ispitivanje pravila, igrači bi trebali znati pravila na primjerima. Ljudi koji prekrše pravilo bit će upozoreni i opomenuti, a ljudi koji znaju da se to nesmije, a i dalje prekrše i Bio bih jako strog što se tiče vrijeđanja igrača, sve svađe bih riješavao licem u lice. Uveo bih bonuse članove, dijelio bi ih ljudima koji su se istakli u tom danu. Ono na što ću najviše obratiti pozornost je da članovi ne MG-aju, tražio bih pravi RP. Svaki dan bi bio drugačiji jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u. Tražio bih da svi imaju POV kako nebi došlo do nepotrebnih warninga. Još jedna stvar na koju ću se obazirati je da budemo kao prava banda znači da smo stalno u hudu, konzumirano travu, pijemo alkohol... Sazivao bih sastanke da se svi dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje.

Srećno svima!
.
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 5h+
5. Vaš Diskord MARE#7329
6. Vaše Ingame ime Mare Zone
7. Vaš ID 14907


1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama, do sad organizacije koje sam obisao su: FIB, LSPD, SAHP, EMS, GOV, NG. Takodje sam bio i HC u LSPD i FIB-u.

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red u jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Pre svega na pocetku bih voleo da imam dobar odos sa drugim organizacijama te isto tako jednostvanije se dogovarali za AmmoRun

2.4 Kao lider znam da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe, ljude kojima verujes. Znam da je sam vrlo tesko voditi organizaciju

3.1 Osnovao bih specijalni tim po imenu Kobre koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

1. Kobre(glavno zaduzenje je da uvek budu spremni za talacku, takodje da uvek budu na usluzi gradjanima i kolegama u sprecavanju kriminalnih desavanja)

2. Patrolni Team (glavno zaduzenje je da budu fokusirani na pregled reona koji NG pokriva i smanji ugrozavanje bezbednosti saobracaja u svakom smislu)

3. Air Support Team (glavno zaduzenje ove jedinice je da nadgleda prostore kojima je nemoguce doci autom ili brdovite predele i pruza punu podrsku na talackoj situaciji Sniper Team-u)

4. Sniper Team (jedinica je zaduzena za resavanje talacke situacije i drugih situacija gde samo moze resiti ova jedinica)

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Van duznosti/pauza
10-8: Na duznosti zapocinjem rad
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-35: Kick
10-99:
Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))
Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila
180805-A-PZ950-130.jpg
AFG-160203-009.jpg
photo-1569242840838-2a6bdd402fe4-760x490-1-1200x773.jpeg
17435304276124a23f8b289486683795_1280x720x004948.jpg
 
Last edited:

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
289
Informacije

1. Vaše ime u RL: Vukan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-10h
5. Vaš Diskord: vukaaannnn#3544
6. Vaše Ingame ime: Nizzy Obama
7. Vaš ID: 13655

Dodatne Informacije
1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Ovako zelim biti lider nacionalne garde zato sto imam dosta iskustva sa drzavnim organizacijama:LSPD,NG,GOV,FIB,SAHP,EMS. I u svim tim organizacijama sam se dosta dobro pokazao, i zato mislim da bi bio odlican kandidat za lider-a nacionalne garde.

2.2 U NG-u sam bio vise puta kao clan vrhovne komande (26 cin) i a za takvo mesto potreban je ogroman trud i dosta ulaganja u samu organizaciju.

2.3 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje prema ostalim clanovima naravno i drugim drzavnim organizacijama!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!

3.2 Za sve uspesne akcije tokom dana u tacno 00:30 bi delili bonuse od $30.000

3.3 Pokusao bi napraviti sto bolju vezu sa svim ostalim drzavnim organizacijama, da nebi dolazilo do probleme kao kod proslih lidera.

3.4 Svaki clan bi morao znati pravila na pamet, ukljucijuci pravila za Fort Zancudo raid!

3.5 Svaki clan nase organizacije bi morao biti posvecen poslu na sto vecem nivou, ne posvecenosti organizacije posledice bi bile suspenzija, a mozda i sankcionisanje clana!

3.6 Svaki clan koji se posveti nasoj organizaciji na svakih 14 dana bice nagradjen za svoj trud i rad sa nagradom od cak $100.000

3.7 Svi kodovi, imena cinova,cinovi vozila,i vozila bi ostala ista zato sto mislim da se prosli lider potrudio da nabavi dobra vozila za ovakvu organizaciju, i zato ih nebi menja

3.8 Nas motto organizacije bi bio: Nacionalna Garda! U sluzbi naroda!
giphy.gif


Nizzy Obama
 
Last edited:

Vlada Flow

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
264
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vlada
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: vlada#6912
6. Vaše Ingame ime: Vlada Santorov
7. Vaš ID: 19485

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
- 2.1 Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 6 mjeseca svog igranja, te sam bio clan [LSPD,GOV, FIB, NG] organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao primeniti u NG-u.
-
2.2Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa NG-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o pripadniku NG-a. Tek sada vidim da je vreme da od pripadnika NG-a pređem na Generala NG-a. Počeo sam od početka,
kao recruit, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik NG-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
3.1 Roleplay bi poboljsao Obukom svaki dan te svaki Vojnik koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka fizicke spreme, vodstva, davanja znanja itd.
3.2Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Kao što sam rekao svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.


30 - General
29 - General Pukovnik
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Potporucnik
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Razvodnik
8 - Zastavnik
7 - Desetar
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend

Vlada Santorov
 

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
23
Informacije
1. Vaše ime u RL Gorqzd
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 10h zavisi o danu
5. Vaš DiskordDaGiga#0878
6. Vaše Ingame ime Gorqzd Bregana
7. Vaš ID 24234

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vojska(National Guard)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.Kad bi postao lider ove organizacije prvo sta bi uradio je red u organizqciju no sve po rp zakonima.Sredio bi cinove i promenio odecu sta je prikladna cinovimq
2.Aktiviracu vojsku i napravicu sve kako sto treba da izgledna jedna organizacija zelim da bude primer drugim organizacijama .
3. Novi cinovi,medalje sve sto je potrebno da vojska bude savrsena isto uvecu kazne na treninge kako na primer ko je slabi u pucanja da bude minim 1 sat u streljanu da vezba
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nove cinove
Nova odeca
Vise ljdui na kapiju
Ljudi sta ce da se grize za dostava municije
Ljudi za ispitivanje novi clanova
Svaki dan treninze i na svaki drugi dan treninzi sa drugim organizacijama.
 

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Ballas Gang.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Leazy Federikov 1699 Leazy#7016
Strahinja Cartiero 21041 I am shadow#7030

Razgovor će biti održan 12.09.2022 u 19:00h (budite u čekaonici)


Hvala ostalima na odzivu, i sretno ostalima u prijavi za Lidera Nacionalne Garde.
 

Teo Cvetkovic

don't break the rules
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
312
Informacije
1. Vaše ime u RL: Teo Cvetkovic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 5-6h
5. Vaš Diskord Cvetkovic#3364
6. Vaše Ingame ime Teo Capone
7. Vaš ID 5498

Dodatne Informacije
1. Lider za... Nacionalna Garda
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
[1]-Radio sam kao iskusan Vojnik pre sve Porucnik vec 5 6 meseci i mogu reci da sam profesionalan !
[2]-To sto hocemo da pomognemo ostalim Drzavnim organizacijama kao i da stitimo teritoriju Nacionalne Garde
[3]-Zajedno da saradjujemo kao i da postujemo pravila grada te kao buduci General za svako ne postovanje grada kao i pravila bice sakncionisani najrigoroznijom Kaznom !
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
[3]-Vojska je ozbiljna Organizacija kao i da ide na ozbiljna desavanja Pocicemo Koristiti Sledece Jedinice: Vojnu Policiju kao i Kobre.
[3.1]-Vojna Policija ce raditi sledece stvari: Dovoditi desetere nazad u bazu koji nisu na duznosti tokom vremena smene, Takodje Vojna Policija radi pretres gepeka u sumnji da ne unose ilegalne stvari.
[3.2]-Kobra ce raditi sledece stvari:Kobre ce ici na talacke situacije i pomagati sahp-u naravno uz dogovor za patroliranje po autoputu.
[3.3]- Piloti ce da sluze da transpotruju trupe do teskih pristupicnih lokacija kao i da patroliraju po Bazi kao i oko baze.
 
Last edited:

Skinhead

Player
Player
Joined
Mar 11, 2022
Messages
6
Informacije
1.Vaše ime u RL:Matec
2.Vaše godine:17
3.Vremenska zona:GMT+1
4.Prosečna aktivnost na dan:10/12h
5.Vaš diskord:Vicman#0391
6.Vaše ingame ime:Đura Ubiparip
7.Vaš ID:5766
Lider za: National Guard(Vojska)
Zašto želite biti lider ove organizacije (Navedite 3 razloga s objašnjenjem):
1.Vojska je moja prva organizacija na serveru, bio sam puna 2 mjececa u njoj
2.Ova organizacija je meni posebna, ni u jednoj mi nije bilo toliko dobro kao u vojsci
3. Najzanimljivija mi je, bio sam u vojsci već 5 puta od kada sam počeo da igram grand
Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
1.Primao bi ljude sa roleplay iskustvom ne bih gledao ID jer ID samo pokazuje kada se ko registrovao, a ne RolePlay iskustvo i poznavanje RolePlay pravila
2.Prije samog RolePlaya smatram da je najbitnije međusobno poštovanje između članova organizacije jer ne možemo normalno funkcionirati ako se međusobno ne podnosimo
3.Pristojno i kulturno ponašanje na dužnosti prema svim ostalim igračima bez obzira na to tko su i šta su
 

Ivanoo Nevolja

Player
Player
Joined
Jun 28, 2022
Messages
32
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vlada
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: vlada#6912
6. Vaše Ingame ime: Vlada Santorov
7. Vaš ID: 19485

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
- 2.1 Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 6 mjeseca svog igranja, te sam bio clan [LSPD,GOV, FIB, NG] organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao primeniti u NG-u.
-
2.2Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa NG-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o pripadniku NG-a. Tek sada vidim da je vreme da od pripadnika NG-a pređem na Generala NG-a. Počeo sam od početka,
kao recruit, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik NG-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
3.1 Roleplay bi poboljsao Obukom svaki dan te svaki Vojnik koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka fizicke spreme, vodstva, davanja znanja itd.
3.2Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Kao što sam rekao svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.


30 - General
29 - General Pukovnik
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Potporucnik
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Razvodnik
8 - Zastavnik
7 - Desetar
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend

Vlada Santorov
 

Strahinja Shakur

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL Strahinja
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6h do 7
5. Vaš Diskord Strahinja Pluxury#9831
6. Vaše Ingame ime Strahinja Zero
7. Vaš ID 21937

1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2. Prijavljujem se za Lidera ove organizacije iz razloga jer zelim napraviti odgovorniju i bolju vojsku po disciplini i ozbiljonsci tako da imam grupu od 10 ljudi sa kojom bih zapoceo tu novu pricu i koji bih mi pomogli da odrzim dobro organizaciju i pre svega napravim bolju komunikaciu sa clanovima tako sto bih odrzavao sastanak dvaput nedeljno i na njemu bih se dogovorio sa clanovima o daljem i boljem radu.

3. Da bih se moglo uclaniti u Nacionalnu Gardu bilo bih potrebno minimalno 15 godina u gradu. Ispitivanje bih bilo strozije tako sto bih svi clanovi bili ispitani i ne bih bili primljeni ako neznaju jedno pravilo. Zelim da napravim Nacionalnu Gardu na neki visi nivo i znam da bih u tome uspeo zbog stecenog znanja tokom rada u jednoj takvoj drzavnoj organizaciji.

4. Radio bih na ppocetku svaki dan regrutaciju iz razloga jer kao i sto kazeem clanovi bili vise ispitani i ne bih prolazilo mnogo ali znam da ce sasvim normalan broj proci i Nacionalna Garda bih bila jedna drzavna organizacija koja bih mogla da se meri sa kriminalcima i da sprovodi red i mir i u tom slucaju pomaze gradjanima o manjem strahu od kriminal. Kako bih se manje plasili kada izadju na ulicu da prosetaju i udahnu svez vazduh da se ne boje da ce ih neko opljackati ili da se desi bilo sta drugo.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
1. Poboljsao bih roleplay tako sto bih clanovi znali pravila, bili dobro ispitani i sansa za warnove bih bila mnogo manja.
2. Poboljsanje roleplay-a bih bilo poboljsano i zbog komunikacije jer ne bih bilo toxicnosti ili bilo kog negativnog ponasanja, vojsak bih se obracala svakom sa postovanjem ali ako neko radi kriminalne radnje bio bih uhapsen i predan nekoj drugj drzavnoj organizaciji LSPD, SAHP ili FIB.
3. Sa svima sam dobar bio uvek i mogao bih isto tako biti isto sa Liderima drugih organizacija i to bih poboljsalo bolju saradnju sa bilo kojom drzavnom organizacijom.


Srecno svim aplikantima
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom